Još malo o dlakama

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

05 Nov 2014, 19:29

nina williams » wrote:Fala Baro na iscrpnom odgovoru. :cerek:
Ako more pitanjce...jes radila to po pazuhu? I, ako jesi, jel bilo upala?
Jedino rad čega se kolebam su neke priče, doduše to su iskustva od prije 10+ godina, o upalama žlijezda koje su se čak i antibijoticima sanirat morale...a ja i inače imam tih nekih problema rad kojih ne smim koristit antiperspirante i tako to...
Nism pazuha palila time.
Njih jednostavno cupam obicnim epilatorom. Godinama vec, tako da meni to nije neki big deal. :ne zna:

Ma gle, ako ti to prvenstveno treba za pazuha, odjebi svjetlosnu stvar.
Tu podpazusnu povrsinu mozes i pincetom odrzavat. :D

Ja sam prirodno od boga obdarena dakama po rodjenju, u pubertetu ( koji je poceo pred ....a ne znam....pred kojih 40 godina) ja se nisam imala sto mislit ocu li se ili necu depilirat.
Jebiga, vec i u to doba dlake na nogama i bikini zoni nisu bile pozeljne.
Picku necu upce mijesat u to, neka to ostane intimni dozivljaj tih koji su vec intimno dozivljavali stvar, ali ono kozno podrucje koje je trebalo biti izlozeno pogledu pucanstva je svakako trebalo biti bezdlako.

Pa sam se ja godinama patila sa voskom ili smolom.
Sto hocu rec....nakon vise desetljeca te patnje, laserska depilacija koja je satrala do nepostojanja barem 60 % mojih noznih dlaka je bila , a ono...stajaznam... mana s neba. :D

Eto, ja obavila tih nekoliko tretmana, istina, bili su to profi laseri iako ja nemam pojma u cemu je razlika izmedju njih i onih kupljenih u ducanu za po doma i zadovoljna sam rezultatom.
Dlake rastu i ima ih ali visestruka prednost je sto ih je znatno manje pa je i vrijeme epiliranja strojem krace, a drugo, ja kao stara i slabovidna na blizinu, ne vidim bas svaku dlaku. A sto ne vidis, to kao da ni ne postoji. :ne zna:
Pa me to ni ne jebe previse. :zubo:

E da, ako ces kupovat taj laser....pazi da mu je povrsina koja isijava svjetlost sto veca.
Princip je ionako isti, razlika u boji crne dlake i folikula u rastu i razvoju, naspram bijele koze okolo koja ne reagira na lasersko przenje je to sto radi svoj posao.
Ali nije isto imas li malu povrsinu koja se przi ili je to ipak neko pristojno ( citaj vece) kvadratnocentimarno podrucje. :misli:


Necu ulazit u problemaziku tvog potpazusnog podrucja, ali....jesi li probala stavljat Lidera kremu?
Moja stara je koristi jer je alergicna na sve dezodoranse, parfeme i ista od te sorte, ali na Lideru nije.
Doduse, ona ne radi bogznasto osim sto sprecava razvoj neugodnih mirisa.
Dakle, prat se moras i dalje ali povremeno luftanje ce ipak biti lakse uz Lideru. :D


User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

06 Nov 2014, 13:31

Okej, uvjerila si me u kupovinu. :zubo:

Ne znam za tu Lideru, al probat ću. Ionako vaik koristim dezodoranse, nikad antiperspirante.
Fala puno, Baro. :S
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

06 Nov 2014, 13:53

No Shave November... a vi o depilaciji... :mad:

dlake ovo, dlake ono...

Dajte se malo solidarizirajte... mene cijelo lice svrbi već... :gaah:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

06 Nov 2014, 17:49

nina williams » wrote:Okej, uvjerila si me u kupovinu. :zubo:

Ne znam za tu Lideru, al probat ću. Ionako vaik koristim dezodoranse, nikad antiperspirante.
Fala puno, Baro. :S
Nema na cemu, ako i ne bude vrijedilo para, ne vjerujem da ce ti bit jedini put da si se zajebala. :D
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

06 Nov 2014, 19:32

Euklid » wrote:No Shave November... a vi o depilaciji... :mad:

dlake ovo, dlake ono...

Dajte se malo solidarizirajte... mene cijelo lice svrbi već... :gaah:
Boggamazo, pa solidariziram se...zar ne vidiš?
Ako ja, tj. meni srodna bića, žemne dakle, uklonimo svoje dlake s nogu, međunožja i ostalog, vas bradata, a heteroseksualna, bića manje će svrbit lice tijekom nebrijućih novembara, ali i decembara, januara...a bome i u ostatku godine.
Samo na vas i mislim, da vami bude ugodnije.
A vako nam se vraća?
Tito dragi, šta je nama naša borba dala.
:hek:
:zubo:
Bara huda wrote: Nema na cemu, ako i ne bude vrijedilo para, ne vjerujem da ce ti bit jedini put da si se zajebala. :D
A i to što kažeš. :zubo:
Jednom sam, u trenutku anti-nadahnuća, mislila da će moja draga pazha bit manje iziritirata ako jih obrijem električnim aparatićem za brijanje. Jer, kao, običan žilet to previše dere.
Majko mila koji je to masakr bijo. Sve puno krvi. Al taj električni podlac pravi fine sitne rezove iz kojih ne poteče krv momentalno, neg tek nakon minuticu- dvije vidiš kolki belaj si napravila.
Narafski da sam prvo oba pazuha obrijala, a tek onda vidla šta je tu na stvari. :yess: :zubo:
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

13 Nov 2014, 17:05

Ninaaa, jesi kupila? Jel se isplati? :lux:
Jel može pržit relativno svijetle dlake na vrlo svijetloj koži? :kokice:
Što se debljine i gustoće tiče :misli: ja bi rekla da ih ima puno, kozmetičarka bi rekla da ne pizdim, istina je sigurno negdje u sredini :o
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

15 Nov 2014, 21:51

Nisam još kupila, samo planiram. :nogica:
Trebam se odlučit oko modela, a mrvu sam okupirata ovih dana...mjeseci...uzela sam godišnji da se naspavam...nije upalilo :rofl: ...i tako, valjda ću ga stić kupit u sljedećih mjesec dana, pa ću javit rezultate. :zubo:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

15 Nov 2014, 21:54

Kad bi izmislilo nešto protiv brijanja....ako negdje u potrazi naletiš na neko rješenje od kojeg staje rasti brada - javi... :D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

15 Nov 2014, 22:07

Khm...ovaj...pa ovo je navodno to. :zubo: Protiv brijanja, jelte.
Mislim, ono, zašto ti misliš da ja to kupujem? :zubo:
Veliju na svim reklamama za te aparate da se smiju koristit na licu 'ispod linije nosa'. To bi valjda trebalo bit dosta za većinu brade.
Kolko berem problem je kod bljeskanja i očiju, al nešto kontam da bi kake naočale za varene mogle bit od velke pomoći u muških.
Iiii...ne znam sad kako da velim...ovaaaaaj....ne bih htjela nekom izazvat želučane tegobe...al dlake po preponama, dlake po bradi...ne čini mi se to tolko silno različito. :misli:
Trebalo bi fercerat, ne vidim problem. (Ovim riječima inače započne većina pizdarija koje napravim.)
:zubo:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

15 Nov 2014, 22:11

:rofl:

Naravno. Volio bih to isprobat poslije nečije uspješne probe. :zubo:
Mislim da ću pričekati reakcije manje macho muških koji će priznat da su palili brade čarobnim svjetlom, a nitko ih pri tom nije napao da su iluminati... :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

16 Nov 2014, 23:21

karambol » wrote::rofl:

Naravno. Volio bih to isprobat poslije nečije uspješne probe. :zubo:
Mislim da ću pričekati reakcije manje macho muških koji će priznat da su palili brade čarobnim svjetlom, a nitko ih pri tom nije napao da su iluminati... :zubo:
Hmmmm....kako to mislis sefe....manje macho muskih?

Mislis li da su oni muski koji su se ohrabrili i odlucili (te uspjeli napravit to i prezivjeti) paljenje korjena dlaka laserskim svjetlom na licu neke.....pussy?
Da nisu macho?
Da ih postupak ne boli jednako kao i sto bi i ostale macho muskadiju? :D
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

18 Nov 2014, 14:15

Jab da izmisle nešto za usporeni rast dlaka, tj. kose.
Ili da recimo mogu na godinu dana zamrznut kosu da uopće raste :rofl:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

03 Dec 2014, 23:48

nina williams » wrote:Nisam još kupila, samo planiram. :nogica:
Trebam se odlučit oko modela, a mrvu sam okupirata ovih dana...mjeseci...uzela sam godišnji da se naspavam...nije upalilo :rofl: ...i tako, valjda ću ga stić kupit u sljedećih mjesec dana, pa ću javit rezultate. :zubo:
Znam da si u nesvjesnom stanju apstitnencijske krize, ali mozda si prije stagod pametnog smislila pa da podijelis to tu.
Naime, ja sam tako dobro uvjeravala tebe da sam uspjela i sebe uvjerit kako to uopce ne bi bilo lose imat doma.

Onda sam se isipizdila trazeci po netu revjue za razne tipove strojeva.
Uglavnom, svi ovi za po doma nisu laseri nego rade na principu ipl svjetla.
Za sto dotur Kaliterna kaze da nije tako dobro kao laser ali za kupit za doma nema lasera nego samo tih ipl aparata.
Raznih modela i raznih cijena i kako znati koji je dobar.

Eto...pa vidi....kad malo dodjes sebi, sta si zakljucila? Istrazila? Odlucila? :ne zna:
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

05 Dec 2014, 23:49

Odlučila sam otić u dućan i odblicat s 3 (možda i četvrti uđe u izbor) aparata, pa vidit kako to izgleda. Neam volje za daljnjim čitanjem po forumima, što više čitam, sve manje znam.
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

26 Feb 2015, 23:36

egipatska je meni definitivno najgora opcija. prije bi uzela britvicu u ruke nego pastu.

iz nekog nastranog poriva poželjela sam se izdepilirati. bit će da se tjeram.

kupovna pasta. po uputama, par sekundi u mikrovalnu. nije se to moglo jako zgrijati jer dok sam to donijela, skinula se, bit će i prehladna, morat ću ponovno ugrijati...onako muški zagrabim špahtlom i razmažem po koži. a ono vrelo. :agrh:
to se stvrdnulo i zaljepilo za kožu, ne možeš to vrelo govno maknuti. :gaah: o-pe-ko-ti-ni-ca. :cerekava:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

26 Feb 2015, 23:41

razvlačiti to prstima po propisima takve depilacije je za propucat se od frustracije. ljepljivo, sporo. odvratno. :mama:

dugo traje. prije bi s pincetom noge počupala. :facepalm:

a predugo traje i u stručn(ij)im rukama da bi mi bilo ugodno kod kozmetičarke ležat dom to rasteže po meni i mota se oko mene.
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

26 Feb 2015, 23:43

ono, napol sam izdepilirala i rekla, zajebi.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

27 Feb 2015, 19:17

Nenia Salonitana » wrote:ono, napol sam izdepilirala i rekla, zajebi.

:rofl:

Sorry...
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

28 Feb 2015, 22:18

da se ne bi još i s time zamarala, čizme prekriju što treba prekriti. :raspa:
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

03 Jul 2016, 12:42

Et, rekla sam da ću javit rezultate za onu IPL zvizdarijicu…malo kasnim, al kupila sam to čudo tek prije mjesec dana. :zubo:
Pa to je divna jedna stvar. :cerek: :cerek:
Poblicala sam se 3 puta i zbilja je napravijo ono što je trebo. Fakat ima nemjerljivo više dlaka, rekla bih, odokativno, da jih je 80% manje, a tek sam na po tog intenzivnog dijela tretmana. Oduševita sam. :bliss: Nikakih problema nisam imala ni sa svojim preosjetljivim pazuhima.

E, al ima kvaka. U tom svom silnom oduševljenju natjerala sam i majku da se poblica. Ono, baš natjerala, gnjavila sam je danima, a njoj se nije dalo (jer nit nema baš puno dlaka, nit joj brzo rastu). I sranje. Njoj je za cca 12 sati izbacilo opekline na onim dijelovima gdje je koža tanja, a na ostatku nogu za 24 sata. Ne kontam zašto. Mogući su razlozi to što je ona već navelko šetala golih nogu ove godine pa su joj noge potamnile ili to što je ona prije tog blicanja čupala dlake, dok sam ih ja vaik brijala. Inače, što se tiče tipa kože, dosta smo slične i lako crnimo, a rijetko gorimo.

Uglavnom, ako se ko hoće tim bavit, preporučujem prethodno isprobavanje u dućanu.
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

03 Jul 2016, 14:25

:misli:
Ček'... laserom palite dlake?
Mislio sam da se time samo ruše interkontinentalni balistički projektili koji idu preko 20 maha. Ma koji x-men, to su mimozice prema vama ženama :zubo:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

20 Jul 2016, 15:00

Nina hvala na recenziji :lux:
Mislim da ću odoljet stvarci, ne bi li bilo

Image

:zubo:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

09 Jan 2017, 10:47

žene, meni je dozlogrdilo čupanje dlaka na nogama. ne želim više :crying: :crying: :crying:
prešla bih na žilet. zauvijek.

šta vi kažete na to? hoću li požaliti??

p.s. riječ je samo o potkoljenicama. iznad nekim čudom nemam dlaka, na svu kristovu sreću.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

10 Jan 2017, 00:37

A zakaj se vi ženetne patite brezveze? :misli:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

10 Jan 2017, 09:30

a jebiga, šta možemo. čak je i meni neprihvatljivo da mi bunt dlaka viri ispod hlača :rofl:
Post Reply