Kosa - njega, maske, pakunzi, šamponi, češljanje :D

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

24 Mar 2017, 09:34

AliceInMess wrote:Zene, koliko si cesto peglate kosu i na kojoj temperaturi?
Jel vam bude kosa slamasta nakon nekog vremena i sta napravit da ne bude?
Ja sam svoju pocela peglat jedino prije izlazaka. Prije sam puno cesce. Al sad koristim peglu od cimerice, 230 stupnjeva, cini mi se :misli:
Koristim jedino sampon ili regenerator, ne volim previse toga na kosi.
Phil Smith, S.O.S.
Peglam se nakon pranja i susenja kose. I to ne detaljno, uzimam deblje pramenove i prodjem dva tri puta, tek tolko da kosa ljepse pada. Gotova u par minuta. Slamnato mi moze izgledati ako je bas ravnim crta-potezima peglam. Zato ja to malo u zaobljenim, valnim linijama, da izgleda prirodnije.

Jesi probala sampone i regeneratore od prirodnih sastojaka? To jedino mogu preporuciti za zdraviji i ljepsi izgled kose. Nikakva drasticna promjena, al ipak pomogne malo. Jedino sto su skupi, ja ih radi toga ne trosim.

Sve ostale preparate ne jebem vise. Nikakva silikonska ulja, maske, pizde materine.
Cak sam i regenerator izbacila. Samo sampon najobicniji i to je to.


User avatar
Mugen
Posts: 286
Joined: 14 Jan 2017, 16:01

09 Apr 2017, 08:42

Poše, ja obsjednuta kosom nisam na ovom topiku. :eek: To se mora hitno promijeniti. :zubo:


Farbam se već godinu dana. Zadnja farba - Švarckop. Odlična. Nije me grizla, boja skroz ok,
Hidden Content
This board requires you to be registered and logged-in to view hidden content.
. Prije toga su me farbali nekom šatro prirodnom bojom. Užas, em me je pela, em mi je kosa bila odvratna nakon te farbe. Inače,
Hidden Content
This board requires you to be registered and logged-in to view hidden content.
. Ugl, kosa mi je izgledala kao slama. A onda sam mjesec dana radila pakunge od i žumanjceta i kosa mi je bila mnjami. Evo, već godinu dana sam na šamponu i alverde regeneratorima, te svojim pomadama koje si napravim. Skoro pa obavezno si napravim gel od lana i natopim mokru i čistu kosu njime
Hidden Content
This board requires you to be registered and logged-in to view hidden content.
. Latest hit, jojoba, marelica i avokado u hidrolatu lavandina pa u sprej i nasprejat kosu time kao leave on regić. Bude malo masnjikava, al meni to uglavnom ne smeta jer mi je kosa vječito u pundži, a i kosa mi je suha po prirodi pa nek se vlaži i hrani tako.
Hidden Content
This board requires you to be registered and logged-in to view hidden content.
Inače, otkako sam otkrila DIY kozmetiku, obsjednuta sam pravljenjem svojih preparata. Yes sa so mi lajk iit. :lux:
Venus sort of just wants to shop online for makeup.
Post Reply