Modni chat

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

10 Sep 2014, 18:33

Margarita wrote: Da sam bar guzata hlače bi mi držala guzica. Kako mi je trbuh veći od dupeta onda padaju ako ih se ne stisne remenom. Što opet zbog trbušatosti nužno uzrokuje muffin stil. A u ovim hlačama do rebara izgledam trudnički. Ni sa šosevima nije bolja situacija. Ali, sad će doći hidžab, nikab, burka pa sam mirna.
meni ih ona toliko dobro drži da remen ponekad (o)stavim jedino za ukras. :ckzubo:

ima jedan divan kroj. dubok odozada da lijepo obujmi guzicu i kukove, a niži sprijeda, tako da nije preko pupka. :rofl: probaj priupitati prodavačice jel ga imaju tamo gdje obično kupuješ...za traperice znam gdje ga sigurno imaju, ali ako tražiš baš klasične hlače, tu te ne mogu sa sigurnošću uputiti.


User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

10 Sep 2014, 20:19

Vizualiziram to duboko otraga, plitko sprijeda.
Uglavnom nosim traperice. Odgovarale bi meni najbolje duboke, ali mi onda rub zapinje za pirs.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

10 Sep 2014, 21:14

par cm je razlika, vidi se kad ih primeš i rastegneš prema sebi

na slici jedva da se vidi. ali se osjeti. :D

klikni na finishes, tamo imaju slike samih hlača.
http://www.wrangler-europe.com/women/jeans/drew

u mustangu isto sigurno imaju. i flare jeans ikad nisu 70's u modi. :o :cerek:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

11 Sep 2014, 08:59

ElliQuinn wrote:Evo malo šarenijih cipela, s drugog kraja svijeta

http://www.pendragonshoes.com/product_winter.html
uh, ove alice ankle boots su prefenomenalne. posebno u camel boji.

inače, baš tražim takve neke čizmice do gležnja na žniranje. ne znam kako da ih opišem, ja to zovem heidi stil, podjseća me na one dječje knjige :D
pa ako netko zna di ih ima, nek kaže. viđam ih na puno žena, nadam se da ih ima po dućanima po pristojnoj cijeni :o
možda ih bude u lidla :zubo:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

11 Sep 2014, 09:02

Margarita wrote: Da sam bar guzata hlače bi mi držala guzica. Kako mi je trbuh veći od dupeta onda padaju ako ih se ne stisne remenom. Što opet zbog trbušatosti nužno uzrokuje muffin stil. A u ovim hlačama do rebara izgledam trudnički. Ni sa šosevima nije bolja situacija. Ali, sad će doći hidžab, nikab, burka pa sam mirna.
sličnu građu i probleme imam i sama :five:
a ne volim nosit kaiše. pa onda biram ili jako uski model ili široke niske da mi samo vise na bokovima :D
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

11 Sep 2014, 23:15

blue wrote: Materijali sintetika, ako želiš nešto u čemu se nećeš bacati po podu od općeg svraba, ko ona mala iz Egzorcista - onda se pamuk može naći pod nazivom bio pamuk :serek:
.
:rofl: :rofl:

mislim da je boja senfa hit za ovu jesen.
na ljetnim rasprodajama sam kupila par stvari koje sam baš htjela. ovo što se nudi kao novo je, da ponovim što ste već rekle, sve od materijala koji nisu za nošenje, a ja bolje šijem nego što je sašiveno tamo. a ja ne šijem sjajno, da se razumijemo.
što je dovelo do toga da opet počnem šiti.

nikad nisam tako malo privlačnih stvari vidjela, ko ove godine po dućanima. sve nematerijali, šivano za dvodimenzionalne kvadrate neobičnih oblina, ima dojam ko da kreatori pokušavaju obući ovakve ljude
Image

gdje bog zatvori vrata, pokrene šivaću mašinu :kava:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

12 Sep 2014, 16:58

boja senfa. :mama:

to je urota :gaah: , takve boje jedino stoje nigericama. :gaah: nas bjelkinje žele prisliti da kupujemo šminku, jer takva boja majice ili komada odjeće koji se nosi uz lice jedino probavljivo izgleda uz kompletni premaz face. osobama toplog tona, osobama hladnog tona čak niti tad.
Post Reply