Sniženja

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

10 Jan 2012, 17:52

Ajvi » wrote:Edit: Rosey, da, ne vrijedi za hir. :D
Evo, i koji je bolji komentar za ovo nego mrmlj? :zubo:

Stavila oglas na f.hr pać'mo vidjet :ne zna:


User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

11 Jan 2012, 14:14

oprostite na offu ali zar nije ovdje bila još jedna tema o sniženjima... pisala sam na njoj, a sad joj nema traga :misli:
User avatar
dejzi
Posts: 4649
Joined: 17 Sep 2011, 23:30

11 Jan 2012, 14:25

baja » wrote:oprostite na offu ali zar nije ovdje bila još jedna tema o sniženjima... pisala sam na njoj, a sad joj nema traga :misli:
Bile su dvije od Pješčane, sad su spojene.
Dio o štramplama ispod traperica prebačen je na "Dolazi zima" topik.
Hand over the chocolate and nobody gets hurt.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

11 Jan 2012, 14:33

hvala, dejzi :cerek:

dakle, moj post je završio na zimi :durica: :D

niš', tamo kukam, a ovdje se hvalim novom torbom na sniženju koje mi je, još uvijek, skupo al' torba mi je uistinu trebala :o
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

11 Jan 2012, 14:42

pa, bajo, sliku vamo i detalje :D
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

12 Jan 2012, 09:20

Jel Furla? :zubo:

Ja sam zapikirala jednu na kolegici :cerek: kupit ću si ju nikad :crying:


E, kad kupujete kožne torbe, kako znate da su kožne? Meni su uvijek prodali mućak :mad:
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

12 Jan 2012, 09:46

Ajvi wrote:Moraju ti vratiti novac ako imaš račun i ambalažu i ako nije prošlo više od 7 dana od kupnje.
Jesi ziher da ovo vrijedi i za robu kupljenu na sniženju? Kupila moja sreća vestu i ispalo da nije gledo i da je rasparana ispod rukava, pa me zanima ima li fajde da je nosi natrag...
blue » wrote: E, kad kupujete kožne torbe, kako znate da su kožne? Meni su uvijek prodali mućak :mad:
Imaš etiketu na proizvodu, za kožu ti je to onaj znak raščerečene odrane kože sa neke četvoronožne životinje...ma vidjela si ziher kako taj znak izgleda...znaš ono s onim. :zubo:
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

12 Jan 2012, 10:03

nina williams » wrote: Jesi ziher da ovo vrijedi i za robu kupljenu na sniženju? Kupila moja sreća vestu i ispalo da nije gledo i da je rasparana ispod rukava, pa me zanima ima li fajde da je nosi natrag...
Da, moraju priznati reklamaciju na svašta, to što neki trgovci filozofiraju je app metoda.
Ako je vesta bila označena na posebnom kupu, kao roba s greškom, onda ne mora uvažiti reklamaciju.

Članak 109, Zakona o zaštiti potrošača je dosta informativan :top:

Code: Select all

Članak 109.
(1) Novčanom kaznom u iznosu od 3.000,00 do 50.000,00 kuna kaznit će se za prekršaj pravna
osoba – trgovac, zajmodavac ili treća osoba ako:
– na zahtjev potrošača, proizvod koji ima nedostatak ne zamijeni novim proizvodom ili
potrošaču ne vrati iznos plaćen za taj proizvod, odnosno ne snizi cijenu ili uz suglasnost potrošača,
ne otkloni nedostatak na proizvodu, a bio je dužan to učiniti (članak 5.)
Imaš etiketu na proizvodu, za kožu ti je to onaj znak raščerečene odrane kože sa neke četvoronožne životinje...ma vidjela si ziher kako taj znak izgleda...znaš ono s onim. :zubo:
Jel ko na cipelama :brukica:
Onda znam :zubo: mislila sam da je to samo za cipele :o
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

12 Jan 2012, 10:11

blue » wrote: Da, moraju priznati reklamaciju na svašta, to što neki trgovci filozofiraju je app metoda.
Ako je vesta bila označena na posebnom kupu, kao roba s greškom, onda ne mora uvažiti reklamaciju.

Članak 109, Zakona o zaštiti potrošača je dosta informativan :top:

Code: Select all

Članak 109.
(1) Novčanom kaznom u iznosu od 3.000,00 do 50.000,00 kuna kaznit će se za prekršaj pravna
osoba – trgovac, zajmodavac ili treća osoba ako:
– na zahtjev potrošača, proizvod koji ima nedostatak ne zamijeni novim proizvodom ili
potrošaču ne vrati iznos plaćen za taj proizvod, odnosno ne snizi cijenu ili uz suglasnost potrošača,
ne otkloni nedostatak na proizvodu, a bio je dužan to učiniti (članak 5.)
Odlično. :lux:
Puno hvala.
Jel ko na cipelama :brukica:
Onda znam :zubo: mislila sam da je to samo za cipele :o
Za sve vrijedi taj znakić. Ustvari, većina tih, ajmo reć, standardnih materijala, ima svoje oznake istaknute bar na kutiji/etiketi/nekakvoj deklaraciji.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

12 Jan 2012, 11:40

blue » wrote:Jel Furla? :zubo:

Ja sam zapikirala jednu na kolegici :cerek: kupit ću si ju nikad :crying:


E, kad kupujete kožne torbe, kako znate da su kožne? Meni su uvijek prodali mućak :mad:
Imas znak za kozu, a kupim na mjestima gdje bi mi bilo smijesno da idu varati.
Oce l mexx napisati da je koza na torbi koja to nije :ne zna:
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

12 Jan 2012, 14:38

blue » wrote:Jel Furla? :zubo:
jest :zubo:

što me sjetilo na jednu davnu zgodu, naši prvi poslovi nakon faksa... frendica dobila fensi posao gdje su imali određeni budžet za odjeću (nije hdz :zubo: ).. i tako ona dobila Ferre torbu koja se meni doduše nije naročito ni sviđala ali sam svejedno sanjala kako sam je posudila i izgubila: jaooo, muke... u znoju sam se probudila :D

Pješčana, nema(m) slike :o
obična, poštarska torba iz gulivera
i vidi se da je koža jer poklopac nema podstavu :D
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

12 Jan 2012, 22:06

ombia » wrote:
Imas znak za kozu, a kupim na mjestima gdje bi mi bilo smijesno da idu varati.
Oce l mexx napisati da je koza na torbi koja to nije :ne zna:
Jedna "kožna" je bila iz Esprita, a nije baš ni bila džabe :flop:
baja wrote: jest :zubo:
Možemo kupit zajedno pa se izmjenjivati, svaka jedan tjedan :rofl:
zeleni zub
Posts: 494
Joined: 29 Nov 2011, 01:35

13 Jan 2012, 08:52

baja » wrote: jest :zubo:



Pješčana, nema(m) slike :o
obična, poštarska torba iz gulivera
i vidi se da je koža jer poklopac nema podstavu :D
Joj poštarska u guliveru, ako je to ta na koju mislim- tu sam ja snimila, ona šlampasta, ali fina.
Ali ništa od toga :tuzni: . Možda ostane koja za par mjeseci.
Inače guliver i torbe- imam jednu sad valjda već deset godina- nije otišlo ništa, niti jedan šav, niti šlic, ništa, a još uvijek je prekrasna :s .

Pravu kožu bi trebao moći zagrebati noktom tako da ostane vidljivi trag koji možeš s prstom opet maknuti. To su taktike od nekoć, ne znam jel skaj napredovao do ove karakteristike. Pardon eko koža :zubo: . I prava koža nema miris džona najkica :zubo: .
User avatar
Maleficent
Posts: 444
Joined: 28 Sep 2011, 14:04

13 Jan 2012, 11:33

Jao Guliver! Imam dvije njihove torbice. :cerek:

Što sam starija, to mi je plastika odbojnija. Imam par kožnih dućana koje obilazim i ne dolazi u obzir ništa ispod toga.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

13 Jan 2012, 13:24

blue » wrote: Jedna "kožna" je bila iz Esprita, a nije baš ni bila džabe :flop:


Možemo kupit zajedno pa se izmjenjivati, svaka jedan tjedan :rofl:
Imala je taj znakic a bila je skaj? Nisi htjela reklamirati? :ne zna: Esprit inace uglavnom nema koze bilo na cipelama ili torbama, to je cesce izuzetak.

Iako imam uglavnom kozne torbe, pa i one ljetne, bijele itd. imam dvije od skaja i odlicne su, da ne znam da su od skaja, mogle bi proci i pod kozu. Bile su za jednu posebnu priliku, crvena torba i nisam zeljela za nesto sto cu nositi 2-3 puta dati brdo para. Na kraju ju imam par godina i jos je ko nova.

Al ja uglavnom nosim ruksak, jer nosim laptop, vodu i slicno. Ruksak je trava zeleni. :zubo:
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

13 Jan 2012, 14:01

ombia » wrote:
Imala je taj znakic a bila je skaj? Nisi htjela reklamirati? :ne zna: Esprit inace uglavnom nema koze bilo na cipelama ili torbama, to je cesce izuzetak.

Iako imam uglavnom kozne torbe, pa i one ljetne, bijele itd. imam dvije od skaja i odlicne su, da ne znam da su od skaja, mogle bi proci i pod kozu. Bile su za jednu posebnu priliku, crvena torba i nisam zeljela za nesto sto cu nositi 2-3 puta dati brdo para. Na kraju ju imam par godina i jos je ko nova.

Al ja uglavnom nosim ruksak, jer nosim laptop, vodu i slicno. Ruksak je trava zeleni. :zubo:
Nemam pojma za znakić, jer sam par postova ranije saznala da taj znakić vrijedi za svu kožu, ne samo za cipele :o
Nisam reklamirala, jer se počela cufati nakon godinu dana, a tad je već prošao voz.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

13 Jan 2012, 14:03

blue » wrote:
Možemo kupit zajedno pa se izmjenjivati, svaka jedan tjedan :rofl:
jašta, mogle bi investirati i u jedne lubitonke ... nema veze što ne znam(o) hodati u tome :D
zeleni zub wrote:Joj poštarska u guliveru, ako je to ta na koju mislim- tu sam ja snimila, ona šlampasta, ali fina.
vjerojatno je ta, sve druge su finije :D
Maleficent wrote:Što sam starija, to mi je plastika odbojnija.
oduvijek, i bez obzira dal' se radi o plastičnim sisama, usnama, cvijeću ili torbama :D
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

13 Jan 2012, 14:38

blue » wrote:[quote="[url=https://trkeljanje.com/viewtopic.php?p=94891#p94891]o
Nemam pojma za znakić, jer sam par postova ranije saznala da taj znakić vrijedi za svu kožu, ne samo za cipele :o
Nisam reklamirala, jer se počela cufati nakon godinu dana, a tad je već prošao voz.
Dobro al onda nisu oni tebi prodali laznu koznu torbu nego si ju ti krivo procijenila kao takvu. Velika razlika ne? :zubo:
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

13 Jan 2012, 15:49

ombia » wrote:
Dobro al onda nisu oni tebi prodali laznu koznu torbu nego si ju ti krivo procijenila kao takvu. Velika razlika ne? :zubo:
Nisam ju uopće procijenjivala, na polici ili etiketi (ne sjećam se točno) je pisalo kožna, prodavačica je rekla kožna. Ja ne kužim baš razliku, osim ako se ne radi o totalno ofucanom skaju; izgledala je kvalitetno i voila :gaah:
baja » wrote: jašta, mogle bi investirati i u jedne lubitonke ... nema veze što ne znam(o) hodati u tome :D
Ma što ne bi znale, obuješ i hodaš :o : vježbom-do-savršenstva:
User avatar
*jezebel*
Posts: 1424
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

21 Feb 2012, 22:42

outlet le coq sportif (pod zidom) se zatvara u subotu. za 320 kn sam ulovila pamucnu majicu s kratkim rukavima, lijep gornji dio trenirke (kapuljaca sa satenskom podstavom) i musku majicu s dugim rukavima.
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

21 Feb 2012, 22:44

baavo :D

ja sam naišla na sniženja u Jadranu i Galebu i raspametila sam se
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

21 Feb 2012, 23:08

Parfem su snizili 10% i dali uz to 75 ml istog losiona za tijelo. A ja sam sucker za mirisljavo.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

22 Feb 2012, 10:50

Ako je netko slučajno u Rijeci (ne znam za ostale gradove), u Prenatalau su OGROMNA (80%) sniženja, pa ako vam treba za vaše ili tuđe klince... :top:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

22 Feb 2012, 10:51

Morticia » wrote:Ako je netko slučajno u Rijeci (ne znam za ostale gradove), u Prenatalau su OGROMNA (80%) sniženja, pa ako vam treba za vaše ili tuđe klince... :top:
i u Zagrebu, vidjela sam jučer u prolazu
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

25 Feb 2012, 12:50

ovako, Prenatal u Zg ima jedan djelić s 50% off i jedan još manji djelić s 80% off, sve drugo je nova kolekcija, pa brijem da se u zg ne zatvaraju.

ali

X Nation u Ilici kod Trga je postao privremeni outlet, dosta je sniženo sve.
kupila sam plisiranu crnu majicu za 49 i ljetni platneni šorc za 59.
ima šešira, šalova, torbi, haljina, cipela..sve ga na sniženju
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Post Reply