Sredstva protiv komaraca i inih insekata crkli dabogda

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
User avatar
*jezebel*
Posts: 1424
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

29 Aug 2012, 23:54

koja su vam se sredstva pokazala najucinkovitijima? za kozu i prostor? takodjer, pozeljne su i preporuke sredstava za ublazavanje svrbeza i iritacija opcenito.

nisam uopce u toku, godinama me nije ugriz'o komarac. znam koja etericna ulja ne vole, ali ne znam sto od svega toga najbolje funkcionira i sto da uopce nabavim.

napominjem da sam na moru i mnogi ducani mi nisu dostupni. imam dm, par obicnih supermarketa i suvenirnice. takodjer, imam ekstremno osjetljivu kozu pa se ne mogu namazat' s bilo cim.

eh, imam suhe kadulje. ako skuvam caj pa se s tim namazem, hoce li pomoci? :rofl:

UPOMOOOOOOČČČČČ!!! UPOČOM!!! *CRK* *DABL CRK*

fala!


how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

30 Aug 2012, 00:00

daklem, ovako.

plava tableta u struju.
po koži DMov sprej koj ide i na djecu i mislim autanov u prozirnoj bijeloj bočici s narančastim čepom.

encian ima dobar gel nakon uboda..

meni je Belocen riješio dermatitis o kojem smo pričale.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

30 Aug 2012, 00:02

Meni je učinkovita stara tableta nakapana uljem lavande..

Za ubode rabim jabučni ocat s uljem lavande, a preventivno i nije baš ali koristi mrvicu.. ulje lavande je preventivno dobro a može se nanijeti izravno n akožu i to par kapi na strateška mjesta ( malo na vrat, zapešće, iza koljena...)
kurvanjski avatar, a
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

30 Aug 2012, 11:23

Za prostoriju - Bygone ili Raid, ono što se uključi u struju, ali tekućina , ne tablete. Tablete mi se nisu činile toliko učinkovite. Raid možeš kupiti bilo gdje, Bygone mi je imao bolji miris, ali ne nailazim na taj proizvod u posljednje vrijeme.
Aha, sad vidim da si na moru, Raid se može nabaviti u DM-u.
S tim uštekanim u struju ne grizu u prostoriji :mirko: Barem mene ne, ali mene i inače ne grizu previše :o

Za tijelo sam imala davno neki Autan, koliko se sjećam fakat funkcionira, ali smrdi, prilično :zubo: Doduše, možda su do sad popravili formulu.

Za baranjske komarce :horor: bi možda pomogao napalm, ali to se ne smije :ne zna:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

30 Aug 2012, 12:28

Jez, išla sam jutros pogledati s čime se špricam. ono što sam oisala s narančastim poklopcem je Off.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Post Reply