Raspada se Todoricevo carstvo?

Koljite se i gložite!
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

22 Mar 2017, 11:05

kako mu se pogodovalo? ti dobavljaci imali su opcije raditi s bilo kim. jesu li odabrali njega jer je najbolji ili jer je jedini koji je s njima uopce htio raditi? svi ti dobavljaci danas su na njegovoj strani jer znaju da im je jedina opcija za plasman robe.

ali stvarno me zanima kaj smatras pogodovanjem. todoric je jedini prezivio na trzistu maloprodaje od domacih, jedini se uspio boriti protiv konkurencije koja je dolazila potpomognuta jeftinijim kreditima za ulaganja, vecom distribucijskom i nabavnom mrezom na masu trzista. samo pogledaj primjer slovenije i mercatora, ja sam se cerekao kad je todoric to kupovao jer znam osobno u kakvom je stanju ta tvrtka bila nakon par godina isisavanja sve vrijednosti. i kaj danas slovenci imaju? svakom po zasluzi ali bolje bi bilo malo stati na loptu, zatomiti vlastite neutemeljene animozitete i pametno dalje.


AJ EM BAK!
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1860
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

22 Mar 2017, 11:15

7nationarmy wrote:
22 Mar 2017, 10:37
ajde objasni mi neukom kako ti je todoric kriv da nemeres radit s njegovim konkurentima.
kako objasniti slijepcu od rođenja da je kafena tamnija od žute kad on ne zna šta je kafena, šta je žuta i šta je tamnije?

zajebi te priče.
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

22 Mar 2017, 12:51

7nationarmy wrote:
22 Mar 2017, 10:30
nista meni ne fali.
E čuj?! :D
Ni poslovnih partnera, da ti podrže kakav killer - projekt, nema da maši, da investiraju a da se za profit ne sekiraju, da obrnete lovu na brzaka, dok je prilika?! Cccc...nikad oportunista otebe... :raspa:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

22 Mar 2017, 13:07

Quark wrote:
22 Mar 2017, 11:15
kako objasniti slijepcu od rođenja da je kafena tamnija od žute kad on ne zna šta je kafena, šta je žuta i šta je tamnije?

zajebi te priče.
bome seres kvark. objasni mi tko prijeci proizvodjacu mandarina i lubenica iz doline neretve da svoj asortiman ponudi lidlu, sparu, billi i kauflandu. oces da ti ja kazem? prijeci im stvarnost, zatvorena vrata jer svi navedeni nabavljaju iz grcke, spanjolske i drugdje - imaju centralnu nabavu izvan hrvatske i o vrlo malo aortimana odlucuju ljudi na terenu.
AJ EM BAK!
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1860
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

22 Mar 2017, 13:15

sad ga ti sereš. konzum je najskuplji, lidl ima najviše hrvatskih proizvoda na polici (to možeš provjeriti), a konzum plaća dobavljače na svetog nikada. dakle, prestani ga braniti jer rast može zahvaliti jedino onima koje je uništija neplaćanjem, a ne pameću i sposobnošću. uostalom di ti je kompetencija? ja san radija sa takvim kokošarima i jebivjetrima 18 godina u informatici, srića izvuka san se prije 4 godine malo okrznut.
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

22 Mar 2017, 13:34

pa napisao sam ti da sam dobio podatke o zastupljenosti domacih proizvoda - agrokor 40%, ostali 15-20%.

tko ga brani? ja branim mjesto di se bas ti mali dobavljaci mogu izboriti za udio na trzistu, u stranom lancu nece nikad. nije rjesenje veselit se krahu todorica nego se pitat zasto imamo samo jednog todorica i zasto smo jalni na neciji uspjeh.

rast moze zahvaliti onome sto sam napisao, akvizicijama tvrtki koje su bile sjena onoga sto su danas - sjecas se jamnice, leda, zvijeude, unikonzuma? pizdarija lokalnog karaktera.
AJ EM BAK!
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1860
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

22 Mar 2017, 14:09

idi bre srči dunav
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

23 Mar 2017, 07:23

a i ja budala, zaboravljam da se tute ne raspravlja nego ili klanja uvrijezenom misljenju ili gleda svoja posla.
AJ EM BAK!
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

23 Mar 2017, 08:32


7nationarmy wrote:kako mu se pogodovalo? ti dobavljaci imali su opcije raditi s bilo kim. jesu li odabrali njega jer je najbolji ili jer je jedini koji je s njima uopce htio raditi? svi ti dobavljaci danas su na njegovoj strani jer znaju da im je jedina opcija za plasman robe.
.
Hm, pa ne znam bas.
Ja recimo znam nekoliko nasih manjih proizvodjaca koji rade sa svima osim Konzumom. Ne zele, nije da ne smiju. Naprosto ne mogu financirat toliko vecu proizvodnju, automatski puno vise zaposlenih i svega, da opreme sve Konzume. Bez da se naplate godinu dana.

User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1860
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

23 Mar 2017, 09:46

7nationarmy wrote:
23 Mar 2017, 07:23
a i ja budala, zaboravljam da se tute ne raspravlja nego ili klanja uvrijezenom misljenju ili gleda svoja posla.
ne sedmice, ti jesi budala, ali iz drugih razloga: zaboravija si na činjenicu da je todorić pila sve grane na kojima je sidija a to su dobavljači koje je uništija neplaćanjem. ako ne možeš shvatiti taj jednostavan ekonomski termin onda si stvarno za kurac, jer ima razloga zašto se koristi izraz "poslovni partner" a ne "poslovni rob". isto tako postoje pojave u poslovnom svijetu koje niti se knjiže niti se kvantificiraju kroz si sustav, a to je pederluk.
uostalom već smo apsolvirali da todorić nije ni imao carstvo već kulu od karata, imao je nakupinu asseta do kojih je došao stvarajući dugove na drugim bojnim poljima.

i kad već braniš neobranjivo daj mi reci ovo: zašto pere mehaničar ide na stup srama zbog 20 iljada kuna duga, a za todorića je to poslovna tajna, kao što reče onaj amater marić?
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
Mugen
Posts: 286
Joined: 14 Jan 2017, 16:01

23 Mar 2017, 09:58

Quark wrote:
22 Mar 2017, 14:09
idi bre srči dunav
Lol


Armijo. Ideš pametovati čovjeku koji je na vlastitoj koži okusio prokletstvo malog poduzetnika u nas, što si drugo očekivao da ti kaže nego da pušiš kurac. Fino ti je objasnio neke stvari, a ti i dalje lupaš po nekakvoj statistici. Todorić posjeduje pun kurac nekretnina, što u poljima i izvorima, što u poslovnim i stambenim prostorima. Samo ta činjenica govori o tome da je cijela garnitura koja se dočepala upravljanja državom pogodovala interesu jednog čovjeka (malog kurca koji zbog toga svoju moć mora izdrkavati u poslovnoj sferi) i to je zločin protiv sviju nas. Licemjerno nam pričaju o domoljublju, a kradu i rasprodaju što stignu. Ne da bi nama bilo dobro, već njima samima. A ljudi i dalje brane i glasuju za tu stoku. Stvarno ne znam koji je tebi kurac kad ideš pisati da je bolje da je Todorić bolja opcija od stranaca. Točno je da je bolje da je u rukama Hrvata, ali ne ovog Hrvata, a pitam se koji bi to i bio. Jer taj Hrvat za Hrvatsku ništa dobro nije napravio, samo za sebe i svoj dop (mislim na to malopenisno igranje moći i biznisa). Gradio je svoje carstvo prodajući trulu i staru robu, varajući, kradući i zlorabljujući svoje radnike. Dućani mu smrde. Da je Todorić ko Goetz Werner pa pošteno gradio svoje carstvo brinući o podizanju proizvodnje vlastite zemlje i dobrobiti svojih radnika, nama bi bilo jebeno. Konzum bi se proširio vani kao pošten konkurent. Di je Konzum? Kao metastaza po cijeloj Hrvatskoj i eventulano one holivudske drolje piju Janu. Ja želim piti našu vodu, ne da pijem proizvedenu vodu, dok bogatuni piju NAŠU čistu i prirodnu vodu. Uz njegovo poslovanje i dominaciju nad tržištem te njegovim sadašnjim krahom, nama ode voda, ode nam zemlja. I vidiš, ljudi poput tebe, bez uvrede, krivi su jer postoje Tuđmani, Todorići, Karamarkići... Ekipa koja se bavi visokim biznisom i visokom politikom zbog vlastite guzice, a ne zbog prosperiteta zemlje. A vi ih opravdavate dok gladujete i nemate posla ni zemlje. Laik sam, ne proučavam činjenice i ne mogu ulaziti u pravu debatu oko cijele stvari. Ali mi moj razum koji mrzi nepoštene robovlasničke bogataše vrišti da Todorić ne može biti dobar čovjek. Da je on pravi domoljub, ne bi nam se rugao onim kvazimasonskim kičerajom od vile kojeg je izgradio iznad Šestinskog dola.
Venus sort of just wants to shop online for makeup.
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

23 Mar 2017, 15:09

Quark wrote:
23 Mar 2017, 09:46
i kad već braniš neobranjivo daj mi reci ovo: zašto pere mehaničar ide na stup srama zbog 20 iljada kuna duga, a za todorića je to poslovna tajna, kao što reče onaj amater marić?
izbrisano sam ti odgovorio pitanjem zasto se dobavljaci do zadnjeg slazu da agrokor treba spasiti. ovo ostalo, zato sto todoric drzavi ne duguje lipe poreza pa ga drzava voli jer puni proracun iz kojeg se spomenuti automehanicar lijeci kad mu padne lose instalirani monitor na nogu. ne moze bit jednostavnije.
AJ EM BAK!
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

23 Mar 2017, 15:13

Mugen wrote:
23 Mar 2017, 09:58
Lol
s dijelom upisa se slazem, dio oko kiceraja sam vec komentirao kao tipicni ljudski jal a poanta svega je da takav kakav je, bolji je nego da ga nema i da lidl i kaufland preuzmu primat. koga boli kurac da li placaju neke dobavljace prije todorica? valjda je bitnije kakvu robu drze, za sve ostalo tu je drzava da regulira - ako nije onda ne kukajte o todoricu nego se zapitajte zasto ste pljeskali rucicama onom dezmekastom moronu koji je uveo fiskalizaciju i odma smanjio pdv u turizmu na 10% pa daje zbunjenu izjavu da mu nije jasno kako se promet povecao a prihodi ostali isti. shvacam ja dobro kvarka, pise iz svog osobnog gledista koje mene ne zanima dok pisem o siroj slici.
AJ EM BAK!
User avatar
Quark
Informatičar starog kova
Posts: 1860
Joined: 20 Oct 2015, 19:19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

23 Mar 2017, 16:32

7nationarmy wrote:
23 Mar 2017, 15:13
shvacam ja dobro kvarka, pise iz svog osobnog gledista koje mene ne zanima dok pisem o siroj slici.
ja pišem realno.
a da usput definiramo širu sliku? recimo moja definicija šire slike bi bila da će se sunce napuhati u crvenog diva i progucati zemlju i sve ljude. ubijmo se odmah.
ili još bolje. za 100 miljardi godina zadnji quark će biti pretvoren u polje čiste energije. ubrzajmo to. uništimo prirodu, ne čekajmo kraj.
TDK MA-XG najbolja kazeta na svitu.
User avatar
superkrkan
nataknjivać i mislijoc
Posts: 514
Joined: 15 Dec 2016, 00:31

23 Mar 2017, 19:13

Mugen wrote:
23 Mar 2017, 09:58
Lol


Armijo. Ideš pametovati čovjeku koji je na vlastitoj koži okusio prokletstvo malog poduzetnika u nas, što si drugo očekivao da ti kaže nego da pušiš kurac. Fino ti je objasnio neke stvari, a ti i dalje lupaš po nekakvoj statistici. Todorić posjeduje pun kurac nekretnina, što u poljima i izvorima, što u poslovnim i stambenim prostorima. Samo ta činjenica govori o tome da je cijela garnitura koja se dočepala upravljanja državom pogodovala interesu jednog čovjeka (malog kurca koji zbog toga svoju moć mora izdrkavati u poslovnoj sferi) i to je zločin protiv sviju nas. Licemjerno nam pričaju o domoljublju, a kradu i rasprodaju što stignu. Ne da bi nama bilo dobro, već njima samima. A ljudi i dalje brane i glasuju za tu stoku. Stvarno ne znam koji je tebi kurac kad ideš pisati da je bolje da je Todorić bolja opcija od stranaca. Točno je da je bolje da je u rukama Hrvata, ali ne ovog Hrvata, a pitam se koji bi to i bio. Jer taj Hrvat za Hrvatsku ništa dobro nije napravio, samo za sebe i svoj dop (mislim na to malopenisno igranje moći i biznisa). Gradio je svoje carstvo prodajući trulu i staru robu, varajući, kradući i zlorabljujući svoje radnike. Dućani mu smrde. Da je Todorić ko Goetz Werner pa pošteno gradio svoje carstvo brinući o podizanju proizvodnje vlastite zemlje i dobrobiti svojih radnika, nama bi bilo jebeno. Konzum bi se proširio vani kao pošten konkurent. Di je Konzum? Kao metastaza po cijeloj Hrvatskoj i eventulano one holivudske drolje piju Janu. Ja želim piti našu vodu, ne da pijem proizvedenu vodu, dok bogatuni piju NAŠU čistu i prirodnu vodu. Uz njegovo poslovanje i dominaciju nad tržištem te njegovim sadašnjim krahom, nama ode voda, ode nam zemlja. I vidiš, ljudi poput tebe, bez uvrede, krivi su jer postoje Tuđmani, Todorići, Karamarkići... Ekipa koja se bavi visokim biznisom i visokom politikom zbog vlastite guzice, a ne zbog prosperiteta zemlje. A vi ih opravdavate dok gladujete i nemate posla ni zemlje. Laik sam, ne proučavam činjenice i ne mogu ulaziti u pravu debatu oko cijele stvari. Ali mi moj razum koji mrzi nepoštene robovlasničke bogataše vrišti da Todorić ne može biti dobar čovjek. Da je on pravi domoljub, ne bi nam se rugao onim kvazimasonskim kičerajom od vile kojeg je izgradio iznad Šestinskog dola.
bravo mugen,nisan zna das taka žestoka proleterka,etoga da nis lezbaća jab te skroz nataka ijako imaš male cice :)
doli buržoazija, doli banda lopovska jeben li jin krv pizde mile matere tribalob jin sime zatrit smrdljivin kurvinin sinoviman.tribalob jih u lance bacit i u galijote za jadroliniju da vozu umisto goriva da se troši,da jin daju fetu ubuđanog kruva i pit pišaku šta ispišaju maaaajku li in jeben pokvarenu krvavu.etoga :kava:
User avatar
Mugen
Posts: 286
Joined: 14 Jan 2017, 16:01

23 Mar 2017, 20:45

superkrkan wrote:
23 Mar 2017, 19:13
bravo mugen,nisan zna das taka žestoka proleterka,etoga da nis lezbaća jab te skroz nataka ijako imaš male cice :)
doli buržoazija, doli banda lopovska jeben li jin krv pizde mile matere tribalob jin sime zatrit smrdljivin kurvinin sinoviman.tribalob jih u lance bacit i u galijote za jadroliniju da vozu umisto goriva da se troši,da jin daju fetu ubuđanog kruva i pit pišaku šta ispišaju maaaajku li in jeben pokvarenu krvavu.etoga :kava:
Natakni se. :serek:
Venus sort of just wants to shop online for makeup.
User avatar
Mugen
Posts: 286
Joined: 14 Jan 2017, 16:01

23 Mar 2017, 21:07

7nationarmy wrote:
23 Mar 2017, 15:13
zapitajte zasto ste pljeskali rucicama onom dezmekastom moronu koji je uveo fiskalizaciju i odma smanjio pdv u turizmu na 10% pa daje zbunjenu izjavu da mu nije jasno kako se promet povecao a prihodi ostali isti.
Nemam pojma o kome pričaš.
Venus sort of just wants to shop online for makeup.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

23 Mar 2017, 23:26

O Liniću, o kome bi drugom? ;)
Potpisi su za budale.
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

24 Mar 2017, 07:42

Quark wrote:
23 Mar 2017, 16:32
ja pišem realno.
odlicno. realno todoric placa drzavi miljarde kuna poreza godisnje i kao takav ima odredjene olaksice u odnosu na tebe koji ne placas miljarde.
AJ EM BAK!
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

24 Mar 2017, 07:43

Mugen wrote:
23 Mar 2017, 21:07
Nemam pojma o kome pričaš.
o onom koji je predstecajnim nagodbama u stvarnosti unistio dobavljace - zato danas ti isti dobavljaci podrzavaju todorica a preziru kriminalce koji su spasavali samo podobne tvrtke.
AJ EM BAK!
User avatar
Mugen
Posts: 286
Joined: 14 Jan 2017, 16:01

24 Mar 2017, 07:57

Edit: Vidjeh prezime. Linić. :nono: Ne znam tko mu je pljeskao, no meni su to sve lopovčine, varalice, seljačine, lopovi, lažovi i licemjeri. Jebala ih sve Hrvatska i njena samostalnost ako im ona znači vlastito bogaćenje.
Venus sort of just wants to shop online for makeup.
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

24 Mar 2017, 08:11

Mugen wrote:
24 Mar 2017, 07:57
Edit: Vidjeh prezime. Linić. :nono: Ne znam tko mu je pljeskao, no meni su to sve lopovčine, varalice, seljačine, lopovi, lažovi i licemjeri. Jebala ih sve Hrvatska i njena samostalnost ako im ona znači vlastito bogaćenje.
svaki poslovni subjekt ima na prvom mjestu zaradu, bilo da je rijec o kvarku ili todoricu. svaki ima obveze prema drzavi, zaposlenima, dobavljacima odnosno poslovnim partnerima. ako je drzava namirena, ako su dobavljaci spremni za razgovor i podrzavaju agrokor - nema nikakvih problema i drzavi je u interesu zadrzati jaki domaci koncern. nema tu emocija i trkeljanja o zlocestom ivici i bogacenju, ili cemo kupovati neretvanske mandarine i lubenice dok on postoji ili cemo kupovati iz grcke, spanjolske i afrike.
AJ EM BAK!
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

24 Mar 2017, 08:24

7nationarmy wrote:
24 Mar 2017, 08:11
svaki poslovni subjekt ima na prvom mjestu zaradu, bilo da je rijec o kvarku ili todoricu. svaki ima obveze prema drzavi, zaposlenima, dobavljacima odnosno poslovnim partnerima. ako je drzava namirena, ako su dobavljaci spremni za razgovor i podrzavaju agrokor - nema nikakvih problema i drzavi je u interesu zadrzati jaki domaci koncern. nema tu emocija i trkeljanja o zlocestom ivici i bogacenju, ili cemo kupovati neretvanske mandarine i lubenice dok on postoji ili cemo kupovati iz grcke, spanjolske i afrike.

Jel' to ima značiti da je i svakom subjeku poslovni subjekt na prvom mjestu? Ili, možda, da bi trebao biti?! :hekla:


Priznanje dovoljno za smrtnu presudu... :rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Mugen
Posts: 286
Joined: 14 Jan 2017, 16:01

24 Mar 2017, 08:30

7nationarmy wrote:
24 Mar 2017, 08:11
svaki poslovni subjekt ima na prvom mjestu zaradu, bilo da je rijec o kvarku ili todoricu. svaki ima obveze prema drzavi, zaposlenima, dobavljacima odnosno poslovnim partnerima. ako je drzava namirena, ako su dobavljaci spremni za razgovor i podrzavaju agrokor - nema nikakvih problema i drzavi je u interesu zadrzati jaki domaci koncern. nema tu emocija i trkeljanja o zlocestom ivici i bogacenju, ili cemo kupovati neretvanske mandarine i lubenice dok on postoji ili cemo kupovati iz grcke, spanjolske i afrike.
Baš zbog prvog boldanog drugog boldanog ima.
Venus sort of just wants to shop online for makeup.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

24 Mar 2017, 09:36

Ovo je jedan zanimljiv clanak

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx? ... &id=958578
Ako Todorić ne plaća dobavljače, tko plaća njihov PDV?

UZ DUG Agrokora prema dobavljačima od 17 milijardi kuna, prilično nevjerojatno zvuči tvrdnja da ta tvrtka nema dospjelog poreznog duga, no otvara i dodatno pitanje: kako njegovi dobavljači onda mogu plaćati PDV?



Ministar Zdravko Marić prošlog je tjedan opovrgnuo informaciju o golemom poreznom dugu, kazavši kako Agrokor nema dospjelog duga. Pritom nije odgovorio je li postignut dogovor Todorićevog koncerna s poreznicima, što otvara pitanje potencijalnog sukoba interesa, ako bi se utvrdilo da su poreznici, njegovi podređeni, omogućili povlaštenu otplatu duga njegovoj bivšoj tvrtki.

S obzirom na iznos duga dobavljačima, logično je zapitati se tko plaća njihov PDV? Sigurno je da se veće tvrtke s time lakše nose, no što je s onim manjima, mogu li plaćati poreze dok im Agrokor kasni s plaćanjima?

Kupac roba odgovoran za neplaćanje PDV-a dobavljača


Izmjenama zakona o PDV-u koji je donijela SDP-ova vlada 2014. godine, odgovornost za plaćanje PDV-a proširena je na kupca kao jamca platca dobavljaču. Porezni obveznik kojemu je obavljena isporuka dobara ili usluga, odgovara kao jamac platac za plaćanje PDV-a. Ideja je bila da poreznici u slučaju neplaćanja "malih" mogu teretiti "velike". U ovom slučaju Agrokor, koji ne samo da je odgovoran za svoj porez nego je odgovoran i za porez svojih dobavljača kao jamac platac.

Zakonska mogućnost da se PDV plaća tek po naplaćenom računu nije naišla na prevelik odaziv. Vrijedi samo za one poduzetnike s prihodom do tri milijuna kuna, koji se unaprijed odluče za taj model. Dakle, ta opcija ne vrijedi za sve.

Plaćaju li svi dobavljači PDV, ako ne, zašto se Porezna ne naplati od Agrokora?

Nitko od Agrokorovih dobavljača u ovoj spirali neplaćanja još se javno ne žali da je blokiran od strane Porezne uprave. Ministar se pak javno hvali da Agrokor nema poreznog duga, pa se postavlja pitanje kako to da baš svi njegovi dobavljači mogu unatoč kašnjenjima uredno isplaćivati PDV?

I kako to da poreznici, ako neki dobavljači ne plaćaju, u tom slučaju ne blokiraju Todorićev koncern? To su pitanja koja smo postavili Poreznoj upravi i na koje još uvijek nema odgovora.
Post Reply