Celulit

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

18 Mar 2012, 20:09

Jes, jes, znam ja da trkeljašice nemaju celulit, pa onda pričajte kako se vaše prijateljice bore s istim. :kava:

Puštaju li godine da ostavljaju traga i smatraju da je to priroda dala ženi ili ga pokušavaju suzbiti, kojim metodama i koliko su uspješne u tome?

Moja prijateljica :o se neredovito brine, izbacila je gazirana pića (nije da joj jako nedostaju, popije štogod od navedenih svake prijestupne) no ne znam računa li se u štetna pića i gazirana mineralna, koju pije nekoliko puta tjedno. Također i pivu, ali piva je van kategorije. Zatim kavu, vino, sve ono što potiče stvaranje celulita. Radi sjedilački posao, ponekad izbjegava dodatno soljenje, iako bi rado posolila neko jelo. Pije minimalno 1,5 l vode dnevno, većinom 2 l. Troši ogromne količine grejpa, a tu i tamo uleti i neko drugo voće, eventualno sok od ananasa (čula je da ima puno antioksidansa).

Tracka se ponekad kremama protiv celulita, u kombinaciji s onim afroditinim hlačicama pa vježba na orbitreku ili pješači vani. Pješači i bez toga. Prije gotovo svakog tuširanja četka noge i gujscu četkom za kupanje, pokretima prema gore, naravno. Celulit se tvrdoglavo drži, ali s obzirom na slučajeve kakve je sretala i kod mlađije ženâ, tješi se da to tako mora biti. :zubo:

I za kraj, i Kate Moss ima celulit:
http://gossip.whyfame.com/evan-kate-mos ... lite-10307


Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

18 Mar 2012, 20:33

Nemam ga puno, a ovo nesto sto imam mazem prije svakog ljeta s onim nekim pomadama od Afrodite.
Zderem i locem da mi dusa bude lijepa, a o celulitu cu misliti sutra. :o
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

18 Mar 2012, 20:36

Morticia » wrote:Nemam ga puno, a ovo nesto sto imam mazem prije svakog ljeta s onim nekim pomadama od Afrodite.
Zderem i locem da mi dusa bude lijepa, a o celulitu cu misliti sutra. :o
To je stav! :top:

Inače, za te kremice sam čula da neke na suncu mogu uzrokovati mrlje/pigmentacije na koži. :(
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

18 Mar 2012, 20:39

Moguce, ja to i tako kupim na proljece, namazem tri puta i do ljeta vise ne znam ni gdje je tuba. :o :zubo:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

18 Mar 2012, 20:52

Morticia » wrote:Moguce, ja to i tako kupim na proljece, namazem tri puta i do ljeta vise ne znam ni gdje je tuba. :o :zubo:
:zubo: Da, ja sam se počela tjerati da se sjetim gdje je i potrošim do kraja. Ali znala sam naći stare zalihe, sretna što ne moram iskeširati lovu za nove.
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

18 Mar 2012, 20:58

nemam..khm..to jest, moja prijateljica nema celulita.
to jest, ima jako malo ako uzme guzicu u ruku i napravi indijansku vatru na njoj. :o

moja prijateljica pije puno vode i puno pješači i vježba doma čučnjeve i zatezanje guzice.
ne puši, malo soli.
i mislim da mojoj prijateljici tu puno genetika pomaže.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

18 Mar 2012, 21:00

Pješčana » wrote:nemam..khm..to jest, moja prijateljica nema celulita.
to jest, ima jako malo ako uzme guzicu u ruku i napravi indijansku vatru na njoj. :o

moja prijateljica pije puno vode i puno pješači i vježba doma čučnjeve i zatezanje guzice.
ne puši, malo soli.
i mislim da mojoj prijateljici tu puno genetika pomaže.
Kad se nema celulita, onda se ne radi o prijateljici. :mig:

Khkašljkujokh :kava: :zubo:
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

18 Mar 2012, 22:34

Eo ja imam celulita :ne zna: ne puno, ali imam ga.
Dođe s kilama, ode s kilama, tako da nije kritično.
Najviše na bedrima, nešto manje na guzici.
S proljećem, kad uđem u fazu brige o svom tijelu, pijem vodu i zeleni čaj, normalnije se hranim, unosim manje neg što trošim (ili podjednako), manje solim, manje šećerim, vježbam, masiram se (točnije, štipam :o ), znojim se.
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

18 Mar 2012, 22:39

Moju prijateljicu boli kurac. Prijatelja.
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

18 Mar 2012, 22:52

Pokušavam ga fotkat, ali nije nešto fotogeničan :zubo:
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

19 Mar 2012, 10:02

Almost Rosey » wrote:Pokušavam ga fotkat, ali nije nešto fotogeničan :zubo:
Poanta je u kutu svjetla. :mig:
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

19 Mar 2012, 10:13

Imam. Ignoriram ga ter zaobilazim velika ogledala. Zasad funkcionira savršeno. :D
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
Tupelo
Posts: 2937
Joined: 21 Sep 2011, 09:41
Location: Where Is My Mind?

19 Mar 2012, 10:39

Prije trudnoće sam ga imala jako malo i bio je vidljiv samo kad bih stisnula kožu, no u trudnoći sam prestala koristiti kreme protiv celulita i isti se počeo stvarati.
Kreme protiv celulita (zadnjih par godina Roc :cerek: ) godinama sam koristila preventivno na dnevnoj bazi tijekom cijele godine. Te kreme nisu fejk kako mnogi tvrde, već ne djeluju kad ih se koristi dva mjeseca prije mora i onda ništa cijelu godinu. Krema u kombinaciji s povremenim limfnim drenažama meni se pokazala kao dobro rješenje.
Sad čekam da prestanem s dojenjem pa ću ponovo navaliti na njega nekim žešćim kozmetičkim zahvatom pa onda nastaviti s kremama.

Jedem zdravo, pijem sve što se pred mene stavi, pušim sve što se pred mene stavi :o , kretanje i vježbanje mi brani vjera. :o
...don't you know there ain't no devil that's just god when he's drunk
well this stuff will probably kill you let's do another line...
Tom Waits, Heartattack and Vine
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

19 Mar 2012, 11:18

Ja sam hepi jer imam manje celulita od Kate Moss! :o :lux:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

19 Mar 2012, 11:30

Morticia » wrote:Ja sam hepi jer imam manje celulita od Kate Moss! :o :lux:
I ja, ali ona je 6 godina starija od mene. :zubo:
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

19 Mar 2012, 11:39

I od mene. :o
Ali je to Kate Moss! :o :durica: :zubo:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

19 Mar 2012, 15:21

Nemam vidljivog celulita, ali ga ne bih ni željela imati, pa se trudim jesti barem malo juhe dnevno (mama kaže da je to dobro :o), piti dosta vode i tako to. Nemam iskustva ni sa kakvim kremama ni tretmanima, o tome ću razmišljati za par godina. A mislim da i genetski imam dosta sreće.
Manje se krećem nego prije u zadnje vrijeme, što mi se ne sviđa, pa skupljam snage/vremena/motivacije da poradim na tome. Možda da slupam auto? :zubo:
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

19 Mar 2012, 15:33

:D :D


Bojim se da će ova tema brzo otići u zaborav koliko je ozbiljna. :D


Je li netko probao Baleinu anticelulitnu kremu, 300 ml za samo 25 kn, u okrugloj je kutiji?
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

19 Mar 2012, 15:40

Beta ženka » wrote: Je li netko probao Baleinu anticelulitnu kremu, 300 ml za samo 25 kn, u okrugloj je kutiji?
Ja, kad sam jedne godine pala pod utjecaj reklama :o

Nemam pojma kakva je za celulit, nisam primjetila da ikako djeluje, doduše nisam se redovito trackala :ne zna: ali kao lonsion za tijelo je skorz ok :D
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

19 Mar 2012, 15:50

blue » wrote: Ja, kad sam jedne godine pala pod utjecaj reklama :o

Nemam pojma kakva je za celulit, nisam primjetila da ikako djeluje, doduše nisam se redovito trackala :ne zna: ali kao lonsion za tijelo je skorz ok :D
Ništa ne djeluje ako je neredovito, ma za te pare, ako i ne bude učinkovita - dobra će biti i kao losion, što ti kažeš... :)
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

19 Mar 2012, 19:54

Beta ženka » wrote:Jes,

Moja prijateljica :o se neredovito brine, izbacila je gazirana pića (nije da joj jako nedostaju, popije štogod od navedenih svake prijestupne) no ne znam računa li se u štetna pića i gazirana mineralna, koju pije nekoliko puta tjedno.

Tracka se ponekad kremama protiv celulita, u kombinaciji s onim afroditinim hlačicama pa vježba na orbitreku ili pješači vani. Pješači i bez toga. Prije gotovo svakog tuširanja četka noge i gujscu četkom za kupanje, pokretima prema gore, naravno. Celulit se tvrdoglavo drži, ali s obzirom na slučajeve kakve je sretala i kod mlađije ženâ, tješi se da to tako mora biti. :zubo:

I za kraj, i Kate Moss ima celulit:
http://gossip.whyfame.com/evan-kate-mos ... lite-10307
Gazirana mineralna se ne racuna u zabranjeno gazirana pice, jer nije problem gas, nego to sto su takva pica redovito preslatka.

Znojenje i celulit (aka te hlacice) i nemaju neke veze.
Meni super pomaze limfna drenaza. Pardon! Mojoj prijateljici.
I blato.

Krecem se dosta, obozavam pjesaciti i bas sam danas na kavi :o razglabala da prodjem dnevno pola grada tak pomalo i ni ne skuzim. Ne sjetim se sjesti na tramvaj. :zubo:
Solim jer volim posoljeno jelo. Kavu obozavam i popijem barem jednom dnevno espreso.
Genetika mi tu nije sklona.
A jebiga.
Tko je lep je lep.

Gore od celulita mi je ovo, izgubila je zena guzicu po plazi.

Image
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

19 Mar 2012, 21:53

ombia » wrote:
Gazirana mineralna se ne racuna u zabranjeno gazirana pice, jer nije problem gas, nego to sto su takva pica redovito preslatka.

Znojenje i celulit (aka te hlacice) i nemaju neke veze.
Meni super pomaze limfna drenaza. Pardon! Mojoj prijateljici.
I blato.

Krecem se dosta, obozavam pjesaciti i bas sam danas na kavi :o razglabala da prodjem dnevno pola grada tak pomalo i ni ne skuzim. Ne sjetim se sjesti na tramvaj. :zubo:
Solim jer volim posoljeno jelo. Kavu obozavam i popijem barem jednom dnevno espreso.
Genetika mi tu nije sklona.
A jebiga.
Tko je lep je lep.

Gore od celulita mi je ovo, izgubila je zena guzicu po plazi.

http://www.chanceplus1.com/wp-content/u ... nce-61.jpg
Nisam se još bacila u trošenje love na kozmetičke tretmane, no bilježim. :o
A ovo na slici - ajme. Jel' to neka poznata osoba?
Meni izgleda da su tu čak i mišići atrofirali...
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

19 Mar 2012, 22:01

Cini mi se da je slavna. Nasla sam ju odmah na pocetku kad sam utipkala: seleberitis i celulit.
Jedino jesu joj grudi prave? Ak jesu, koja razlika one i guzica.
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

19 Mar 2012, 22:14

ombia » wrote:Cini mi se da je slavna. Nasla sam ju odmah na pocetku kad sam utipkala: seleberitis i celulit.
Jedino jesu joj grudi prave? Ak jesu, koja razlika one i guzica.
I ima dobar trbuh... Šteta.

Sreća što postoji pretraživanje po slikama u guglu:

http://girlstalkinsmack.com/16-celebrit ... -pictures/

Ova Tara Reid je još i dobra. :eek:
S druge strane, baš mi je bezveze što se na to gleda kao na gubu. :flop:
Last edited by Beta ženka on 19 Mar 2012, 22:21, edited 1 time in total.
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

19 Mar 2012, 22:20

uf, topic počinje o prijateljicama, a završava selebritijima :zubo:
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
Post Reply