Još malo o dlakama

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

12 Jul 2012, 12:18

isuše, ne.

jednom sam probala doma topit ljepilo za depilaciju i zasrala sma cijelu kuću sotim. nijedna dlaka pritom nije stradala


Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Splenda
Posts: 1963
Joined: 30 Sep 2011, 00:58

18 Jul 2012, 18:37

ja sam gadljiva. na depilaciju kod kozmetičarke bi pristala jedino za potkoljenice(to sam bila par puta).više ne idem jer mi je to čisto bacanje para i više mi paše hladan vosak u trakama,od vrućeg voska su mi znale biti crvene noge 2 dana kasnije.

bikini(pod tim mislim prepone i ono što zdravoseljački rečeno bi virilo iz badića) ne bi dala da mi depilira, ako uzima špatulom vosak, umače u istu zdjelu iz koje je prije nekome možda radila brazilsku, vosak u onim patronama, ili kako se to već zove, isto stvar. smjesa za egipatsku se isto može podgrijavati, uzima rukavicama, da, ali ne skida rukavicu s kojom klijenticu čerupa , nego ugrabi s istom.

teoretski, znam da su male šanse da pokupim neku bolest, kaj mogu,gadi mi se samo po sebi. :durica:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

18 Jul 2012, 19:15

Ja sam se učio na ovakvima: [spoiler]Image[/spoiler]

Jel istina da se danas klinci toga boje ili da im se gadi?
Ja to nemrem vjerovat.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

19 Jul 2012, 11:20

Bolest ces prije - tocnije zarazu - pokupiti na bazenu ili plazi nego kod kozmeticarke. Moja patronu voska za svaku musteriju uzima novu, manje su patrone pa recimo za noge treba 2-3 i direktno ih rola na nogu, baci ju nakon koristenja. E sad ako ju kad izadjem izvadi iz smeca sto bi joj ja. :zubo:
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

19 Jul 2012, 17:22

*Splenda* » wrote:ja sam gadljiva. na depilaciju kod kozmetičarke bi pristala jedino za potkoljenice(to sam bila par puta).više ne idem jer mi je to čisto bacanje para i više mi paše hladan vosak u trakama,od vrućeg voska su mi znale biti crvene noge 2 dana kasnije.

bikini(pod tim mislim prepone i ono što zdravoseljački rečeno bi virilo iz badića) ne bi dala da mi depilira, ako uzima špatulom vosak, umače u istu zdjelu iz koje je prije nekome možda radila brazilsku, vosak u onim patronama, ili kako se to već zove, isto stvar. smjesa za egipatsku se isto može podgrijavati, uzima rukavicama, da, ali ne skida rukavicu s kojom klijenticu čerupa , nego ugrabi s istom.

teoretski, znam da su male šanse da pokupim neku bolest, kaj mogu,gadi mi se samo po sebi. :durica:
Hm :misli:

Smjesu za egipatsku uzme iz tegle s novom rukavicom i više ne grabi unutra, smjesa se zagrije trenjem između prstiju. Bar moja to tako :ne zna:
judolino wrote: Jel istina da se danas klinci toga boje ili da im se gadi?
Ja to nemrem vjerovat.
Moguće. Nisu navikli, današnja estetika je ćelavo :ne zna:
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

19 Jul 2012, 17:31

blue » wrote:
Moguće. Nisu navikli, današnja estetika je ćelavo :ne zna:
U FKK naselju u kojem sam bila među 12 hiljada golaća danonoćno, jedino klinci do, recimo, punoljetnosti su bili dlakavi. Njima je to normalno. Oni su još normalni. Oni su mladi i lijepi. Oni žele biti odrasli. Sve starije, do najnajstarijih su bili ćosavi. Oni bi htjeli biti mladi i lijepi.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

19 Jul 2012, 21:04

Margarita » wrote: U FKK naselju u kojem sam bila među 12 hiljada golaća danonoćno, jedino klinci do, recimo, punoljetnosti su bili dlakavi. Njima je to normalno. Oni su još normalni. Oni su mladi i lijepi. Oni žele biti odrasli. Sve starije, do najnajstarijih su bili ćosavi. Oni bi htjeli biti mladi i lijepi.
Zato ja više ne idem u te fudbalsko-košarkaške klubove.
Jebo te, koji je to luzeraj: naturist koji se brije. Jebote, voc d point?
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

19 Jul 2012, 23:19

judolino » wrote: Zato ja više ne idem u te fudbalsko-košarkaške klubove.
Jebo te, koji je to luzeraj: naturist koji se brije. Jebote, voc d point?
Point je u tome da se bolje vide pirsinzi. Blješćilo se na sve strane. Bradavice, jaja s desetak komada železa, soparnici, klitorisi, sve je bilo probušeno i nakinđureno. I vrškovi pimpeka i sve dokle ti pogled seže. Ja, praktična kakva već jesam, uglavnom sam mislila o tome kako prolaze kontrole na aerodromima i moraju li poskidati sve to kad im ona vratašca zapište. I što kad su u moru a grmi. I hoće li se kakava ribetina zaletiti da gricne blještavi mamac. I to ti služi da se bolje vide tetovaže. Šare na sve strane. Bilo mi je skroz neugodno onako nenašarana i neizpirsana prešetavat se. Oma sam si napravila kansku tetovažu (ne smijem pravu dok sunce malo ne padne u jesen) i do sljedećeg ljeta moram našarat bar koje rame i obavezno (ili čak 'obvezatno') nadguzični dio. I svakako spirsat bar pupak. A idem tamo jer volim biti gola u moru. Doduše i bez mora. Jedva sam se navikla po povratku na žuljanje gaća.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

20 Jul 2012, 07:53

Sreća da imamo temu "Shvatio sam da je svijet ošo ukurac..."
Znači, kurvin je pečat obvezatan?
Nadam se da znaš što radiš, jer trampstamp se često tumači kao poziv na specifičnu vrstu seksa koji nije baš u skladu s katehizmom...
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

22 Jul 2012, 11:31

Margarita » wrote: Point je u tome da se bolje vide pirsinzi. Blješćilo se na sve strane. Bradavice, jaja s desetak komada železa, soparnici, klitorisi, sve je bilo probušeno i nakinđureno. I vrškovi pimpeka i sve dokle ti pogled seže. Ja, praktična kakva već jesam, uglavnom sam mislila o tome kako prolaze kontrole na aerodromima i moraju li poskidati sve to kad im ona vratašca zapište. I što kad su u moru a grmi. I hoće li se kakava ribetina zaletiti da gricne blještavi mamac. I to ti služi da se bolje vide tetovaže. Šare na sve strane. Bilo mi je skroz neugodno onako nenašarana i neizpirsana prešetavat se. Oma sam si napravila kansku tetovažu (ne smijem pravu dok sunce malo ne padne u jesen) i do sljedećeg ljeta moram našarat bar koje rame i obavezno (ili čak 'obvezatno') nadguzični dio. I svakako spirsat bar pupak. A idem tamo jer volim biti gola u moru. Doduše i bez mora. Jedva sam se navikla po povratku na žuljanje gaća.
I onda na forumu haer naletiš na ljude koji misle da nudizam ima veze sa seksom... Prije ima veze s Bauhausom, odjel okova i bravarije.
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

22 Jul 2012, 11:40

blue » wrote: The potpis :top:

Jel probao netko to radit doma?
Ja sam gledala recepte, ali odustala sam kad sam vidjela da treba zagrijati na točno 70 stupnjeva, a i dosta cura je prijavilo fijsako s pokušajem kuhanja te paste.
Ma nije to nikakva nuklearna fizika, kakvih 70 stupnjeva. Stavila sam recept na temi o prirodnoj kozmetici, probat ću ga iskopat.
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

22 Jul 2012, 11:44

Leteća » wrote:
2 šalice šećera, 1/4 šalice limunovog soka, 1/4 šalice vode. Sve u lonac (neki svjetli, da se vidi boja). Na sasvim laganu vatru, miješati dok se šećer ne rastopi. Pustiti da se kuha, može se pjenit, divljat, nema veze. Samo da bude na skroz laganoj vatri i povremeno promiješati. Gotovo je kad dobije crvenkastu boju (za oko pola sata-sat).

Ohladiti petnaestak minuta i uzliti u neku teglu. E sad, najvažniji dio - ne stavljati na sebe odmah nego pustiti da se ohladi do sobne temperature (najbolje preko noći).

Teoretski bi se od toga mogle raditi neke kuglice pa njih čupati, ali to još nisam uspjeha, pa si pomažem trakicama.

Pasta se nanosi kontra od smjera rasta dlaka, onda se stavi trakica, pa se čupa u smjeru rasta dlaka.
A sad bježim, jebo vas Ferimport.
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

03 Apr 2014, 13:18

Image

(Powered by frubar.net)


:giggle:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

03 Apr 2014, 14:24

Euklid » wrote:Image

(Powered by frubar.net)


:giggle:
:rofl: :rofl: :rofl:
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

04 Apr 2014, 14:56

Ova sezona zima izgleda kao pan :rofl:
User avatar
Splenda
Posts: 1963
Joined: 30 Sep 2011, 00:58

12 Apr 2014, 21:42

kaj vi dečki radite na ovoj temi? jel vam urasla dlaka? :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

13 Apr 2014, 11:12

Splenda » wrote:kaj vi dečki radite na ovoj temi? jel vam urasla dlaka? :D
:durica:
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

13 Apr 2014, 12:43

Splenda » wrote:kaj vi dečki radite na ovoj temi? jel vam urasla dlaka? :D
Nadamo se privremenom i povremenom urastanju među dlake.
User avatar
Splenda
Posts: 1963
Joined: 30 Sep 2011, 00:58

13 Apr 2014, 21:30

Emericzy » wrote: Nadamo se privremenom i povremenom urastanju među dlake.
tako zbore pravi muškarci! :ex:
User avatar
Splenda
Posts: 1963
Joined: 30 Sep 2011, 00:58

13 Apr 2014, 21:43

da dam jednu konstruktivnu. zakaj su veet trake za depilaciju(zemlja porijekla: francuska) poskupile za 25% od kad smo ušli u EU? :confused:
potrošila sam zalihe od lani, sad sam kupila nek se nađe doma koja.

u dm-u je kutija skoro 50kn. jel kupuje netko od vas to možda negdje drugdje?

tko ima blizu neku dobru kozmetičarku, uopće mu se ne isplati doma depilirati noge, pa depilacija potkoljenica kompliciranijom egipatskom je oko stotke. voskom otprilike negdje 50-75kn bi moglo biti. :ne zna:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

13 Apr 2014, 22:07

Splenda » wrote:da dam jednu konstruktivnu. zakaj su veet trake za depilaciju(zemlja porijekla: francuska) poskupile za 25% od kad smo ušli u EU? :confused:
potrošila sam zalihe od lani, sad sam kupila nek se nađe doma koja.

u dm-u je kutija skoro 50kn. jel kupuje netko od vas to možda negdje drugdje?

tko ima blizu neku dobru kozmetičarku, uopće mu se ne isplati doma depilirati noge, pa depilacija potkoljenica kompliciranijom egipatskom je oko stotke. voskom otprilike negdje 50-75kn bi moglo biti. :ne zna:

Razlog se krije u jednom od ova dva odgovora:

1. Zato jer si glasala za EU

2. Zato jer nam je linic ministar :cerek:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

14 Apr 2014, 08:46

Splenda » wrote:da dam jednu konstruktivnu. zakaj su veet trake za depilaciju(zemlja porijekla: francuska) poskupile za 25% od kad smo ušli u EU? :confused:
potrošila sam zalihe od lani, sad sam kupila nek se nađe doma koja.

u dm-u je kutija skoro 50kn. jel kupuje netko od vas to možda negdje drugdje?

tko ima blizu neku dobru kozmetičarku, uopće mu se ne isplati doma depilirati noge, pa depilacija potkoljenica kompliciranijom egipatskom je oko stotke. voskom otprilike negdje 50-75kn bi moglo biti. :ne zna:
i ja kupujem veet trake u deema, a vjerojatno su drugdje jeftinije.
baš sam u subotu kupila neke nove valjda, na akcijskoj ili promotivnoj cijeni, 20 kn samo.
luxepill. isto deem.
ne znam jesu dobre ko veet. jebiga, neću ih još neko vrijeme isprobat jer sam se nedavno izdepilirala..
javim dojmove kad isprobam.


kozmetičarka još uvijek nije isplativija. jer za 50 kn traka izdepiliraš se tri puta barem (potkoljenice)
iako, šta se mene tiče, rađe se sama depiliram doma sve i da mi je tri put jeftinije u salonu :o
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

14 Apr 2014, 10:56

Sad tek vidim koliko sam uštedio ne kupujući ih. Neću ih ni dalje kupovati!
User avatar
Splenda
Posts: 1963
Joined: 30 Sep 2011, 00:58

14 Apr 2014, 20:27

Beau » wrote: i ja kupujem veet trake u deema, a vjerojatno su drugdje jeftinije.
baš sam u subotu kupila neke nove valjda, na akcijskoj ili promotivnoj cijeni, 20 kn samo.
luxepill. isto deem.
ne znam jesu dobre ko veet. jebiga, neću ih još neko vrijeme isprobat jer sam se nedavno izdepilirala..
javim dojmove kad isprobam.


kozmetičarka još uvijek nije isplativija. jer za 50 kn traka izdepiliraš se tri puta barem (potkoljenice)
iako, šta se mene tiče, rađe se sama depiliram doma sve i da mi je tri put jeftinije u salonu :o
veet mi odgovara i kupovat ću ih i da dignu cijenu na 100. : budala : :D
isto nisam tip od kozmetičarke, moraš se naručiti, dovuć se do tamo, što po ljeti( dok se uglavnom depiliram :zubo:) znači ići u grad na 35C, umjesto ostati doma i u hladnom i zamračenom se riješiti dlaka.
a i ne volim da ljudi po meni prčkaju ako mogu sama to obaviti.
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

14 Apr 2014, 21:11

Emericzy » wrote:Sad tek vidim koliko sam uštedio ne kupujući ih. Neću ih ni dalje kupovati!
:rofl:
O, jebi se! :zubo:

Koliko sam puta poželjela da sam muško, samo zbog depiliranja i menstruacije.
Da ima boga udovoljio bi mi. :tuzni:
Post Reply