Page 1 of 1

gdje kupiti...

Posted: 23 Mar 2012, 15:50
by Aurora
Gdje kupiti bijele cipele za krizmu, da koštaju ispod 210kn? Bez visokih potpetica i remenčića? U Zadru.

Re: gdje kupiti...

Posted: 04 Jun 2012, 11:22
by blaze
zna li tko gdje ima san pellegrino čarapa, nekad ih je držao dm, sad imaju samo jadran :gaah:

ps: ako već postoji topic za takva pitanja, prebacite. ja ga nisam mogla naći, kao ni san pellegrino carape :zubo:

Re: gdje kupiti...

Posted: 04 Jun 2012, 11:54
by Pješčana
mislim da nema teme.

što se tiče san pellegrina, baš si razmišljam, ne mogu se sjetiti. ajde pogledat ću po gradu ovih dana pa javim. jedino mi na pamet padaju Polzela i Jadran.

možda, ali možda da probaš u Nami? oni znaju imati svašta

Re: gdje kupiti...

Posted: 04 Jun 2012, 12:04
by Margarita
Pješčana » wrote:mislim da nema teme.

što se tiče san pellegrina, baš si razmišljam, ne mogu se sjetiti. ajde pogledat ću po gradu ovih dana pa javim. jedino mi na pamet padaju Polzela i Jadran.

možda, ali možda da probaš u Nami? oni znaju imati svašta
A kad već gledaš pogledaj ima li negdje za kupiti i čarapa za haltere.

Re: gdje kupiti...

Posted: 04 Jun 2012, 12:09
by Pješčana
toga bi trebalo biti u Jadranu, ako se ne varam.
govorimo o čarapama koje nisu samostojeće,jel? imala sam ih par.
bum pogledala i to :D

Re: gdje kupiti...

Posted: 04 Jun 2012, 12:11
by Margarita
Pješčana » wrote:toga bi trebalo biti u Jadranu, ako se ne varam.
govorimo o čarapama koje nisu samostojeće,jel? imala sam ih par.
bum pogledala i to :D
Da, o tima bez silikona jer silikone ne možeš progurati kroz haklice. Imala sam i ja pa bih ih htjela imati ponovo.

Re: gdje kupiti...

Posted: 04 Jun 2012, 13:20
by blaze
ma javila mi frendica da je vidjela nešto malo u nami, ali kao da su ostaci zaliha (svih ostalih ima puno više). naravno, tih koje ja želim nema. zovu se seduction, 20 dena

mislila sam da ako se već negdje prodaju te sanpelegrinke, da imaju cijeli asortiman. ali očito ih povlače i među prvima su nestale te najbolje

kad guglam, sve nešto izlaze stranice iz bih. jebote, moram tražiti fine najlonke po bosni :zubo:

dakle, ako netko vidi sanpellegrino seduction, neka javi smjesta :moli: :moli: :moli:

Re: gdje kupiti...

Posted: 04 Jun 2012, 19:51
by *jezebel*
ja sam sanpellegrino znala kupovati u intersparu. ali ne znam drze li ih jos uvijek, vec par godina ne nosim najlonke.

Re: gdje kupiti...

Posted: 04 Jun 2012, 20:12
by Pješčana
Margarita, zaletila sam se u Jadran u Teslinoj danas, imaju čarape za haltere.
još uvijek ih proizvode :mig:

Re: gdje kupiti...

Posted: 04 Jun 2012, 22:57
by blaze
evo, da vidite što rade
ne mogu se prepoznati :zubo:
Image
ps: znam da će ombia imati prigovora, ali bože moj...

Re: gdje kupiti...

Posted: 04 Jun 2012, 23:02
by Pješčana
...čine da vidiš svijet crnobijelo? :D

noge :top:

Re: gdje kupiti...

Posted: 05 Jun 2012, 00:13
by zeleni zub
I polzela ima čarape za samostojeće.

Re: gdje kupiti...

Posted: 05 Jun 2012, 00:15
by Pješčana
zeleni zub » wrote:I polzela ima čarape za samostojeće.
to ne tražimo. tražimo za haltere :D

Re: gdje kupiti...

Posted: 05 Jun 2012, 00:22
by zeleni zub
Ma to sam mislila :D . Ali sam istodobno mislila o tome kako u biti između traka od silikona ide kukica, ali kako te samostojeće nemaju finu romantiku ovih bez silikona i eto krivog posta.

Re: gdje kupiti...

Posted: 05 Jun 2012, 08:31
by Margarita
Pješčana » wrote:Margarita, zaletila sam se u Jadran u Teslinoj danas, imaju čarape za haltere.
još uvijek ih proizvode :mig:
E, hvala. Otkako mi se firma preselila iz centra više grad ni ne vidim. Moram svratiti jednom.

Re: gdje kupiti...

Posted: 05 Jun 2012, 15:36
by ombia
Na sto cu ja to imati prigovor?

Re: gdje kupiti...

Posted: 05 Jun 2012, 16:10
by Margarita
blaze » wrote:evo, da vidite što rade
Dobre noge (kao ove na slici) su dobre u bilo kakvim čarapama. I bez njih.

Re: gdje kupiti...

Posted: 09 Jun 2012, 14:12
by blue
Pješčana » wrote: to ne tražimo. tražimo za haltere :D
Ima Calzedonija za haltere. Znam jer sam ih slučajno kupila umjesto samostojećih :bonk:

Re: gdje kupiti...

Posted: 06 Sep 2012, 10:20
by blue
Gdje kupit neku normalnu jesensku jaknu ? :gaah:

Npr. nešto na dvoredno kopčanje kao baloner, samo da nije baloner nego jakna, ili neku lijepu i ne kičastu kožnu. Kožnih sam vidjela po dućanima al su strašne - ravno 2 su bile prihvatljive, samo... jedna smeđa je imala zakeljenu sivu pletenu kapuljaču i ne može se odvojit, druga je bila skroz ok, ali zakovice su ukrašene dijamantima :facepalm: ostale su previše motorističke.
:mama:

Prihvaćam prijedloge i za neke drugi tip jesenskih jakni ako liče na išta :tuzni:

Re: gdje kupiti...

Posted: 06 Sep 2012, 13:12
by ifranko
Margarita » wrote: A kad već gledaš pogledaj ima li negdje za kupiti i čarapa za haltere.
Ima ih Calzedonia - ja ih tamo kupujem :cerek:

Re: gdje kupiti...

Posted: 06 Sep 2012, 13:20
by Margarita
ifranko » wrote:
Ima ih Calzedonia - ja ih tamo kupujem :cerek:
Hvala, već sam kupila u Polzeli.

Re: gdje kupiti...

Posted: 06 Sep 2012, 13:45
by *jezebel*
blue, kad bih kupovala jesensku jaknu, ja bih nekako najprije pogledala u intersportu. ali to sam ja. :o

Re: gdje kupiti...

Posted: 06 Sep 2012, 16:28
by ombia
A mexx i ini, nemaju nikakvih solidnih koznjaka?

Re: gdje kupiti...

Posted: 07 Sep 2012, 00:00
by Pješčana
blue » wrote:Gdje kupit neku normalnu jesensku jaknu ? :gaah:

Npr. nešto na dvoredno kopčanje kao baloner, samo da nije baloner nego jakna, ili neku lijepu i ne kičastu kožnu. Kožnih sam vidjela po dućanima al su strašne - ravno 2 su bile prihvatljive, samo... jedna smeđa je imala zakeljenu sivu pletenu kapuljaču i ne može se odvojit, druga je bila skroz ok, ali zakovice su ukrašene dijamantima :facepalm: ostale su previše motorističke.
:mama:

Prihvaćam prijedloge i za neke drugi tip jesenskih jakni ako liče na išta :tuzni:
joj, blue, ne znam što bih ti rekla.
ja se spremam baciti crnu samtastu hm jaknu, koja je toliko iznošena, da po d rukama nema materijala, nego vidim svjetlo kad podignem rukav prema svjetlu. i tako već par godina, a ne bacam ju jer ne mogu naći dobru zamjenu. ako nađeš, javi :)

Re: gdje kupiti...

Posted: 07 Sep 2012, 09:56
by blue
*jezebel* » wrote:blue, kad bih kupovala jesensku jaknu, ja bih nekako najprije pogledala u intersportu. ali to sam ja. :o
Hm, jel to samo sportska odjeća? :misli:
Može ako je casual, dapače, ali neki malo bolje izgledajući casual :D

ombia wrote:A mexx i ini, nemaju nikakvih solidnih koznjaka?
Mexx mi ne bi nikad pao na pamet, ali pogledala sam stranicu i mislim da sam našla the jaknu, tj. 2 :S
Hvala :lux:
Pješčana wrote: joj, blue, ne znam što bih ti rekla.
ja se spremam baciti crnu samtastu hm jaknu, koja je toliko iznošena, da po d rukama nema materijala, nego vidim svjetlo kad podignem rukav prema svjetlu. i tako već par godina, a ne bacam ju jer ne mogu naći dobru zamjenu. ako nađeš, javi :)
Da, da kužim :zubo:
I ja sam jednu bacila ljetos jer je skroz dala svoje, a sad mi je žao :crying:

Re: gdje kupiti...

Posted: 07 Sep 2012, 15:42
by *jezebel*
blue » wrote: Hm, jel to samo sportska odjeća? :misli:
Može ako je casual, dapače, ali neki malo bolje izgledajući casual :D
sportska. ali znaju se naci i fine vjetrovke koje izgledaju kao normalne casual jakne i daju se isfurati u obicnu dnevnu kombinaciju (naravno, tu ne mislim na potpetice). nove kolekcije nisam gledala, ali proljetos mi je za oko zapela jedna columbia jakna, bijela, izgledala je kao nesto izmedju safari jakne, balonera i vjetrovke. e jesam sad opisala... :rofl: steta pa je nisam mogla zakopcati. :tuzni:

Re: gdje kupiti...

Posted: 07 Sep 2012, 15:45
by Margarita
*jezebel* » wrote:
sportska. ali znaju se naci i fine vjetrovke koje izgledaju kao normalne casual jakne i daju se isfurati u obicnu dnevnu kombinaciju. nove kolekcije nisam gledala, ali proljetos mi je za oko zapela jedna columbia jakna, bijela, izgledala je kao nesto izmedju safari jakne, balonera i vjetrovke. e jesam sad opisala... :rofl: steta pa je nisam mogla zakopcati. :tuzni:
Da, da, i ja sam ju isprobavala, baš mi se sviđala. Ali sam zaključila da imam previše jakni. Ah, a još je se sjećam.

Re: gdje kupiti...

Posted: 15 Sep 2012, 07:38
by blaze
gdje se mogu kupiti "maskare za kosu"? to bi bilo nešto u formi maskare, ali u raznim bojama, uključujući i plameno ružičastu, a što služi za bojanje pramenova (do prvog pranja)

koliko sam shvatila, to nikako nije iz nekog frizersko-profesionalnog asortimana, košta cca 30 kn, ali recimo, toga nema u dm-u. cura koja mi je za to rekla vidjela je "maskaru" u rijeci, ali se ne sjeća u kojem duću
:ne zna:

Re: gdje kupiti...

Posted: 15 Sep 2012, 23:32
by Pješčana
blaze, ja sam to jednom kupila prije 15 godina, i nemam pojma di :ne zna:
mislim da je bio Oriflame, pa probaj njih ili Avon ili slično

Re: gdje kupiti...

Posted: 12 Jul 2013, 15:02
by blue
Nije baš gdje kupiti, više da li kupiti preko Strawaberry.net-a? Imate li iskustava s tom stranicom? Jel sigurna? Jel povoljnija od npr. eBaya ili Amazona? Jel provjerna, u smislu, da stvarno prodaje original proizvode?

Što ovaj EU veseli moju konzumerističku dušu :lux: Mogu više kupovat preko neta :cerek:

Re: gdje kupiti...

Posted: 12 Jul 2013, 16:52
by ali
blue » wrote:Nije baš gdje kupiti, više da li kupiti preko Strawaberry.net-a? Imate li iskustava s tom stranicom? Jel sigurna? Jel povoljnija od npr. eBaya ili Amazona? Jel provjerna, u smislu, da stvarno prodaje original proizvode?

Što ovaj EU veseli moju konzumerističku dušu :lux: Mogu više kupovat preko neta :cerek:
:Ponosni imatelj loyalty bonusa od 10% za više od 20 kupnji :zubo: :

Do sad sam samo jednom posumnjala da nešto nije u redu s obzirom na kvalitetu, a i za to nisam sigurna je li problem možda bio u meni :o

Sigurno je posve a za povoljnije ne mogu reć ovako, kako za koji proizvod/marku a i ovisi je li na kakvoj akciji :ne zna:
U svakom slučaju, ušparala sam poprilično.

A na Amazonu si kupovala kozmetiku? Nedavno?
Kad sam zadnji put gledala, u RH su i dalje slali samo knjige, cd-e i sl. Odjeću, kozmetiku i kuhinjske uređaje ( :facepalm: ) nisu.

Re: gdje kupiti...

Posted: 12 Jul 2013, 20:03
by karambol
Kaj su to kuhinjski uredjaji? :ne zna:

Jesu li to one male zujalice na struju sto nesto mrve, melju, usitnjavaju, rezuckaju, zvacu i iz njih se dimi?

Re: gdje kupiti...

Posted: 15 Jul 2013, 10:46
by blue
ali » wrote: :Ponosni imatelj loyalty bonusa od 10% za više od 20 kupnji :zubo: :

Do sad sam samo jednom posumnjala da nešto nije u redu s obzirom na kvalitetu, a i za to nisam sigurna je li problem možda bio u meni :o

Sigurno je posve a za povoljnije ne mogu reć ovako, kako za koji proizvod/marku a i ovisi je li na kakvoj akciji :ne zna:
U svakom slučaju, ušparala sam poprilično.
Jupiiii :cheer:
Morat ću napravit rebalans vlastitig proračuna :facepalm:
A na Amazonu si kupovala kozmetiku? Nedavno?
Kad sam zadnji put gledala, u RH su i dalje slali samo knjige, cd-e i sl. Odjeću, kozmetiku i kuhinjske uređaje ( :facepalm: ) nisu.
Nisam kozmetiku nikad kupovala online, zato i pitam za mišljenja. No da, ako Amazon ne dostavlja kozmetiku u HR, jedan problem manje :zubo:

Re: gdje kupiti...

Posted: 15 Jul 2013, 14:39
by ali
karambol » wrote:Kaj su to kuhinjski uredjaji? :ne zna:

Jesu li to one male zujalice na struju sto nesto mrve, melju, usitnjavaju, rezuckaju, zvacu i iz njih se dimi?
Brenerić recimo :o

Blue, ma ni ne treba ti Amazon za kozmetiku.
Ne uz strawberry, cheapsmells i fragrancex :D

Re: gdje kupiti...

Posted: 16 Jul 2013, 23:18
by elma
gdje kupiti neki ne preskupi kupaći? treba mi neki čisto da se imam u što presvući, dakle nije bitno da je nešto pretjerano kvalitetan (pa se nadam da ni cijena neće biti velika :D )

Re: gdje kupiti...

Posted: 24 Jul 2013, 22:01
by blue
Relativno jeftinih i nekvalitetnih ima u H&M-u, New Yorekeru i sličnim dućanima, samo par desetaka kuna skuplje, a čini mi se, prilično kvalitetnije i bolji izbor, možeš naći u Intersportu.

Re: gdje kupiti...

Posted: 24 Jul 2013, 22:40
by blaze
ma nabijem ja intersport otkako sam u njemu kupila hula-hop, a poslije u műlleru vidjela bolji i drastično jeftiniji

kupi badić u hm-u, i svi ti "kvalitetniji" u drugoj sezoni izgledaju jadno

gdje kupiti...

Posted: 24 Jul 2013, 22:48
by Euklid
To je prokletstvo badica.

Koji god sad kupila i koliko god ga platila iduce sezone izgledat ce kao krpa...

Re: gdje kupiti...

Posted: 24 Jul 2013, 23:01
by Margarita
Euklid » wrote:To je prokletstvo badica.

Koji god sad kupila i koliko god ga platila iduce sezone izgledat ce kao krpa...
Četiri krpice i špagica.
Ili će biti premali. Ili prevelik.

Re: gdje kupiti...

Posted: 31 Jul 2013, 08:55
by Pješčana
meni nijedan badić ne traje samo jednu sezonu :ne zna:
di vi to kupujete, i što kupujete, da vam se gaće i grudnjak raspadnu nakon jednog ljeta?

Re: gdje kupiti...

Posted: 31 Jul 2013, 09:04
by Beau
Pješčana » wrote:meni nijedan badić ne traje samo jednu sezonu :ne zna:
di vi to kupujete, i što kupujete, da vam se gaće i grudnjak raspadnu nakon jednog ljeta?
pa ni meni. a kupujem jeftine :ne zna:

Re: gdje kupiti...

Posted: 31 Jul 2013, 09:48
by ali
Badici su za babe :ne zna:

Re: gdje kupiti...

Posted: 31 Jul 2013, 09:48
by karambol
Pješčana » wrote:meni nijedan badić ne traje samo jednu sezonu :ne zna:
di vi to kupujete, i što kupujete, da vam se gaće i grudnjak raspadnu nakon jednog ljeta?
nemam pojma...ja gornji dio ionak hitim. Volim biti u toplesu. :zubo:

Re: gdje kupiti...

Posted: 31 Jul 2013, 10:04
by Beau
ali » wrote:Badici su za babe :ne zna:
ma ne mora bit, ovisi kako se isfuraš.

ja recimo volim kombinirat jednodjelne badiće i kapu za plivanje. i to izgleda skroz okej :ne zna:

Re: gdje kupiti...

Posted: 31 Jul 2013, 10:07
by karambol
BoDerek » wrote: ma ne mora bit, ovisi kako se isfuraš.

ja recimo volim kombinirat jednodjelne badiće i kapu za plivanje. i to izgleda skroz okej :ne zna:
I plivaš k'o torpedo. :D

Re: gdje kupiti...

Posted: 31 Jul 2013, 10:15
by Beau
karambol » wrote:
I plivaš k'o torpedo. :D
Naravno :rofl: . U trikatrikama, ako znaš šta je to :zubo:

Re: gdje kupiti...

Posted: 31 Jul 2013, 10:28
by karambol
BoDerek » wrote: Naravno :rofl: . U trikatrikama, ako znaš šta je to :zubo:
Trik kako trakom zavezati kosu? :misli: :zubo:

Re: gdje kupiti...

Posted: 31 Jul 2013, 10:34
by Pješčana
ali » wrote:Badici su za babe :ne zna:
pa ja sam baba :D
(u nastajanju)

Re: gdje kupiti...

Posted: 31 Jul 2013, 10:35
by Beau
karambol » wrote:
Trik kako trakom zavezati kosu? :misli: :zubo:
krivo sam napisala. trika trake, skraćeno trikice. a ne trikatrike :rofl:

evo ih :cerek:
Image

Re: gdje kupiti...

Posted: 01 Aug 2013, 12:11
by ali
Pješčana » wrote: pa ja sam baba :D
(u nastajanju)
Pa to sam i rekla :zubo:


Bo, mene čudi da se nitko od tih koji "plivaju" u postolama nije utopio svih ovih sezona :ne zna: :S

Re: gdje kupiti...

Posted: 01 Aug 2013, 14:44
by Margarita
ali » wrote: Pa to sam i rekla :zubo:


Bo, mene čudi da se nitko od tih koji "plivaju" u postolama nije utopio svih ovih sezona :ne zna: :S
Ja ih zataknem za gaće. Iako nekad ima problema. Gacam u japankama po kamenju. Konačno mi je more malo ispod, no, dobro, nešto iznad koljena i mogu zaplivati. Skidam japanke, pokušavam ih zataknuti. Skužim da nemam za što. Zafrljacim ih na obalu. Jedna uspješno aterira a druga se odbije od luftića, skoči na suncobran, sklizne na narukavce i završi u pedalini.

Re: gdje kupiti...

Posted: 23 Aug 2013, 15:38
by blue
blaze » wrote: kupi badić u hm-u, i svi ti "kvalitetniji" u drugoj sezoni izgledaju jadno
A je :tuzni:
Moram si skočit u usta, par postova gore sam bila za "kvalitetnije" badiće, a onda sam svog kvalitetnog is Intersporta oprala u veš mašini i gumeni print se ofucao, otpao i čvrsto zakeljio za ostalu odjeću s kojom je prano :o


Sad imam nov problem gdje kupiti - cipele online? Neke provjerene stranice molim :) Zanimaju me marke Art, Loints of Holland, El Naturalista, Camper, Softino i taj đir. Uglavnom, ono što kod nas ima u Jes-u i košta pun kufer. Nadam se da bi online mogla proći malo jeftinije :cheer:

Re: gdje kupiti...

Posted: 23 Aug 2013, 18:01
by Pješčana
i mene to zanima :o

fala!

Re: gdje kupiti...

Posted: 30 Aug 2013, 05:45
by blaze
držač za marame/pašmine

to je kao vješalica, ispod koje ide konstrukcija od krugova, u koje se zatakne srolana marama

super korisna stvar, vidjela kod susjede, ali ona je to nabavila davno u austriji u nekom trgovačkom centru "odmah lijevo" :gaah: (opis, ime i tip dućana)

Re: gdje kupiti...

Posted: 30 Aug 2013, 16:38
by Pješčana
to ljudi često naprave od plastičnih ringi za tuš zavjesu :mig:

Re: gdje kupiti...

Posted: 02 Sep 2013, 15:37
by blue
Blaze, Ikea?
Pucam napamet, al tamo ima dosta korisnih stvari, pa bi se moglo i to naći :D


Još nisam našla cipele online, a nije da nisam bacila oko. Ni oni što distribuiraju u EU, nemaju Hrvatsku na listi zemalja za otpremu, čak nas ni internet dućani ne smatraju ozbiljnima :rofl:

Re: gdje kupiti...

Posted: 02 Sep 2013, 15:42
by blue
Blaze , ima u Jysk-u :)

http://www.jysk.com/hr/210/346/3908200/a/catalog

Al nije lijepa :zubo:

Re: gdje kupiti...

Posted: 03 Sep 2013, 23:35
by blaze
Hvala!!! :S

htjedoh samo primijetiti kako moja susjeda ima dvostruko dužu, ali nisam mogla smisliti kako to sročiti a da ne ispadnem kao borat koji govori o svom susjedu u kazahstanu, ustvari, da ne ispadnem kao taj susjed :zubo: nema veze... :cerek:

Re: gdje kupiti...

Posted: 08 Sep 2013, 20:54
by elma
.."ozbiljne" hlače? :zubo:
gdje se mlađi radni narod uopće oblači? pojma nemam, živim u trapericama i tajicama, a sad mi treba nešto ozbiljnije što bi išlo na sako

Re: gdje kupiti...

Posted: 08 Sep 2013, 20:58
by blaze
zara ima bapski odjel :zubo:

Re: gdje kupiti...

Posted: 08 Sep 2013, 21:04
by elma
super, to mi čak nije daleko za otići pogledati. fala :)

Re: gdje kupiti...

Posted: 08 Sep 2013, 21:06
by Pješčana
elma » wrote:.."ozbiljne" hlače? :zubo:
gdje se mlađi radni narod uopće oblači? pojma nemam, živim u trapericama i tajicama, a sad mi treba nešto ozbiljnije što bi išlo na sako
zara, orsay, C&A, H&M, new yorker. jes ti to posao dobila ? :mig:

Re: gdje kupiti...

Posted: 08 Sep 2013, 21:10
by elma
Pješčana » wrote: zara, orsay, C&A, H&M, new yorker. jes ti to posao dobila ? :mig:
ja ne znam kako sam onda u ovim nekim dućanima uspjela dosad ne vidjet takvu robu, a tamo se inače oblačim :S :zubo:
nisam, idem na skup dosadnih ljudi :rofl: gledam im slike od prošle godine i svi izgledaju kao da imaju doma djecu tinejdžere :S

Re: gdje kupiti...

Posted: 08 Sep 2013, 21:18
by Zekoslawa
Ček, sad ću ja tebi reći. Ono šta nosim na posao zadnje sam kupovala u Pull&Bearu, Tally Weijlu i New Yorkeru. Samo tamo sam našla dužine, naime. :zubo:

Re: gdje kupiti...

Posted: 08 Sep 2013, 21:21
by Pješčana
ja se tamo oblačim, a imam posao i oblačim se za njega :ne zna: :rofl:

Re: gdje kupiti...

Posted: 08 Sep 2013, 21:27
by elma
ma, htjela sam reći da mi nije jasno kako nikad nisam vidjela te "ozbiljnije" stvari tamo, a stoput sam vjerojatno prolazila pored njih :misli:

Zeko, to je još dobro, ja ću u ovome vjerojatno izgledati ko kakvo dijete koje je obuklo mamine stvari :zubo:

Re: gdje kupiti...

Posted: 08 Sep 2013, 21:37
by Zekoslawa
Ma ne vidiš te stvari dok ti ne zatrebaju. I ne rugam se ja svom izboru zbog izbora kao takvoga nego mi je smiješno kako to izgleda iz mog kuta. :D

Re: gdje kupiti...

Posted: 08 Sep 2013, 21:47
by blaze
ma odi ti u zaru za takve hlače, h&m-ova ponuda je prilično histerična

Re: gdje kupiti...

Posted: 08 Sep 2013, 21:54
by blaze
isko, može se potrefiti i u marks & spencer

Re: gdje kupiti...

Posted: 08 Sep 2013, 22:36
by Pješčana
M&S je dobar.
osim toga, Promod i Vero Moda

Re: gdje kupiti...

Posted: 09 Sep 2013, 00:06
by elma
hvala vam, sutra idem istraživati :o

Re: gdje kupiti...

Posted: 09 Sep 2013, 20:25
by blaze
je li promod u garden mallu zatvoren ili je to dezinformacija? molim prvog tko dozna da javi

Re: gdje kupiti...

Posted: 09 Sep 2013, 20:58
by Beau
A onaj u city one?
To mi je bio najdrazi ducan...
Mislim da ga nema vise :misli:

Re: gdje kupiti...

Posted: 09 Sep 2013, 21:22
by blaze
u garden mallu je bio bolji nego u city centru (a sad ga nema ni tamo???)

Re: gdje kupiti...

Posted: 09 Sep 2013, 21:23
by MmeTipfeler
Ja bih kupila žutu kabanicu. Onu ribičku. Ili ribarsku. Zovu ih i ovako i onako, ali nema veze. Samo ne bih da mi bude dugačka, nego kao jakna. Kamo da idem?

Nemojte mi samo reći da pogledam po dućanima. To mi se ne da. Tražila sam po internetu,a li nisam našla. Ja sam komotna. Hoću znati točno kamo trebam otići, odem, kupim i točka.

Hvala. :)

Re: gdje kupiti...

Posted: 09 Sep 2013, 21:28
by blaze

Re: gdje kupiti...

Posted: 09 Sep 2013, 21:37
by Beau
blaze wrote:u garden mallu je bio bolji nego u city centru (a sad ga nema ni tamo???)
Nisam bila u garden mallu.
I citiju ga isto nema vise mislim.

A najbolji mi je bio u Ljubljani.

I ja bih tu zutu kabanicu :D

Re: gdje kupiti...

Posted: 09 Sep 2013, 21:44
by Zekoslawa
Zaboravih pogledati tamo, al izgleda da je još tu:

http://www.gardenmall.hr/brandovi/promod

Re: gdje kupiti...

Posted: 09 Sep 2013, 21:49
by blaze
Beau » wrote: Nisam bila u garden mallu.
I citiju ga isto nema vise mislim.

A najbolji mi je bio u Ljubljani.

I ja bih tu zutu kabanicu :D
ne znam gdje je u ljubljani, ja sam ga obilazila u mariboru, u europarku. izgleda da ću morati opet

Re: gdje kupiti...

Posted: 09 Sep 2013, 21:53
by MmeTipfeler
Ja bih nešto u Zagrebu. Neću kupiti a da ne probam. A to i nije to: ono su gumene i teške kabanice pa voda curi pored tebe, a ne lijepi se na hlače. :D

Re: gdje kupiti...

Posted: 09 Sep 2013, 22:05
by blaze
ok, tko vidi, javi. iako bi možda trebalo đirnuti po velikoj gorici, tamo ima dosta tih trgovina za ribičiju

Re: gdje kupiti...

Posted: 10 Sep 2013, 08:36
by MmeTipfeler
blaze » wrote:ok, tko vidi, javi. iako bi možda trebalo đirnuti po velikoj gorici, tamo ima dosta tih trgovina za ribičiju
Hvala unaprijed. :) U VG idem samo na točnu adresu. Ja sam dijete iz centra Zagreba - izgubim se čim zađem u neko novo gradsko naselje., a kamoli u stranom gradu. :cerek:

Re: gdje kupiti...

Posted: 10 Sep 2013, 10:15
by Pješčana
ja sam vidjela kišne kabanice u Zari. da probate pogledati na njihovim stranicama dal drže još to uopće?

Re: gdje kupiti...

Posted: 12 Sep 2013, 08:34
by Beau
Di se u Zagrebu mogu kupit ovakve tabakere?

Re: gdje kupiti...

Posted: 12 Sep 2013, 10:45
by Pješčana
probaj u Ilici, između Trga i Britanca, na sjevernoj strani ima neki dućan s kavama, termosicama, tabakerama i sličnim.
Ja sam tamo kupovala tabakere i pljoskice.

Re: gdje kupiti...

Posted: 12 Sep 2013, 13:15
by Beau
fala.

Re: gdje kupiti...

Posted: 19 Sep 2013, 14:57
by MmeTipfeler
MmeTipfeler » wrote:Ja bih kupila žutu kabanicu. Onu ribičku. Ili ribarsku. Zovu ih i ovako i onako, ali nema veze. Samo ne bih da mi bude dugačka, nego kao jakna. Kamo da idem?

Nemojte mi samo reći da pogledam po dućanima. To mi se ne da. Tražila sam po internetu,a li nisam našla. Ja sam komotna. Hoću znati točno kamo trebam otići, odem, kupim i točka.

Hvala. :)
Kupila!!! :bliss: I to - gdje? U Bauhausu. Na alatu i zaštitnoj odjeći. :cerek: Samo što je dugačka, valjda za zidare mora biti takva. :D Ali je po donjem rupu prošivena pa će se moći pokratiti.

P. S. E da, nije ni skupa. 60 kuna. Zapravo 59,99. Postoji li još uopće cijena koja ne sadrži brojku 9? :facepalm:

Re: gdje kupiti...

Posted: 19 Sep 2013, 15:07
by karambol
MmeTipfeler » wrote:
Kupila!!! :bliss: I to - gdje? U Bauhausu. Na alatu i zaštitnoj odjeći. :cerek: Samo što je dugačka, valjda za zidare mora biti takva. :D Ali je po donjem rupu prošivena pa će se moći pokratiti.

P. S. E da, nije ni skupa. 60 kuna. Zapravo 59,99. Postoji li još uopće cijena koja ne sadrži brojku 9? :facepalm:

Sad možeš komotno na neku koču i zajašiti divlje morske valove... :zubo:

Re: gdje kupiti...

Posted: 14 Mar 2014, 15:43
by blue
Gdje kupiti lijepe (=šarene :o ) gumene čizme, a da ne koštaju 800 kn? :gaah:

Re: gdje kupiti...

Posted: 14 Mar 2014, 16:12
by miky0
blue » wrote:Gdje kupiti lijepe (=šarene :o ) gumene čizme, a da ne koštaju 800 kn? :gaah:
Nego 900 :misli: nemam pojma :ne zna: sorry :cerek:

Re: gdje kupiti...

Posted: 16 Mar 2014, 00:55
by Pješčana
blue » wrote:Gdje kupiti lijepe (=šarene :o ) gumene čizme, a da ne koštaju 800 kn? :gaah:
ja imam dva para. jedne iz Lidla za 80 kuna prije 3 godine, druge za, mislim, 120 kuna, Burbery šarene, u Nami na Trgu. mislim da Borovo ima šarene oko 150 kuna.

Re: gdje kupiti...

Posted: 16 Mar 2014, 11:17
by Margarita
Na blagajni sam u Konzumu,99 kn šarene gumene čizme.

Re: gdje kupiti...

Posted: 18 Mar 2014, 16:44
by blue
Hvala, pogledat ću kataloge tih dućana :cheer:

Re: gdje kupiti...

Posted: 27 Mar 2014, 18:51
by Splenda
što je karlo lagerfeldo izdiktirao, kakvu su boje IN ove sezone? :facepalm:

da ne idem bezveze do shopping centra ako su in pastelni i zemljani tonovi. :mama:

Re: gdje kupiti...

Posted: 27 Mar 2014, 19:34
by Pješčana
mislim da je intenzivna svijetla plava hit ove sezone, tako su rekli neki blogovi koje pratim.

Re: gdje kupiti...

Posted: 27 Mar 2014, 20:02
by Starfish
i škamp roza

Re: gdje kupiti...

Posted: 28 Mar 2014, 14:14
by Splenda
u tome će definitivno moja mliječna put izgledati zdravo i odmoreno. :duh:

što bi dala da negdje vidim neki lijepi komad haljine, tunike, majice ili bilo što u azurno plavoj ili emerald zelenoj. :zecotrep:


http://www.vecernji.hr/moda-i-ljepota/e ... 014-912790

Pravi obrat u paleti koja je svijetla kao dan. Pastelna je ali hit su bezbojne nijanse, ni bijele ni sive, kojih također ima puno vrsta.

hit je zaprana bijela. :giggle: :bonk:

Re: gdje kupiti...

Posted: 28 Mar 2014, 15:55
by Beau
i ja mrzim pederske pastelne boje.
crna je moja boja :cerek:

Re: gdje kupiti...

Posted: 12 May 2017, 11:30
by admin
Modna tema za nabavu stvarčica preuređena je i zalijepljena na vrh. Ovdje možete pitati sve što vas o odjeći i obući zanima. ;)

Re: gdje kupiti...

Posted: 29 Nov 2017, 13:09
by Herbicidna
Treba mi tamno siva ili crna ženska dolčevita, onak tanja, obična trikotaža, da se može nosit ispod haljine ili džempera... :misli:

Ne da mi se ulazit u svaki dućan u CC1, pa ako netko slučajno zna u kojim ih točno dućanima ima u zapadnom dijelu Zagreba rado bih da tu info podijelite. :moli: :)

Re: gdje kupiti...

Posted: 29 Nov 2017, 17:56
by MmeTipfeler
Herbicidna wrote:
29 Nov 2017, 13:09
Ne da mi se ulazit u svaki dućan u CC1, pa ako netko slučajno zna u kojim ih točno dućanima ima u zapadnom dijelu Zagreba rado bih da tu info podijelite. :moli: :)
Sigurna si da nismo duhovne sestre blizanke? :D Ako išta mrzim, to je obilaženje po dućanima. :mama:

Da meni takvo što treba, otišla bih na plac ili u C&A. Ili potražila na internetu. Ovo posljednje čini mi se najizglednijim.

Re: gdje kupiti...

Posted: 13 Sep 2018, 17:45
by Herbicidna
Naručila sam na kraju dolčevitu s AliExspressa. Tribalo joj je tri tjedna da dođe, al super je, baš ono ča san tila. :D