Sniženja

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

27 Oct 2011, 17:05

Mišljah da bismo ovdje mogli javljati kad vidimo kakva sniženja i rasprodaje. Povod ovom topiku jest moj postbolovanjski izlazak na zrak, pa sam u Nami vidjela mtč 20% popust na sve dječje stvari.
za sve mame,tate, tetke, ujake, kumove i jako naprednu djecu koja ovo čitaju :D


Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
dimnjak
Posts: 2430
Joined: 17 Sep 2011, 23:24

27 Oct 2011, 17:11

do 70% snizenje u kiki radi preuredjenja. mislim do bozica. od prekprekjucer :D
http://www.kupac.hr/akcije-i-popusti/sv ... -2011.aspx

idem u namu po djecje potkosulje :cerek:
mogu te prožvakati, al te moraju i ispljunuti
User avatar
dimnjak
Posts: 2430
Joined: 17 Sep 2011, 23:24

27 Oct 2011, 17:15

zapravo, http://www.kupac.hr/akcije-i-popusti.aspx :)

neka korist od fejsa :zubo:
mogu te prožvakati, al te moraju i ispljunuti
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

27 Oct 2011, 17:16

na mtč dječjim stvarima piše "za izvoz" to me je rastužilo.
podsjetilo me na priču sa organskim mlijekom.
inače, ove stvari za izvoz čine mi se kvalitenima, pamuk je fin i dobro je šivano
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
MadnessInMethod
Posts: 422
Joined: 04 Oct 2011, 20:47
Location: through the looking glass

27 Oct 2011, 17:34

apropos ovog "za izvoz"... ja sam najbolje šuze imala kad mi je majka zbog posla jednom tjedno-jednom u 2 tjedna prolazila pored borovske tvornice.
kako me na svijet donijela jedna stonoga, žena nije mogla proći a da ne uleti u tvornički outlet, gdje nije poanta bila u tome da su cijene bile oko 20-30% niže nego u trgovinama - nego u tome da su prodavali i kolekcije koje naše trgovine nikada vidjele nisu, jer su cijele išle za izvoz (u italiju, ako se ne varam). pa se gospođa stonoga tu i tamo i svoje male stonogice znala sjetiti :zubo:
osim što su bile jeftinije i ljepše od cipela koje su se mogle kupiti kod nas, definitivno su bile i kvalitetnije. neke od njih su još uvijek na životu... a gospođa majka ne prolazi pored borovske tvornice bar 10 godina, ako ne i dulje.
"Madness in method, that's genius." F. Herbert
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

27 Oct 2011, 17:58

evo baš sam išla pogledati na kupljenim stvarima, na svima stoji "za izvoz". drago je meni da mtč izvozi, mada slutim da šiju za strane brendove, i ja uvijek rađe kupim naš artikl od kinekog, ali šteta je da na naše tržište to dođe samo pod određenim uvjetima
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
slafko
Posts: 623
Joined: 19 Oct 2011, 08:57

28 Oct 2011, 08:01

Vidio sam reklamu za 30% sniženja u Triumphu. Odite se ređipete kupovat i stavite fotke da vidimo kojoj najbolje stoje.
When I came to Spain and I saw people partying I thought to myself: What the fuck!?
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

29 Oct 2011, 02:06

slafko » wrote:Vidio sam reklamu za 30% sniženja u Triumphu. Odite se ređipete kupovat i stavite fotke da vidimo kojoj najbolje stoje.
Pft. Riđipeti su za pićkice čije sise bolje izgledaju u njima nego van njih. :kava:
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
Ashtaroth
Posts: 575
Joined: 19 Sep 2011, 22:07

29 Oct 2011, 02:16

Netko mi je rekao da iris ima popust, barem onaj ilica, zg.
Samo, ne znam da li na dio asortimana ni do kad. Mislim da se spomenulo nekih 20%? :misli:

Nije mi bilo od područja interesa pa nisam pamtila.
User avatar
slafko
Posts: 623
Joined: 19 Oct 2011, 08:57

29 Oct 2011, 23:00

Herp » wrote:Pft. Riđipeti su za pićkice čije sise bolje izgledaju u njima nego van njih. :kava:
Ređipeti su zakon. :klopa:
When I came to Spain and I saw people partying I thought to myself: What the fuck!?
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

04 Jan 2012, 12:59

Nego, jel kupujete šta ovih dana, i kako vam se čine nsiženja po gradovima?
Ili čekate da padnu cijene još malo?
Ja sam si neki dan ubola tigraste balerinke :cerek: najljepše moje, što sam i htjela. Kakve ste po pitanju sniženja, kupujete li i ono što vam ne treba?
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

04 Jan 2012, 13:29

Kupujem i ono što na prvu djeluje da ne treba - ali nađem uvijek načina da ubacim u upotrebu, da ne čami u ormaru neiskorišteno. (one moje fluorescentno ružičaste niske cipele na špic za 9 kn u New Yorkeru) - imam i majicu te boje, i torbu sam imala (raspala se) pa sam kombinirala s crnim. I uzela sam ih baš samo zato što su bile 9 kn. :D

Inače, trenutno ne trebam ništa pa izbjegavam trgovine baš zato da ne kupujem ono što mi nije nužno potrebno. Pogotovo jer moram štedjeti zbog jednog drugog izdatka.

(ali sad me podsjeti da bih mogla otići do Profila i ako ima - kupiti si autobiografiju Keitha Richardsa u originalu :misli: :mama: )
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
Omega
Posts: 84
Joined: 27 Dec 2011, 19:58

04 Jan 2012, 13:33

torba koju svako malo pomilkim te joj nježno šapnem "bit ćemo zajedno kad-tad", tribala bi bit na snjiženju nekih 97 do 98 posto da bi mi bila dostupna, al nekako sumnjam da će se to ikada desiti :D
osim nje, ništa mi drugo nije bitno :D
Blagajnica želi ući u more
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

04 Jan 2012, 14:11

Pješčana » wrote:Nego, jel kupujete šta ovih dana, i kako vam se čine nsiženja po gradovima?
Ili čekate da padnu cijene još malo?
Ja sam si neki dan ubola tigraste balerinke :cerek: najljepše moje, što sam i htjela. Kakve ste po pitanju sniženja, kupujete li i ono što vam ne treba?
Nish ne kupujem. :crying:
Potrosila sam sve nofce prosli mjesec. Na novu sofu, novi laptop, neke deke, sminku. nakupovala zalihe macje hrane, oslo 100 ojra.
Okvire za slike.
Kad se oporavim, otici cu do nekog outleta.
Na snizenjima kupujem samo ono sto bih i po punoj cijeni zaista kupila.
Ne volim gomilati ni robu ni cipele, moji ormari su poluprazni ali sve nosim.

Ono sto zelim je koja dobra haljina, ali te koje se meni svidjaju su skupe i na snizenjima, pa razmisljam da dam sasiti.
Iako, sad je super trenutak za kupiti zimsku jaknu ili cizme za sljedecu zimu.
User avatar
sabaa
Posts: 563
Joined: 09 Nov 2011, 21:01

04 Jan 2012, 14:22

Nemam love trenutno, pa se prvaim da sniženja ne postoje, iako ih volim, prvenstveno jer mislim da je to realna vrijednost robe (tu mislim na obleku prvenstveno), a ne nabijena orginalna cijena.

Volim uloviti nešto na sniženju, ali ako mi nešto zapne za oko i imam love, kupim, pa se za dva dana lupam po glavi kad bude sniženo 50%.

I da, nekad kupim nešto samo zato jer je povoljno. :o
The planet is fine. The people are fucked.
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

08 Jan 2012, 14:46

Kupujem stvari uglavnom onda kad mi trebaju, što mi se zna ponekad i obiti o glavu, poput kupovanja zimske jakne sredinom prosinca :mad: no ponekad nabasam na neko sniženje pa iskoristim priliku, kao recimo kožne čizme iz Gulivera za 300 kn u kolovozu :D jest da sam morala trčati u obližnji Funky Fish da si kupim čarapice eda ih mogu isprobati, ali isplatilo se, a i čarapice isto. :D

Inače nemam naviku hodanja po dućanima/šoping centrima, pa se rijetko kad i nađem u situaciji da nabasam na nešto. Jedino što volim, svaki put kad sam u Avenue Mallu, skočiti do New Yorkera i kupiti si neku majičicu na sniženju za 40 kuna jer su fakat lijepe. :zubo:
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
Éowyn
Posts: 2430
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

08 Jan 2012, 17:49

Ja kupujem sve, bilo potrebno ili ne. Nakon svake rasprodaje završim s hrpom bespotrebnih stvari koje se mi, naravno, hitno trebale. Ponekad shvatim da imam 2-3 skoro ista komada odjeće.
Ormar mi se već počeo raspadati :tuzni:

I naravno, uvijek kupim neku glupost koja mi jako jako treba i onda nakon par dana shvatim da je nikad neću koristiti. Tako sam po ljetu kupila role, zabila se u zid i odnijela ih u garažu.
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

08 Jan 2012, 18:36

ja zimi kupujem ljetnu garderobu, i obrnuto.
isplativije je, a nije da mi se stil mijenja. samo upotpunim onim što mi treba.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

10 Jan 2012, 16:50

Žene, ne znam kamo bih s ovim, pa nek stoji tu.

Kupila sam (nepromišljeno :o ) jučer gležnjače u Robertu i danas odlučila da ih više ne želim :facepalm:
Inače ne kupujem tako impulzivno, ne znam što mi se dogodilo :ne zna:
Enihauz, pitala danas tetu, kaže da mi ne daju nofce natrag , ali da mogu izabrati nešto u toj vrijednosti (ili skuplje, pa nadoplatiti).

Ali ja ne želim ništa drugo :mama:

E sad,
planaira li koja od vas (ili nečija mama, sestra, prijateljica...) išta ovih dana kupovati u Robertu (ZG), u vrijednosti jednakoj ili većoj od 120kn? Da "zamijeni" za moje gležnjače.

Mislim, neću ja umrijet za te novce, ali glupo mi je imati doma nešto za što ću pri svakom pogledu imati grižnju savjesti.

Možda se "logistički" čini nezgodnjikavo, ali meni zbilja nije bed pojaviti se pred dućanom u bilo koje doba, imam nenošene cipele, račun, kutiju i vrećicu; spremna sam se čak odreći i svoje forumske anonimnosti :zubo:
User avatar
dejzi
Posts: 4649
Joined: 17 Sep 2011, 23:30

10 Jan 2012, 16:56

A da ti staviš sliku i napišeš koji su broj pa napraviš razmjenu s nekom forumašicom?

Tražim gležnjače pa živim u nadi da si kupila posljednji broj onih koje mi se sviđaju. :D
Hand over the chocolate and nobody gets hurt.
User avatar
Bios
slučajna nakupina stanica
Posts: 1755
Joined: 18 Sep 2011, 09:08
Location: U pokretu...

10 Jan 2012, 16:59

Moraju ti vratiti novac ako imaš račun i ambalažu i ako nije prošlo više od 7 dana od kupnje.

Edit: Dejzi, koji broj? Ja poklanjam 2 para. :zubo:
Last edited by Bios on 10 Jan 2012, 17:00, edited 1 time in total.
Maštam ... :lux:
Jebeš čovika koji nije reka i poreka.
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

10 Jan 2012, 17:00

Ali ja ne bih zamjenu.

Štoviše, danas sam u Borovu kupila druge :facepalm: :rofl:

Ali ove su divne i ovaj se put nisam zaletila i zadržat ću ih :durica:

A blesavo mi ih je prodavat, jer onda ne bih mogla tražiti punu cijenu (unatoč tome što su tek prošetane po stanu). Doduše pristala bih i na nešto nižu, hm, da.

A i ne znam da ovdje imamo kakve oglase? :misli:
User avatar
dejzi
Posts: 4649
Joined: 17 Sep 2011, 23:30

10 Jan 2012, 17:03

Ajvi » wrote:Moraju ti vratiti novac ako imaš račun i ambalažu i ako nije prošlo više od 7 dana od kupnje.

Edit: Dejzi, koji broj? Ja poklanjam 2 para. :zubo:
Od 38 do 40, ovisno o modelu. :o
Almost Rosey wrote:Ali ja ne bih zamjenu.

Štoviše, danas sam u Borovu kupila druge :facepalm: :rofl:

Ali ove su divne i ovaj se put nisam zaletila i zadržat ću ih :durica:

A blesavo mi ih je prodavat, jer onda ne bih mogla tražiti punu cijenu (unatoč tome što su tek prošetane po stanu). Doduše pristala bih i na nešto nižu, hm, da.

A i ne znam da ovdje imamo kakve oglase? :misli:
Pa robno-novčanu zamjenu, popoku. :D

A ovo bi se moglo izdvojit na novu temu. :ne zna:
Hand over the chocolate and nobody gets hurt.
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

10 Jan 2012, 17:07

Ajvi » wrote:Moraju ti vratiti novac ako imaš račun i ambalažu i ako nije prošlo više od 7 dana od kupnje.

Edit: Dejzi, koji broj? Ja poklanjam 2 para. :zubo:
E vidiš, to ne znam.
Znam da moraju ukoliko je proizvod oštećen, pa onda kupac može birati način reklamacije, hoće novi proizvod ili novac ili popravak na račun tvrtke ili štoveć.
Ali sad sam malo gledala na f.hr-u, i pišu cure da trgovac doista ne mora vratiti novce za proizvod kupljen iz hira :zubo:
User avatar
Bios
slučajna nakupina stanica
Posts: 1755
Joined: 18 Sep 2011, 09:08
Location: U pokretu...

10 Jan 2012, 17:10

Ove su 40. Piše na njima 41, a ja sam ih kupila bezveze jer su bile samo 10 ojra. Meni su male, a sin ih je prerastao prije nego ih je obuo. :D

I sad ne znam što s njima. Diadora trekerice. Prvo sam im našla 100 mana jer mi je bilo teško priznati da sam se zajebala što ih nisam probala, a rijetko se zajebem s cipelama.

Edit: Rosey, da, ne vrijedi za hir. :D
Maštam ... :lux:
Jebeš čovika koji nije reka i poreka.
Post Reply