Page 1 of 1

Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 13:59
by Pješčana
Dragi svi, evo ja ću reći na glas ono što vas često muči: ne znate što obući za posao, pivu ili prvu kavu s kokom/penisićem.
Ja znam i ja ću vam pomoći.
Ako se pitate otkud mi toliko kredibiliteta, ja sam rođena Vaga, i zvijezde su me posipale smislom za stil koji prakticiram 24/7. Ja sam lijepa, lijepo se oblačim u lijepu garerobu i lijep nakit.
Razumijem da ne možete kopirati sve s mene, ali bit ću dovoljno ljubazna da vam pomognem.
Pitajte što vas zanima, koje kombinacije boja su dopustive (i gdje) nose li se bijele hlače nakon Dana rada, što obući na groblje za Svisvete ili za prvi ručak kod buduće svekrve.
Slike su dobrodošle, pače i poželjne.
Možemo i o cipelama, torbama i HK navlakama za mobitel.tu sam,ne bojte se i priđite.besprijekorni stil preći će i na vas.

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 14:08
by dejzi
Imam vrlo ozbiljno pitanje.

Sutra imam važan ispit kod profesorice. Sklonosti joj nisu naklonjene meni, već penisićima.
E sad, gdje je problem.
Odgovaram zajedno s jednim tipom koji je još lajaviji nego ja. Znanje nam je jednako.
Trebam li se upristojiti tako da ona bude zadovljna ili da budem zla i obučem se tako da dekoncentiram njega pa da on nemre toliko lajat i da ne ostanem posrana?

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 14:18
by Pješčana
dejzi wrote:Imam vrlo ozbiljno pitanje.

Sutra imam važan ispit kod profesorice. Sklonosti joj nisu naklonjene meni, već penisićima.
E sad, gdje je problem.
Odgovaram zajedno s jednim tipom koji je još lajaviji nego ja. Znanje nam je jednako.
Trebam li se upristojiti tako da ona bude zadovljna ili da budem zla i obučem se tako da dekoncentiram njega pa da on nemre toliko lajat i da ne ostanem posrana?
Draga dejzi,

ovo je zajebana situacija.
Ako se obučeš k drolja, on će ti gledati u sise i noge, a ne u profesoricu. Spušit ćete i ti i on, a ni profesorica neće biti zadovoljna.
Ako se obučeš ko cveba, ovaj će samo lajati , profesorica se se ljuljati u stolici i hihotati od miline, ali, mogla bi ti opet pasti, jer neće obraćati pažnju na tebe.
Ti lijepo ovako napravi: uđi u kabinet s njim raskopčana do kopče na grudnjaku, do one mašnice zašivene taman između sise, tako da te on vidi, pa se lijepo zakopčaj dok sjedaš. on će znati što ima pored sebe, ali kako dečkima vizualni poticaj djeluje koliko traje, i par sekundi kasnije, on će počet zbunjeno pričati,ti ćeš više doći do izražaja sa znanjem, a i profesorica će vidjet da si se iz poštovanja pokrila, da ne kažem zamotala :D
najzanimljivij rasplet ove fakultetske dileme bio bi kad bi svo troje nakon ispita otišli na pelin u kantinu, te zatim kod profesorice u stan na sex utroje.

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 14:23
by dejzi
Mogu li to riješiti dekolteom i maramom?
Dok čekamo vani, marama je poprilično zategnuta i stisnuta tako da dekolte dolazi do izražaja, a kako ulazimo, opustim ju i pokrijem ometala dekoncentracije?

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 14:25
by Pješčana
dejzi wrote:Mogu li to riješiti dekolteom i maramom?
Dok čekamo vani, marama je poprilično zategnuta i stisnuta tako da dekolte dolazi do izražaja, a kako ulazimo, opustim ju i pokrijem ometala dekoncentracije?
naravno, ako ne nosiš ništa osim marame gore :top:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 16:33
by Melody
Ok, evo i mene s jednom dilemom.
Dakle, često sam na razgovorima za posao, na kojima se ljudi obično oduševe sa mnom. Toliko, da me nikad više ne zovnu. Ozbiljno, neki poslodavci su sa mnom znali pričati i po 50 minuta, oni ispred što čekaju na red su se onesvješćivali, a jedan me ponudio i vrhunskim crnim vinom, koje sam odbila. :D
Oblačim se umjereno alternativno i s ukusom, no vrlo rijetko izazovno. Invisibl mejkap je maj midl nejm.
Obično je to suknja, najlonke, neka fora košulja, poslovna torba za preko ramena, s dugačkim remenom, ali nekim ženstvenim detaljem. Na nogama obično imam čizme ili tenisice.
Šta pogrešno radim i šta da napravim kako bih ušla u najuži krug ili dobila posao? Može li mi modni savjetu u tome pomoći?

p.s. imam male sise, ali dupe mi je za poludit' i mršava sam.

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 16:35
by bliss
Nemoj nosit tenisice na suknju :D

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 16:36
by Pješčana
Melody wrote:Ok, evo i mene s jednom dilemom.
Dakle, često sam na razgovorima za posao, na kojima se ljudi obično oduševe sa mnom. Toliko, da me nikad više ne zovnu. Ozbiljno, neki poslodavci su sa mnom znali pričati i po 50 minuta, oni ispred što čekaju na red su se onesvješćivali, a jedan me ponudio i vrhunskim crnim vinom, koje sam odbila. :D
Oblačim se umjereno alternativno i s ukusom, no vrlo rijetko izazovno. Invisibl mejkap je maj midl nejm.
Obično je to suknja, najlonke, neka fora košulja, poslovna torba za preko ramena, s dugačkim remenom, ali nekim ženstvenim detaljem. Na nogama obično imam čizme ili tenisice.
Šta pogrešno radim i šta da napravim kako bih ušla u najuži krug ili dobila posao? Može li mi modni savjetu u tome pomoći?

p.s. imam male sise, ali dupe mi je za poludit' i mršava sam.

pitanje je za kakve se poslove apliciraš. ako tako obučena pokušavaš ubosti posao konobarice s čijeg se trbuha liže sol i pije tekila petkom uvečer, mogu ti odmah reći di si zajebala. :kava:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 16:38
by Melody
Pješčana wrote:

pitanje je za kakve se poslove apliciraš. ako tako obučena pokušavaš ubosti posao konobarice s čijeg se trbuha liže sol i pije tekila petkom uvečer, mogu ti odmah reći di si zajebala. :kava:
Pa, lektorice i novinarke, u najgorem slučaju PR-a :(
Jer, za poslove konobarice sam išla u jednoj te istoj tačkastoj haljinici, jako slatkoj, ali tu je bila masa cura koja ima puno više iskustva od mene u konobarenju. Ja sam zapela triput samo dok sam do stolice došla, a nisam imala pladanj u ruci :(

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 16:38
by Vodena
bit će da moraš kupit neke fine cipice :misli:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 16:42
by Pješčana
Melody wrote:
Pa, lektorice i novinarke, u najgorem slučaju PR-a :(
Jer, za poslove konobarice sam išla u jednoj te istoj tačkastoj haljinici, jako slatkoj, ali tu je bila masa cura koja ima puno više iskustva od mene u konobarenju. Ja sam zapela triput samo dok sam do stolice došla, a nisam imala pladanj u ruci :(
kao što su ti već rekli, ja bih tenisice maknula iz kombinacije suknja+ torba+ majica/košulja

cipele ipak daju na ozbiljnosti, bez zezancije
a na razgovorima ideš sa svim oružjem, tako da..

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 16:46
by Gazda
Nemoj nositi fora košulju. Nosi groznu dosadnu košulju. :/

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 16:48
by Vodena
I naočale na nos, dobre cipice, onak na umjerenu peticu, ništa grandiozno, i da, pomogao bi mali pušap, čisto kao ravnoteža dupetu.:grli:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 16:50
by djevojka
Draga Pješčana,

molim te pomozi. :s i sam Pok zna da mi pomoć treba.
Ovako, situacija je sljedeća. Imam jedno druženje, malo veća grupa ljudi, oko dvadesetak nas.
Naravno, kako to uvijek biva, među uzvanicima se našao i momak koji mi se mnogo dopada. :o
Budući da će atmosfera biti opuštena, sve nešto kežual, zanima me što obući kako bih se istakla, po mogućnosti zadobila njegovu pozornost, a da to ipak bude primjereno mjestu i situaciji?
Družit ćemo se u jednoj vikendici, u šumici. Možda ostanemo i duže, par dana... Pa bi i nekoliko prijedloga mogućih odjevnih kombinacija dobro došlo.
Samo te molim da vodiš računa o tome da mi je količina novca na raspolaganju mala pa nema mjesta za neki veći šoping.

Unaprijed hvala,
Zaljubljena studentica :cerek:

:rofl:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 16:51
by Melody
@gazda, pješčana, vodena, sve uvažavam!

Odsad nosim svoje umjerene štikle, suknju (noge mi nisu krive!), pušap imam dobar (sjećam se da sam bila gladna taj mjesec, al' sam ga kupila, i kunem vam se da stvara sise!), štano još? E, ne mogu dosadnu košulju. Obut ću strogu košulju, ali od nekog ženstvenog materijala. I ne volim pičkaste boje. I ne nosim naočari, no mogu one fejk nabaviti :D
Ok, javim rezultate :mirko:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 17:14
by Pješčana
Melody wrote:@gazda, pješčana, vodena, sve uvažavam!

Odsad nosim svoje umjerene štikle, suknju (noge mi nisu krive!), pušap imam dobar (sjećam se da sam bila gladna taj mjesec, al' sam ga kupila, i kunem vam se da stvara sise!), štano još? E, ne mogu dosadnu košulju. Obut ću strogu košulju, ali od nekog ženstvenog materijala. I ne volim pičkaste boje. I ne nosim naočari, no mogu one fejk nabaviti :D
Ok, javim rezultate :mirko:
ako imaš one prsluke, nosi ih povrh košulja .
znaš one bez rukava s oblim dekolteom :mig:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 17:17
by Pješčana
djevojka wrote:Draga Pješčana,

molim te pomozi. :s i sam Pok zna da mi pomoć treba.
Ovako, situacija je sljedeća. Imam jedno druženje, malo veća grupa ljudi, oko dvadesetak nas.
Naravno, kako to uvijek biva, među uzvanicima se našao i momak koji mi se mnogo dopada. :o
Budući da će atmosfera biti opuštena, sve nešto kežual, zanima me što obući kako bih se istakla, po mogućnosti zadobila njegovu pozornost, a da to ipak bude primjereno mjestu i situaciji?
Družit ćemo se u jednoj vikendici, u šumici. Možda ostanemo i duže, par dana... Pa bi i nekoliko prijedloga mogućih odjevnih kombinacija dobro došlo.
Samo te molim da vodiš računa o tome da mi je količina novca na raspolaganju mala pa nema mjesta za neki veći šoping.

Unaprijed hvala,
Zaljubljena studentica :cerek:

:rofl:

najbolji način da privučeš pažnju, a ne košta je da ispod traper šosa koji već imaš ne nosiš ništa.
no, ako želiš samo njegovu pažnju zadobiti, a ne cijelog društva, ja ti predlažem da obučeš neku tanku staru majčicu, koja će pokazivati tvoje obline, pa se nariktaj tako kad krene druženje da te slučajno polije svojim pičem, pa da malo bolje vidi što se krije ispod( i od tekućine ćeš se malo naježuriti).
majicu ćeš morati skinuti , pa nek ti pomogne poprati.

trebalo bi djelovati!
preporučam da više para investiraš u kondome

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 17:32
by Melody
Pješčana wrote: ako imaš one prsluke, nosi ih povrh košulja .
znaš one bez rukava s oblim dekolteom :mig:
Znam, imam jedan. Crni :D
Pribilježeno :rofl:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 17:45
by djevojka
Pješčana wrote: najbolji način da privučeš pažnju, a ne košta je da ispod traper šosa koji već imaš ne nosiš ništa.
no, ako želiš samo njegovu pažnju zadobiti, a ne cijelog društva, ja ti predlažem da obučeš neku tanku staru majčicu, koja će pokazivati tvoje obline, pa se nariktaj tako kad krene druženje da te slučajno polije svojim pičem, pa da malo bolje vidi što se krije ispod( i od tekućine ćeš se malo naježuriti).
majicu ćeš morati skinuti , pa nek ti pomogne poprati.

trebalo bi djelovati!
preporučam da više para investiraš u kondome
Hvala na brzom odgovoru.

Traper šos i ništa više mi trenutno nikako ne odgovara. Poprilično je zahladilo. I da, rado bih samo njegovu pažnju, drugi mi nisu zanimljivi. :o

P.S. Kondomi su kupljeni.
Sviđa mi se ova druga ideja, ali postoji nekoliko problema:
1. Ja baš i nemam oblina. :zubo:
2. Ako budem slijedila neki plan sigurno će sve poći u krvim smjeru(mislim na ovo polijevanje pićem), a to ne želim.

Može li ovo proći: traperice(možda malo uže da bar pozadinu pokažem, nije tako loša), pamučna majica - V izrez i nekoliko gumbića, starke, raspuštnea valovita kosa.
Parfem? Da ili ne?

P.S. Kondomi su kupljeni.

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 17:53
by Pješčana
djevojka wrote:
Hvala na brzom odgovoru.

Traper šos i ništa više mi trenutno nikako ne odgovara. Poprilično je zahladilo. I da, rado bih samo njegovu pažnju, drugi mi nisu zanimljivi. :o

P.S. Kondomi su kupljeni.
Sviđa mi se ova druga ideja, ali postoji nekoliko problema:
1. Ja baš i nemam oblina. :zubo:
2. Ako budem slijedila neki plan sigurno će sve poći u krvim smjeru(mislim na ovo polijevanje pićem), a to ne želim.

Može li ovo proći: traperice(možda malo uže da bar pozadinu pokažem, nije tako loša), pamučna majica - V izrez i nekoliko gumbića, starke, raspuštnea valovita kosa.
Parfem? Da ili ne?

P.S. Kondomi su kupljeni.
a jesu li kondomi kupljeni? :zubo:

ako stavljaš parfem, pazi da ga ne staviš tam gdje te bude ljubio, polizani parfem nije turn on.
gle, kad mu polupijana sjedneš u krilo, tak nebitno što imaš na sebi
tako da , odabrana garderoba je u redu :D
kupi kondome

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 18:05
by djevojka
Hvala ti Pješčana, spasila si me. :zubo:

Eh, kupljeni su kondomi, dodala sam još u postu prije ovoga. :o
Jedva čekam. :cerek:

:rofl:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 18:14
by Gazda
djevojka wrote:
Može li ovo proći: traperice(možda malo uže da bar pozadinu pokažem, nije tako loša), pamučna majica - V izrez i nekoliko gumbića, starke, raspuštnea valovita kosa.
Parfem? Da ili ne?

P.S. Kondomi su kupljeni.
Nikako boldano, osim ako dotični ima bradu.

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 18:16
by djevojka
Nema.

Što onda? U šumicu idemo.

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 18:18
by Gazda
djevojka wrote:Nema.

Što onda? U šumicu idemo.
Klompe.

Dovoljno su robusne da se nose s granjem i kamenjem, dovoljno se lako skidaju, a uz sve to, još su i svevremenske.

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 18:21
by djevojka
Gazda, budi ozbiljan. Situacija je ozbiljna.

Klompe? :crying:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 18:23
by Gazda
djevojka wrote:Gazda, budi ozbiljan. Situacija je ozbiljna.

Klompe? :crying:
Klompe.

Kad složiš autfit, obvezna si poslati sliku moderatoru na odobrenje.

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 18:34
by ElliQuinn
djevojka wrote:Gazda, budi ozbiljan. Situacija je ozbiljna.

Klompe? :crying:
I ovakav outfit:
Image

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 18:34
by djevojka
Gazda
Jednostavno mi to nikako ne sjeda.
Može li neka anketa da se ljudi izjasne?

Mislim, klompe više ni moja baka ne nosi.
Što sam kondome kupovala ako ću u klompama na druženje? Bolje da ostanem onda kod kuće heklati. :ne zna:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 18:45
by Pješčana
djevojka wrote:Gazda
Jednostavno mi to nikako ne sjeda.
Može li neka anketa da se ljudi izjasne?

Mislim, klompe više ni moja baka ne nosi.
Što sam kondome kupovala ako ću u klompama na druženje? Bolje da ostanem onda kod kuće heklati. :ne zna:
da, uz klompe obavezno ide sex bez kondoma.
možda dijafragma?

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 18:46
by Gazda
djevojka wrote:Gazda
Jednostavno mi to nikako ne sjeda.
Može li neka anketa da se ljudi izjasne?

Mislim, klompe više ni moja baka ne nosi.
Što sam kondome kupovala ako ću u klompama na druženje? Bolje da ostanem onda kod kuće heklati. :ne zna:
Gledaj na to ovako. Bit ćeš ispred svog vremena. Ako se baš jako bojiš biti avangardna, predlažem kompromisno rješenje: crocsice.

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 18:49
by djevojka
Sjetih se i crocsica. Baš sam se začudila što ih nisi ranije spomenuo.

Puno vam hvala na trudu, i tebi Pješčana i Gazdi.
Idem sada Adminu pisati kakvi mu ljudi vode Modu.

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 19:22
by Vodena
Bravo Melody! Fejk naočale! :lux:

Djevojko, najbolji način da mu privučeš pažnju je da u kratkoj suknjici ( ne prekratkoj) slučajno izlaneš da ne nosiš gaće. To ti je najkraći i najbrži put do pemisa. Kondom više manje. :rofl:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 22:02
by jevgenija
djevojka wrote:Sjetih se i crocsica. Baš sam se začudila što ih nisi ranije spomenuo.

Puno vam hvala na trudu, i tebi Pješčana i Gazdi.
Idem sada Adminu pisati kakvi mu ljudi vode Modu.
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 22:07
by djevojka
Imaš pravo, moderator je modni genij kojem se Jean Paul Gaultier eventualno može ponizno pokloniti. :cerek:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 22:18
by Vodena
Moj klinac je neki dan greškom (navikom) otišao u školu u kroksama.:brukica:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 22:33
by Pješčana
djevojka wrote: Puno vam hvala na trudu, i tebi Pješčana i Gazdi.
Idem sada Adminu pisati kakvi mu ljudi vode Modu.
:zubo: :rofl:

molim

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 22:49
by Almost Rosey
Pješčana wrote:ako stavljaš parfem, pazi da ga ne staviš tam gdje te bude ljubio, polizani parfem nije turn on.
A-a-a! :o Kokoš Anel veli da parfem treba stavljat upravo ondje gdje želiš da te tvoje muško poljubi :raspa:

Naravski, dotična je govorila o cjelivanju poštenih i čednih djeva, nipošto o nekakvom lizanju :durica:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 23:33
by JPK
Pješčana wrote:Dragi svi, evo ja ću reći na glas ono što vas često muči: ne znate što obući za posao, pivu ili prvu kavu s kokom/penisićem.
Ja znam i ja ću vam pomoći.
Ako se pitate otkud mi toliko kredibiliteta, ja sam rođena Vaga, i zvijezde su me posipale smislom za stil koji prakticiram 24/7. Ja sam lijepa, lijepo se oblačim u lijepu garerobu i lijep nakit.
Razumijem da ne možete kopirati sve s mene, ali bit ću dovoljno ljubazna da vam pomognem.
Pitajte što vas zanima, koje kombinacije boja su dopustive (i gdje) nose li se bijele hlače nakon Dana rada, što obući na groblje za Svisvete ili za prvi ručak kod buduće svekrve.
Slike su dobrodošle, pače i poželjne.
Možemo i o cipelama, torbama i HK navlakama za mobitel.tu sam,ne bojte se i priđite.besprijekorni stil preći će i na vas.
Imam vrlo ozbiljno pitanje.

Nedavno sam kupio hlače koje su toliko udobne da ih nosim stalno, na posao, u izlazak, na putovanje, kod liječnika. Osim toga, tako mi dobro stoje da su me već dvije osobe iz daljine zamijenile za princa Williama, a jedna od njih je bila Engleskinja.
Dakle, kako da napravim razuman raspored nošenja dotičnih hlača? Ako nastavim ovako, ljudi će dobiti dojam da imam samo jedne hlače. Osim toga, ubrzo će se iznositi i onda opet cijelo desetljeće neću naći tako dobar komad odjeće (zadnje sam našao prije skoro deset godina).
Kupnja doživotne zalihe nije izvediva jer su bile na sniženju i dućan ih je rasprodao.
Što da radim?!

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 19 Sep 2011, 23:41
by Pješčana
Dragi Đepika,

ovo nije nimalo lak problem.
s jedne strane, paše ti biti u njima. s druge strane, pamuk se troši.
možeš ih ne prati, ali onda ćeš se čuti.
možeš ne hodati u njima, ali ništa drugo nije toliko udobno, i manje djeva će te zamijentii za onog (pro)ćelavog s konjskim zubima.
kad sam ja bila mala, u nekim novinama su se nudile nacrtane haljinice, sa malim papirnatim produžecima sa strane, koje bih ja izrezala i zakačila na kartonsku lutku.
moj savjet je da kupiš par metara mekšeg papira u boji svojih dragih hlača, te si si izrežeš skoro pa iste, zakačiš ih za bokove ili oko struka, a prave hlače nosiš nedjeljom ko svaki pošteni čovjek.
djevojke će biti dojmljene tvojim izumom, hlače će duže trajati, a i tebi će prijati povjetarac po nogama.

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 20 Sep 2011, 09:30
by Morticia
Dakle...

Danas prvi put vodim dijete na šišanje i mislim da je to poprilično svečan, a opet kežual događaj. Nakon toga ćemo vjerojatno i u Bauhaus kupiti ormar za na terasu.

Molim savjete što odjenuti.
Stil mi je šarolik, od starki i palestinke do droljastih minica.

Hvala.

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 20 Sep 2011, 09:59
by ElliQuinn
Ormar je da se dijete ima gdje sakriti jer se srami frizure?

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 20 Sep 2011, 10:13
by Morticia
ElliQuinn wrote:Ormar je da se dijete ima gdje sakriti jer se srami frizure?
:eek: :o :zubo:
Ne. Ormar je za metle.

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 20 Sep 2011, 10:34
by Pješčana
Morticia wrote:Dakle...

Danas prvi put vodim dijete na šišanje i mislim da je to poprilično svečan, a opet kežual događaj. Nakon toga ćemo vjerojatno i u Bauhaus kupiti ormar za na terasu.

Molim savjete što odjenuti.
Stil mi je šarolik, od starki i palestinke do droljastih minica.

Hvala.
ovako, ne znam kako je u rijeci, ali ako nije prehladno, preporučam droljastu minicu i palestinku :D
dijete može sa sobom vuć metlu, za slučaj da ti svojim outfitom ne privučeš dovoljno pažnje

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 20 Sep 2011, 11:34
by baja
kako da se odjenem na izbore, a da odjeća jasno izražava moj prezir i gnušanje?

hvala :cerek:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 20 Sep 2011, 11:35
by Pješčana
baja wrote:kako da se odjenem na izbore, a da odjeća jasno izražava moj prezir i gnušanje?

hvala :cerek:
car je gol mode :E

time bi sve rekla

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 20 Sep 2011, 11:53
by baja
Pješčana wrote:car je gol mode :E

time bi sve rekla
hm, nije loša ideja :cerek:
da si spirsam, na bradavice, kakve znakovite broševe?

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 21 Sep 2011, 05:46
by aisling
Draga Pješčana :cerek:

Idem za vikend u berbu grozdja. Imat ću crvene škare i crnu kantu, al muči me ostatak outfita. Pomozi pliz :o

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 21 Sep 2011, 09:34
by Pješčana
Draga aisling, s malim a opet :D ,

ovo me podsjetilo na moju prvu berbu grožđa. Bila sam mlađa, srednja škola, i išla sam prijateljici u berbu. pojma nisam imala o tome,i nitko mi nije rekao kakve točno škare da ponesem, a kako sam ja brijala da je loza puno čvršća, ja sam lijepo u berbu donesla velike krojačke škare :facepalm:

ne sjećam se ostatka svog outfita, ali znam sljedeće:
od hlača nosi nešto što je udobno, kad čučneš, a čučnut ćeš, da ti ne spadne preko guzice( planiraš li nekog možda zavesti u berbi? onda može)
znojit ćeš se, pa ne predlažem viskozu, svilu i ova modalna vlakna koja se u današnje vrijeme prodaju po dućanima, nego neku praktičnu T majicu od pamuka, koju ti nije žao zasvinjititi grožđem.
naravno, uz sve navedeno ti možeš biti ležerna i sexy, zato se osjećaj tako dok guraš kanticu ispred sebe i bereš grožđe. ponekad zaneseno zamahni kosom ša škarama u ruci,ili si spleti vijenac od listova loze.
budi originalna! to je uvijek na cijeni

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 22 Sep 2011, 13:36
by aisling
Hvala :)

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 25 Sep 2011, 18:51
by schmokljan
Ovo je jedinstvena tema i došao sam samo dati pohvale, a savjet ne trebam, super sam odjeven, oblači me Neven - http://www.youtube.com/watch?v=lcl3VNitlHY

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 25 Sep 2011, 23:44
by kuki
Almost Rosey » wrote: A-a-a! :o Kokoš Anel veli da parfem treba stavljat upravo ondje gdje želiš da te tvoje muško poljubi :raspa:
Je li ta žena ikad liznula namirisanu kožu?

Draga Pješčana, danas sam pošla brat drenjine u nekoć crnom donjem dijelu trenerke, sponzorskoj majici i starkama. Drenjine su se sakrile i nisam vidjela nijednu. Kakva odjeća privlači drenjine? Hvala.

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 26 Sep 2011, 00:03
by Pješčana
tko su drenjine?

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 26 Sep 2011, 00:12
by blaze
ili što su?

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 26 Sep 2011, 00:51
by kuki
Plodovi drena. Image

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 26 Sep 2011, 20:57
by Pješčana
kuki » wrote:Je li ta žena ikad liznula namirisanu kožu?

Draga Pješčana, danas sam pošla brat drenjine u nekoć crnom donjem dijelu trenerke, sponzorskoj majici i starkama. Drenjine su se sakrile i nisam vidjela nijednu. Kakva odjeća privlači drenjine? Hvala.
ok, sad kad sam upoznala neprijatelja, mogu reći sljedeće:
Draga kuki,

prvo hvala na ukazanom povjerenju. Dren je poznat kao plaha biljka/plod.
U njihovoj prirodi nije uobičajena crna trenirka. oni baš crnu boju i ne znaju, jer je sve oko njih zeleno. Kad krene crno, znaju da se kraj bliži.
Umjesto toga, idući put predlažem da obučeš donji plišani tirkizni dio trenirke, koji na guzici ima natpis"Kaj gledaš" " Milf" ili nešto slično, od čeg će se drenjine slatko nasmijati i valjati se od smijeha po podu

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 26 Sep 2011, 21:08
by kuki
Pješčana » wrote: ok, sad kad sam upoznala neprijatelja
Idem odmah na tirkizni plišani donji dio trenerke zlatnim sprejem pisati milf. Hvala.

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 13 Oct 2011, 23:17
by Vodena
Fala na vježbama! :grli:

sad sam vidla :brukica:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 13 Oct 2011, 23:22
by Pješčana
Vodena » wrote:Fala na vježbama! :grli:

sad sam vidla :brukica:
ja sjedim na kauču i pokušavam skužiti post. jako dugo :rofl:
ne znam što da na ovo kažem, pa neću reći ništa. :facepalm:
jel ti bar malo neugodno? :rofl:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 13 Oct 2011, 23:23
by Vodena
malo više :rofl:
meni tak brzo dani idu da to nije normalno :mama:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 18 Oct 2011, 23:58
by Almost Rosey
Draga Pješčana!

Nagovorilo i mene (žaba, voda, yadda-yadda) da ove godine sudjelujem u pogano-amerikanskoj manifestaciji alkohola i kurvaluka povodom tzv. noći vještica, pa me zanima gdje mogu kupiti najobičnije bijele hulahopke, jeftine taman onoliko da ne plačem dok ih prskam lažnom krvlju i nakon propisno odrađenog mamurluka bacam u smeće .

Vita jela, zelen bor...,

AR

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 20 Oct 2011, 14:10
by Pješčana
Draga AR,

drago mi je da si spremna istražiti nove stilske mogućnosti oblačeći se u sve prisutni poluvampirski look koji viđam po ulicama.
S obzirom da će to biti( tako ti kažeš, za sad) samo privremeno, predlažem da posjetiš Manu, NKD, Jadran i kupiš one bijele prozirne najlonke. neće biti stilski, bit će droljski, ali mislim da u tom smjeru i želiš ići.
također, možda da malo zagrebeš po njima da budu podrapane.
lakše ćeš ih skinuti :mig:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 20 Oct 2011, 17:10
by Almost Rosey
Draga Pješčana,

u mom kostimu ipak neće prevladavati droljasti, nego gore štih. Gotičarski se droljišem, po potrebi, u bilo koje doba godine, u crnim i inim najlonkama, tako da će ovaj izlet u bijelo biti doista jednokratan. Upravo opisane prozirne najlonke i tražim, ne patim na dene, nego na boju koja se, kroz moje obilaske Name i Muellera, pokazala doista nezgodnom, da ne kažem nepostojećom. Ukoliko tvoj savjet ne urodi plodom, morat ću upratiti neku od antiknih nam sugrađanki koje neumorno zatrpavaju prijepodnevne tramvaje svojim tjelesima i pitati je gdje nabavlja svoje dodatke.

Hvala na savjetu, ljubi te i grli

tvoja AR

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 26 Jan 2012, 23:27
by ombia
Placem difna tema :rofl: :rofl: :rofl:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 05 May 2012, 12:24
by Almost Rosey
Draga Pješčana,

ijako mi zadnje pitanje osta neodgovorito, ufam se sveudilj u tvoje dobro srdce ter oko estete :cerek:

Naime, na svadbi koju pohađam za dva tjedna nosit ću 7/8 hlače boje bijele kave sa smeđim paspulom na šavovima, potkošulju boje kože, zlatastu končanu prozirnjikavu majicu ter zelenkastozlatasti sjajkasti fini laneni sakotić. Dolje balerinke, svijetle, isto mrvicu sjajkaste s crnim lakiranim prstima i petom. Crni klač s diskretnim lakiranim rubom. (Sad kad čitam, zvuči kao pošićno drfce, al majkemi, nije tako šljašteće sve to skupa :o .)

Recider, dakle, draga Pješčana, kakav bi na to sve išao nakit? Uzmi u obzir da inače nisam od kićenja i da zlatnog nakita nemam mnogo, osim jedne fensi skupe krasne, skoro prst debele narukvice (koja mi je doduše malo velika pa padne do korijena palca). Narukvica ili bez narukvice? Ogrlicu ne bih jer je majica sama po sebi interesantnjikava. Naušnice ne posjedujem niti jedne zlatne, teorecki mogu posudit kakve.
Hajd, pomoz' :moli:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 05 May 2012, 13:04
by Pješčana
Draga Rosey, hvala na pismu. Zadnje tvoje pitanje ostalo je neodgovorito zbog broja zahtjeva koji mi stižu, vidiš i sama koliko je posla, pa je nažalost ostalo neodgovoreno. Oprosti na propustu.
što se tiče nakita, zlatna narukvica mi se čini sasvim fajn, ja bih na to dodala kakav poveći šljašteći broš, koji stavi na sako ili na majicu ispod, kako ti je volja.
i pojačaj šminku.

Tvoja,

Pješčana

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 05 May 2012, 13:22
by Almost Rosey
Proš :cerek: kako mi to nije palo na paet? :o

Na majicu će teško ići jer je končasta i lagana jako, ali na sako bi već mogao. Ali moram naći neki fini, umjereni, s jako tankom iglom jerbo je sako sestrin :zubo:

Fotka je crappy kvalitete budući je mobitelna, ali mislim da je barem koncepat vidljiv. Narukvicom okićena ruka drži klač. Bedra mi ne izgledaju tako buhtlasto IRL, majkemi :mama:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 05 May 2012, 13:27
by Pješčana
baš dobro izgleda(š)! :D
broš na sako, ja bih stavila i viseće duže naušnice.
sve ostalo je bombon(a)! :cerek:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 05 May 2012, 13:32
by Almost Rosey
:nogica:

Mislim da će biti ili broš ili minđuše, ne bih oboje. Hvala ti do neba :S

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 05 May 2012, 13:37
by Pješčana
gle, računaj na to da ćeš sako skinuti negdje u zatvorenom vjerovatno, kad postane toplo.
skineš sako, nema broša na tebi.

ako ne planiraš skidati sako, onda ćutim :D

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 05 May 2012, 13:42
by Almost Rosey
Ah, da, imaš pravo. Nastavi li se ovo vrijeme, sako će biti samo u crkvi :misli:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 05 May 2012, 19:26
by Herp
Pusti to, kakav lak ćeš imati? :lux:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 05 May 2012, 19:43
by Leteća
Draga Pješčana, pomozi!

Upravo sam s užasom zapazila da su mi se počele raspadati ružičaste kroksice. :mama:

A one su već nekoliko godina neizostavni dio mog vrtlarskog autfita koji se obično sastoji od maskirnih hlača i neke majice (s ćegevarom, fraktalima ili flekama) ili neke šarmantne haljinice s placa.

Što da radim? Da čekam da Lidl opet počne prodavati kroksice ili da razmislim o nekoj drugoj obući koja će jednako ukusno nadopuniti moje odjevne kombinacije?

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 05 May 2012, 20:54
by Almost Rosey
Herp » wrote:Pusti to, kakav lak ćeš imati? :lux:
Neki njudasti sa zlatkastim sitnimsitnim shimmerom, nemrem ga nać na njihovom sajtu. Onaj kojeg sam prije par stranica planirala maznut gospođi majci, skužih da mi ipak nije toliko napet ali dobro će poslužit.

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 07 May 2012, 00:25
by zeleni zub
Sva si neka lagana, lepršava, a ta torba je tak kruta. Neka meka bi išla bolje i to da se kombinira sa sakoom, a ne cipelama (inače ne volim pariranje torbi i cipela iako je to kao modni postulat).

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 07 May 2012, 09:38
by Pješčana
Leteća » wrote:Draga Pješčana, pomozi!

Upravo sam s užasom zapazila da su mi se počele raspadati ružičaste kroksice. :mama:

A one su već nekoliko godina neizostavni dio mog vrtlarskog autfita koji se obično sastoji od maskirnih hlača i neke majice (s ćegevarom, fraktalima ili flekama) ili neke šarmantne haljinice s placa.

Što da radim? Da čekam da Lidl opet počne prodavati kroksice ili da razmislim o nekoj drugoj obući koja će jednako ukusno nadopuniti moje odjevne kombinacije?

Draga Leteća,

zajebano je to. ipak u vrtu provodiš dosta vremena. ne možeš u bilo čemu bivati tamo.
Moj je savjet da potražiš zamjenske lidlove kroksice, a u međuremenu pogledaš ima li čega drugog po dućanima što bi ti odgovaralo. nešto klompasto.
ove sezone cvjetasto je u modi, pa za tvoj vrt predlažem ovako nešto
Image

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 07 May 2012, 11:07
by Almost Rosey
Ajme klomapa :love:
zeleni zub » wrote:Sva si neka lagana, lepršava, a ta torba je tak kruta. Neka meka bi išla bolje i to da se kombinira sa sakoom, a ne cipelama (inače ne volim pariranje torbi i cipela iako je to kao modni postulat).
Ovo meni išlo? :D

Da, sad kad i ja gledam, torba je možda malo "teška". Inače ne volim da su torba i cipele pasent, ali balerinke su mi bile najdivnije od svih inače gadnih primjeraka te obuće (nisam fan, šta ću :zubo: ), a torba je jedina na koju sam naišla, a da ne potrošim miljon novaca (mamina je, vintiđ). Kužim tvoju ideju, ali trenutno mi je neizvediva (ovaj će outfit biti ponovljen u drugim prilikama pa ću te imat na umu :D ).

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 07 May 2012, 12:29
by ombia
zeleni zub » wrote:Sva si neka lagana, lepršava, a ta torba je tak kruta. Neka meka bi išla bolje i to da se kombinira sa sakoom, a ne cipelama (inače ne volim pariranje torbi i cipela iako je to kao modni postulat).
To odavno nije vise modni postulat. :zubo:
I da, ni ja to ne volim.

Leteca Lidl ne prodaje korksice nego neku ogavnu plastiku. :o

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 07 May 2012, 12:35
by Leteća
ombia » wrote:

Leteca Lidl ne prodaje korksice nego neku ogavnu plastiku. :o
Ma jel stvarno? :rofl:

@ Pješčana, hvala na sugestiji, baš su slatke!

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 07 May 2012, 12:37
by ombia
Leteća » wrote:
Ma jel stvarno? :rofl:

@ Pješčana, hvala na sugestiji, baš su slatke!
Da :zubo:
Sto ti zeljeh reci, da ima vise imitacija kroksica (nekih i nelosih), a da je ta lidlova najogavnija. :o

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 07 May 2012, 12:44
by Leteća
E pa moje su bile divne, epileptičnonapadajne ružičaste boje. Takvih više nema. :crying:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 07 May 2012, 13:11
by ombia
Leteća » wrote:E pa moje su bile divne, epileptičnonapadajne ružičaste boje. Takvih više nema. :crying:
Ma ne brini, deichman ce izaciti vec neku identicnu verziju, pink je vidim in. Cak je i mene zarazilo. :rofl:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 03 Jun 2012, 14:37
by Almost Rosey
Traka Pješčana,

ako na se natakarim prugice i floral, ter jošte svijetli denim, kvalificiram li se za titulu motne šrtfe?

Srtačno,

AR

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 03 Jun 2012, 15:05
by Pješčana
pruge i cvijeće idu skupa.
kao i točke i pruge.
ili točke i cvijeće :raspa:

mene muči taj denim, ali mogu zamisliti traper sako preko toga, i meni bi bila baš šesna :D

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 03 Jun 2012, 15:09
by Almost Rosey
Uslikala bih se al ima još vorumaša koji idu na koncerat :brukica: denim je kratka jaknica preko :D

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 03 Jun 2012, 16:09
by Pješčana
a koji je koncerat? :D

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 03 Jun 2012, 16:37
by Almost Rosey
Image

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 30 Sep 2012, 11:30
by Almost Rosey
Traka Piješćana (a i to whom it may concern),

kako se što jevtinije ugotičarit?
Naime, pozvata sam na temacki part-eh, ne baš maskirani, ali skoro pa.
Eh sad, kako izvesti da ne izgledam maskirano, a "dark"? S obzirom da je imalo "darkije" izdanje zapravo maska, budući da se ne nosim baš tako.
Kako izgledati dark-ish, a ne predroljasto?
Što izbjegavati?

Vita jela, zelen bor... :*

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 01 Oct 2012, 22:51
by blue
Koliko ja viđam po klubovima - usko, crno dakako :D sa tankim štiklama na platformu i pokoja zakovica :misli:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 02 Oct 2012, 09:09
by Pješčana
Almost Rosey » wrote:Traka Piješćana (a i to whom it may concern),

kako se što jevtinije ugotičarit?
Naime, pozvata sam na temacki part-eh, ne baš maskirani, ali skoro pa.
Eh sad, kako izvesti da ne izgledam maskirano, a "dark"? S obzirom da je imalo "darkije" izdanje zapravo maska, budući da se ne nosim baš tako.
Kako izgledati dark-ish, a ne predroljasto?
Što izbjegavati?

Vita jela, zelen bor... :*
jednorože, ovo tako nije moja domena :D
evo par slika koje je gugl ponudio:
Image
Image
Image
Image

eto , to ti je gothic :D. ovo su mi nosive kombinacije, i zbilja se nadam da sam pomogla :drži fige:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 02 Oct 2012, 11:27
by Almost Rosey
Imam jednu ideju, ali rečeno mi je da sam u njoj kao Mary Poppins ili nešto tako :o i da mi samo fali kišobran.
A ja išla na steampunk-ish look :facepalm:

Duga crna suknja, gležnjače sa susjedne teme, crna košulja na preklop s tankim bijelim prugicama, visoko na struku svezana crna traka. Choker ogrlica od višerednih sitnih crnih perlica (slična ovoj, veliki šljašteći crni prsteni, komada nekoliko.

Jel to preobično? Presvečano za jednu (fensi, doduše) djevojačku?

Mislim, uvijek ja mogu uske crne traperice, prozirnjikavu crnu majicu s dekolteom, kožni choker sa šiljcima i kožnu narukvicu :ne zna:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 02 Oct 2012, 11:54
by Margarita
Almost Rosey » wrote:
Duga crna suknja, gležnjače sa susjedne teme, crna košulja na preklop s tankim bijelim prugicama, visoko na struku svezana crna traka. Choker ogrlica od višerednih sitnih crnih perlica (slična ovoj, veliki šljašteći crni prsteni, komada nekoliko.
Meni zvuči baš dobro.

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 02 Oct 2012, 11:55
by Morticia
Meni sve ovo zvuči super. :top:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 02 Oct 2012, 12:30
by Almost Rosey
:nogica:

Morticia, sve, as in, oba opisana outfita?

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 02 Oct 2012, 12:32
by Morticia
Da. :zubo:

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 02 Oct 2012, 12:35
by Almost Rosey
Morticia » wrote:Da. :zubo:
E, u tome je i problem. Ne znam hoćemo se gotičarit ili droljisat :o

Re: Pješčanina kolumna

Posted: 02 Oct 2012, 12:45
by Morticia
Pa pitaj odgovorne za organizaciju. :zubo: