Hajka na Index.hr

Koliko para, toliko muzike
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

03 Oct 2015, 13:55

miky0 » wrote:
Dobro jutro gospodine :bicedobro:

Upravo se o tome radi, ovaj narod dokle god podrzava smranadere ne zasluzuje mirovine, place za skolstvo, zdravstvo, policiju, ma za ista. Vajda ce tada ovaj narod shvatit sto mu je ciniti ;)

A to znaci ne glasat za hdzsdp, i ne velicat jednog zokija, u cijem mandatu hdz dolazi na vlast, biva oslobodjen za kriminal, i kriminalac kao smranader izlazi na slobodu ;)
Tako je. Bravo!
Koji ce kurac uopce tvojoj djeci i tebi nekakvi jebeni lijecnici? Ti ces to sam srediti od love koja ti ostane.
Ne treba ti niti skola. Jer zivotna skola je ona prava.
Ne treba ti ni cesta za skodilaka jer je to isto zakurac skupo. Napravit ce si svak svoju cestu i svakom naplacivati putarinu. Svi u hajduke !
Ne treba nista. Unistiti sve treba pa neka ide u pckmtrnu.


Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

03 Oct 2015, 14:03

Jbte se svi :gaah:

Jeli ima smisla placat poreze koje ce ionako u vlastiti djep spremat vladajuca kasta, a za sto nece ni biti kaznjena? Naravno da nema. Pa ako treba, nek drzava i propadne. S lopovskim smranaderima, i unda glasacima ovakva drzava ionako nema smisla.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

03 Oct 2015, 14:13

miky0 » wrote:Jbte se svi :gaah:

Jeli ima smisla placat poreze koje ce ionako u vlastiti djep spremat vladajuca kasta, a za sto nece ni biti kaznjena? Naravno da nema. Pa ako treba, nek drzava i propadne. S lopovskim smranaderima, i unda glasacima ovakva drzava ionako nema smisla.
miki, pitanje je koliko uopce ista ima smisla, ali nekako mislim da ti takva pitanja bas i ne odgovaraju, tj ti tocno znas sto je tebi smisao. :D

poreze nece u dzep spremat vladajuca kasta ili tko vec, spremat ce jedan dio, a i porezi su samo jedan dio, i to manji dio onog sto su vec spremili u dzep. pogledaj npr keruma.
nece spremat sve iz jednostavnog razloga, a to je sto ce i sutra htjet stavit nesto u dzep. nece se bas tako rezat grana na kojoj sjedis. :D

glasaci su nam takvi, kakvi su. uglavnom i cesto nikakvi. to mozemo vidjet npr po broju dobivenih izbora hadeze ili npr po kerumu u splitu.
isti je to neki hrvatski midl ov d roud i tu nema pomoci jos nekoliko generacija. sve je to isti proizvod i ista sirovina. :D

zasto mislis da uopce neka drzava ima smisla? ocito da svaka drzava prije ili kasnije krene u fasizam i nacizam, kao sto mozemo na terenu i po tebi vidjet. :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

03 Oct 2015, 14:19

karambol » wrote:.. Unistiti sve treba pa neka ide u pckmtrnu.
..e, to vec.. to ti vec nije bas bezvezna ideja. :D

barem meni. i to s vise strana gledano, od nekih ciklickih, heraklitovskih, pa do mojih nekih, eto, recimo, tako, osobnih..tj, ma nema samse da cijena necijeg neodlaska ukurac ili nekog drustva bude ta da samo ja odem ukurac. e, necemo se tako igrat.. :D
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

03 Oct 2015, 15:25

karambol » wrote:Aha...taj Babic je ono ulovljen kako krade i farba pa sad od vlastitog lopovluka radi ideologiju kojom bi rado zasusurio svoju krađu vecom nekom. I lijepo to zamotati u papir za poklone raji s napomenom kako ce im djeca biti nesretna...ako ne naprave isto kao Babic Matija- ukrade jer je to pravedno.
Kako da ne. Ali ovo je vec bljuzga od taktike...

LOPUŽA si Babicu. Isti kao SANADER. L O P O V. I nema tu premaza kojim moze biti posteniji.
Tako je :top:

Isti su, isti. Sanader koji je za malo para predao INU i Plivu, koji je na sve moguće i nemoguće načine isisavao novac iz proračuna (dakle, direktno pljačkao sve nas), koji je s Barišićem novac od carine direktno preusmjeravao u svoj džep...
i Babić koji je plaćao novinare na crno kako bi spasio Index od propasti navlas su isti... odraz u ogledalu takoreći...

Ovo je jedan od briljantnijih zaključaka koje sam vidio na ovom forumu.

:S :S :S :S
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

03 Oct 2015, 15:36

Euklid » wrote:
Tako je :top:

Isti su, isti. Sanader koji je za malo para predao INU i Plivu, koji je na sve moguće i nemoguće načine isisavao novac iz proračuna (dakle, direktno pljačkao sve nas), koji je s Barišićem novac od carine direktno preusmjeravao u svoj džep...
i Babić koji je plaćao novinare na crno kako bi spasio Index od propasti navlas su isti... odraz u ogledalu takoreći...

Ovo je jedan od briljantnijih zaključaka koje sam vidio na ovom forumu.

:S :S :S :S
I drIvo je nekoga ili nesto spasavao. Vazno je koga? Ima lopuza koji su Superhikove pravdoljubivosti pa ih mozemo pravdati?
Nije li zakon, navodno i nominalno, isti za sve?
Ako Babic krade kako bi mu opstala firma on nije lopov? Pa i drIvo je radio za svoju firmu, ali je imao vecu lopatu.
Zasljepljen si nekom mrznjom koja te zdere.
Relax
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

03 Oct 2015, 15:49

karambol » wrote:
I drIvo je nekoga ili nesto spasavao. Vazno je koga? Ima lopuza koji su Superhikove pravdoljubivosti pa ih mozemo pravdati?
Nije li zakon, navodno i nominalno, isti za sve?
Ako Babic krade kako bi mu opstala firma on nije lopov? Pa i drIvo je radio za svoju firmu, ali je imao vecu lopatu.
Zasljepljen si nekom mrznjom koja te zdere.
Relax
Tako je :top:

Bit će nam svima bolje kad ne bude više Indexa i lopova Babića...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

03 Oct 2015, 16:19

Kažu opet Iran pravi nuklearne bombe 
žvaka čisti zube al izvaljuje plombe

Kažu što je babi milo to joj se i snilo
kažu na Jamajci gandžu prodaju na kilo

Kažu nemoj vode vruć, kod nas propuh ubija
igrali smo dobro ali zajeb´o nas sudija

Kažu da je alkohol zdraviji od trave
kažu ako nemaš stav odma´ ti ga stave

Kažu da su plavke gluplje nego crnke i brinete
i da okus bude bolji s kašikom Vegete

Kažu neće nikad prestat glave da nam pune
Sve dok je ovaca neće falit vune

Spale su nam gaće, zagrizli smo udice
Glave nam u pijesku, nezaštićene guzice

Kažu da je smak svijeta relativno blizu
i da su nas banke uvukle u krizu

Mene tjeraju na izbore svake dvije godine,
a ja glasam za kafanu i marihuanu

:cerek:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

04 Oct 2015, 20:13

karambol » wrote:
I drIvo je nekoga ili nesto spasavao. Vazno je koga? Ima lopuza koji su Superhikove pravdoljubivosti pa ih mozemo pravdati?
Nije li zakon, navodno i nominalno, isti za sve?
Ako Babic krade kako bi mu opstala firma on nije lopov? Pa i drIvo je radio za svoju firmu, ali je imao vecu lopatu.
Zasljepljen si nekom mrznjom koja te zdere.
Relax
Euklid uopce nije zasljepljen nikakvom mrznjom. Zasto insiuniras?

Ko je zasljepljen mrznjom jeste svi vi koji nas optuzujete za istu jer ste nezadovoljni sto vam vrijedjamo cacu ;)
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

05 Oct 2015, 09:30

:rofl:

Alkar Miki usridu, kao i uvijek. :facepalm:

Jebo te ćaća.
Potpisi su za budale.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

05 Oct 2015, 11:22

Stitch » wrote:
Alkar Miki usridu, kao i uvijek.
Aj konacno da si priznao ;)
Stitch » wrote:
Jebo te ćaća.
Znam, meni nije caca, ali vama je, Karambol tako kaze :ne zna:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

05 Oct 2015, 12:14

miky0 » wrote:..
Znam, meni nije caca, ali vama je, Karambol tako kaze :ne zna:
po toj logici tebi je kerum caca. :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

05 Oct 2015, 12:22

..a unda » wrote: po toj logici tebi je kerum caca. :D
Ne nije. Po obicaju si opet sve fulao. Ja nisam iz istih poriva glasao za keruma kao vi za zokija. Ja sam glasao za keruma da sta prije odemo ukurac, al vi ste glasali za zokija da nas izvuce i spasi od propasti :facepalm:

P.S...ne bi imao nista protiv da mi je kerum caca, bar bi ima koji miljuncic sa strane, i mogla bi od zivot radit svasta ;)
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

05 Oct 2015, 12:25

..a unda » wrote: po toj logici tebi je kerum caca. :D
Ne nije. Po obicaju si opet sve fulao. Ja nisam iz istih poriva glasao za keruma kao vi za zokija. Ja sam glasao za keruma da sta prije odemo ukurac, al vi ste glasali za zokija da nas izvuce i spasi od propasti :facepalm:

P.S...ne bi imao nista protiv da mi je kerum caca, bar bi ima koji miljuncic sa strane, i mogla bi od zivot radit svasta ;)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

05 Oct 2015, 12:45

miky0 » wrote:
Ne nije. Po obicaju si opet sve fulao. Ja nisam iz istih poriva glasao za keruma kao vi za zokija. Ja sam glasao za keruma da sta prije odemo ukurac, al vi ste glasali za zokija da nas izvuce i spasi od propasti :facepalm:

P.S...ne bi imao nista protiv da mi je kerum caca, bar bi ima koji miljuncic sa strane, i mogla bi od zivot radit svasta ;)
sta sad porivi? koji sad porivi? sta ti pricas? :D
ono sto je sigurno jest da si ti glasao za keruma. namanje jednom. iz toga mogu bit siguran da si glasao i za hadeze negdje. najmanje jednom. ista je to politika, bratska.
ono sto je jos sigurno je da ti bucas, nabadas i nemas veze za koga sam ja ili ko to vec mi, glasali i jesmo li uopce glasali. :D

ti si glasao za keruma jer ne samo da on tvoj caca, on je tvoj bog. sam si rekao da je on nesto najbolje sto se splitu dogodilo i tako si vjerojatno htio da sve ide ukurac. a onda vjerojatno i hrvatskoj, s nekim glasovima je kerum zavrsio u saboru, s mojim sigurno nije. a ni s lastanovim glasom. a ni s ivancicevim. nije s njihovim glasovima zavrsio ni u saboru, niti kao gradonacelnik. stovise, naprotiv, tako ne da samo sto tvoje usporedbe s njima nemaju veze, nego ste vi dva razlicita svijeta. suprotna, stovise. :D

ono, meni je jasno da oces lagat nas, ali zasto lazes sebe? aj, zasto, miki, zasto ? :D

mislim, ako sad oces glasat za hadeze, glasaj, ali sta se moras opravdavat. nije ti milanovic toliko kriv da bi se ti trebao njemu osvecivat zato sto je on u jednom referendumsko satoraskom okolindjenom mandatu nije dopustio da ode sve ukurac nakon godina vladavina kerumoida i hadezeidjana. :D

osim toga, ako oces da sve brze ide kvragu, mos opet glasat za keruma, opet on izlazi na izbore. :D
Last edited by ..a unda on 05 Oct 2015, 13:12, edited 1 time in total.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

05 Oct 2015, 12:51

miky0 » wrote:
Ne nije. Po obicaju si opet sve fulao. Ja nisam iz istih poriva glasao za keruma kao vi za zokija. Ja sam glasao za keruma da sta prije odemo ukurac, al vi ste glasali za zokija da nas izvuce i spasi od propasti :facepalm:

P.S...ne bi imao nista protiv da mi je kerum caca, bar bi ima koji miljuncic sa strane, i mogla bi od zivot radit svasta ;)
..vidim da si napisao i drugi post. pa evo..miki,kazem, mos ti jos sto zvizda sebi prilipit, ali nacisticka kopita i rep onaj trokutasti ti uvijek nekako negdje provire.. :D
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

05 Oct 2015, 13:37

miky0 » wrote:Aj konacno da si priznao ;)
Ironija se više ne uči u školi? Zato sam i stavio smajliće. :raspa:
miky0 » wrote:Znam, meni nije caca, ali vama je, Karambol tako kaze :ne zna:
Krivo si ga shvatio. Pitaj ga još jednom. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

05 Oct 2015, 13:43

..a unda » wrote:osim toga, ako oces da sve brze ide kvragu, mos opet glasat za keruma, opet on izlazi na izbore. :D
Valjda je zaključio da je premalo ukrao. A vidi da se isplati. Pa zašto ne bi još. :angeleye:
Potpisi su za budale.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

05 Oct 2015, 14:45

..a unda » wrote: sta sad porivi? koji sad porivi? sta ti pricas? :D
ono sto je sigurno jest da si ti glasao za keruma. namanje jednom. iz toga mogu bit siguran da si glasao i za hadeze negdje. najmanje jednom. ista je to politika, bratska.
ono sto je jos sigurno je da ti bucas, nabadas i nemas veze za koga sam ja ili ko to vec mi, glasali i jesmo li uopce glasali. :D

ti si glasao za keruma jer ne samo da on tvoj caca, on je tvoj bog. sam si rekao da je on nesto najbolje sto se splitu dogodilo i tako si vjerojatno htio da sve ide ukurac. a onda vjerojatno i hrvatskoj, s nekim glasovima je kerum zavrsio u saboru, s mojim sigurno nije. a ni s lastanovim glasom. a ni s ivancicevim. nije s njihovim glasovima zavrsio ni u saboru, niti kao gradonacelnik. stovise, naprotiv, tako ne da samo sto tvoje usporedbe s njima nemaju veze, nego ste vi dva razlicita svijeta. suprotna, stovise. :D

ono, meni je jasno da oces lagat nas, ali zasto lazes sebe? aj, zasto, miki, zasto ? :D

mislim, ako sad oces glasat za hadeze, glasaj, ali sta se moras opravdavat. nije ti milanovic toliko kriv da bi se ti trebao njemu osvecivat zato sto je on u jednom referendumsko satoraskom okolindjenom mandatu nije dopustio da ode sve ukurac nakon godina vladavina kerumoida i hadezeidjana. :D

osim toga, ako oces da sve brze ide kvragu, mos opet glasat za keruma, opet on izlazi na izbore. :D
Jeli postoji iti jedan tvoj post koji nije lupetanje :ne zna: :misli:

Ja u zivotu nisam glasao za hdz, niti cu ikad. Cak stovise, moj brat je ratne '93 u vojsci imenom i prezimenom rekao da nece svojim zivotom branit zivot dragog ti franceka, zbog cega je skoro platio glavom, a da bi ga spasili, zapovjednici su ga stavili u cuzu na 15-20 dana ;)

Prema tome, ne vridjaj me da sam glasao za hdz. Nikad vise.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

05 Oct 2015, 14:53

Stitch » wrote: Ironija se više ne uči u školi? Zato sam i stavio smajliće. :raspa:
A ni ti ne svacas da te zajebajem :facepalm:
Stitch » wrote: Krivo si ga shvatio. Pitaj ga još jednom. :D
Stvarno ga nisam krivo shvatio. Gledaj
Karambol wrote:

Moj glas ide Milanoviću.
Karambol wrote:

...Raja ne trazi takve. Raja trazi ćaću...
Gazdu. Zoki je to skuzio i bolje to radi od ostalih
smutljivaca na sceni...
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

05 Oct 2015, 14:56

miky0 » wrote:Stvarno ga nisam krivo shvatio. Gledaj
Kako nisi kad jesi? Ćaća je tu metafora, a ne konkretna osoba.

Baš ti ne idu ta stilska sredstva, ha? :D
Potpisi su za budale.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

05 Oct 2015, 15:06

Stitch » wrote:
Kako nisi kad jesi? Ćaća je tu metafora, a ne konkretna osoba.

Baš ti ne idu ta stilska sredstva, ha? :D
Ti se samo pravis blesav ili :ne zna:

Ko govori o konkretnoj osobi? Govori se da narodu fali caca, to je nekad bija franjo, danas je to zoki, a sutra je to karamarko. S tim da je Karambolu caca zoki sasvim ok. I glasat ce za njega ;)
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

05 Oct 2015, 15:21

miky0 » wrote:Ko govori o konkretnoj osobi? Govori se da narodu fali caca, to je nekad bija franjo, danas je to zoki, a sutra je to karamarko.
Ali stvar je u tome da Zoki nije ćaća. Zoki se samo fura na to. Pokušava biti, ali nije. Nema materijala. Da ima, bio bi to cijeli mandat, a ne samo posljednjih dana.

Kužiš sad?
Potpisi su za budale.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

05 Oct 2015, 15:25

miky0 » wrote:
Ti se samo pravis blesav ili :ne zna:

Ko govori o konkretnoj osobi? Govori se da narodu fali caca, to je nekad bija franjo, danas je to zoki, a sutra je to karamarko. S tim da je Karambolu caca zoki sasvim ok. I glasat ce za njega ;)
Čuj, početak je, uglavnom, najteži dio posla, a sad mu preostaje da odradi posao do kraja. Grdo je kako se lako zaboravlja koliku rupu je ostavio HDZ. Naravno da je ova garnitura mogla bolje i da je, vjerojatno, bilo i sposobnijih, ali to je igra, trgovina i balansiranje između mnogo stvari i stvarčica.
Nažalost, istina je daleko manje profitabilna od laži i muljanja, a meni se dopala Zokijeva iskrenost u politici. Tomekovo mumljanje i ratovanje, ljigavljenje i šušurenje ispod stola u sjeni i nesposobnost da zapamti pet (PET!, 5!) jebenih točaka na kojima bazira uspjeh na izborima i to nakon godinu dana dumanja o tome... :rofl:
Osim ovog Sinna po hadezetu, očito je, često luta i onaj drugi nijemac koji skriva stvari. Pa i kod puno mlađih (hint - vič tu čapters vlado? Njonjo Jandroković :D )... :facepalm:

Eto Miky, a za kojeg ćeš ti ćaću glas dati? :D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

05 Oct 2015, 16:15

Stitch » wrote:
Ali stvar je u tome da Zoki nije ćaća. Zoki se samo fura na to. Pokušava biti, ali nije. Nema materijala. Da ima, bio bi to cijeli mandat, a ne samo posljednjih dana.

Kužiš sad?
Ma kuzim ja, al ti to reci Karambolu a ne meni. Nisam ja reko da je zoki caca. To je Karambol rekao ;)
Post Reply