Hajka na Index.hr

Koliko para, toliko muzike
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

05 Oct 2015, 16:20

karambol » wrote:
Čuj, početak je, uglavnom, najteži dio posla, a sad mu preostaje da odradi posao do kraja. Grdo je kako se lako zaboravlja koliku rupu je ostavio HDZ. Naravno da je ova garnitura mogla bolje i da je, vjerojatno, bilo i sposobnijih, ali to je igra, trgovina i balansiranje između mnogo stvari i stvarčica.
Nažalost, istina je daleko manje profitabilna od laži i muljanja, a meni se dopala Zokijeva iskrenost u politici. Tomekovo mumljanje i ratovanje, ljigavljenje i šušurenje ispod stola u sjeni i nesposobnost da zapamti pet (PET!, 5!) jebenih točaka na kojima bazira uspjeh na izborima i to nakon godinu dana dumanja o tome... :rofl:
Osim ovog Sinna po hadezetu, očito je, često luta i onaj drugi nijemac koji skriva stvari. Pa i kod puno mlađih (hint - vič tu čapters vlado? Njonjo Jandroković :D )... :facepalm:

Eto Miky, a za kojeg ćeš ti ćaću glas dati? :D
Za muku isusovu, nemoj mi pravdat nesposobnost zokijevih velikim rupama predhodnih veleizdajnika, bogati nemoj :moli:


User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

05 Oct 2015, 16:24

Vidit cu sta govori Petrinin program, MOSTov i Pernarov, i ako mi nesto od toga bude zanimljivo, glasat cu za to. Ako ne budu zanimljivi, moj glas nece dobit niko. Mozda kerum, da prije odemo ukurac. Ili markicka :misli:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

05 Oct 2015, 16:26

miky0 » wrote:Vidit cu sta govori Petrinin program, MOSTov i Pernarov, i ako mi nesto od toga bude zanimljivo, glasat cu za to. Ako ne budu zanimljivi, moj glas nece dobit niko. Mozda kerum, da prije odemo ukurac. Ili markicka :misli:
Kao jedna od kazni za nesudjelovanje u politici je i ta da vam bude vladano od strane nedostojnih. :D

Ne pravdam nikoga, ali biram manje nedostojne. :D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

05 Oct 2015, 16:40

miky0 » wrote:
Jeli postoji iti jedan tvoj post koji nije lupetanje :ne zna: :misli:

Ja u zivotu nisam glasao za hdz, niti cu ikad. Cak stovise, moj brat je ratne '93 u vojsci imenom i prezimenom rekao da nece svojim zivotom branit zivot dragog ti franceka, zbog cega je skoro platio glavom, a da bi ga spasili, zapovjednici su ga stavili u cuzu na 15-20 dana ;)

Prema tome, ne vridjaj me da sam glasao za hdz. Nikad vise.
sta nikad vise? nikad vise neces glasat za hadeze? :D

sta je tu lupetanje, da si glasao za keruma? jesi, glasao si, kako sam kazes, da nama svima, zajedno s tobom, bude gore.
dakle, sigurno si onda i prije i posliej glasao za hadeze jes si zelio da nama svima, zajedno s tobom, bude gore. :kokice:

osim toga, svima na svijetu je jasno da je svaki glas za keruma, bio i ostao glas za hadeze, a sam sebe mos vrijedjat jedino glasanjem za hadeze i stoga/dakle, keruma. :D

mislim, zaludu ti je sad se izvlacit i muljat i o sebi pisat pjesme, ti imas kontinutet hadezevsko kerumovski s logicnim zivozidnim zacinom i to ti je, nema tu boga.. :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

05 Oct 2015, 16:45

karambol » wrote:
Kao jedna od kazni za nesudjelovanje u politici je i ta da vam bude vladano od strane nedostojnih. :D

Ne pravdam nikoga, ali biram manje nedostojne. :D
Ili si nedostojan, ili nisi nedostojan ;)
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

05 Oct 2015, 16:47

..a unda » wrote: sta nikad vise? nikad vise neces glasat za hadeze? :D

sta je tu lupetanje, da si glasao za keruma? jesi, glasao si, kako sam kazes, da nama svima, zajedno s tobom, bude gore.
dakle, sigurno si onda i prije i posliej glasao za hadeze jes si zelio da nama svima, zajedno s tobom, bude gore. :kokice:

osim toga, svima na svijetu je jasno da je svaki glas za keruma, bio i ostao glas za hadeze, a sam sebe mos vrijedjat jedino glasanjem za hadeze i stoga/dakle, keruma. :D

mislim, zaludu ti je sad se izvlacit i muljat i o sebi pisat pjesme, ti imas kontinutet hadezevsko kerumovski s logicnim zivozidnim zacinom i to ti je, nema tu boga.. :D
Aj zivota ti ne lupetaj. Izadji van, vidis da ne pada kisa, dobro ce ti doc ;)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

05 Oct 2015, 16:55

miky0 » wrote:
Aj zivota ti ne lupetaj. Izadji van, vidis da ne pada kisa, dobro ce ti doc ;)
dakle, to je sve sto imas rec? ne zna se kad ti galsas da sve upropastis, a kad da bude bolje. ima logike, ima.. uf, da ima.. :D
sto ludje, to bolje, jelda miki? kad ludi dobiu izbore, e onda si ti na konju..ili cemu vec. to je cebit prava pobjeda. :D :D

zvizda na celu, hadeze u dzepu, kerum u srcu, pernar u glavi.. krtisssovu milu. :D :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

05 Oct 2015, 17:07

..a unda » wrote:
dakle, to je sve sto imas rec? ne zna se kad ti galsas da sve upropastis, a kad da bude bolje. ima logike, ima.. uf, da ima.. :D
sto ludje, to bolje, jelda miki? kad ludi dobiu izbore, e onda si ti na konju..ili cemu vec. to je cebit prava pobjeda. :D :D

zvizda na celu, hadeze u dzepu, kerum u srcu, pernar u glavi.. krtisssovu milu. :D :D
Jadne ti macke ako se s njima igras kako mene analiziras :facepalm:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

05 Oct 2015, 17:39

miky0 » wrote:
Jadne ti macke ako se s njima igras kako mene analiziras :facepalm:
..a ti mislis da tebe treba analizirat? da tu ima sta za analizirat? :D

ti si sve sam o sebi rekao, a da ima veze s anal, ima, ima.. :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

05 Oct 2015, 17:59

..a unda » wrote: ..a ti mislis da tebe treba analizirat? da tu ima sta za analizirat? :D

ti si sve sam o sebi rekao, a da ima veze s anal, ima, ima.. :D
Ananaliziras i to tek koliko. Da nisam u pravu, onda ne bi trkeljao kako sam glasac hadezea, jer si to morao izanalizirat. Pogresno, naravno ;)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

05 Oct 2015, 18:06

miky0 » wrote:
Ananaliziras i to tek koliko. Da nisam u pravu, onda ne bi trkeljao kako sam glasac hadezea, jer si to morao izanalizirat. Pogresno, naravno ;)
..a pa kad jesi. jel kerum podignuo spomenik tudjmanu u splitu? je. jel kerum htio koalirat s hadezeom i sa sanaderom i sa karamarkom? je. jel si ti glasao za keruma? jesi..

pa kakva je to analiza? 2+2=4 nije analiza, to je ono sto vidis odmah bez ikakve analize. :D

to je isto kao da te se ide analizirat jesi li ti nacist, nakon sto si se ti tri puta deklarirao kao nacist.. :D
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

05 Oct 2015, 20:06

miky0 » wrote:
Ma kuzim ja, al ti to reci Karambolu a ne meni. Nisam ja reko da je zoki caca. To je Karambol rekao ;)
Nije. Karambol je rekao da je Zoki (napokon) skužio kako se treba postaviti. To su dvije bitno različite stvari.

I u pravu je: Zoki se sada ponaša politički zrelije nego prije. Vidjet ćemo hoće li to biti dovoljno da dobije izbore. Možda i hoće. Hrvati su narod kratkog pamćenja. A onda i kratke pameti.
Potpisi su za budale.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

06 Oct 2015, 01:40

..a unda » wrote:

zvizda na celu, hadeze u dzepu, kerum u srcu, pernar u glavi.. krtisssovu milu. :D :D
..a unda wrote:
to je isto kao da te se ide analizirat jesi li ti nacist, nakon sto si se ti tri puta deklarirao kao nacist.. :D
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Nemoj tako grubo. Vidiš da se miki dosjetio kako se odsad opravdati zašto je glasao za Keruma. Još si mu tutnuo izgovor u usta. :zubo:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

06 Oct 2015, 14:11

Unda ne pizdi. Nikad se nisam deklarirao kao nacist. Nikad.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

06 Oct 2015, 18:33

miky0 » wrote:Unda ne pizdi. Nikad se nisam deklarirao kao nacist. Nikad.
ok, nisi, greska.

ponosno si se deklarirao. :kokice:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

07 Oct 2015, 04:13

..a unda » wrote: ok, nisi, greska.

ponosno si se deklarirao. :kokice:
Deklarirao sam se kao patriot ;)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

07 Oct 2015, 11:19

miky0 » wrote:
Deklarirao sam se kao patriot ;)
..jel to ona americka raketa zemlja zrak? :kokice:
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

22 Oct 2015, 14:30

mislio se pridruzit hajki na index al cemu, gotovi su - svelo im se na vojkya nekadasnjeg moderatora foruma, a danas feminiziranog dezmekastog uloska matije babica i vijesti iz regionalnog big bradera.
AJ EM BAK!
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

22 Oct 2015, 16:36

7nationarmy » wrote:mislio se pridruzit hajki na index al cemu, gotovi su - svelo im se na vojkya nekadasnjeg moderatora foruma, a danas feminiziranog dezmekastog uloska matije babica i vijesti iz regionalnog big bradera.
E, nemoj mi protiv indexa :amen: jest da je sada ukurcu i da im forum ni kurca vise ne vridi, al nemoj :amen:
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1860
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

22 Oct 2015, 17:30

7nationarmy » wrote:mislio se pridruzit hajki na index al cemu, gotovi su - svelo im se na vojkya nekadasnjeg moderatora foruma, a danas feminiziranog dezmekastog uloska matije babica i vijesti iz regionalnog big bradera.
ne jebi. današnji članak mu je dobar http://www.index.hr/vijesti/clanak/uber ... 50931.aspx
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

23 Oct 2015, 07:44

to mu je obrazac kao i matiji, samo kenjkat i omalovazavat. briga njega da taksisti prolaze provjere i imaju kontrole, sve on to zna ali to bi bilo dosadno da pise. briga ga za sve osim za klikove koji mu nose paricu. i to je ok, neka zaradjuje al mu je proizvod plitak.
AJ EM BAK!
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

23 Oct 2015, 10:57

7nationarmy » wrote:to mu je obrazac kao i matiji, samo kenjkat i omalovazavat. briga njega da taksisti prolaze provjere i imaju kontrole, sve on to zna ali to bi bilo dosadno da pise. briga ga za sve osim za klikove koji mu nose paricu. i to je ok, neka zaradjuje al mu je proizvod plitak.
Cuj, a ko to nije zasluzio omalovazavanje od onih koji su omaloavazavani, pa i od strane babica, aj ko :misli:
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

23 Oct 2015, 10:59

7nationarmy » wrote:to mu je obrazac kao i matiji, samo kenjkat i omalovazavat. briga njega da taksisti prolaze provjere i imaju kontrole, sve on to zna ali to bi bilo dosadno da pise. briga ga za sve osim za klikove koji mu nose paricu. i to je ok, neka zaradjuje al mu je proizvod plitak.
Toliko se boje provjera i kontrola da ja ne znan kad san zadnji put dobija račun u taksiju.
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

23 Oct 2015, 13:14

MightyMe » wrote: Toliko se boje provjera i kontrola da ja ne znan kad san zadnji put dobija račun u taksiju.
ja nikad nisam dobio racun u taksiju ali nisam mislio na te provjere, preko ceha ih provjeravaju na alkohol, salju na kontrole vida i sistematske. neka uber, neka dodju i privatnici kao sto ima recimo velika britanija, sve je to dobra konkurencija ali crni taksi u engleskoj je pojam sigurnosti i usluge. vojkovic samo kenja, tako je kenjao i po ekonomskom faksu da je korumpiran pa sam ga pitao da li je i on jedan od onih na prometnom koji primaju kuverte. odmah me blokirao :D
AJ EM BAK!
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

23 Oct 2015, 13:33

7nationarmy » wrote: ja nikad nisam dobio racun u taksiju ali nisam mislio na te provjere, preko ceha ih provjeravaju na alkohol, salju na kontrole vida i sistematske. neka uber, neka dodju i privatnici kao sto ima recimo velika britanija, sve je to dobra konkurencija ali crni taksi u engleskoj je pojam sigurnosti i usluge. vojkovic samo kenja, tako je kenjao i po ekonomskom faksu da je korumpiran pa sam ga pitao da li je i on jedan od onih na prometnom koji primaju kuverte. odmah me blokirao :D
http://www.netokracija.com/uber-hrvatsk ... ena-109094

Hvala.
Post Reply