Kirurški i kemijski zahvati

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

22 Mar 2012, 10:39

http://magazin.net.hr/ljepota/njega/cat ... photoshopa

Uglavnom, ona mi je draga glumica, mada mi je smiješno kako se posebno izvještava kad se netko ne fotošopira.
Kate prihvaća svoje lice, a mene zanima ima li nešto na vama, što mislite da ćete/da biste trebali korigirati kako vrijeme prolazi? Vidite li već sada kako će vam se tijelo i lice mijenjati, kako vrijeme bude prolazilo- možda po izgledu svoje majke ili sestre ili bake?
Vidite li se u budućnosti kako radite male zahvate na tijelu da ga održite u boljem stanju?
Kemijske ili kirurške?


Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

22 Mar 2012, 11:46

Kemijske da, kirurske ne.
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

22 Mar 2012, 11:54

razmišljam o kupanju u magarećem mlijeku :zubo:

s linka ne razumijem sljedeću rečenicu:
Njezina kosa i make-up također nisu nisu stilizirani

naravno da jesu. kao i način slikanja
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

22 Mar 2012, 12:04

Kate prihvaća svoje lice, a mene zanima ima li nešto na vama, što mislite da ćete/da biste trebali korigirati kako vrijeme prolazi?
Pa, da, naravno. Korigirat ću najvjerojatnije ovim. Uskoro. :gaah:
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

22 Mar 2012, 12:06

pretpostavljam da su mislili da joj frizura nije fotošopirana.
nije baš da se tako ustane iz kreveta i obuče jaknu :D

da samo napišem o sebi par stvari. mislim da bih mogla u nekim 40-tima neke stvari zategnuti na sebi.
Kapke, podbradak. Sve je to sad na mjestu, ali vidim kamo teži.
Isto tako, ako sise nakon djece odu južnije, ja bih ih vratila na pravo mjesto.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

22 Mar 2012, 12:20

Jako mi je zgodna Cate. I na ovoj slici i inače.

Kirurške i kemijske zahvate ne bih baš jer ljudi nakon njih izgledaju nakaradno.
Dobro, znam da tako izgledaju nakon 15-ak zahvata, ali ko kaže da se ja ne bih navukla?

Kad izmisle nešto prirodnije, rado ću prihvatiti. Ima posla :o
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

22 Mar 2012, 12:25

ElliQuinn » wrote: Pa, da, naravno. Korigirat ću najvjerojatnije ovim. Uskoro. :gaah:
super! i ja razmišljam o tome. moći ćemo zajedno van. privlačenje pažnje bit će ravnomjerno raspoređeno
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

22 Mar 2012, 12:26

Ne vidim se baš kako se utežem i zatežem, dižem, popunjujem i ostala čudesa, alli nikad ne reci nikad.
Tko zna u što ću se izdegenirizirati kad me ćopi strah od starosti i taština. :tuzni:

Cate mi je jako lijepa, al' mi Demi Moore ne izgleda dobro ni kad je fotošopirana do "neprepoznatljivosti". :facepalm:
Uvijek ima istu seljačku glavu. :o
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

22 Mar 2012, 12:30

:rofl: Ajmo otvorit još jedan topic o Demi Moore.
User avatar
Nikolajevna
Posts: 1034
Joined: 28 Sep 2011, 22:51

22 Mar 2012, 13:17

ElliQuinn » wrote: Korigirat ću najvjerojatnije ovim.
Ne valja. Ne može sakriti grbu kad uhvati osteoporoza.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

22 Mar 2012, 14:06

Prekrasna je Cate Blanchett, prvo, 42 nije puno godina, a drugo, nije baš da godine i normalan život mogu toliko satrt ljepotu, bit će ona lijepa i dalje.

Vidim da mi je tijelo sklonije mijenjanju u širinu, nego što je bilo prije 10 godina, mislim da tu jedino pomaže manje jest i više vježbat :zubo: Kirurški zahvati iz obijesti mi ne dolaze u obzir, da baš završim unakažena u nekoj nesreći ili da prirodno imam neku jako očitu fizičku manu, onda ok. Ne znam što su točno kemijski zahvati?
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

22 Mar 2012, 14:08

Nikolajevna » wrote:
Ne valja. Ne može sakriti grbu kad uhvati osteoporoza.
grba se dobiva od osteoporoze? ja sam mislila samo krhke kosti :misli:
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

22 Mar 2012, 14:14

Nikolajevna » wrote:
Ne valja. Ne može sakriti grbu kad uhvati osteoporoza.
Istina, u tim državama žene ne žive dovoljno dugo da bi se pogrbile. Svejedno, držim se svoga izbora, barem ću biti komotna na morskim plažama.
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
Silajn
Posts: 1518
Joined: 19 Sep 2011, 10:25

22 Mar 2012, 14:37

Meni je ovo malo smiješno, da se prirodno prekrasna žena smatra hrabrom što se tako prekrasna fotkala za naslovnicu. Ajd nek se sve one žgabe kojima šminka sasvim solidno pomaže, čak i bez fotošopa, fotkaju bez šminke. Nda...
Ja ne vidim ključnu razliku između svojeg šminkanja (smatram da me čini ljepšom) i nečijeg kirurškog zahvata. I jedno i drugo je fejkanje, a kako možeš zapizdit sa šminkom, možeš i sa operacijama. Na primjer, da je lepa Kata sa slike sebi puderom sakrila te borice, bilo bi u biti isto kao da si je štrcnula nešto pod kožu.
Fotošop je druga faza simulakra jer slika prikazuje nešto što uopće, ni sa šminkom ni sa operacijama - ne postoji. I taj fotošop je, mislim, unesrećio bezbrojne ljude koji danas imaju potpuno krivu predodžbu o tome kak ljudi zapravo izgledaju i zbog toga ga smatram većim zlom.
E sad, zajeb s operacijama nije taj što ljudi hoće bit ljepši nego što hoće izgledati kao svoje (ili već čije) fotošopirane verzije. Pa onda ispadnu nakaradno :ne zna:
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

22 Mar 2012, 14:40

Mislim da je zajeb s operacijama u tome što ljudi žele izgledati kao svoja djeca.
Jbga, starost možda nije pretjerano oku ugodna, ali je prirodna.
Ne možeš joj pobjeći, a očajnički pokušaji da se to učini su... Pa... Kontraproduktivni, u najmanju ruku.
Jer onda umjesto da od ljudi barem u starosti dobiješ određeno poštovanje, ili, ako si sretnik, kompliment kako lijepo stariš i dobro izgledaš dobiješ zgražanje.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

22 Mar 2012, 14:41

Što sam ustvari htjela reći? :misli:

Da s ničim ne valja pretjerivati. :mudri: :o
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

22 Mar 2012, 14:50

Silajn » wrote:Meni je ovo malo smiješno, da se prirodno prekrasna žena smatra hrabrom što se tako prekrasna fotkala za naslovnicu
i meni
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

22 Mar 2012, 14:52

blaze » wrote: i meni
E pa to je samo dokaz koliko je sve otišlo u pizdu materinu.
Meni se čini da više ni ljepota nije na cijeni.
Postoje samo stari ili mladi, debeli ili mršavi.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

22 Mar 2012, 14:54

Uvijek je dobro znati sve razloge zbog kojih nisi i ne možeš ni biti na cijeni. Radujmo se malim milostima.

Mogu li se burke naručiti preko interneta?
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

22 Mar 2012, 14:57

Hm, sad čitam i malo sam se nespretno izrazila...
Možda ste me i shvatili, ali nije zgoreg objasniti. :o

Ne mislim da je ljepota isključiv kriterij po kojem nekoga treba ili ne treba cijeniti.
Ali gledano isključivo kroz tu prizmu, a na ovakvim temema se i ne govori o duši, jel' tako, imam dojam da više ne postoji- lijepo.
Lijepo je isključivo mlado i što mršavije.
Ne sviđa mi se to.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

22 Mar 2012, 15:02

Sad sam se sjetila kako je prije par dana netko na temu "najružnije žene" na fhr-u zakeljio Brigitte Bardot :facepalm: kao, stara je pa je ružna.
http://images.zap2it.com/images/celeb-9 ... rdot-1.jpg

Nikad ne reci nikad. Sad već znam da ću neke stvari popraviti kad budem imala vremena/novca, ali sumnjam da ću se baš peglati i zatezati. Također, nemam recimo Anđine čube, no ne smatram to svojim "nedostatkom", kajaznam :ne zna:
User avatar
Silajn
Posts: 1518
Joined: 19 Sep 2011, 10:25

22 Mar 2012, 15:02

ElliQuinn » wrote:Uvijek je dobro znati sve razloge zbog kojih nisi i ne možeš ni biti na cijeni. Radujmo se malim milostima.

Mogu li se burke naručiti preko interneta?
Ne kompliciraj :rolleyes: :rolleyes:

Image
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

22 Mar 2012, 15:03

:rofl: :rofl: :rofl:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

22 Mar 2012, 15:14

Lako se vama s budalom zajebavati. :gaah:

Previše sam komotna za uređivanje i šminkanje i premda mi idu na živce i bore i neelastičnost kože, ne trudim se sakrivati - učinak ne bi bio nikakav. Standardi su za mene oduvijek bili previsoki, a sve su viši. Od takvih se očekivanja želim jednostavno sakriti. Naravno, ne pod bilo koju plahtu - zašto ne bi neka nova industrija izrasla iz svega ovoga, poput proizvodnje pokrivala za nelijepe, nemlade i nemršave zapadnjakinje. Marketing bi već našao prikladnije ime, ne znam, nešto poput s(h)irrocca.
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
Tupelo
Posts: 2937
Joined: 21 Sep 2011, 09:41
Location: Where Is My Mind?

22 Mar 2012, 15:18

Prije trudnoće sam bila uvjerena da ću odmah nakon nje ići pod nož.
Već sam praktički i izdogovarala dobru abdominoplastiku. :o

No, nekako više nisam toliko opsjednuta i okupirana samom sobom.
Kile sam sve izgubila i skinula sam ih zbilja u rekordnom roku. Stanem u svu svoju staru odjeću.
Istina, trbuh je izgubio tonus koji je imao prije trudnoće, ali ideja da zbog operacije moram idućih 6 mjeseci hodati u stezniku i ne dizati dijete na ruke, jednostavno mi više nije opcija.
Probat ću s kemijom. :o

Inače, nemam ništa protiv operacija. Vjerujem da ću prije ili kasnije zategnuti nešto. :raspa:

Doduše, što sam starija to sam zadovoljnija sa sobom. Više i kvalitetnije uživam u sebi i svojem tijelu.
Opuštenija sam i dopuštam si uživati u životu. Ponekad čak i jedem. :o

Inače sam sklona kojekakvim kozmetičkim pizdarijama i pizdarijama općenito. Nadam se da ću imati dovoljno razuma da ostarim dostojanstveno. :o
...don't you know there ain't no devil that's just god when he's drunk
well this stuff will probably kill you let's do another line...
Tom Waits, Heartattack and Vine
Post Reply