Čizme za ciču zimu!

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
User avatar
aisling
Posts: 3899
Joined: 18 Sep 2011, 00:37

16 Dec 2012, 18:35

Par dana na bolna mjesta kelji flastere i nadaj se da će se prilagoditi tvojoj nozi. Imam sličnih problema sa svakim cipelama, osjetljivu kožu itd. Ista stvar mi se dogodila sa zadnjim cipelama i flaster metoda je upalila.

I nije to do cipele ni do eventualnog lošeg isprobavanja obuće. Bar kod mene nije tako, jer te koje su me nažuljale upravo na lijevom gležnju su me nažuljale tek četvrti dan. Do onda sam imala osjećaj da mi maze nogu. Doslovno. :D


Happy Easter!
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

16 Dec 2012, 18:59

Pješčana » wrote:nikad nisam imala timberlandice, ali ja sam prilagođavala obuću nozi tako da bih unutrašnjost di žulja namazala nekom kremom ili vazelinom, i nosila malo po kući, i zatim pustila prek noći da se razgazi.
što se tiče đona, jedino mi pada na pamet utrljati krumpir, ali ne znam koliko to djeluje po snježnim uvjetima :ne zna:
Ovo za krumpir pojma nisam imala. Krumpir se u mojoj familiji upotrebljavao za maske za ronjenje. :raspa:

Nema šanse da ih više obujem, ni po doma ni po vani, dok ovo na gležnjevima ne prođe.
jel mogu pitat kak si ih kupila ak ne žuljaju? nisu te nimalo stiskale na tim mjestima u dućanu?
Nisu. Ne stišću me ni sada. Samo su mi nažuljale zglobove. Ako me pitaš kako, nemam pojma. :ne zna:
aisling » wrote:Par dana na bolna mjesta kelji flastere i nadaj se da će se prilagoditi tvojoj nozi. Imam sličnih problema sa svakim cipelama, osjetljivu kožu itd. Ista stvar mi se dogodila sa zadnjim cipelama i flaster metoda je upalila.
Napisala sam da flasteri ne pomažu. Treba neki deblji sloj.
Last edited by Anonymous on 16 Dec 2012, 19:03, edited 1 time in total.
User avatar
aisling
Posts: 3899
Joined: 18 Sep 2011, 00:37

16 Dec 2012, 19:02

Ja sam znala keljiti vatu s onim flaster selotejpom na kožu. I onda još na to obične flastere.

Par dana nosi nešto drugo da ti se malo oporavi koža, a onda probaj opet s debelom zaštitom i nadaj se da će upaliti. Ne znam što drugo :ne zna:
Happy Easter!
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

17 Dec 2012, 01:58

Baš je frendica nekidan došla s njima kod mene s istim problemom, pa joj udijelih one jastučiće koji se kupe u DM-a. Ima ih za petu i za razna druga mjesta. Kaže da joj je pomoglo.

E, da, za širenje cipela postoje razne metode - ostaviti krumpir preko noći u njima; napuniti vrećicu vode i uvaliti je u cipele, a zatim oboje preko noći u zamrzivač; grijati ih fenom, a zatim premazati kremom; namočiti čarapu alkoholom, a zatim obuti cipele i nosati ih po kući... Isprobaj štogod od ovoga, možda pomogne. :D
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

19 Dec 2012, 10:22

Dođe žena mužiću na uho...

- Dragi, danas sam vidjela u izlogu predivne čizmice :cerek:
- Ma, boli me k.... za to
- A da malo ljubim da prođe, pa da skoknemo do dućana?
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

19 Dec 2012, 10:26

Euklid » wrote:Dođe žena mužiću na uho...

- Dragi, danas sam vidjela u izlogu predivne čizmice :cerek:
- Ma, boli me k.... za to
- A da malo ljubim da prođe, pa da skoknemo do dućana?
Ajd što pišeš stare viceve, ali ne moraš ih prepisivati baš s ovog foruma.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

19 Dec 2012, 10:39

A u kua :rofl:

Eto, zato volim ovaj forum :cerek:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

19 Dec 2012, 14:59

Zekoslawa » wrote:Baš je frendica nekidan došla s njima kod mene s istim problemom, pa joj udijelih one jastučiće koji se kupe u DM-a. Ima ih za petu i za razna druga mjesta. Kaže da joj je pomoglo.
Ja našla samo ovo:

Image

:ne zna:
Kako se ovdje išta može centrirati? Nikako?
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

19 Dec 2012, 15:06

A ne, ne, ima toga još. Ja imam barem tri četiri vrste toga - ima za petu ovi silikonski i neki plišani ili kakvi već, pa ima ti mali koje zalijepiš gdje hoćeš, ima i oni što dođu naprijed... Prokopaj još malo, ima toga više vrsta.
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

19 Dec 2012, 15:14

Zekoslawa » wrote:A ne, ne, ima toga još. Ja imam barem tri četiri vrste toga - ima za petu ovi silikonski i neki plišani ili kakvi već, pa ima ti mali koje zalijepiš gdje hoćeš, ima i oni što dođu naprijed... Prokopaj još malo, ima toga više vrsta.
Ja imam one silikonske za japanke, da me ne žuljaju među prstima.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

19 Dec 2012, 18:52

Zekoslawa » wrote:A ne, ne, ima toga još. Ja imam barem tri četiri vrste toga - ima za petu ovi silikonski i neki plišani ili kakvi već, pa ima ti mali koje zalijepiš gdje hoćeš, ima i oni što dođu naprijed... Prokopaj još malo, ima toga više vrsta.
Onda moram otići u neki bolje opskrpljeni DM. U ovom mojem ima samo ovo i jastučići za štikle. Mislim, za tabane u štiklama.
Post Reply