Kreme za lice

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

26 Oct 2011, 22:33

A.P. » wrote:općenito je dosta prozirna i tanka, svaki joj kurac smeta i guši ju, ali ovo paše cijelom licu. :s
E, isti slučaj :top:



Ne znam jel spada u kreme, ali - znam se probudit i izgledam ko krafna, cijelo lice mi je natečeno i oči ko krtica, kapci natečeni. Umivam mrzlom vodom, al mi se čini da rezultat ne dolazi dovoljno brzo; ima li koji čudotvorni serum koji unormali lice nakon spavanja? Oči barem, da se mogu našminkati normalno? :tuzni:


User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1937
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

26 Oct 2011, 22:38

Ima Nivea kremu specifično za to, malo plavo pakiranje, al košta 40kn :D
U Mulleru sam ju srela samo.
User avatar
Melody
Posts: 1189
Joined: 17 Sep 2011, 23:31

26 Oct 2011, 22:41

Joj, ta Nivea ne valja ničemu :o
blue » wrote: E, isti slučaj :top:



Ne znam jel spada u kreme, ali - znam se probudit i izgledam ko krafna, cijelo lice mi je natečeno i oči ko krtica, kapci natečeni. Umivam mrzlom vodom, al mi se čini da rezultat ne dolazi dovoljno brzo; ima li koji čudotvorni serum koji unormali lice nakon spavanja? Oči barem, da se mogu našminkati normalno? :tuzni:
Probaj staviti na kapke dvije blaznice namočene s malo kamilice, možeš ju skuhati večer prije. Meni to jako pomogne. I naravno, njegovo visočanstvo krastavac :zubo:
To ti je nešto s trenutnim učinkom. Važno je da je hladno, ali ne preledeno.

Za vrećice ispod očiju koristim ostatke Vichy Aqualia Thermal roll-ona, i Medobalm.
Za ovaj zadnji imam samo pohvale :s

A kada je u pitanju cijelo lice, možeš staviti neku masku s hidrirajućim djelovanjem, znaš one koje dođu u vrećicama? To ti je brzo za ujutro, dok piješ kafu ili jedeš, ona djeluje.

Najviše volim Niveinu s vitaminom C, ali su super i Afroditine, npr.
No trkeljanje. If trkeljanje a trkeljanje, trkeljanje the trkeljanje.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

26 Oct 2011, 22:44

blue » wrote: Ne znam jel spada u kreme, ali - znam se probudit i izgledam ko krafna, cijelo lice mi je natečeno i oči ko krtica, kapci natečeni. Umivam mrzlom vodom, al mi se čini da rezultat ne dolazi dovoljno brzo; ima li koji čudotvorni serum koji unormali lice nakon spavanja? Oči barem, da se mogu našminkati normalno? :tuzni:
jesi možda večer prije jela nešto slano?
dosta cura ima takvu reakciju na sendviče, pizze, suhomesnato i slično. sva voda ostane u koži lica
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

26 Oct 2011, 23:00

Pješčana » wrote: jesi možda večer prije jela nešto slano?
dosta cura ima takvu reakciju na sendviče, pizze, suhomesnato i slično. sva voda ostane u koži lica
Ma nisam primjetila da ima veze s prehranom, više mi se čini da se javlja kad spavam na trbuhu :misli:



Hvala na prijedlozima :lux:

Samo, maske, krastavci i vrećice čaja ne dolaze u obzir ujutro, to znači da bi se trebala ranije dizati, a to ne bi :zzz: Probat ću taj roll-on :top:
User avatar
Melody
Posts: 1189
Joined: 17 Sep 2011, 23:31

26 Oct 2011, 23:09

Ajde, probaj. Važno je da je vodeno i hladno :zubo:
Drži ga u fridžu i stavi čim ustaneš :D
No trkeljanje. If trkeljanje a trkeljanje, trkeljanje the trkeljanje.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

26 Oct 2011, 23:17

blue,a da si kupiš onaj zorro povez?ne znam kako drugačije to nazvati, pa legneš s tim na pol sata da splasne oteklina? ja sam si u Mullera kupila jednu takvu masku za lice
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Ruralna
Posts: 686
Joined: 20 Sep 2011, 18:36

26 Oct 2011, 23:20

Joj još nisam kupila taj balein serum. Svaki dan se mislim kako ću iza posla skoknuti do dm i svaki dan zaboravim :zubo:
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

26 Oct 2011, 23:20

Melody » wrote:Joj, ta Nivea ne valja ničemu :o



Probaj staviti na kapke dvije blaznice namočene s malo kamilice, možeš ju skuhati večer prije.
Sad neću moći prestati misliti o dvije blaznice na kapcima. A i tu Baleu očito moram kupiti, natjerale ste me.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Melody
Posts: 1189
Joined: 17 Sep 2011, 23:31

27 Oct 2011, 00:50

Margarita » wrote: Sad neću moći prestati misliti o dvije blaznice na kapcima. A i tu Baleu očito moram kupiti, natjerale ste me.
Meni kamilica super funkcionira, a jeftino. Ljeti najčešće krastavac i tako :D
Ali vidim razliku kad stavim i kad ne stavim, samo je bitno držati što duže možeš.
No trkeljanje. If trkeljanje a trkeljanje, trkeljanje the trkeljanje.
User avatar
*jezebel*
Posts: 1424
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

27 Oct 2011, 01:18

blue, ako si lijena za vrecice caja, probaj s hidrolatima (npr. razlicak, kamilica...). samo pazi da nemaju dodane kojekakve iritanse (najsigurnije ti je uzet' florame i oshadhi).
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

27 Oct 2011, 09:46

Pješčana, zorro povez svejedno znači ranije buđenje, to mi nikako nije opcija :zubo: radije škiljim do posla :Praktična: :D


*jezbel* hvala :top: morala sam googlat što je hidrolat :o to bi mogla premazat oko očiju brzinski. Makar mi se za sad najviše sviđa roll-on ideja, najpraktičnija je.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

30 Oct 2011, 11:34

dobila sam zakašnjeli rođendanski poklon :cerek:
Image
divno miriše, ima dobra svojstva, ja sam o njemu neko vrijeme već pričala, ali nisam znala da me se sluša :D
uglavnom, zanima me ima li tko iskustva? je li netko probao i onaj sa zlatnim česticama?
malo sam guglala, dosta hvale ovaj moj
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

30 Oct 2011, 22:00

Ja sam jedna od onih nesretnica koja nema dm u blizini. Il u glavnom gradu il u Dugom Selu. To mi nije neka opcija. Ugl. bili ovaj vikend u Osijeku u onom novom centru....jel moram napomenut da sam i jučer i danas bila u šopingu. Ajme, krasno, al bankrotirala bih da mi je to blizu.
Kupila serum.
I jedno pet onih za tuširanje.
I kremu ko serum isto.
I hrpu dječjih kupki, šampona.
I novu maskaru od Loreala, neku ljubičastu, safir, koji k....mislim nekih 100 kn.
I dvije četke. Jedna meni, jedna maloj.
I nešto za kamenac.
I ponešto još, al se ne mogu sjetit.
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

30 Oct 2011, 22:09

I ja sam išla po serum i kupila još hrpu stvari. Serum mi se sviđa i zato što je malecki i stane mi u torbu (doduše meni u torbu stane još i kruh kad ga kupim usput vraćajući se s posla) i mogu mazati lice kad god se osuši i počne zatezati. Pa u Mulleru uzela neke testere tekućih pudera. Onda se sinoć natrackala za kazalište i kad me nazvala frendica fino sam zasrala cijelo staklo mobitela prislonivši ga na lice.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

30 Oct 2011, 22:12

:rofl:
Tak se i ja nekad zaboravim. :facepalm:

Jel zna itko gdje ima Niveine kozmetike za kupit? Trebam jedan ruž za usne, obožavam ga, mislim da se zove rose tea 01.
User avatar
rh4ps0dy
Posts: 725
Joined: 17 Sep 2011, 23:11
Location: Podravina

30 Oct 2011, 22:51

E, više nigdje, jedino ak naletiš na outlet košarice - Nivea se povlači iz dekorativne kozmetike.
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

30 Oct 2011, 22:53

šteta :mama:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

30 Oct 2011, 23:27

Vodena » wrote::rofl:
Tak se i ja nekad zaboravim. :facepalm:

Jel zna itko gdje ima Niveine kozmetike za kupit? Trebam jedan ruž za usne, obožavam ga, mislim da se zove rose tea 01.
oš da ti ja sutra pogledam kroz deemove i mulere? mogu proći kroz tri dok radim svoje stvari.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Melody
Posts: 1189
Joined: 17 Sep 2011, 23:31

31 Oct 2011, 22:57

Pa požurite. Već se zalihe Nivee rade :D
No trkeljanje. If trkeljanje a trkeljanje, trkeljanje the trkeljanje.
User avatar
Ruralna
Posts: 686
Joined: 20 Sep 2011, 18:36

31 Oct 2011, 23:26

rh4ps0dy » wrote:E, više nigdje, jedino ak naletiš na outlet košarice - Nivea se povlači iz dekorativne kozmetike.
Ma da? A baš imam jedan njihov fini lagani puder, onda neću dočekati sljedeću bočicu? :zubo:
User avatar
Melody
Posts: 1189
Joined: 17 Sep 2011, 23:31

01 Nov 2011, 20:54

Nećeš :zubo:
Zalihe :o

p.s. Ideal Finish? :D
No trkeljanje. If trkeljanje a trkeljanje, trkeljanje the trkeljanje.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

01 Nov 2011, 21:14

a zašto povlače dekorativu? tek sad se našla s jednim njenim ružem, ful rozim :o dakle, predivnim a ne da mi se odmah još jedan kupovati
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

01 Nov 2011, 21:17

Jooj šteta, al ak ipak nađeš koji tea rose 01 pliz kupi mi ga. Presuper je. Nit je ruž, nit je labelo, a fin i ne zateže.
Meni je bio dobar onaj puder, energy, imao je svjetlucave čestice pa sam se fino bleščala. :cerek:
User avatar
hooray
Posts: 22
Joined: 31 Oct 2011, 15:17

02 Nov 2011, 09:07

Uf i ja sam kao imala izlet u te kremice protiv bora i otkrila sam da sam posebno osjetljiva na sve varijante kremica za oko očiju, a da mi većina tih protiv bora izaziva bolne akne,
jedino kaj mi kao nije izazivalo probleme je nekakav serum od avona, iako mi njihova krema za oko očiju smeta, ali da sam vidječa neki veliki efekt od tog seruma i nisam, pa sam odustala

vratila sam se običnoj hidratantnoj nivea visage, kojoj po zimi dodam malo obične plave nivee na obraze da se ne suše :)
na neku foru niveine kreme mi najmanje smetaju,a inače sam alergična na sve živo
Post Reply