Grejtst šits

Koljite se i gložite!
User avatar
Aristocat
Posts: 1088
Joined: 10 Nov 2011, 23:41

09 Jan 2012, 06:04

vrrrlet » wrote:
Zgodnički je, ali to nije bitno. Bitno je da je veleposjednik.

A jesi ti zgodna?

Oduvijek mi govore da jesam. Ne znam. Treba pitati druge. :)

Veleposjednik, zgodan... a je li visok? Ako je sve to zajedno, pije mi se kava s njim. :cerek:


User avatar
Aristocat
Posts: 1088
Joined: 10 Nov 2011, 23:41

09 Jan 2012, 06:07

Lastan » wrote: A tada se govorilo i škandal, pa i študent. Ako su te riječi izgubile kvačicu, koji se kurac ti kreteni nadjebavaju oko sporta? Je li itko od tih hohštaplera i diletanata čuo za dosljednost?

Nisi, ali te gornja tvrdnja čini razumnijom i mudrijom od prosječne kroatistice.
A i od sveučilišne profesorice Sande Ham, tko li joj je dao diplomu.

Samo sam navratila da ti kazem da te volim. Eto, volim te. :cerek:
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

09 Jan 2012, 11:22

Aristocat » wrote:
Oduvijek mi govore da jesam. Ne znam. Treba pitati druge. :)

Mama i prijatelji se ne računaju. :nono: Okreću li se ljudi za tobom na cesti?
Aristocat » wrote:
Veleposjednik, zgodan... a je li visok? Ako je sve to zajedno, pije mi se kava s njim. :cerek:
A onak, srednji je.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Aristocat
Posts: 1088
Joined: 10 Nov 2011, 23:41

09 Jan 2012, 15:20

vrrrlet » wrote:
Mama i prijatelji se ne računaju. :nono: Okreću li se ljudi za tobom na cesti?



A onak, srednji je.

Lol. Znam da se ne racunaju. Pa... okrecu se. Pogotovo kad sam zabrzdana od marmelade. :cerek:

Srednji. Huh. Ne podnosim nista (o)srednje. Visok i naocit muskarac ostavlja bez daha. A to mi se svidja. :)

Nego, ajmo malo na temu. Grejtest sit na cijelome svijetu je americka prehrana. Politika im nabija takse na duhan, ali ne i na secer i na soda napitke koji su nerijetko besplatni. Debljina tih ljudi je zastrasujuca. Jednako kao i njihova politika.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

09 Jan 2012, 15:43

Aristocat » wrote:


Nego, ajmo malo na temu. Grejtest sit na cijelome svijetu je americka prehrana. Politika im nabija takse na duhan, ali ne i na secer i na soda napitke koji su nerijetko besplatni. Debljina tih ljudi je zastrasujuca. Jednako kao i njihova politika.

Ameri su licemjeri veći od Hrvatske biskupske konferencije. Bolje je pušiti nego biti tako debeo.
Aristocat » wrote:

Lol. Znam da se ne racunaju. Pa... okrecu se. Pogotovo kad sam zabrzdana od marmelade. :cerek:

Srednji. Huh. Ne podnosim nista (o)srednje. Visok i naocit muskarac ostavlja bez daha. A to mi se svidja. :)
Niš', onda on otpada. Ponudio bih sebe, ali ne volim marmeladu.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Aristocat
Posts: 1088
Joined: 10 Nov 2011, 23:41

09 Jan 2012, 16:26

Debeli i bez opce kulture. Pitam nekidan zasto se razlikuju uticnice za struju kod njih i kod nas i to profesora na Univerzitetu tom i tom, predpostavljajuci da zna tko je Nikola Tesla (u kontekstu razgovora o struji). Nije znao tko je Nikola Tesla.

Bilo mi je malo mucno.
JPK
Posts: 2096
Joined: 18 Sep 2011, 00:46

09 Jan 2012, 16:32

Aristocat » wrote:Debeli i bez opce kulture. Pitam nekidan zasto se razlikuju uticnice za struju kod njih i kod nas i to profesora na Univerzitetu tom i tom, predpostavljajuci da zna tko je Nikola Tesla (u kontekstu razgovora o struji). Nije znao tko je Nikola Tesla.

Bilo mi je malo mucno.
Da, profesor koji ne zna tko je Tesla. Jako uvjerljivo.
Možda samo ne zna kakve veze tesla ima s utičnicama, to bih i očekivao.
Biti i mniti svemiropolisno
User avatar
Aristocat
Posts: 1088
Joined: 10 Nov 2011, 23:41

09 Jan 2012, 16:35

JPK » wrote: Da, profesor koji ne zna tko je Tesla. Jako uvjerljivo.
Možda samo ne zna kakve veze tesla ima s utičnicama, to bih i očekivao.
Jako uvjerljivo? Hoces reci da lazem?

Rekla sam da covjek ne zna tko je Tesla. Procitaj ponovo. Koji dio ti nije jasan?
JPK
Posts: 2096
Joined: 18 Sep 2011, 00:46

09 Jan 2012, 16:38

Aristocat » wrote:
Jako uvjerljivo? Hoces reci da lazem?

Rekla sam da covjek ne zna tko je Tesla. Procitaj ponovo. Koji dio ti nije jasan?
Sveučilišni profesor čega?
Pa da, kad već pitaš, kladio bih se da si nešto krivo shvatila ili da izmišljaš.
Biti i mniti svemiropolisno
User avatar
Aristocat
Posts: 1088
Joined: 10 Nov 2011, 23:41

09 Jan 2012, 16:42

JPK » wrote: Sveučilišni profesor čega?
Pa da, kad već pitaš, kladio bih se da si nešto krivo shvatila ili da izmišljaš.
Zajedljiv si i insinuiras. Cega je on profesor je nevazno.

I ne bi ni tebi bilo zgorega nauciti se postivanju sugovornika. Ako smatras, a smatras da izmisljam, sto te tjera da mi odgovaras? Pa ja nikad ne bi razgovarala s lazljivcima. :kava:
User avatar
Lord Byron
Posts: 2972
Joined: 18 Sep 2011, 09:37

09 Jan 2012, 16:44

Aristocat » wrote: Cega je on profesor je nevazno.
Naprotiv, ključno je čega je i gdje je profesor.

Nije svejedno radi li se o profesoru fizike na nekom elitnom faksu, ili profesoru zvukoterapije na dopisnom sveučilištu u Desert Valley in the Middle of Nowhere, CA.
User avatar
Aristocat
Posts: 1088
Joined: 10 Nov 2011, 23:41

09 Jan 2012, 16:47

Lord Byron » wrote: Naprotiv, ključno je čega je i gdje je profesor.

Nije svejedno radi li se o profesoru fizike na nekom elitnom faksu, ili profesoru zvukoterapije na dopisnom sveučilištu u Desert Valley in the Middle of Nowhere, CA.

Nije ni jedno ni drugo. Dovoljno je da je profesor. Kako sam vec rekla, znati tko je Nikola Tesla stvar je opce kulture, sto znaci da i srednjoskolac to zna (ili bi trebao znati/cuti/pokupiti negdje uz put).

No, okej. Kako vam drago. Ne da mi se natezati. Jos jedan od sitsa danasnjeg svijeta - nema vise dijaloga. Ili su monolozi ili zelja da se bude u pravu. Zamorno. Bah.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

09 Jan 2012, 16:51

Aristocat » wrote:
Nije ni jedno ni drugo. Dovoljno je da je profesor.
pa, ja sam po tituli profesorica.
ali evo mogu se kladiti da imam određene rupe u općem znanju, i, ako nije moja struka, vrlo je vjerovatno da na nešto neću reagirati s prepoznavanjem. a mislim da znam dosta stvari o svijetu općenito.
na primjer, tamo više Edisona vežu za struju, zar ne?
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Aristocat
Posts: 1088
Joined: 10 Nov 2011, 23:41

09 Jan 2012, 16:58

Pješčana » wrote: pa, ja sam po tituli profesorica.
ali evo mogu se kladiti da imam određene rupe u općem znanju, i, ako nije moja struka, vrlo je vjerovatno da na nešto neću reagirati s prepoznavanjem. a mislim da znam dosta stvari o svijetu općenito.
na primjer, tamo više Edisona vežu za struju, zar ne?

Ma sve pet. Razumijem tvoj point. Ali ovdje se ne radi znanju ili ne znanju nekih svari iz nekih struka. Nismo razgovarali o dvocilindricnim motorima ili kemijskim elementima.

Stojim iza svoje tvrdnje da ne znati tko je Nikola Tesla je nemanje opce kulture.
JPK
Posts: 2096
Joined: 18 Sep 2011, 00:46

09 Jan 2012, 17:00

Aristocat » wrote:
Zajedljiv si i insinuiras. Cega je on profesor je nevazno.

I ne bi ni tebi bilo zgorega nauciti se postivanju sugovornika. Ako smatras, a smatras da izmisljam, sto te tjera da mi odgovaras? Pa ja nikad ne bi razgovarala s lazljivcima. :kava:
Naravno da je važno. Iz tvojeg odgovora se može pretpostaviti da je profesor elektrotehnike ili nečeg srodnog, ne bi psihologa pitala o utičnicama.

Pa evo, razgovaram jer me zanimalo kako ćeš odgovoriti. :D
Biti i mniti svemiropolisno
User avatar
Lord Byron
Posts: 2972
Joined: 18 Sep 2011, 09:37

09 Jan 2012, 17:01

Aristocat » wrote: Stojim iza svoje tvrdnje da ne znati tko je Nikola Tesla je nemanje opce kulture.
Tu tvrdnju nitko nije ni osporio - propitkivanje detalja o sveučilišnom profesoru koji to ne zna imalo je sasvim drugi razlog.
User avatar
Aristocat
Posts: 1088
Joined: 10 Nov 2011, 23:41

09 Jan 2012, 17:06

JPK » wrote: Naravno da je važno. Iz tvojeg odgovora se može pretpostaviti da je profesor elektrotehnike ili nečeg srodnog, ne bi psihologa pitala o utičnicama.

Pa evo, razgovaram jer me zanimalo kako ćeš odgovoriti. :D
Znas sto? Nemam vremena navlaciti se s tobom, ali sto bi falilo da sam psihologa pitala o uticnicama?
Valjda muskarci (u ovom slucaju) imaju u zivotu jos neke interese od suhe struke? Znaci ako je profesor psihologije ni u kojem slucaju ne bi mogao znati ni o struji ni o kuhanju, ni o sportu, nada, zero, nista?
I ajde nisam prigovorila sto nije znao o uticnicama jer nisam ni ja na kraju krajeva, ali da ne zna tko je Tesla i da nikad nije cak niti cuo, to je bilo mucno.

A, sta ti, provjeravas kako cu ti odgovoriti? Jebote, i ja sam blesava sto odgovaram na svasta. :hek:
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

12 Jan 2012, 08:46

Ne bi li ova tema trebala biti o sramotnim izjava javnih osoba, ne o američkoj hrani i struji?
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
Post Reply