Pješčanina kolumna

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

25 Sep 2011, 23:44

Almost Rosey » wrote: A-a-a! :o Kokoš Anel veli da parfem treba stavljat upravo ondje gdje želiš da te tvoje muško poljubi :raspa:
Je li ta žena ikad liznula namirisanu kožu?

Draga Pješčana, danas sam pošla brat drenjine u nekoć crnom donjem dijelu trenerke, sponzorskoj majici i starkama. Drenjine su se sakrile i nisam vidjela nijednu. Kakva odjeća privlači drenjine? Hvala.


ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

26 Sep 2011, 00:03

tko su drenjine?
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

26 Sep 2011, 00:12

ili što su?
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

26 Sep 2011, 00:51

Plodovi drena. Image
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

26 Sep 2011, 20:57

kuki » wrote:Je li ta žena ikad liznula namirisanu kožu?

Draga Pješčana, danas sam pošla brat drenjine u nekoć crnom donjem dijelu trenerke, sponzorskoj majici i starkama. Drenjine su se sakrile i nisam vidjela nijednu. Kakva odjeća privlači drenjine? Hvala.
ok, sad kad sam upoznala neprijatelja, mogu reći sljedeće:
Draga kuki,

prvo hvala na ukazanom povjerenju. Dren je poznat kao plaha biljka/plod.
U njihovoj prirodi nije uobičajena crna trenirka. oni baš crnu boju i ne znaju, jer je sve oko njih zeleno. Kad krene crno, znaju da se kraj bliži.
Umjesto toga, idući put predlažem da obučeš donji plišani tirkizni dio trenirke, koji na guzici ima natpis"Kaj gledaš" " Milf" ili nešto slično, od čeg će se drenjine slatko nasmijati i valjati se od smijeha po podu
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

26 Sep 2011, 21:08

Pješčana » wrote: ok, sad kad sam upoznala neprijatelja
Idem odmah na tirkizni plišani donji dio trenerke zlatnim sprejem pisati milf. Hvala.
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

13 Oct 2011, 23:17

Fala na vježbama! :grli:

sad sam vidla :brukica:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

13 Oct 2011, 23:22

Vodena » wrote:Fala na vježbama! :grli:

sad sam vidla :brukica:
ja sjedim na kauču i pokušavam skužiti post. jako dugo :rofl:
ne znam što da na ovo kažem, pa neću reći ništa. :facepalm:
jel ti bar malo neugodno? :rofl:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

13 Oct 2011, 23:23

malo više :rofl:
meni tak brzo dani idu da to nije normalno :mama:
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

18 Oct 2011, 23:58

Draga Pješčana!

Nagovorilo i mene (žaba, voda, yadda-yadda) da ove godine sudjelujem u pogano-amerikanskoj manifestaciji alkohola i kurvaluka povodom tzv. noći vještica, pa me zanima gdje mogu kupiti najobičnije bijele hulahopke, jeftine taman onoliko da ne plačem dok ih prskam lažnom krvlju i nakon propisno odrađenog mamurluka bacam u smeće .

Vita jela, zelen bor...,

AR
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

20 Oct 2011, 14:10

Draga AR,

drago mi je da si spremna istražiti nove stilske mogućnosti oblačeći se u sve prisutni poluvampirski look koji viđam po ulicama.
S obzirom da će to biti( tako ti kažeš, za sad) samo privremeno, predlažem da posjetiš Manu, NKD, Jadran i kupiš one bijele prozirne najlonke. neće biti stilski, bit će droljski, ali mislim da u tom smjeru i želiš ići.
također, možda da malo zagrebeš po njima da budu podrapane.
lakše ćeš ih skinuti :mig:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

20 Oct 2011, 17:10

Draga Pješčana,

u mom kostimu ipak neće prevladavati droljasti, nego gore štih. Gotičarski se droljišem, po potrebi, u bilo koje doba godine, u crnim i inim najlonkama, tako da će ovaj izlet u bijelo biti doista jednokratan. Upravo opisane prozirne najlonke i tražim, ne patim na dene, nego na boju koja se, kroz moje obilaske Name i Muellera, pokazala doista nezgodnom, da ne kažem nepostojećom. Ukoliko tvoj savjet ne urodi plodom, morat ću upratiti neku od antiknih nam sugrađanki koje neumorno zatrpavaju prijepodnevne tramvaje svojim tjelesima i pitati je gdje nabavlja svoje dodatke.

Hvala na savjetu, ljubi te i grli

tvoja AR
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

26 Jan 2012, 23:27

Placem difna tema :rofl: :rofl: :rofl:
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

05 May 2012, 12:24

Draga Pješčana,

ijako mi zadnje pitanje osta neodgovorito, ufam se sveudilj u tvoje dobro srdce ter oko estete :cerek:

Naime, na svadbi koju pohađam za dva tjedna nosit ću 7/8 hlače boje bijele kave sa smeđim paspulom na šavovima, potkošulju boje kože, zlatastu končanu prozirnjikavu majicu ter zelenkastozlatasti sjajkasti fini laneni sakotić. Dolje balerinke, svijetle, isto mrvicu sjajkaste s crnim lakiranim prstima i petom. Crni klač s diskretnim lakiranim rubom. (Sad kad čitam, zvuči kao pošićno drfce, al majkemi, nije tako šljašteće sve to skupa :o .)

Recider, dakle, draga Pješčana, kakav bi na to sve išao nakit? Uzmi u obzir da inače nisam od kićenja i da zlatnog nakita nemam mnogo, osim jedne fensi skupe krasne, skoro prst debele narukvice (koja mi je doduše malo velika pa padne do korijena palca). Narukvica ili bez narukvice? Ogrlicu ne bih jer je majica sama po sebi interesantnjikava. Naušnice ne posjedujem niti jedne zlatne, teorecki mogu posudit kakve.
Hajd, pomoz' :moli:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

05 May 2012, 13:04

Draga Rosey, hvala na pismu. Zadnje tvoje pitanje ostalo je neodgovorito zbog broja zahtjeva koji mi stižu, vidiš i sama koliko je posla, pa je nažalost ostalo neodgovoreno. Oprosti na propustu.
što se tiče nakita, zlatna narukvica mi se čini sasvim fajn, ja bih na to dodala kakav poveći šljašteći broš, koji stavi na sako ili na majicu ispod, kako ti je volja.
i pojačaj šminku.

Tvoja,

Pješčana
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

05 May 2012, 13:22

Proš :cerek: kako mi to nije palo na paet? :o

Na majicu će teško ići jer je končasta i lagana jako, ali na sako bi već mogao. Ali moram naći neki fini, umjereni, s jako tankom iglom jerbo je sako sestrin :zubo:

Fotka je crappy kvalitete budući je mobitelna, ali mislim da je barem koncepat vidljiv. Narukvicom okićena ruka drži klač. Bedra mi ne izgledaju tako buhtlasto IRL, majkemi :mama:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

05 May 2012, 13:27

baš dobro izgleda(š)! :D
broš na sako, ja bih stavila i viseće duže naušnice.
sve ostalo je bombon(a)! :cerek:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

05 May 2012, 13:32

:nogica:

Mislim da će biti ili broš ili minđuše, ne bih oboje. Hvala ti do neba :S
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

05 May 2012, 13:37

gle, računaj na to da ćeš sako skinuti negdje u zatvorenom vjerovatno, kad postane toplo.
skineš sako, nema broša na tebi.

ako ne planiraš skidati sako, onda ćutim :D
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

05 May 2012, 13:42

Ah, da, imaš pravo. Nastavi li se ovo vrijeme, sako će biti samo u crkvi :misli:
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

05 May 2012, 19:26

Pusti to, kakav lak ćeš imati? :lux:
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

05 May 2012, 19:43

Draga Pješčana, pomozi!

Upravo sam s užasom zapazila da su mi se počele raspadati ružičaste kroksice. :mama:

A one su već nekoliko godina neizostavni dio mog vrtlarskog autfita koji se obično sastoji od maskirnih hlača i neke majice (s ćegevarom, fraktalima ili flekama) ili neke šarmantne haljinice s placa.

Što da radim? Da čekam da Lidl opet počne prodavati kroksice ili da razmislim o nekoj drugoj obući koja će jednako ukusno nadopuniti moje odjevne kombinacije?
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

05 May 2012, 20:54

Herp » wrote:Pusti to, kakav lak ćeš imati? :lux:
Neki njudasti sa zlatkastim sitnimsitnim shimmerom, nemrem ga nać na njihovom sajtu. Onaj kojeg sam prije par stranica planirala maznut gospođi majci, skužih da mi ipak nije toliko napet ali dobro će poslužit.
zeleni zub
Posts: 494
Joined: 29 Nov 2011, 01:35

07 May 2012, 00:25

Sva si neka lagana, lepršava, a ta torba je tak kruta. Neka meka bi išla bolje i to da se kombinira sa sakoom, a ne cipelama (inače ne volim pariranje torbi i cipela iako je to kao modni postulat).
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

07 May 2012, 09:38

Leteća » wrote:Draga Pješčana, pomozi!

Upravo sam s užasom zapazila da su mi se počele raspadati ružičaste kroksice. :mama:

A one su već nekoliko godina neizostavni dio mog vrtlarskog autfita koji se obično sastoji od maskirnih hlača i neke majice (s ćegevarom, fraktalima ili flekama) ili neke šarmantne haljinice s placa.

Što da radim? Da čekam da Lidl opet počne prodavati kroksice ili da razmislim o nekoj drugoj obući koja će jednako ukusno nadopuniti moje odjevne kombinacije?

Draga Leteća,

zajebano je to. ipak u vrtu provodiš dosta vremena. ne možeš u bilo čemu bivati tamo.
Moj je savjet da potražiš zamjenske lidlove kroksice, a u međuremenu pogledaš ima li čega drugog po dućanima što bi ti odgovaralo. nešto klompasto.
ove sezone cvjetasto je u modi, pa za tvoj vrt predlažem ovako nešto
Image
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Post Reply