Pješčanina kolumna

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
Gazda
Posts: 792
Joined: 17 Sep 2011, 23:14

19 Sep 2011, 18:23

djevojka wrote:Gazda, budi ozbiljan. Situacija je ozbiljna.

Klompe? :crying:
Klompe.

Kad složiš autfit, obvezna si poslati sliku moderatoru na odobrenje.


User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

19 Sep 2011, 18:34

djevojka wrote:Gazda, budi ozbiljan. Situacija je ozbiljna.

Klompe? :crying:
I ovakav outfit:
Image
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
djevojka
Posts: 31
Joined: 17 Sep 2011, 23:42

19 Sep 2011, 18:34

Gazda
Jednostavno mi to nikako ne sjeda.
Može li neka anketa da se ljudi izjasne?

Mislim, klompe više ni moja baka ne nosi.
Što sam kondome kupovala ako ću u klompama na druženje? Bolje da ostanem onda kod kuće heklati. :ne zna:
I'm disturbed, I'm depressed, I'm inadequate, I've got it all!
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

19 Sep 2011, 18:45

djevojka wrote:Gazda
Jednostavno mi to nikako ne sjeda.
Može li neka anketa da se ljudi izjasne?

Mislim, klompe više ni moja baka ne nosi.
Što sam kondome kupovala ako ću u klompama na druženje? Bolje da ostanem onda kod kuće heklati. :ne zna:
da, uz klompe obavezno ide sex bez kondoma.
možda dijafragma?
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Gazda
Posts: 792
Joined: 17 Sep 2011, 23:14

19 Sep 2011, 18:46

djevojka wrote:Gazda
Jednostavno mi to nikako ne sjeda.
Može li neka anketa da se ljudi izjasne?

Mislim, klompe više ni moja baka ne nosi.
Što sam kondome kupovala ako ću u klompama na druženje? Bolje da ostanem onda kod kuće heklati. :ne zna:
Gledaj na to ovako. Bit ćeš ispred svog vremena. Ako se baš jako bojiš biti avangardna, predlažem kompromisno rješenje: crocsice.
User avatar
djevojka
Posts: 31
Joined: 17 Sep 2011, 23:42

19 Sep 2011, 18:49

Sjetih se i crocsica. Baš sam se začudila što ih nisi ranije spomenuo.

Puno vam hvala na trudu, i tebi Pješčana i Gazdi.
Idem sada Adminu pisati kakvi mu ljudi vode Modu.
I'm disturbed, I'm depressed, I'm inadequate, I've got it all!
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

19 Sep 2011, 19:22

Bravo Melody! Fejk naočale! :lux:

Djevojko, najbolji način da mu privučeš pažnju je da u kratkoj suknjici ( ne prekratkoj) slučajno izlaneš da ne nosiš gaće. To ti je najkraći i najbrži put do pemisa. Kondom više manje. :rofl:
User avatar
jevgenija
Posts: 2606
Joined: 17 Sep 2011, 22:02
Location: Virtualni Vidovci

19 Sep 2011, 22:02

djevojka wrote:Sjetih se i crocsica. Baš sam se začudila što ih nisi ranije spomenuo.

Puno vam hvala na trudu, i tebi Pješčana i Gazdi.
Idem sada Adminu pisati kakvi mu ljudi vode Modu.
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
You can only be young once. But you can always be immature. (dejzino MD <3)
User avatar
djevojka
Posts: 31
Joined: 17 Sep 2011, 23:42

19 Sep 2011, 22:07

Imaš pravo, moderator je modni genij kojem se Jean Paul Gaultier eventualno može ponizno pokloniti. :cerek:
I'm disturbed, I'm depressed, I'm inadequate, I've got it all!
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

19 Sep 2011, 22:18

Moj klinac je neki dan greškom (navikom) otišao u školu u kroksama.:brukica:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

19 Sep 2011, 22:33

djevojka wrote: Puno vam hvala na trudu, i tebi Pješčana i Gazdi.
Idem sada Adminu pisati kakvi mu ljudi vode Modu.
:zubo: :rofl:

molim
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

19 Sep 2011, 22:49

Pješčana wrote:ako stavljaš parfem, pazi da ga ne staviš tam gdje te bude ljubio, polizani parfem nije turn on.
A-a-a! :o Kokoš Anel veli da parfem treba stavljat upravo ondje gdje želiš da te tvoje muško poljubi :raspa:

Naravski, dotična je govorila o cjelivanju poštenih i čednih djeva, nipošto o nekakvom lizanju :durica:
JPK
Posts: 2096
Joined: 18 Sep 2011, 00:46

19 Sep 2011, 23:33

Pješčana wrote:Dragi svi, evo ja ću reći na glas ono što vas često muči: ne znate što obući za posao, pivu ili prvu kavu s kokom/penisićem.
Ja znam i ja ću vam pomoći.
Ako se pitate otkud mi toliko kredibiliteta, ja sam rođena Vaga, i zvijezde su me posipale smislom za stil koji prakticiram 24/7. Ja sam lijepa, lijepo se oblačim u lijepu garerobu i lijep nakit.
Razumijem da ne možete kopirati sve s mene, ali bit ću dovoljno ljubazna da vam pomognem.
Pitajte što vas zanima, koje kombinacije boja su dopustive (i gdje) nose li se bijele hlače nakon Dana rada, što obući na groblje za Svisvete ili za prvi ručak kod buduće svekrve.
Slike su dobrodošle, pače i poželjne.
Možemo i o cipelama, torbama i HK navlakama za mobitel.tu sam,ne bojte se i priđite.besprijekorni stil preći će i na vas.
Imam vrlo ozbiljno pitanje.

Nedavno sam kupio hlače koje su toliko udobne da ih nosim stalno, na posao, u izlazak, na putovanje, kod liječnika. Osim toga, tako mi dobro stoje da su me već dvije osobe iz daljine zamijenile za princa Williama, a jedna od njih je bila Engleskinja.
Dakle, kako da napravim razuman raspored nošenja dotičnih hlača? Ako nastavim ovako, ljudi će dobiti dojam da imam samo jedne hlače. Osim toga, ubrzo će se iznositi i onda opet cijelo desetljeće neću naći tako dobar komad odjeće (zadnje sam našao prije skoro deset godina).
Kupnja doživotne zalihe nije izvediva jer su bile na sniženju i dućan ih je rasprodao.
Što da radim?!
Biti i mniti svemiropolisno
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

19 Sep 2011, 23:41

Dragi Đepika,

ovo nije nimalo lak problem.
s jedne strane, paše ti biti u njima. s druge strane, pamuk se troši.
možeš ih ne prati, ali onda ćeš se čuti.
možeš ne hodati u njima, ali ništa drugo nije toliko udobno, i manje djeva će te zamijentii za onog (pro)ćelavog s konjskim zubima.
kad sam ja bila mala, u nekim novinama su se nudile nacrtane haljinice, sa malim papirnatim produžecima sa strane, koje bih ja izrezala i zakačila na kartonsku lutku.
moj savjet je da kupiš par metara mekšeg papira u boji svojih dragih hlača, te si si izrežeš skoro pa iste, zakačiš ih za bokove ili oko struka, a prave hlače nosiš nedjeljom ko svaki pošteni čovjek.
djevojke će biti dojmljene tvojim izumom, hlače će duže trajati, a i tebi će prijati povjetarac po nogama.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

20 Sep 2011, 09:30

Dakle...

Danas prvi put vodim dijete na šišanje i mislim da je to poprilično svečan, a opet kežual događaj. Nakon toga ćemo vjerojatno i u Bauhaus kupiti ormar za na terasu.

Molim savjete što odjenuti.
Stil mi je šarolik, od starki i palestinke do droljastih minica.

Hvala.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

20 Sep 2011, 09:59

Ormar je da se dijete ima gdje sakriti jer se srami frizure?
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

20 Sep 2011, 10:13

ElliQuinn wrote:Ormar je da se dijete ima gdje sakriti jer se srami frizure?
:eek: :o :zubo:
Ne. Ormar je za metle.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

20 Sep 2011, 10:34

Morticia wrote:Dakle...

Danas prvi put vodim dijete na šišanje i mislim da je to poprilično svečan, a opet kežual događaj. Nakon toga ćemo vjerojatno i u Bauhaus kupiti ormar za na terasu.

Molim savjete što odjenuti.
Stil mi je šarolik, od starki i palestinke do droljastih minica.

Hvala.
ovako, ne znam kako je u rijeci, ali ako nije prehladno, preporučam droljastu minicu i palestinku :D
dijete može sa sobom vuć metlu, za slučaj da ti svojim outfitom ne privučeš dovoljno pažnje
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

20 Sep 2011, 11:34

kako da se odjenem na izbore, a da odjeća jasno izražava moj prezir i gnušanje?

hvala :cerek:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

20 Sep 2011, 11:35

baja wrote:kako da se odjenem na izbore, a da odjeća jasno izražava moj prezir i gnušanje?

hvala :cerek:
car je gol mode :E

time bi sve rekla
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

20 Sep 2011, 11:53

Pješčana wrote:car je gol mode :E

time bi sve rekla
hm, nije loša ideja :cerek:
da si spirsam, na bradavice, kakve znakovite broševe?
User avatar
aisling
Posts: 3899
Joined: 18 Sep 2011, 00:37

21 Sep 2011, 05:46

Draga Pješčana :cerek:

Idem za vikend u berbu grozdja. Imat ću crvene škare i crnu kantu, al muči me ostatak outfita. Pomozi pliz :o
Happy Easter!
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

21 Sep 2011, 09:34

Draga aisling, s malim a opet :D ,

ovo me podsjetilo na moju prvu berbu grožđa. Bila sam mlađa, srednja škola, i išla sam prijateljici u berbu. pojma nisam imala o tome,i nitko mi nije rekao kakve točno škare da ponesem, a kako sam ja brijala da je loza puno čvršća, ja sam lijepo u berbu donesla velike krojačke škare :facepalm:

ne sjećam se ostatka svog outfita, ali znam sljedeće:
od hlača nosi nešto što je udobno, kad čučneš, a čučnut ćeš, da ti ne spadne preko guzice( planiraš li nekog možda zavesti u berbi? onda može)
znojit ćeš se, pa ne predlažem viskozu, svilu i ova modalna vlakna koja se u današnje vrijeme prodaju po dućanima, nego neku praktičnu T majicu od pamuka, koju ti nije žao zasvinjititi grožđem.
naravno, uz sve navedeno ti možeš biti ležerna i sexy, zato se osjećaj tako dok guraš kanticu ispred sebe i bereš grožđe. ponekad zaneseno zamahni kosom ša škarama u ruci,ili si spleti vijenac od listova loze.
budi originalna! to je uvijek na cijeni
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
aisling
Posts: 3899
Joined: 18 Sep 2011, 00:37

22 Sep 2011, 13:36

Hvala :)
Happy Easter!
User avatar
schmokljan
Posts: 2411
Joined: 18 Sep 2011, 16:19
Location: www.mordor.hr

25 Sep 2011, 18:51

Ovo je jedinstvena tema i došao sam samo dati pohvale, a savjet ne trebam, super sam odjeven, oblači me Neven - http://www.youtube.com/watch?v=lcl3VNitlHY
Post Reply