Kirurški i kemijski zahvati

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

22 Mar 2012, 15:19

Tupelo » wrote:Nadam se da ću imati dovoljno razuma da ostarim dostojanstveno. :o
Pa, što je učinjeno učinjeno je. :o


MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Tupelo
Posts: 2937
Joined: 21 Sep 2011, 09:41
Location: Where Is My Mind?

22 Mar 2012, 15:21

Morticia » wrote:
Pa, što je učinjeno učinjeno je. :o
Napuši se. :kava:
...don't you know there ain't no devil that's just god when he's drunk
well this stuff will probably kill you let's do another line...
Tom Waits, Heartattack and Vine
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

22 Mar 2012, 15:22

:rofl: :rofl:

Skužaj, al' stvarno si nisam mogla pomoći. :zubo:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
blackcoffee
Posts: 189
Joined: 24 Feb 2012, 16:22

22 Mar 2012, 15:23

Pješčana » wrote:http://magazin.net.hr/ljepota/njega/cat ... photoshopa

Vidite li se u budućnosti kako radite male zahvate na tijelu da ga održite u boljem stanju?
Kemijske ili kirurške?
To nije vezano za godine. Ima ljudi i žena koji nikad nisu zadovoljni sobom, a još je gore uticati na decu u tom smislu (prijateljica koja mi kaže, štedim maloj za sise, a maloj je 9 godina).

Ono što bih ja na sebi eventualno menjala za sad je neostvarivo.
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

22 Mar 2012, 15:48

Silajn » wrote: I taj fotošop je, mislim, unesrećio bezbrojne ljude koji danas imaju potpuno krivu predodžbu o tome kak ljudi zapravo izgledaju i zbog toga ga smatram većim zlom.
Je. Ja sam ko mulica bila tako nesretna što mi u kosi obitavaju oni divljaci koji se dignu i žive svoj život. Onda mi je poznanik fotograf rekao da se divljake ubije tako da se kosa prvo ispegla peglom za kosu, a onda isfotošopira.
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

22 Mar 2012, 16:50

menije tužno što će jako puno žena na kompliment reagirat autokritikama: ma ne, vidi kako sam premršava/preniska/bedra su preširoka...u usporedbi s čim? :ne zna:
ispada da cijeli život trčimo za slikom iz fotošopa, nestvarnom fantazijom.
ne sviđa mi se što se pojavljivanje bez šminka tako često i lako u medijma stavlja pod "zapušteno" i "umorno", jer se pravo lice ni ne smije vidjeti
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

22 Mar 2012, 17:23

Bardotica je predivna i prelijepa stara dama. Da je meni tako izgledati u njenim godinama. :S
User avatar
blackcoffee
Posts: 189
Joined: 24 Feb 2012, 16:22

22 Mar 2012, 17:33

Bardot je prirodna i normalna osoba, ali Zsa Zsa Gabor već godinama izgeda kao balzamovan leš.
Éowyn
Posts: 2430
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

22 Mar 2012, 19:49

Ja bih definitivno ugradila silikone u nekom paralelnom svemiru u kojem je anestezija bezopasna, a nakon operacije nije potreban nikakav oporavak.
U ovom svijetu nema šanse, jednostavno nije vrijedno sve te muke i rizika.

Jedino što sam do sad napravila (i opet bih) je uklonila madež s lica. Nitko osim mene nije niti primijetio da ga imam, no meni je jako smetao. Jako sam dugo razmišljala o mogućim posljedicama lokalne anestezije, ožiljcima i sl. prije nego što sam se odlučila na to. Jednostavno sam preveliki paranoik.

Što se botoxa i zatezanja kože tiče, iz ove persprektive, rekla bih da ne bih nikad.
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

22 Mar 2012, 20:14

Gdje bi ugradila silikone?
Obraz, grudi, guza? :zubo:
Madeze sam isto uklanjala.
Éowyn
Posts: 2430
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

22 Mar 2012, 20:17

ombia » wrote:Gdje bi ugradila silikone?
Obraz, grudi, guza? :zubo:
Madeze sam isto uklanjala.
U grudi, za druge dijelove mi ne trebaju :zubo: Zapravo nikad nisam imala baš okrugle obraščiće, ali nikad nisam niti željela.

Ne bih išla u neke ekstreme, samo za broj veće.
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
Nikolajevna
Posts: 1034
Joined: 28 Sep 2011, 22:51

22 Mar 2012, 21:05

Morticia » wrote: imam dojam da više ne postoji- lijepo.
Lijepo je isključivo mlado i što mršavije.
Ne sviđa mi se to.
Ali to nije ništa novo, zar ne?
Uvijek je mlado bilo lijepo, čak mislim da je prije ljepota bila još isključivije vezana za mladost.

Nije da se sada traži od žena da izgledaju vječno mlade da bi ostale 'u utakmici', već starije žene (i muškarci uostalom) iz nekog razloga žele ostati u utakmici koja im je odavno trebala postati nevažna.
To ne znači da su 'za otpis' :zubo: već se jednostavno okreću nekim drugim životnim zanimacijama.
Možda su žene prije sasvim normalno ostavljale jedan period života iza sebe i ulazile u drugi ne pokušavajući se, kao danas, očajnički držati za prohujalo vrijeme.

Jer, žene su sasvim dovoljno privlačne i u kasnijim godinama određenom broju potencijalnih partnera (kao i muškarci uostalom :D ). Zar baš moraju ostati privlačne svima?
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

22 Mar 2012, 21:12

Meni takvi zahvati imaju smisla za ljude kojima treba stručna pomoć da bi od podosta ružnih postali prosječni, ili za ljude koje jedino još ta jedna stvar dijeli od savršenstva.

Operiravat se da bih malo manje izgledala staro nekako mi je besmisleno. :D
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
rh4ps0dy
Posts: 725
Joined: 17 Sep 2011, 23:11
Location: Podravina

22 Mar 2012, 21:15

Uzdam se u dobre gene, a pod nož ne bih jer se ne želim nepotrebno izlagati anesteziji. Da već moram, otišla bih da mi nos poravnaju. :zubo:
Éowyn
Posts: 2430
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

22 Mar 2012, 22:03

kuki » wrote:Meni takvi zahvati imaju smisla za ljude kojima treba stručna pomoć da bi od podosta ružnih postali prosječni, ili za ljude koje jedino još ta jedna stvar dijeli od savršenstva.

Operiravat se da bih malo manje izgledala staro nekako mi je besmisleno. :D
Misliš da ljudi opsjednuti estetskim zahvatima nisu uvjereni da je na njima nešto užasno ružno i deformirano ili da će 'samo kad promjene tu sitnicu' postati savršeni?
Desire makes slaves out of kings.
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

22 Mar 2012, 22:04

kuki » wrote:ili za ljude koje jedino još ta jedna stvar dijeli od savršenstva.
Meni ovo apsolutno nema smisla. Bez uvrede. Ali zbilja, svi možemo naći "samo tu jednu sitnicu" :ne zna:
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

22 Mar 2012, 22:11

Almost Rosey » wrote:
Meni ovo apsolutno nema smisla. Bez uvrede. Ali zbilja, svi možemo naći "samo tu jednu sitnicu" :ne zna:
Svi možemo naći samo jednu sitnicu koja nas dijeli od savršenstva?

Štajaznam, ja bih ih mogla preko 50 nabrojat bez razmišljanja. Ti si očito nemjerljivo prekrasnija od mene. :D
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
Éowyn
Posts: 2430
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

22 Mar 2012, 22:17

kuki » wrote: Svi možemo naći samo jednu sitnicu koja nas dijeli od savršenstva?

Štajaznam, ja bih ih mogla preko 50 nabrojat bez razmišljanja. Ti si očito nemjerljivo prekrasnija od mene. :D
Pa ovisi što je za tebe savršenstvo :ne zna: Meni je moja mrtvački bijela put savršena, no sigurna sam da se mnogi ne bi složili.
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

22 Mar 2012, 22:27

Éowyn » wrote:
Pa ovisi što je za tebe savršenstvo :ne zna:
U svakom slučaju, ne nešto od čeg me dijeli jedna sitnica.

No dobro, izgleda da sam ja ovdje jedini gabor pa ću se dostojanstveno povuć. :o
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
Éowyn
Posts: 2430
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

22 Mar 2012, 22:39

Pa ja sam sigurna da je prilično mali broj ljudi koji bi mene smatrali lijepom, ali ja sam sama sebi skoro pa savršena i mislim da ovi drugi nemaju nimalo smisla za estetiku :durica:
Desire makes slaves out of kings.
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

22 Mar 2012, 22:44

Kuki, uvjerena sam da nisi gabor :)
(ilitiga ponaški, ne seri :o )
Kao prvo, jel.

Kao drugo, uvjerena sam da ne postoji osoba za koju objektivno možeš procijeniti da joj treba jedan jedini zahvat da bi bila "savršena" ili da bi od ružne postala lijepa :ne zna:
User avatar
Bios
slučajna nakupina stanica
Posts: 1755
Joined: 18 Sep 2011, 09:08
Location: U pokretu...

22 Mar 2012, 22:46

Pa da onoj maloj od Demi i Brusića otpilaju pola brade bila bi prihvatljiva. :D
Maštam ... :lux:
Jebeš čovika koji nije reka i poreka.
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

22 Mar 2012, 22:47

Nisam rekla od ružne lijepa, nego od ružne prosječna (toga ima), a što se tiče ovog prvog - maj point igzekli. :D
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

22 Mar 2012, 22:50

Jor point? Oš reć da se slažemo?

Jerbo se ja s ovim:
kuki » wrote:Meni takvi zahvati imaju smisla za ljude [...] koje jedino još ta jedna stvar dijeli od savršenstva.
ne bih složila.


Ili te ne berem baš :misli:
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

22 Mar 2012, 22:56

Pa u principu mi nemaju smisla. :D

Gledala sam onu neku emisiju u kojoj su ljudima rješavali neke opakije fizičke nedostatke, i strašilasto izgledajuću osobu pretvarali u normalnu. Mislim, lako pričat kako izgled nije sve ako se ljudi ne osvrću za tobom zbog vizualne bizarnosti anatomskog tipa. :D

To mi ima smisla.

Ostalu estecku kirurgiju ne bih zabranila, naravno, ali meni kao meni nema smisla. Šta, zategneš kapke, i ostanu ti izborane ruke, opuštena koža na vratu, oko usta, staračke pjege, mlohava guzica, trbuh bez tonusa, bora na čelu, i tako dalje. Zategneš sve to, i izgledaš ko barbi koju je dijete na trenutak odložilo na upaljeni šparhet.
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
Post Reply