Kreme za lice

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

03 Nov 2011, 14:07

Išla sam proviriti u DM da vidim ima li štogod protiv akni za mog pubertetliju. I tamo se, eto čuda, zatekla djevojka iz Nikela, kao baš danas akcija, za kupljena bilo koja dva njihova proizvoda dobije se na poklon ulje oko očiju. I tako sam kupila Acne Tea kremu, Acne Tea koncentrat, Bogatu kremu s cvijetom pasiflore i Primrose Oil. I dobih dva ulja. U kutijici doduše a ne oko očiju.


"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

03 Nov 2011, 14:15

Nikelovo okoloočno ulje je dobro
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Maleficent
Posts: 444
Joined: 28 Sep 2011, 14:04

03 Nov 2011, 14:22

Loreal Triple Active - savršeno hidratizira, a nije masna. Nutrition verzija još i prefino miriši. :cerek:

A svima vama koji imate problema s kožom savjetujem Bepanthene kremu iz ljekarne. Jednostavno, a učinkovito.
User avatar
*jezebel*
Posts: 1424
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

06 Nov 2011, 00:44

ljudi, meni nista ne pomazu hladne vrecice kamilice. :kraljica podocnjaka: samo si sinuse u*ebem. :mad: :rofl:
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
Ruralna
Posts: 686
Joined: 20 Sep 2011, 18:36

06 Nov 2011, 18:45

Za Nikel sam čula već od dosta cura da im je super. Osobno nisam još ništa njihovo kupila.

Melody » wrote:Nećeš :zubo:
Zalihe :o

p.s. Ideal Finish? :D
Meni je neugodno s tobom pričati o kozmetici, ozbiljno. :o Za većinu stvari nemam blage kako se zovu, neznalica totalna, meni je taj puder "onaj Nivein u bočici na pumpicu", gelasti :zubo: Vjerujem da nije Ideal finish.


Danas imam podočnjake crack ovisnice. Ne znam koje čudo kozmetike bi mi pomoglo :zubo:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

06 Nov 2011, 19:50

ja sam ovdje puno tog naučila, o kremamam , o lakovima..ali nitko me nije upozorio da ću kupiti tekući puder koji je divan i krasan i nema ni pumpice ni kista :mama:
koji qurac? a Revlonov je :tuzni: sad 5 minuta čekam dok iskapa svaki put :rolleyes:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

06 Nov 2011, 21:15

Uf :zubo:
Revlonovi tekući puderi možda jesu dobri, ali od kupovine me odbilo baš to što je pakiranje duga uska staklena bočica. Sumnjam da se taj puder ikad može potrošiti do kraja :flop:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

06 Nov 2011, 21:23

dobar je, ja svako jutro držim nagnutu bočicu i čekam kad će :zubo:
da, svjesna sam moguće katastrofe kad naiđe brže i jače od očekivanog, a ja u garderobi za posao
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
rh4ps0dy
Posts: 725
Joined: 17 Sep 2011, 23:11
Location: Podravina

06 Nov 2011, 23:27

Ne znam da se zguram, pa ću tu. Imam čudnu kožu lica, masnu t-zonu koja se na čelu peruta. Oko nosa imam prištiće stalo, kao i na mjestu gdje su mi podočnjaci (dobro da ne barim na forumu, sad me više niko ne bi htio :D). Perem se nekim Manhattan gelom, Essence pilingom, crnim sapunom iz Lusha, probala sam Balea flastere za nos, ništa. :( Čim da probam tretirati tu svoju kožu da na nešto liči, nos pogotovo? :(
User avatar
harpy
Posts: 284
Joined: 19 Sep 2011, 09:24

06 Nov 2011, 23:48

rh4ps0dy » wrote:Ne znam da se zguram, pa ću tu. Imam čudnu kožu lica, masnu t-zonu koja se na čelu peruta. Oko nosa imam prištiće stalo, kao i na mjestu gdje su mi podočnjaci (dobro da ne barim na forumu, sad me više niko ne bi htio :D). Perem se nekim Manhattan gelom, Essence pilingom, crnim sapunom iz Lusha, probala sam Balea flastere za nos, ništa. :( Čim da probam tretirati tu svoju kožu da na nešto liči, nos pogotovo? :(
Prepoznajem se u tvom opisu čudne kože...
Pa, da te usrećim prije spavanja :zubo:
Probala sve.
Od nivee do chanela, od vichyja do carite, prešla na one iz ljekarne tipa Rougj, Avene i sl., pa na L'Occitane: rezultat - i dalje ima i prištića i perutanja i podočnjaka...
Ne znam.
Lush koristim maksimalno, ali mislim da zapravo osim kombinacije puno voća, povrća, kurčevih žitarica i vlakanaca, plus redovni dobri seks i ponešto sunčevih zraka, što manje alkohola i jeftine čokolade, zapravo pomoći nema :facepalm:
Ne znam za tebe, ja imam skoro 40 i totalni sam životni nered, pa obzirom na sve, još dobro i izgledam :zubo:
User avatar
Ruralna
Posts: 686
Joined: 20 Sep 2011, 18:36

07 Nov 2011, 00:03

harpy » wrote:
Lush koristim maksimalno, ali mislim da zapravo osim kombinacije puno voća, povrća, kurčevih žitarica i vlakanaca, plus redovni dobri seks i ponešto sunčevih zraka, što manje alkohola i jeftine čokolade, zapravo pomoći nema :facepalm:
:rofl:
I puno vode i laganih hidratantnih kremica.
User avatar
*jezebel*
Posts: 1424
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

07 Nov 2011, 01:38

Pješčana » wrote:dobar je, ja svako jutro držim nagnutu bočicu i čekam kad će :zubo:
da, svjesna sam moguće katastrofe kad naiđe brže i jače od očekivanog, a ja u garderobi za posao
kupi si u kemigu bocicu s pumpicom. imaju bas bocice za mlijeko/ulje. to ti je par kuna.
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

07 Nov 2011, 10:22

Pješčana » wrote:Nikelovo okoloočno ulje je dobro
da li netko koristi njihovu kremu oko očiju: kupila sam je dva puta i prvi put je bila odlična, taman masna kol'ko mi paše, a druga očaj
razvodnili je nečim :ne zna:
User avatar
Melody
Posts: 1189
Joined: 17 Sep 2011, 23:31

07 Nov 2011, 14:49

baja » wrote: da li netko koristi njihovu kremu oko očiju: kupila sam je dva puta i prvi put je bila odlična, taman masna kol'ko mi paše, a druga očaj
razvodnili je nečim :ne zna:
A za šta je ona, bore ili podočnjaci?
No trkeljanje. If trkeljanje a trkeljanje, trkeljanje the trkeljanje.
User avatar
Melody
Posts: 1189
Joined: 17 Sep 2011, 23:31

07 Nov 2011, 14:50

Ruralna » wrote:Za Nikel sam čula već od dosta cura da im je super. Osobno nisam još ništa njihovo kupila.



Meni je neugodno s tobom pričati o kozmetici, ozbiljno. :o Za većinu stvari nemam blage kako se zovu, neznalica totalna, meni je taj puder "onaj Nivein u bočici na pumpicu", gelasti :zubo: Vjerujem da nije Ideal finish.


Danas imam podočnjake crack ovisnice. Ne znam koje čudo kozmetike bi mi pomoglo :zubo:
Nemoj majke ti da ti je neugodno, ja samo imam slonovsko pamćenje za sve stvari, tek sam nedavno počela raditi selekciju. Eto, znam na koji misliš, ali nisam ga nikad koristila, mislim da se zove Beauty Nešto :zubo:
No trkeljanje. If trkeljanje a trkeljanje, trkeljanje the trkeljanje.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

07 Nov 2011, 14:55

Melody » wrote:
A za šta je ona, bore ili podočnjaci?
ja mislim za bore
ajmeee, ja ne znam ni što stavljam na se :facepalm: :rofl:
User avatar
Melody
Posts: 1189
Joined: 17 Sep 2011, 23:31

07 Nov 2011, 14:58

Meni je veliki broj tih sranja za protiv bora više pomogao kod podočnjaka nego tome namijenjene kreme, pa zato pitam :zubo:
No trkeljanje. If trkeljanje a trkeljanje, trkeljanje the trkeljanje.
nera
Posts: 8
Joined: 11 Nov 2011, 20:23

12 Nov 2011, 21:11

mišljenja sam da krema može pomoći 10%,sve ostalo je na onom kako živimo,tj
što unosimo u organizam.....

inače,koristim Afroditinu hranjivu kremu(volim njihove stvari)a oko očiju,obični melem....

ali opet,ako lice nije dobro očišćeno,stavljanje kreme je promašaj....
User avatar
Bios
slučajna nakupina stanica
Posts: 1755
Joined: 18 Sep 2011, 09:08
Location: U pokretu...

13 Nov 2011, 19:16

Pffft! Naravno, čim sam ovdje napisala kako nemam problema s kožom, eto problema. :zubo:

Osušila se na naglo. Čak mi se nos počeo guliti. Pa sam išla kupiti onaj Balein serum o kojem se ovdje toliko pisalo i kupila krivi. :D Nije mi jasno kako sam uspjela uzeti žutu bočicu umjesto plave. A ispao je pravi za moj problem.

Image
Maštam ... :lux:
Jebeš čovika koji nije reka i poreka.
User avatar
Melody
Posts: 1189
Joined: 17 Sep 2011, 23:31

13 Nov 2011, 19:39

Imam ti ga ja :D
Od krema trenutno koristim samo njega i Aqua serum (recesija :D) - odličan ti je taj, koristim ga kao dnevnu kremu. Super mu je sastav, kao Nivein, nemaš brige :D
No trkeljanje. If trkeljanje a trkeljanje, trkeljanje the trkeljanje.
User avatar
MadnessInMethod
Posts: 422
Joined: 04 Oct 2011, 20:47
Location: through the looking glass

13 Nov 2011, 19:48

očito da daltonizam nekad dobro dođe :mig:
"Madness in method, that's genius." F. Herbert
User avatar
Bios
slučajna nakupina stanica
Posts: 1755
Joined: 18 Sep 2011, 09:08
Location: U pokretu...

13 Nov 2011, 19:53

I meni se čini dobar. Koristim ga samo tjedan dana, ali nos mi se više ne guli. :zubo: Ne masti kožu, baš mi je nekako taman. Ignoriram one preskupe kreme koje mi je donio Onaj. Kad ih stavim kao da nisam stavila ništa. Valjda nekome i jesu dobre, ali meni ne odgovaraju.
Maštam ... :lux:
Jebeš čovika koji nije reka i poreka.
User avatar
Bios
slučajna nakupina stanica
Posts: 1755
Joined: 18 Sep 2011, 09:08
Location: U pokretu...

13 Nov 2011, 19:55

MadnessInMethod » wrote:očito da daltonizam nekad dobro dođe :mig:
To je više od daltonizma jer kupujem samo plavo i bijelo. Nisam baš na ti s mozgom u zadnje vrijeme, bit će da je do toga. :D
Maštam ... :lux:
Jebeš čovika koji nije reka i poreka.
User avatar
Melody
Posts: 1189
Joined: 17 Sep 2011, 23:31

13 Nov 2011, 20:03

Joj, a Balea Aqua serum je baš plavo-bijel :rofl:
Ma, odličan je i nemastan ovaj Q10, potpuno se upija, volim ga.
No trkeljanje. If trkeljanje a trkeljanje, trkeljanje the trkeljanje.
User avatar
Melody
Posts: 1189
Joined: 17 Sep 2011, 23:31

20 Nov 2011, 01:48

Jedna brzinska preporuka od mene za ljude kojima je sad suha koža, a inače su skloni prištićima i raznim začepljenim porama:

Image

Image

Garnier Total Fresh 24h, dnevna i noćna. Ne masti, upije se, može se namazati više puta dnevno, super cijena, dobar sastav, ne ostavlja onaj ružni film na koži, ma sve pet. :D
Ja kupila dnevnu, da odmorim malo aqua serum, mislim da sam ga dovoljno iskoristila, sad ga stavljam svaki drugi dan.

I više se ne gulim i ne perutam od hladnoće :cerek:
No trkeljanje. If trkeljanje a trkeljanje, trkeljanje the trkeljanje.
Post Reply