Kirurški i kemijski zahvati

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

22 Mar 2012, 23:03

Ae, kužim.

Ma mislim, jab pustila* ljudima da rade što hoće, da zatežu, utežu, režu, pumpaju, kad bi im to donosilo sreću i zadovoljstvo. Budući da znam da to u većini slučajeva nije tako, šteta bačenih para i vremena.

*edit: i ovako ih puštam, nije da me itko pita, jel :rofl:


User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

22 Mar 2012, 23:13

Ma naravno, bolje da režu sebe nego mene, ili susjedima robu na štriku.
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

22 Mar 2012, 23:40

a i to je li netko lijep ili nije mi je :rolleyes:
ne znam, ja se iznenadim kad mi netko kaže da sam lijepa. slike na kojim mi pokazuju da sam im lijepa su redovno slike na koje kolutam očima, i ispada da ja sebe vidim drugačije.
ja ne mislim da sam ja lijepa. to nikako ne znači da mislim da sam ružna, da nešto skrivam ili da trebam izmijeniti.
jednostavno..ne mogu se gledati kroz taj filter. to sam ja, u ovom tijelu sam od početka do kraja. užasno mi je čudno dodavati samoj sebi emocije zbog ljepote ili neljepote.
kad se vidim u ogledalo, vidim jel trebam što popraviti, vidim jel sve tamo gdje treba biti. vidim jesam li umorna, jesam li se zaležala, vidim bore oko očiju, vidim obrve koje treba srediti..i nikad, ni na dobre ni na loše dane nisam imala moment da se (ne ) volim zbog slike u ogledalu.
ja mogu prihvatiti da netko sebe ne voli jer si je ružan, ali ja taj koncept ne razumijem
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
sabaa
Posts: 563
Joined: 09 Nov 2011, 21:01

22 Mar 2012, 23:54

Ne mogu zamisliti da odem pod nož samo iz estetskih razloga.
Bila sam operirana dva puta u životu i buđenje iz anestezije mi nije ostalo u ugodnom sjećanju.

Ne osuđujem one koji se daju pod nož, i kod sebe bi bez problema nabrojala desetak sitnica koje bi trebalo popraviti, ali to su moje nesavršenosti i sada sam ih već naučila voljeti, ili da budem totalno iskrena za neke, podnositi.

Naravno, ostavljam mogućnost da totalno popizdim pod stare dane i penziju spiskam na zatezanje bora i dizanje sisa. :zubo:
The planet is fine. The people are fucked.
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

23 Mar 2012, 00:43

Imam tri banke, na izgled ne polažem baš puno, čak sam i za šminkanje preškrta i prelijena, pa s priličnom sigurnošću mogu za sebe reći da se ne bih podvrgavala nikakvim kirurškim ni kemijskim promjenama.
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
zeleni zub
Posts: 494
Joined: 29 Nov 2011, 01:35

23 Mar 2012, 00:47

Ne pada mi na pamet, iako mi je to čudno poznavajući sebe :D .

Daj zamislite da odete na operaciju, oporavljate se, boli vas, platite još sve, a ono pod rebrima, ne pod vratom, dvije silikonske kugle s mjestom za još jednu između. Ili one grude u usnama. Ili sređujete kapke, a zašiju vas da ne dihtaju dobro. iiiiiiiik.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

23 Mar 2012, 10:24

zeleni zub » wrote:... Ili sređujete kapke, a zašiju vas da ne dihtaju dobro. iiiiiiiik.
ćuti, bre :D
to je jedino što ću, vjerojatno, napraviti, a možda i morati
naime, to je majčino nasljeđe i znam kako će izgledati, a to mi se, naravno, nimalo ne sviđa
k tomu, mamu je oftamolog nedavno uputio na operaciju jer joj kapci nakon teško prospavane noći upadaju u oko i žešće ga iziritiraju pa možda i sama to napravim na trošak zdravstvenog kojeg ionako jedva da koristim :o :D
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

23 Mar 2012, 11:11

Poanta inih zahvata je obaviti ih na vrijeme a ne kad se vec ful ostari. :zubo: Dobar zahvat (kiruski ili kemijski) izgleda samo kao da ste se vratili sa izrazito duuuugog i dobrog odmora. Nista vise neuko oko ne bi trebalo moci vidjeti.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

23 Mar 2012, 13:34

blue » wrote:Ne znam što su točno kemijski zahvati?
Bump :tuzni:

Znam što su kirurški zahvati, ipak sam gledala seriju Nip tuck :durica: ali što su kemijski? :moli:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

23 Mar 2012, 13:36

kemijski bi bili na primjer; kemijski pilinzi, kad se odstrani gornji sloj kože, koja je onda crvena par dana, ali nakon toga blista
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

23 Mar 2012, 13:49

štae s botoxom, jel to isto kemijski?

E to ne bih da meni plate, brrrh :o
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

23 Mar 2012, 16:34

Pješčana » wrote:kemijski bi bili na primjer; kemijski pilinzi, kad se odstrani gornji sloj kože, koja je onda crvena par dana, ali nakon toga blista
A thnx :top: Piling ideja mi je prihvatljiva kad se to tako zove, odstranjivanje gornjeg sloja kože zvuči kao španjolska inkvizicija :horor: Imam vrlo tanacnu i osjetljivu kožu, sumnjam da bi se na to odlučila :misli:
Almost Rosey wrote:štae s botoxom, jel to isto kemijski?

E to ne bih da meni plate, brrrh :o
Zabadanje igala u lice mi totalno ne dolazi u obzir :mama:
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

24 Mar 2012, 22:35

Herp » wrote:Imam tri banke, na izgled ne polažem baš puno
a kako postižeš da se stalno o njemu priča?
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

25 Mar 2012, 03:13

blaze » wrote: a kako postižeš da se stalno o njemu priča?
Evo, ovako. :D
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

25 Mar 2012, 07:43

prenemaganjem? i to je make up :zubo:
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

25 Mar 2012, 13:41

blaze » wrote:prenemaganjem? i to je make up :zubo:
Nije to prenemaganje, to ti je menađm... ovaj, marketink. :hekla:
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

25 Mar 2012, 20:25

Ovaj vikend nas par na cugi i kazu jednoj poznanici, isuse kako si zablistala :eek: (frisko je zaljubita) kako ti ljubav godi :S :S :S .
Ja sutim i samo sto ne prasnem u smijeh.
Naime znam da je isla na botox (ima 42 godine) i da se isti tek i pokaze u punom sjaju par tjedana nakon tretmana.
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

25 Mar 2012, 21:00

Ja ne shvaćam kako ljudima nije žao izgubit mimiku. :(
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
zeleni zub
Posts: 494
Joined: 29 Nov 2011, 01:35

26 Mar 2012, 00:23

baja » wrote: ćuti, bre :D
to je jedino što ću, vjerojatno, napraviti, a možda i morati
naime, to je majčino nasljeđe i znam kako će izgledati, a to mi se, naravno, nimalo ne sviđa
k tomu, mamu je oftamolog nedavno uputio na operaciju jer joj kapci nakon teško prospavane noći upadaju u oko i žešće ga iziritiraju pa možda i sama to napravim na trošak zdravstvenog kojeg ionako jedva da koristim :o :D
Onda ozbiljno- to s lošim dihtanjem je složio ortak od našeg najpoznatijeg plastičnog kirurga jednoj gospođi. Osjećam se kao da sam Story :cerek:.

Meni isto čekaju vjeđe nadolje, ali baš me briga jer ima nekih super stvari još u paketu.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

26 Mar 2012, 18:38

kuki » wrote:Ja ne shvaćam kako ljudima nije žao izgubit mimiku. :(
Botoksom ne izgubis nuzno mimiku. Tocnije mozda si dosad vidjela zene silovane botoksom.
Ovoj nitko ziv nije kuzio da je ista radila.
A Azijatkinje koje zaradjuju desetak tisuca eurica mjesecno kao managerice i ima ih okolo ko pljeve u pauzi za rucak idu po takva osvjezenja.
Jos im se i ubod igle vide kad se zurno vracaju nabadajuci stiklicama u urede.
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

26 Mar 2012, 21:26

Pa nije li poanta upravo da ti umrtvi lice?

Gledala sam na Lie To Me onu koja nije izgledala tužno kad joj je kćer umrla. :o
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

26 Mar 2012, 21:46

Ne nije poanta da ti umrtvi lice, nego da ti ispegla boru dvije, a ne cijelo lice, ter da lice ostane pokretno. Ove koje ti opisujes su silovane botoksom.
Post Reply