Modne kritike za hrabre forumašice <3

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

20 Dec 2011, 22:19

Bolje joj stoji ova dolje tvidasta nego ona gore lijevo. Samo da nema onog nečeg po rukavima. Ona gore lijevo, i da je neki drugi materijal.


User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

20 Dec 2011, 22:19

O popoku :zubo:

Moram staviti malo meni lijepih haljina inače će me glava zaboljeti od ostalih :D

ImageImage
ImageImage
ImageImage
Last edited by Herp on 20 Dec 2011, 22:25, edited 1 time in total.
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

20 Dec 2011, 22:20

Ajme Herp, znala sam da ti se sviđaju taaakve haljine. Još sam ti htjela zakeljiti jednu šljokičastu, al nisam.

Evo malo novogodišnjih.

Image

Image

Image

Image

I za Erpa
Image
Last edited by Vodena on 20 Dec 2011, 22:25, edited 1 time in total.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

20 Dec 2011, 22:24

Vodena » wrote:Bolje joj stoji ova dolje tvidasta nego ona gore lijevo. Samo da nema onog nečeg po rukavima. Ona gore lijevo, i da je neki drugi materijal.
Da bolje joj stoji tvidasta. I da ono po rukavima je ruzno!

Herp al ovo je sve cajkasto. :zubo: Ovo pink ne bi trebale oblaciti zene iznad 30. Ono fakat ne bi, bez obzira na liniju i sve. A bome ni ono tirkizno. :zubo:

a ZNALA sam da ces nam pokazati sto volis. :D

Vjeruje u nicem takvom ne mozes na dogadjaj na koji ja moram. :zubo:

Znaci onomad o pink dress nije bila zajebancija? E da ja sam trazila dnevnu haljinu.

edit. onu srebrnu bih nosila!Samo da je mrvicu duza, meni je grdo vidjeti zene nakon 30 u dopicnjaku :o
Last edited by ombia on 20 Dec 2011, 22:27, edited 1 time in total.
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

20 Dec 2011, 22:26

Moje dijete više neće ni čuti za rozu. Od neke osme godine. :xne zna: Sad hoda u školu u crnim tajicama, vojničkim čizmama do koljena, crnim print tunikama, crnim haljinama.

Ok ima i dosta toga ljubičastog i sivog. :rofl:

zamišljam Herp na stolu :trep:
bliss
Posts: 1121
Joined: 18 Sep 2011, 15:26

20 Dec 2011, 22:29

ombia » wrote: Ovo pink ne bi trebale oblaciti zene iznad 30. Ono fakat ne bi, bez obzira na liniju i sve. A bome ni ono tirkizno. :zubo:
Imaš predrasude. Ne znam kako žene iznad 30 u tvojoj okolini izgledaju, ali ima i onih koje tad izgledaju poput studentica. Ne znam zašto bi 30 trebala biti magična brojka kad se nešto ne može 'bez obzira na liniju'.
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

20 Dec 2011, 22:32

ombia » wrote:
Da bolje joj stoji tvidasta. I da ono po rukavima je ruzno!

Herp al ovo je sve cajkasto. :zubo: Ovo pink ne bi trebale oblaciti zene iznad 30. Ono fakat ne bi, bez obzira na liniju i sve. A bome ni ono tirkizno. :zubo:

a ZNALA sam da ces nam pokazati sto volis. :D

Vjeruje u nicem takvom ne mozes na dogadjaj na koji ja moram. :zubo:

Znaci onomad o pink dress nije bila zajebancija? E da ja sam trazila dnevnu haljinu.

edit. onu srebrnu bih nosila!Samo da je mrvicu duza, meni je grdo vidjeti zene nakon 30 u dopicnjaku :o
Onu pink bih bez beda obukla recimo na moru, za večernje šetnje s dragim po nekoj rivi. :D

Nikako nisam pristaša tridesete (ili bilo koje godine) kao granice za obući nešto.
I najozbiljnije vjerujem da dobro izgledam u tome. :D
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

20 Dec 2011, 22:32

Meni su one haljine od Erp haljine za noćne izlaske tipa u disko, groznica subotnje večeri. Nisu za večere, kojekakve evente ni za neke svečane prilike. Tipa vjenčanja i tak to.
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

20 Dec 2011, 22:37

Vodena » wrote:Meni su one haljine od Erp haljine za noćne izlaske tipa u disko, groznica subotnje večeri. Nisu za večere, kojekakve evente ni za neke svečane prilike. Tipa vjenčanja i tak to.
Ja bih u pola ovih haljina bez beda otišla na vjenčanje.
Već i jesam, u nečem sličnom. :o
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

20 Dec 2011, 22:38

To je tvoj stil i tko sam ja da ti sudim?

Ja sam u srednjoj nosila ženstvene kostimiće, ono sako strukirani, minjak, ili kratke hlačice od nekog finog štofa, pičke materine, a sad ih ne mogu smislit. :facepalm:

A danas sam na neformalni ručkić nosila vunenu tanku sivu mini aljnu i ljubičaste hulahopke.
Last edited by Vodena on 20 Dec 2011, 22:40, edited 1 time in total.
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

20 Dec 2011, 22:39

Ja kostime ni u kakvoj varijanti nisam mogla smisliti niti u jednom razdoblju svog života.
To je jedina odjeća koja me živcira čak i na drugima. :facepalm: :xd:
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

20 Dec 2011, 22:42

A štaš, tak smo se nosile. :rofl: po zimi.
Po ljeti su to bile šarene haljine. I one rupičaste kačkane majice tunike. I traper minjaci.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

20 Dec 2011, 22:43

bliss » wrote:
Imaš predrasude. Ne znam kako žene iznad 30 u tvojoj okolini izgledaju, ali ima i onih koje tad izgledaju poput studentica. Ne znam zašto bi 30 trebala biti magična brojka kad se nešto ne može 'bez obzira na liniju'.
Mozda imam predrasude, da. No puno previse sam vidjela zenske koje se furaju na mladje nego sto jesu i meni to samo otuzno izgleda. Da bas na disko mislim.
Inace, dobro izgledaju zenske sa 30 oko mene. :misli:
Meni su one haljine od Erp haljine za noćne izlaske tipa u disko, groznica subotnje večeri. Nisu za večere, kojekakve evente ni za neke svečane prilike. Tipa vjenčanja i tak to.
Da
A pogotovo nisu za dnevnu verziju na sto sam se osvrtala kad sam stavljala one prve haljine. :)
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

20 Dec 2011, 22:48

ombia » wrote:
Mozda imam predrasude, da. No puno previse sam vidjela zenske koje se furaju na mladje nego sto jesu i meni to samo otuzno izgleda. Da bas na disko mislim.
Inace, dobro izgledaju zenske sa 30 oko mene. :misli:
Ali što znači furati se mlađe nego što jesi? :ne zna:
Mislim, ja imam 30 godina, ne izlazim u disko, idem na punk i metal koncerte, ponekad i u rozim haljinicama, da. :zubo:
E sad, da li to znači "furati se na mlađe" ili ponašati se onako kako u tom trenu želiš i osjećaš se?
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

20 Dec 2011, 22:48

Vodena » wrote:To je tvoj stil i tko sam ja da ti sudim?

Ja sam u srednjoj nosila ženstvene kostimiće, ono sako strukirani, minjak, ili kratke hlačice od nekog finog štofa, pičke materine, a sad ih ne mogu smislit. :facepalm:

A danas sam na neformalni ručkić nosila vunenu tanku sivu mini aljnu i ljubičaste hulahopke.
Jedna iz mog ormara, iznad koljena je i furam ju isto na neprozirne ljubicaste hulahopke, grilonke.

http://img853.imageshack.us/img853/5389/6ject1.jpg

Je za vecernji izlaka ili neki tulum ne bih obukla one moje iz prvog posta, dobro bih one kao trudnicke.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

20 Dec 2011, 22:51

Herp » wrote:
Ali što znači furati se mlađe nego što jesi? :ne zna:
Mislim, ja imam 30 godina, ne izlazim u disko, idem na punk i metal koncerte, ponekad i u rozim haljinicama, da. :zubo:
E sad, da li to znači "furati se na mlađe" ili ponašati se onako kako u tom trenu želiš i osjećaš se?
Pa to znaci kad mama od 37 krene posudjivati odjecu svoje kcerke od 16-17 godina i ufuravati se kak je cool :facepalm: i in a kcerku je sram.
Ja izlazim u disko, u disko koji izmedju ostalog pusta metal. Ne u sminkerski disko. Dobro i tu nekad, kako kad. :zubo:
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

20 Dec 2011, 22:51

krasna je, obožavam sivo ljubičaste kombinacije, isto kao i sivo žute, i krem crvenu kombinaciju i mornarsku plavo bijelu sa crvenim detaljima, i sivo crvene kombinacije i bijelo zelene, bijelo crvene.
Volim zelenu, petrolej zelenu, dobro mi stoji denver plava, tamnoplava, sve nijanse sive, zatim ljubičasta, bijela, crvena....ne stoje mi narančasta i crna
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

20 Dec 2011, 22:55

ombia » wrote:
Pa to znaci kad mama od 37 krene posudjivati odjecu svoje kcerke od 16-17 godina i ufuravati se kak je cool :facepalm: i in a kcerku je sram.
Ja izlazim u disko, u disko koji izmedju ostalog pusta metal. Ne u sminkerski disko. Dobro i tu nekad, kako kad. :zubo:
Okej, ali ja se zbilja ne furam na mlađe, vjeruj mi. :xd:
Čak nemam ni kćerku. :xzubo:
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

20 Dec 2011, 22:57

Pješčana » wrote:jel znate za onu češkalicu s 15tak vršaka.
orgazmičko :zvrko:

Image
Imam to negdje :cerek: Češkanje rules Image
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

20 Dec 2011, 22:57

Vodena » wrote:krasna je, obožavam sivo ljubičaste kombinacije, isto kao i sivo žute, i krem crvenu kombinaciju i mornarsku plavo bijelu sa crvenim detaljima, i sivo crvene kombinacije i bijelo zelene, bijelo crvene.
Volim zelenu, petrolej zelenu, dobro mi stoji denver plava, tamnoplava, sve nijanse sive, zatim ljubičasta, bijela, crvena....ne stoje mi narančasta i crna
Sivo zuto je super :cerek: :cerek: cak izvodim sad neke akcije po zidovima (sliek)s tom shemom.

Boldano je maltene moj zastitni znak ljeti. :zubo:

Sivo crveno :cerek:
Bijelo zeleno :cerek:
Zeleno :cerek:
I meni dobro stoji plava, siva, ali i crna.

Nego kad ti ono nisi doma? ombiasmisljapakleniplan.
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

20 Dec 2011, 23:00

:s :s


Zakaj? :misli:

Nisam doma kad radim. Svaki dan osim vikenda.

Crna mi grozno stoji ak se ne našminkam. I to jače. I ak nemam malo boje. Zato ju izbjegavam ljeti jer ne volim se mackarit po vrućinama.

Jesam li rekla da opošavam tuš? :cerek:

LJubičasto bež i smeđe bež kombinaciju sam zaboravila. :xzubo:
Last edited by Vodena on 20 Dec 2011, 23:02, edited 1 time in total.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

20 Dec 2011, 23:01

Herp » wrote:
Okej, ali ja se zbilja ne furam na mlađe, vjeruj mi. :xd:
Čak nemam ni kćerku. :xzubo:
Nisam zaista ni mislila na tebe, kako bi, pa ne znamo se? :)
Iako tesko da cemo ikad popiti kavu, dosad zamisljam vec grivu punu lokni, plavusa, cice, odlicna linija, cice, kricavi lak na noktima, pink haljinica, cice. Tko bi s time pio kavu? :o

I ima komada kojima sve super stoji. A opet ove zenske iz mog primjera cak nisam ni komentirala ja nego frend i zgrazao se kako samo ocajno djeluju tak na silu se furati na volim sve sto vole mladi.
Prosli vikend u cave-u, ime ti odaje da nije sminersko mjesto ne :zubo: je bilo tak lijepo obucenih punkerica i metalki, jako jako lijepo. :cerek:
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

20 Dec 2011, 23:02

blue » wrote: Imam to negdje :cerek: Češkanje rules Image
i ja to imam, za masiranje glave. navodno kosa bolje raste jer poboljšava prokrvljenost vlasišta
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

20 Dec 2011, 23:07

Našla sam ti cipele.

Image
Zamisli da su bežaste, ne nužno reptilove, a more i bez mašne.


evo i jedne za našu disko princezu

Image
Last edited by Vodena on 20 Dec 2011, 23:07, edited 1 time in total.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

20 Dec 2011, 23:07

Vodena » wrote::s :s


Zakaj? :misli:

Nisam doma kad radim. Svaki dan osim vikenda.

Crna mi grozno stoji ak se ne našminkam. I to jače. I ak nemam malo boje. Zato ju izbjegavam ljeti jer ne volim se mackarit po vrućinama.

Jesam li rekla da opošavam tuš? :cerek:
E da i meni crna lose stoji ak se ne nasminkam, onda sam prozirna. :zubo:

Pa...ak te nema doma....mogla bih ti pospremiti ormar. :E

Ovo je u planu dati sivati za ljeto, a u mom ormaru ima vise ljetnih kosuljica, jedna bijela na zelene tufnice, druga na prugice.

http://img191.imageshack.us/img191/6831 ... ndress.jpg

Herp ce crknuti od dosade dok gleda sto se meni svidja. :zubo:
Last edited by ombia on 20 Dec 2011, 23:08, edited 1 time in total.
Post Reply