Torbe i torbice za sve namjene!!!

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

23 Mar 2012, 19:42

Letimično sam pregledala i mislim da nisam našla temu ovakvog sadržaja. :raspa:

Dakle, svi znamo što nama žemskinjama torba znači. Meni jedan krasan dodatak težine pozamašnog utega, sa svim mogućim stvarčicama koje mi trebaju. POnekad nosim dvije. Jednu malu sa mobitelom i novčaničićem i nekim sitnicama, a drugu sa svim ostalim, od pasoša, dokumenata, recepata, knjižica, tokena, šminke i tak....

E sad, planiram si nabaviti jednu pravu žensku torbu za svoj aparatić. Ako zanemarimo cijenu, dobila sam divan dodatak mojoj odjeći, pojavi i slično..a ne izgleda poput svih ostalih ružnih foto torbi. Ova izgleda moderno, mladoliko i ne vrišti :ovdje je fotoaparat!
Jedva čekam da ju naručim. :S

Prije toga da uštedim svoticu. :raspa:

Dakle, tralalalalalaaaa tadam

Image

Image

još se dvoumim između ove dvije, a sad druga:

Image

Image


User avatar
Bios
slučajna nakupina stanica
Posts: 1755
Joined: 18 Sep 2011, 09:08
Location: U pokretu...

23 Mar 2012, 19:54

Ljučibasta je ljepša (više je tvoj đir), ali tirkizna mi se čini praktičnija. :ne zna:
Maštam ... :lux:
Jebeš čovika koji nije reka i poreka.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

23 Mar 2012, 20:07

Meni je tirkizna puno ljepsa. :top:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

23 Mar 2012, 20:16

Hvala cure, mislim da ću naručit obje. :rofl:

Ima i u bojama golublje sivoj, narančastoj, sivoj.... :tuzni:
User avatar
dejzi
Posts: 4649
Joined: 17 Sep 2011, 23:30

23 Mar 2012, 21:21

Glasam za tirkiznu. :o
Hand over the chocolate and nobody gets hurt.
User avatar
blackcoffee
Posts: 189
Joined: 24 Feb 2012, 16:22

23 Mar 2012, 22:18

Tirkizna je lepša, mada za foto opremu više volim ruksak.

Imam roza ruksak Kata u koji svašta stane, a ima i odeljak za lap top i otporan je na kišu i sneg (jedino ne sme da bućne).

Image
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

24 Mar 2012, 15:50

Torba - maksimalno 100-150 kuna, u njoj samo potrebne stvari, svaki dan prije spavanja se čisti od nakupljenih nepotrebnih stvari i eventualnog smeća, jedna se nosi cijelo vrijeme i ne mijenja se dok se ne strga na neki način, a ako mi zbilja previše dopizdi nakon recimo godinu dana konstantnog nošenja, možda, ali samo možda se odlučim dati još 100 kuna za drugu. Uglavnom ne. :D

Ponekad za izlazak uzmem jednu od nekoliko drugih (manjih) torbica koje imam, čisto da mi ne smeta dok skačem na koncertima. U njih ide isključivo 7 osnovnih stvari. (Za razliku od vrtoglavih 12 koje su u osnovnoj torbi :eek:)

Zbilja nisam žensko. :o
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

24 Mar 2012, 16:52

Vodena, gdje se takva torba može kupiti (ako nije koža :zubo: )?
I meni je ljepše da strpam fotoaparat u takvu torbu, nego u klasičnu za fotoaparate.

Inače, viđala sam još neke torbice i futrole za fotoaparate, više za idiote, koje mi se baš sviđaju. Da znam šivati, sama bih ih izrađivala:

Image


A evo i "učini sam" torbe za aparat i popratnu opremu (tako mi izgledaju i ove s tvojih slika - obične torbe pretvorene u foto-torbe):

http://thecraftedsparrow.blogspot.com/2 ... y-own.html

:)
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
rh4ps0dy
Posts: 725
Joined: 17 Sep 2011, 23:11
Location: Podravina

24 Mar 2012, 18:09

Za to ti i ne treba toliko šivanje koliko vezenje. :) Nažalost, filc je bezobrazno skup kod nas, a i teško ga nać malo debljeg, inače bih se već bacila u proizvodnju. :D
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

24 Mar 2012, 18:14

rh4ps0dy » wrote:Za to ti i ne treba toliko šivanje koliko vezenje. :) Nažalost, filc je bezobrazno skup kod nas, a i teško ga nać malo debljeg, inače bih se već bacila u proizvodnju. :D
Da, tražila sam i po eBayu, teško je naći po povoljnim cijenama. O vuni za filcanje da ne govorim.
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

24 Mar 2012, 22:19

Beta, super ti je link.:s

Inače torbe su epiphanie bags, imaju on line shop, al su skupe ko sam vrag. :mama: I nisu kožne. Možda ipak kupim samo jednu. Za sada nemam ni za poštarinu. :rofl:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

24 Mar 2012, 22:56

torbe iz uvodnog posta su krasne, ali ne mogu nositi dvije torbe u isto vrijeme :D
mislim, mogu, ali neću :zubo:
imam prekonekoliko torbi koje mijenjam po osjećaju, ali uglavnom zaglavim tjednima s istom, pa se sjetim neke druge , i tako ukrug.
trenutno sam u fazi da mi pašu torbe preko ramena :poštar mode: i u njoj nosim i 2 kutije s naočalama, i fotić, i 2 moba i 2 novčanika i sve potrebno,i zna ponekad biti teška :o
imam i klačeva koje nikako da iznosim, i većih torbi..ali s druge strane, nosim ih godinama, neke sam dobila, i imam jedan mamin ljetni clutch
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

25 Mar 2012, 07:46

na prvoj mi se više sviđa boja, na drugoj dizajn
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
Post Reply