Tema o debelosti

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

20 Mar 2013, 13:53

baš si mi pala na pamet neki dan, ifranko, de postaj kako napreduješ. volumen, uloženi trud, sve to što ide s tim :mig:
možemo se tako svi skupa veseliti s tobom :)


Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
elma
Posts: 3104
Joined: 02 Feb 2013, 01:33

21 Mar 2013, 02:00

Bravo, ifranko :top:
I ja sam skinula dosta kila, ali ostalo mi je još zadnjih cca 5 i neće s mene :mama: A prelijena sam da bih, npr, trčala ujutro natašte i skinula to pa tražim alternativne savjete :zubo:

BTW, čitala sam nedugo neke, hm recimo, prospekte, letke koji bi trebali motivirati anoreksične osobe da se nastave liječiti i boriti, pa me začudilo što se tamo govori kako je svako tijelo zdravo i normalno, a ispod takvih natpis stavljene slike pretilih osoba :misli: Začudilo me to :ne zna:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

21 Mar 2013, 12:58

ma kompletna slika tijela u našem društvu je tako iskrivljena, da ne znam kako se novi klinci snalaze s tim.
jako se gleda na izgled, preferira mršavost, anorkesija i bulimija haraju, kad netko stavi lutku normalnijih proporcija u izlog slavi se ko da su napravili ne znam što.
kad vidim koliko se jako priča o debljini/ne debljini, koliko puno industrije živi od toga da uvjere ljude da izgledaju krivo, malo mi se smuči.
mislim da je bilo lakše meni odrastati u '80-tim i '90-tima, mada moje dvadesete su isto bile pod presingom "savršenog" tijela, i sad s 30 mi se jednostavno jebe i manje sam dodirljiva.
netko tko odrasta orkužen internetom i fejsbukom i teve šoovima gdje je izgled jedini način da se dokažeš, jebao je ježa
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

21 Mar 2013, 15:03

Pješčana » wrote:ma kompletna slika tijela u našem društvu je tako iskrivljena, da ne znam kako se novi klinci snalaze s tim.
jako se gleda na izgled, preferira mršavost, anorkesija i bulimija haraju, kad netko stavi lutku normalnijih proporcija u izlog slavi se ko da su napravili ne znam što.
kad vidim koliko se jako priča o debljini/ne debljini, koliko puno industrije živi od toga da uvjere ljude da izgledaju krivo, malo mi se smuči.
mislim da je bilo lakše meni odrastati u '80-tim i '90-tima, mada moje dvadesete su isto bile pod presingom "savršenog" tijela, i sad s 30 mi se jednostavno jebe i manje sam dodirljiva.
netko tko odrasta orkužen internetom i fejsbukom i teve šoovima gdje je izgled jedini način da se dokažeš, jebao je ježa
I poslije više ništa ne pomaže, jer čovjek usvoji te iskrivljene estetske standarde pa i samom njemu jedino to bude lijepo.
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

11 Nov 2013, 23:24

Kupila sam si mider koji se danas zove body wrap. :lux:
Jedva cekam da ga isprobam i spoznam osjecaj. :lux:
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

11 Nov 2013, 23:26

Imal to još neko ime?
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

11 Nov 2013, 23:50

nina williams » wrote:Imal to još neko ime?
Ha? :confused:
Kakvo ime? :ne zna:
Sto se prije zvalo mider, danas se zove body wrap. Tako ja to berem. :ne zna:
Stisne te i daje dojam da si cvrsca, utegnutija i manja u obujmu nego sto stvarno jesi. To je bit.
Kako dises u tome....to cu znat kad budem dulje to nosila. :D
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

12 Nov 2013, 00:01

Ma ziher sam da sam čula još neki naziv za to, al se ne mogu sjetit koji. Mislim, ono, nije steznik taj naziv. :zubo:
Vjerojatno je nešto na njemačkom, ziher nisu nikaki body wrapi u pitanju bili.
Ne znam naziv, a sad će mi to poist mozak.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

12 Nov 2013, 15:02

spanx?
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

12 Nov 2013, 23:32

Nije. Ni za to nisam čula. :zubo:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

14 Nov 2013, 15:28

nina williams » wrote:Ma ziher sam da sam čula još neki naziv za to, al se ne mogu sjetit koji. Mislim, ono, nije steznik taj naziv. :zubo:
Vjerojatno je nešto na njemačkom, ziher nisu nikaki body wrapi u pitanju bili.
Ne znam naziv, a sad će mi to poist mozak.
Ma zezam se, body wrap je naziv firme, isto kao i spanx.
http://www.bodywrap-shapewear.com/

http://www.spanx.com/

Rade ono nesto u sto se zene uvuku da budu stisnute. Moja je baka u tu svrhu koristila mider pa mi ostalo. Princip je isti zvalo se to korzet, steznik ili body wrap. :D
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

21 Nov 2013, 16:49

Bara huda » wrote:Kupila sam si mider koji se danas zove body wrap. :lux:
Jedva cekam da ga isprobam i spoznam osjecaj. :lux:
I kakav je osjećaj? Jel se može disati? Za što će ti to? :kokice:
Post Reply