Polyvore

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

22 Oct 2013, 12:56

Vjerojatno svi znate što je to, a ako neko i ne zna to vam je jedan site gdje sami sebi kreirate stil koji želite s ponuđenim fotografijama odjeće, obuće, namještaja, prirode, lijepih ljudi, hrane i što god zaželite ...

Ima dosta registriranih koji često organiziraju razna natjecanja .
Ja ga koristim isključivo za slaganje kombinacija iz mog vlastitog ormara.
POnekad složim nešto pa lakše vidim s kojim detaljem podižem kombinaciju pa kupim tako nešto.
Sad sam se motivirala i sašila par komada , među njima i sivu pelerinu .. :cerek:

Čini mi se da imam bolji uvid u vlastiti ormar kad se pozabavim s ovim... :misli:

Jeste li se vi ikad s tim bavile?

http://www.polyvore.com/?filter=fashion


Ne znam jel malo djetinjasto, a? :ne zna:

Zapravo, uživim se i zabavim na neko vrijeme dok se ne uvučem u isti komad robe :facepalm:



Ali, nije to meni samo za modu. Uz pomoć sličica, slažem si neke kolaže i tako se umjetnički izražavam. Znatno mi olakšava moje stvaranje inače...Vrlo praktičan site.


kurvanjski avatar, a
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

22 Oct 2013, 14:05

E bila sam i ja na Polyvoru prije puno godina :cerek:
Ne pamtim više ni username ni pass
Al isto sam voljela slagat raznorazne kombinacije, zabavno mi je to.

A jel moš te svoje polyvore kombinacije zalipit tu??
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

22 Oct 2013, 14:43

Beau » wrote:E bila sam i ja na Polyvoru prije puno godina :cerek:
Ne pamtim više ni username ni pass
Al isto sam voljela slagat raznorazne kombinacije, zabavno mi je to.

A jel moš te svoje polyvore kombinacije zalipit tu??

mogu..aj, oću neke..


http://www.polyvore.com/waiting_warm_da ... d=46145357



http://www.polyvore.com/odore_purple/set?id=45465481

mislim da su ove već bile ovdje





ove su svježije:

http://www.polyvore.com/town/set?id=101364373


Za ovu pelerinu sam jučer uzela materijal pa si danas krenila šiti, ali neću staviti gumbe, samo rez i sivi svileni obrub..





http://www.polyvore.com/one_day/set?id=100828533 i ovu sam si tuniku jučer sašila...


http://www.polyvore.com/gold_red/set?id=83450131
kurvanjski avatar, a
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

22 Oct 2013, 16:05

opa, čili, baš se lipo nosiš :hekla:

pregledala sam i ostale kombinacije.

ja bi one čizme sa wild fall kombinacije :mama:

preprepredivne su :love:

ali dvije i nešto hiljade kuna! :durica:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

22 Oct 2013, 18:02

Beau » wrote:opa, čili, baš se lipo nosiš :hekla:



ali dvije i nešto hiljade kuna! :durica:
O , hvala...
i nemoj se zavaravati s cijenama moje odjeće i obuće...Ovo su meni uglavnom ideje za šivanje, a ista obuća se uglavnom nalazi po znatno pristupačnijim cijenama u našim trgovinama..


Da ne pomiliš da ja imam labutinke ili tako nešto... :giggle:
kurvanjski avatar, a
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

24 Oct 2013, 09:20

nisam nikad bila na Plyvoru, nekako sam se zaljubila u Pinterest i tamo rokam :)
ali mi se sviđa što nudi.
dobra je to ideja, posložiti si nigdje kombinacije koje se skrivaju u vlastitom ormaru.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

24 Oct 2013, 09:51

Beau » wrote:
ja bi one čizme sa wild fall kombinacije :mama:



ali dvije i nešto hiljade kuna! :durica:

sad sam tek vidila na koje misliš..njih sam platila 99kn u H&M , bile su na dnu police s naočalama koje sam probavala (50kn) i slučajno ugledala jedini par...tih čizama, jel..

a suknju s te kombinacije sam sama sašila od nekog ostatka tkanine s tim divljim uzorkom...
kurvanjski avatar, a
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

24 Oct 2013, 11:01

Chilimama » wrote:

sad sam tek vidila na koje misliš..njih sam platila 99kn u H&M , bile su na dnu police s naočalama koje sam probavala (50kn) i slučajno ugledala jedini par...tih čizama, jel..
Ma daj? Srećkovićko :cerek:

Pridonijela bih rado ovoj temi. Međutua, u mom je ormaru teška kriza, u skladu s onom u nofčaniku, jel. A ni inače nisam nešto od volje za kojekakvim oblačenjima.
Teško da bih našla takve štrace na Polyvoru, sve i kad bih htjela to podijelit s vama, a ne bih :o
Ovako uživo, uz moj urođeni unutarnji seksipil :zubo: , to još nekako i može proć...
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

24 Oct 2013, 11:06

Chilimama » wrote:


a suknju s te kombinacije sam sama sašila od nekog ostatka tkanine s tim divljim uzorkom...
joooj da je meni znat šivat, to bi bilo štumpfastično.... :karl:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

24 Oct 2013, 11:13

Beau » wrote: joooj da je meni znat šivat, to bi bilo štumpfastično.... :karl:

Onako kako ja šijem, svako zna... :rofl:

Mene inspiriraju ostaci, stara odjeća koju obožavam prekrajati i dati joj novi život...
kurvanjski avatar, a
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

24 Oct 2013, 11:20

Chilimama » wrote:

Onako kako ja šijem, svako zna... :rofl:

Mene inspiriraju ostaci, stara odjeća koju obožavam prekrajati i dati joj novi život...
ma je vraga. kako da prepravim i promijenim recimo ovratnik majice?

meni bi to bilo super, jerbo uvijek kad kupujem, nađem neki komad koji mi je super super samo ima baš tu jednu manu koja mi smeta, pa ju nemrem kupit. da znam šivati, kupovala bih i te nesavršene komade i doma fino prepravila :hekla:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

24 Oct 2013, 11:30

Beau » wrote: ma je vraga. kako da prepravim i promijenim recimo ovratnik majice?

meni bi to bilo super, jerbo uvijek kad kupujem, nađem neki komad koji mi je super super samo ima baš tu jednu manu koja mi smeta, pa ju nemrem kupit. da znam šivati, kupovala bih i te nesavršene komade i doma fino prepravila :hekla:
Ne znam kako ta majica izgleda, ali ovisno o vrsti materijala i tkanja, možda i stila, možeš na ovratnik dodati lažni ovratnik od čipke, ili ju obrubiti satenskom trakom u istoj boji majice, našiti porub od lažnog krzna...Ili ovratnik od stare košulje našiti na to...ima načina...ili najjednostavnije nositi šal ( svileni, satenski, vuneni name it) na tu majicu...
kurvanjski avatar, a
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

24 Oct 2013, 11:49

Chilimama » wrote:
Ne znam kako ta majica izgleda, ali ovisno o vrsti materijala i tkanja, možda i stila, možeš na ovratnik dodati lažni ovratnik od čipke, ili ju obrubiti satenskom trakom u istoj boji majice, našiti porub od lažnog krzna...Ili ovratnik od stare košulje našiti na to...ima načina...ili najjednostavnije nositi šal ( svileni, satenski, vuneni name it) na tu majicu...
Jedna moja frendica je tako znala čuda napraviti uz sitne prepravke. Već bi u dućanu ugledala nešto što je na prvu izgledalo bezveze, ali bi odmah ošacala kako se to može strukirati, nešto s rukavima napraviti i tako neke šeme.
Nije samo stvar baratanja šivaćom mašinom, treba mašte i kreativnosti.

Po tom pitanju sam nula bodova. :crying:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

24 Oct 2013, 12:01

Nekad te i sila natjera pa se sjetiš i što se ne bi sjetio da ne moraš.
Kreativnost mi nije nikad bila problem, a tako ni mašta.

A da budem on topična, velim da ja mi je polyvore prilično zgodan za buđenje mašte i dosjetki "hau tu mek nju ov samtin' old" :raspa: :hekla:

rekli neki stari da je bolej znati nego imati :giggle:
kurvanjski avatar, a
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

24 Oct 2013, 12:11

Chilimama » wrote:Nekad te i sila natjera pa se sjetiš i što se ne bi sjetio da ne moraš.
Kreativnost mi nije nikad bila problem, a tako ni mašta.

A da budem on topična, velim da ja mi je polyvore prilično zgodan za buđenje mašte i dosjetki "hau tu mek nju ov samtin' old" :raspa: :hekla:

rekli neki stari da je bolej znati nego imati :giggle:
Tko zna, imat će. :mudri:

Ja naprosto ne znam. :tuzni: Jako mi se sviđalo što i kako ta frendica radi, gledala sam nju, pokušavala usvojiti neke ideje, ubrat taj način razmišljanja. Ponekad bi se dogodio neki light trenutak, kad bih kao imala neku ideju, nešto.
Puno sam mirnija nakon što sam se pomirila s time da se kreativnost i ja nismo ni po putu sreli. :raspa:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

24 Oct 2013, 13:08

ja sam odlučila kroz ovu jesen i zimu srediti svu odjeću kojoj treba zakrpat nešto, promijeniti gumbe, i napokon uzet mašinu i srediti odjeću koja je nenosiva dok ju se ne suzi/skrati.
imam ekskjuz: mioja mašina ne vuče donji konac kako bi trebala, i dobijam fuflje s donje strane, izazov za moje nerve :zecorolleyes:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

24 Oct 2013, 13:17

Pješčana » wrote:ja sam odlučila kroz ovu jesen i zimu srediti svu odjeću kojoj treba zakrpat nešto, promijeniti gumbe, i napokon uzet mašinu i srediti odjeću koja je nenosiva dok ju se ne suzi/skrati.
imam ekskjuz: mioja mašina ne vuče donji konac kako bi trebala, i dobijam fuflje s donje strane, izazov za moje nerve :zecorolleyes:
joj, znam to...trebaš provjeriti zategnutost špulice donjeg konca ..nakon par proba na krpici vidjet ćeš koliko trebaš nategnit...i vodi računa da isti konac bude i gore i dolje...zna nekad biti do neodgovarajućeg broja tj debljine igle...
kurvanjski avatar, a
Post Reply