Pješčanina kolumna

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

19 Sep 2011, 13:59

Dragi svi, evo ja ću reći na glas ono što vas često muči: ne znate što obući za posao, pivu ili prvu kavu s kokom/penisićem.
Ja znam i ja ću vam pomoći.
Ako se pitate otkud mi toliko kredibiliteta, ja sam rođena Vaga, i zvijezde su me posipale smislom za stil koji prakticiram 24/7. Ja sam lijepa, lijepo se oblačim u lijepu garerobu i lijep nakit.
Razumijem da ne možete kopirati sve s mene, ali bit ću dovoljno ljubazna da vam pomognem.
Pitajte što vas zanima, koje kombinacije boja su dopustive (i gdje) nose li se bijele hlače nakon Dana rada, što obući na groblje za Svisvete ili za prvi ručak kod buduće svekrve.
Slike su dobrodošle, pače i poželjne.
Možemo i o cipelama, torbama i HK navlakama za mobitel.tu sam,ne bojte se i priđite.besprijekorni stil preći će i na vas.


Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
dejzi
Posts: 4649
Joined: 17 Sep 2011, 23:30

19 Sep 2011, 14:08

Imam vrlo ozbiljno pitanje.

Sutra imam važan ispit kod profesorice. Sklonosti joj nisu naklonjene meni, već penisićima.
E sad, gdje je problem.
Odgovaram zajedno s jednim tipom koji je još lajaviji nego ja. Znanje nam je jednako.
Trebam li se upristojiti tako da ona bude zadovljna ili da budem zla i obučem se tako da dekoncentiram njega pa da on nemre toliko lajat i da ne ostanem posrana?
Hand over the chocolate and nobody gets hurt.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

19 Sep 2011, 14:18

dejzi wrote:Imam vrlo ozbiljno pitanje.

Sutra imam važan ispit kod profesorice. Sklonosti joj nisu naklonjene meni, već penisićima.
E sad, gdje je problem.
Odgovaram zajedno s jednim tipom koji je još lajaviji nego ja. Znanje nam je jednako.
Trebam li se upristojiti tako da ona bude zadovljna ili da budem zla i obučem se tako da dekoncentiram njega pa da on nemre toliko lajat i da ne ostanem posrana?
Draga dejzi,

ovo je zajebana situacija.
Ako se obučeš k drolja, on će ti gledati u sise i noge, a ne u profesoricu. Spušit ćete i ti i on, a ni profesorica neće biti zadovoljna.
Ako se obučeš ko cveba, ovaj će samo lajati , profesorica se se ljuljati u stolici i hihotati od miline, ali, mogla bi ti opet pasti, jer neće obraćati pažnju na tebe.
Ti lijepo ovako napravi: uđi u kabinet s njim raskopčana do kopče na grudnjaku, do one mašnice zašivene taman između sise, tako da te on vidi, pa se lijepo zakopčaj dok sjedaš. on će znati što ima pored sebe, ali kako dečkima vizualni poticaj djeluje koliko traje, i par sekundi kasnije, on će počet zbunjeno pričati,ti ćeš više doći do izražaja sa znanjem, a i profesorica će vidjet da si se iz poštovanja pokrila, da ne kažem zamotala :D
najzanimljivij rasplet ove fakultetske dileme bio bi kad bi svo troje nakon ispita otišli na pelin u kantinu, te zatim kod profesorice u stan na sex utroje.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
dejzi
Posts: 4649
Joined: 17 Sep 2011, 23:30

19 Sep 2011, 14:23

Mogu li to riješiti dekolteom i maramom?
Dok čekamo vani, marama je poprilično zategnuta i stisnuta tako da dekolte dolazi do izražaja, a kako ulazimo, opustim ju i pokrijem ometala dekoncentracije?
Hand over the chocolate and nobody gets hurt.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

19 Sep 2011, 14:25

dejzi wrote:Mogu li to riješiti dekolteom i maramom?
Dok čekamo vani, marama je poprilično zategnuta i stisnuta tako da dekolte dolazi do izražaja, a kako ulazimo, opustim ju i pokrijem ometala dekoncentracije?
naravno, ako ne nosiš ništa osim marame gore :top:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Melody
Posts: 1189
Joined: 17 Sep 2011, 23:31

19 Sep 2011, 16:33

Ok, evo i mene s jednom dilemom.
Dakle, često sam na razgovorima za posao, na kojima se ljudi obično oduševe sa mnom. Toliko, da me nikad više ne zovnu. Ozbiljno, neki poslodavci su sa mnom znali pričati i po 50 minuta, oni ispred što čekaju na red su se onesvješćivali, a jedan me ponudio i vrhunskim crnim vinom, koje sam odbila. :D
Oblačim se umjereno alternativno i s ukusom, no vrlo rijetko izazovno. Invisibl mejkap je maj midl nejm.
Obično je to suknja, najlonke, neka fora košulja, poslovna torba za preko ramena, s dugačkim remenom, ali nekim ženstvenim detaljem. Na nogama obično imam čizme ili tenisice.
Šta pogrešno radim i šta da napravim kako bih ušla u najuži krug ili dobila posao? Može li mi modni savjetu u tome pomoći?

p.s. imam male sise, ali dupe mi je za poludit' i mršava sam.
No trkeljanje. If trkeljanje a trkeljanje, trkeljanje the trkeljanje.
bliss
Posts: 1121
Joined: 18 Sep 2011, 15:26

19 Sep 2011, 16:35

Nemoj nosit tenisice na suknju :D
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

19 Sep 2011, 16:36

Melody wrote:Ok, evo i mene s jednom dilemom.
Dakle, često sam na razgovorima za posao, na kojima se ljudi obično oduševe sa mnom. Toliko, da me nikad više ne zovnu. Ozbiljno, neki poslodavci su sa mnom znali pričati i po 50 minuta, oni ispred što čekaju na red su se onesvješćivali, a jedan me ponudio i vrhunskim crnim vinom, koje sam odbila. :D
Oblačim se umjereno alternativno i s ukusom, no vrlo rijetko izazovno. Invisibl mejkap je maj midl nejm.
Obično je to suknja, najlonke, neka fora košulja, poslovna torba za preko ramena, s dugačkim remenom, ali nekim ženstvenim detaljem. Na nogama obično imam čizme ili tenisice.
Šta pogrešno radim i šta da napravim kako bih ušla u najuži krug ili dobila posao? Može li mi modni savjetu u tome pomoći?

p.s. imam male sise, ali dupe mi je za poludit' i mršava sam.

pitanje je za kakve se poslove apliciraš. ako tako obučena pokušavaš ubosti posao konobarice s čijeg se trbuha liže sol i pije tekila petkom uvečer, mogu ti odmah reći di si zajebala. :kava:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Melody
Posts: 1189
Joined: 17 Sep 2011, 23:31

19 Sep 2011, 16:38

Pješčana wrote:

pitanje je za kakve se poslove apliciraš. ako tako obučena pokušavaš ubosti posao konobarice s čijeg se trbuha liže sol i pije tekila petkom uvečer, mogu ti odmah reći di si zajebala. :kava:
Pa, lektorice i novinarke, u najgorem slučaju PR-a :(
Jer, za poslove konobarice sam išla u jednoj te istoj tačkastoj haljinici, jako slatkoj, ali tu je bila masa cura koja ima puno više iskustva od mene u konobarenju. Ja sam zapela triput samo dok sam do stolice došla, a nisam imala pladanj u ruci :(
No trkeljanje. If trkeljanje a trkeljanje, trkeljanje the trkeljanje.
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

19 Sep 2011, 16:38

bit će da moraš kupit neke fine cipice :misli:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

19 Sep 2011, 16:42

Melody wrote:
Pa, lektorice i novinarke, u najgorem slučaju PR-a :(
Jer, za poslove konobarice sam išla u jednoj te istoj tačkastoj haljinici, jako slatkoj, ali tu je bila masa cura koja ima puno više iskustva od mene u konobarenju. Ja sam zapela triput samo dok sam do stolice došla, a nisam imala pladanj u ruci :(
kao što su ti već rekli, ja bih tenisice maknula iz kombinacije suknja+ torba+ majica/košulja

cipele ipak daju na ozbiljnosti, bez zezancije
a na razgovorima ideš sa svim oružjem, tako da..
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Gazda
Posts: 792
Joined: 17 Sep 2011, 23:14

19 Sep 2011, 16:46

Nemoj nositi fora košulju. Nosi groznu dosadnu košulju. :/
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

19 Sep 2011, 16:48

I naočale na nos, dobre cipice, onak na umjerenu peticu, ništa grandiozno, i da, pomogao bi mali pušap, čisto kao ravnoteža dupetu.:grli:
User avatar
djevojka
Posts: 31
Joined: 17 Sep 2011, 23:42

19 Sep 2011, 16:50

Draga Pješčana,

molim te pomozi. :s i sam Pok zna da mi pomoć treba.
Ovako, situacija je sljedeća. Imam jedno druženje, malo veća grupa ljudi, oko dvadesetak nas.
Naravno, kako to uvijek biva, među uzvanicima se našao i momak koji mi se mnogo dopada. :o
Budući da će atmosfera biti opuštena, sve nešto kežual, zanima me što obući kako bih se istakla, po mogućnosti zadobila njegovu pozornost, a da to ipak bude primjereno mjestu i situaciji?
Družit ćemo se u jednoj vikendici, u šumici. Možda ostanemo i duže, par dana... Pa bi i nekoliko prijedloga mogućih odjevnih kombinacija dobro došlo.
Samo te molim da vodiš računa o tome da mi je količina novca na raspolaganju mala pa nema mjesta za neki veći šoping.

Unaprijed hvala,
Zaljubljena studentica :cerek:

:rofl:
I'm disturbed, I'm depressed, I'm inadequate, I've got it all!
User avatar
Melody
Posts: 1189
Joined: 17 Sep 2011, 23:31

19 Sep 2011, 16:51

@gazda, pješčana, vodena, sve uvažavam!

Odsad nosim svoje umjerene štikle, suknju (noge mi nisu krive!), pušap imam dobar (sjećam se da sam bila gladna taj mjesec, al' sam ga kupila, i kunem vam se da stvara sise!), štano još? E, ne mogu dosadnu košulju. Obut ću strogu košulju, ali od nekog ženstvenog materijala. I ne volim pičkaste boje. I ne nosim naočari, no mogu one fejk nabaviti :D
Ok, javim rezultate :mirko:
No trkeljanje. If trkeljanje a trkeljanje, trkeljanje the trkeljanje.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

19 Sep 2011, 17:14

Melody wrote:@gazda, pješčana, vodena, sve uvažavam!

Odsad nosim svoje umjerene štikle, suknju (noge mi nisu krive!), pušap imam dobar (sjećam se da sam bila gladna taj mjesec, al' sam ga kupila, i kunem vam se da stvara sise!), štano još? E, ne mogu dosadnu košulju. Obut ću strogu košulju, ali od nekog ženstvenog materijala. I ne volim pičkaste boje. I ne nosim naočari, no mogu one fejk nabaviti :D
Ok, javim rezultate :mirko:
ako imaš one prsluke, nosi ih povrh košulja .
znaš one bez rukava s oblim dekolteom :mig:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

19 Sep 2011, 17:17

djevojka wrote:Draga Pješčana,

molim te pomozi. :s i sam Pok zna da mi pomoć treba.
Ovako, situacija je sljedeća. Imam jedno druženje, malo veća grupa ljudi, oko dvadesetak nas.
Naravno, kako to uvijek biva, među uzvanicima se našao i momak koji mi se mnogo dopada. :o
Budući da će atmosfera biti opuštena, sve nešto kežual, zanima me što obući kako bih se istakla, po mogućnosti zadobila njegovu pozornost, a da to ipak bude primjereno mjestu i situaciji?
Družit ćemo se u jednoj vikendici, u šumici. Možda ostanemo i duže, par dana... Pa bi i nekoliko prijedloga mogućih odjevnih kombinacija dobro došlo.
Samo te molim da vodiš računa o tome da mi je količina novca na raspolaganju mala pa nema mjesta za neki veći šoping.

Unaprijed hvala,
Zaljubljena studentica :cerek:

:rofl:

najbolji način da privučeš pažnju, a ne košta je da ispod traper šosa koji već imaš ne nosiš ništa.
no, ako želiš samo njegovu pažnju zadobiti, a ne cijelog društva, ja ti predlažem da obučeš neku tanku staru majčicu, koja će pokazivati tvoje obline, pa se nariktaj tako kad krene druženje da te slučajno polije svojim pičem, pa da malo bolje vidi što se krije ispod( i od tekućine ćeš se malo naježuriti).
majicu ćeš morati skinuti , pa nek ti pomogne poprati.

trebalo bi djelovati!
preporučam da više para investiraš u kondome
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Melody
Posts: 1189
Joined: 17 Sep 2011, 23:31

19 Sep 2011, 17:32

Pješčana wrote: ako imaš one prsluke, nosi ih povrh košulja .
znaš one bez rukava s oblim dekolteom :mig:
Znam, imam jedan. Crni :D
Pribilježeno :rofl:
No trkeljanje. If trkeljanje a trkeljanje, trkeljanje the trkeljanje.
User avatar
djevojka
Posts: 31
Joined: 17 Sep 2011, 23:42

19 Sep 2011, 17:45

Pješčana wrote: najbolji način da privučeš pažnju, a ne košta je da ispod traper šosa koji već imaš ne nosiš ništa.
no, ako želiš samo njegovu pažnju zadobiti, a ne cijelog društva, ja ti predlažem da obučeš neku tanku staru majčicu, koja će pokazivati tvoje obline, pa se nariktaj tako kad krene druženje da te slučajno polije svojim pičem, pa da malo bolje vidi što se krije ispod( i od tekućine ćeš se malo naježuriti).
majicu ćeš morati skinuti , pa nek ti pomogne poprati.

trebalo bi djelovati!
preporučam da više para investiraš u kondome
Hvala na brzom odgovoru.

Traper šos i ništa više mi trenutno nikako ne odgovara. Poprilično je zahladilo. I da, rado bih samo njegovu pažnju, drugi mi nisu zanimljivi. :o

P.S. Kondomi su kupljeni.
Sviđa mi se ova druga ideja, ali postoji nekoliko problema:
1. Ja baš i nemam oblina. :zubo:
2. Ako budem slijedila neki plan sigurno će sve poći u krvim smjeru(mislim na ovo polijevanje pićem), a to ne želim.

Može li ovo proći: traperice(možda malo uže da bar pozadinu pokažem, nije tako loša), pamučna majica - V izrez i nekoliko gumbića, starke, raspuštnea valovita kosa.
Parfem? Da ili ne?

P.S. Kondomi su kupljeni.
I'm disturbed, I'm depressed, I'm inadequate, I've got it all!
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

19 Sep 2011, 17:53

djevojka wrote:
Hvala na brzom odgovoru.

Traper šos i ništa više mi trenutno nikako ne odgovara. Poprilično je zahladilo. I da, rado bih samo njegovu pažnju, drugi mi nisu zanimljivi. :o

P.S. Kondomi su kupljeni.
Sviđa mi se ova druga ideja, ali postoji nekoliko problema:
1. Ja baš i nemam oblina. :zubo:
2. Ako budem slijedila neki plan sigurno će sve poći u krvim smjeru(mislim na ovo polijevanje pićem), a to ne želim.

Može li ovo proći: traperice(možda malo uže da bar pozadinu pokažem, nije tako loša), pamučna majica - V izrez i nekoliko gumbića, starke, raspuštnea valovita kosa.
Parfem? Da ili ne?

P.S. Kondomi su kupljeni.
a jesu li kondomi kupljeni? :zubo:

ako stavljaš parfem, pazi da ga ne staviš tam gdje te bude ljubio, polizani parfem nije turn on.
gle, kad mu polupijana sjedneš u krilo, tak nebitno što imaš na sebi
tako da , odabrana garderoba je u redu :D
kupi kondome
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
djevojka
Posts: 31
Joined: 17 Sep 2011, 23:42

19 Sep 2011, 18:05

Hvala ti Pješčana, spasila si me. :zubo:

Eh, kupljeni su kondomi, dodala sam još u postu prije ovoga. :o
Jedva čekam. :cerek:

:rofl:
I'm disturbed, I'm depressed, I'm inadequate, I've got it all!
Gazda
Posts: 792
Joined: 17 Sep 2011, 23:14

19 Sep 2011, 18:14

djevojka wrote:
Može li ovo proći: traperice(možda malo uže da bar pozadinu pokažem, nije tako loša), pamučna majica - V izrez i nekoliko gumbića, starke, raspuštnea valovita kosa.
Parfem? Da ili ne?

P.S. Kondomi su kupljeni.
Nikako boldano, osim ako dotični ima bradu.
User avatar
djevojka
Posts: 31
Joined: 17 Sep 2011, 23:42

19 Sep 2011, 18:16

Nema.

Što onda? U šumicu idemo.
I'm disturbed, I'm depressed, I'm inadequate, I've got it all!
Gazda
Posts: 792
Joined: 17 Sep 2011, 23:14

19 Sep 2011, 18:18

djevojka wrote:Nema.

Što onda? U šumicu idemo.
Klompe.

Dovoljno su robusne da se nose s granjem i kamenjem, dovoljno se lako skidaju, a uz sve to, još su i svevremenske.
User avatar
djevojka
Posts: 31
Joined: 17 Sep 2011, 23:42

19 Sep 2011, 18:21

Gazda, budi ozbiljan. Situacija je ozbiljna.

Klompe? :crying:
I'm disturbed, I'm depressed, I'm inadequate, I've got it all!
Post Reply