Tekući puder - koji Ču???

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

09 May 2013, 14:52

Éowyn » wrote:Jesi sigurna da su ti to staracke pjege? ja imam pjegice od sunca i po rukama :ne zna:
Ma ok, nisu staračke, valjda :rofl: Samo tako izgledaju :zubo:
Nije ni melazma, srećom, mislim da to nemam.

Koristim kremu za sunčanje s viskoim zaštitnim faktorom, pa se nadam da će to spriječiti daljnju pojavu pjega. Da ne dramim, imam ih malo, ali ja primjetim, to je problem :o


User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

06 Nov 2014, 20:35

Kupila sam si oto cudo, bb kremu.
Pa to je fantasticno :S
Barem meni koja inace prezirem sve vrste pudera.
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

07 Nov 2014, 09:46

Beau » wrote:Kupila sam si oto cudo, bb kremu.
Pa to je fantasticno :S
Barem meni koja inace prezirem sve vrste pudera.
Koju si uzela?
Meni one nisu bas nesto, bolje su mi bile tonirane dnevne kreme.
Dior je imao jako dobre, hydra move linija je bila super a onda su svi popizdili za tim bb, cc i cime vec a meni se to cini gusto za razmazat i nekako neprirodno na faci. :ne zna:

Sad koristim Teint Miracle Air de Teint od Lancoma i cini mi se ne los.
Dosta je tekuc, cak i jest tekucina koja se pomocu kapaljke vadi izz bocice ali se fino razmaze i ne djeluje masno i glancajuce,
Nije da mu je sposobnost pokrivanja velika kao kod pravih, teskih tekucih pudera, ali pogotovo za dnevnu upotrebu djeluje prilicno prirodno.
Ono, nije da pari da imas likadinu na faci. :D
Ali to je spada u tekuci make-up, nije bb krema.

Istina, ima nesto aklohola pa malo djeluje suho, ali ispod stavim serum i ono za glatku kozu i smanjenje pora, a nekad i hidratantnu kremu pa mi ne daje osjecaj suhoce na licu.


A sad moram ic za poslom, ali pisem kad stignem ako bude sta jos za rec. :zubo:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

07 Nov 2014, 10:49

Bara huda » wrote: Koju si uzela?
Meni one nisu bas nesto, bolje su mi bile tonirane dnevne kreme.
Dior je imao jako dobre, hydra move linija je bila super a onda su svi popizdili za tim bb, cc i cime vec a meni se to cini gusto za razmazat i nekako neprirodno na faci. :ne zna:

Sad koristim Teint Miracle Air de Teint od Lancoma i cini mi se ne los.
Dosta je tekuc, cak i jest tekucina koja se pomocu kapaljke vadi izz bocice ali se fino razmaze i ne djeluje masno i glancajuce,
Nije da mu je sposobnost pokrivanja velika kao kod pravih, teskih tekucih pudera, ali pogotovo za dnevnu upotrebu djeluje prilicno prirodno.
Ono, nije da pari da imas likadinu na faci. :D
Ali to je spada u tekuci make-up, nije bb krema.

Istina, ima nesto aklohola pa malo djeluje suho, ali ispod stavim serum i ono za glatku kozu i smanjenje pora, a nekad i hidratantnu kremu pa mi ne daje osjecaj suhoce na licu.


A sad moram ic za poslom, ali pisem kad stignem ako bude sta jos za rec. :zubo:
uzela sam za početak nešto jeftinije, mejbelin, samo da provjerim jel to stvarno nešto drugačije ili još jedna navlakuša.
meni je, btw, tonirana krema ispala čista navlakuša. imala sam niveinu i to je za mene ono puderčina nad puderčinama.

a ova bb kremica je točno ono što sam oduvijek tražila kod pudera.
prozračna, lagana, kao da nemaš ništa a prekriva blago nedostakte i ujednačuje ten. i to sam fino uzela najtamniju nijansu. i taman mi je :cerek: inače sam kod pudera uvijek uzimala neku srednju nijansu jer nisam kao jako tamnoputa, a nisam ni blijeda, i uvijek bih ispala bljeđa s puderom nego bez.
a to jako ne volim :o
sad kad vidim da je bb krema idealna stvar za mene, sljedeći put mi neće bit žao dat i više para za neku još bolju :lux:

a bacila sam svojedobno nemilu lovu na pronalaženje odgovarajućeg tekućeg pudera. nijedan mi se nije svidio i nijedan nisam koristila. ne znam zašto, ali odvratno si izgledam tako zažbukana, a i odvratan mi je osjećaj.
onda sam konačno odustala.

i eto, tek kad od nečega odustaneš, to ti samo dođe :cerek:
a možda sam rođena s tim :o :zubo:
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

12 Nov 2014, 14:40

Kolegice su mi kupile Vichy bb kremu, ne koristim pudere pa da kao probam s nečim lakšim. I sad, ako tu bb namažem na čisto lice upije se i postanu vidljive sve borice. Izgledam ko da imam pet banki. :zubo: A ako prvo stavim hidratantnu kremu pa onda bb, ta bb se ne da namazati. Umjesto da se razmazuje ona se seli po licu u skupinama ma koliko malu količinu stavim.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

12 Nov 2014, 22:23

Beau » wrote: uzela sam za početak nešto jeftinije, mejbelin, samo da provjerim jel to stvarno nešto drugačije ili još jedna navlakuša.
meni je, btw, tonirana krema ispala čista navlakuša. imala sam niveinu i to je za mene ono puderčina nad puderčinama.

a ova bb kremica je točno ono što sam oduvijek tražila kod pudera.
prozračna, lagana, kao da nemaš ništa a prekriva blago nedostakte i ujednačuje ten. i to sam fino uzela najtamniju nijansu. i taman mi je :cerek: inače sam kod pudera uvijek uzimala neku srednju nijansu jer nisam kao jako tamnoputa, a nisam ni blijeda, i uvijek bih ispala bljeđa s puderom nego bez.
a to jako ne volim :o
sad kad vidim da je bb krema idealna stvar za mene, sljedeći put mi neće bit žao dat i više para za neku još bolju :lux:

a bacila sam svojedobno nemilu lovu na pronalaženje odgovarajućeg tekućeg pudera. nijedan mi se nije svidio i nijedan nisam koristila. ne znam zašto, ali odvratno si izgledam tako zažbukana, a i odvratan mi je osjećaj.
onda sam konačno odustala.

i eto, tek kad od nečega odustaneš, to ti samo dođe :cerek:
a možda sam rođena s tim :o :zubo:

Zapravo, meni se cijeli postupak pronalazenja onog sto mi pase svodi na metodu pokusaja, pogresaka i pogodaka. :D

Nivea mi nije nesto u dekorativnoj kozmetici, sto se tice njege, jos i mogu proc.
Njihovo mlijeko za tijelo (ne losion) je dobro, jest da si mastan i ljepljiv, ali se koza ne peruta drugi dan nakon spavanja.

Kad se radi o tim tekucim puderima, toniranim kremama i slicnim kamuflirajucim elementima koji se vide preko dana, to je twilight zone. :D
Jer to moras isprobati kroz neko vrijeme kako se drzi na danjem, a kako na umjetnom svjetlu.
Pa boja koja nije ista na pocetku i na kraju suncanog dijela godine.
Konzistencija takodje uvijek ne odgovara kozi.
Mah, zajebano za popizdit.
A otprilike toliko i kosta. Da popizdis. :D

Kako bilo....kad si mlad, ili bar mladji, onda je to lakse.
Vecina stvari ti pase. Pogotovo ako pogodis odgovarajucu boju.
Em si lijepa jer ti je koza sama po sebi napeta, em se sve to skupa nekako bolje drzi.

Uglavnom, da skratim....meni se te bb kreme nisu pokazale nesto dobrima, ali ja sam ih samo isprobavala, ili na ruci ili malo testera u skatuljicu pa se onda doma trackala.

Kako rekoh...dnevne tonirane Diorove su bile ok, ali mi je tesko rec jesu li se one pogorsavale mijenjanjem sastava ili je cisto stvar mog starenja kad vise ne izgledas kao prije ma sto da stavis na sebe. :zubo: :ne zna:

Jednom sam dobila tester za Diorov Icone (Diorskin linija) cream to powder foundation i to je bilo savrsenstvo. Pogotovo za nocne izlaske kad svjetlo nije jako okrutno prema godimama. :D
Uspjela sam kupiti jedan i onda su pizde prestale to proizvoditi. :durica:

Kod ovog kojeg sad koristim radi se o tzv blur tehnologiji. Tj, nesto za zamagljivanje, mutno vidjenje realnosti.
Otprilike kao kad ocoravis na blizu pa si si sve ljepsa jer sve slabije vidis. :D
Samo sto taj to radi i za one dobrog vida.

Eto, sad sam zadovoljna ovim Lancomovim zracnim za po danu, ostatke ostataka iconea cuvam za posebne prilike a ti isprobavaj i dalje te uredno obavjestavaj o rezultatima.
Kako rekoh, sve je to metoda pokusaja, pogodaka, pogresaka..... :ne zna:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

12 Nov 2014, 22:50

Margarita » wrote:Kolegice su mi kupile Vichy bb kremu, ne koristim pudere pa da kao probam s nečim lakšim. I sad, ako tu bb namažem na čisto lice upije se i postanu vidljive sve borice. Izgledam ko da imam pet banki. :zubo: A ako prvo stavim hidratantnu kremu pa onda bb, ta bb se ne da namazati. Umjesto da se razmazuje ona se seli po licu u skupinama ma koliko malu količinu stavim.
Jel se radi o Idealia bb kremi?
Mislim da sam koristila neke testere od toga, one sto dobijes u vrecici ali me se nije dojmilo. :ne zna:
A ni reviewi na makeupalley nisu bas nesto.
2.9 od mogucih 5. ne zvuci ohrabrujuce. :ne zna:

No, htjela sam rec da te kreme ne bi trebale ici na hidratantne kreme koje se stave na lice ispod. Jer bi one same po sebi trebale biti...jel, hidratantne. I lako razmazive bez da zbukaju lice i ulaze u bore i tako ih isticu.
Sto ocito nisu. :D

Probaj pomijesati na nadlanici hidratantnu koju koristis sa tom bb u boji, mozda je malo razblazis i ucinis mazivijom. Bez da ti se seli po licu u skupinama.
Btw, znam kako to izgleda. :D

Ili probaj na lice staviti samo serum i primer, ja koristim ANR od Estee Lauder, na to ono u ljubicastoj boci....perfectionist protiv bora i za zatezanje koze pa onda na to i taj tekuci blur puder.
Hidratantnu stavim po noci, za preko dana mi se cini previse sve to lijepit na facu.

E da, imala sam i Bobby Brown dnevnu toniranu kremu, dakle, ne bb ni cc ili sto vec i to je bilo jako dobro za moju suhu kozu osim sto je problem bio da se sjajilo ko pasje mudo na faci.
Koristenje pudera u prahu (koji je trebao upiti sjaj) je dovodilo do isticanja bora ali sam tome doskocila tako da sam kremu nanosila na serum a onda onaj ljubicasti zagladjivac bora koji daje mat efekt preko toga.
Ipak, necu ponovo kupiti tu njihovu kremu jer su preskupi za ono sto daju.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

12 Nov 2014, 22:57

Nakon ovoga kažeš da ti je fejsbučenje komplicirano? :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

12 Nov 2014, 23:10

karambol » wrote:Nakon ovoga kažeš da ti je fejsbučenje komplicirano? :zubo:
A? :confused:
Pa ovo su osnove cak ne narocito dobrog, nego onako....ljudsko sam bice pa me se necete prepasti kad me vidite ...izgleda. :D
Kao kad ucis pisati pa pocnes sa povlacenjem ravnih i kosih crta.
Tako sam bar ja u prvom razredu.

Ok, malo pretjerujem, ali ocito je da je interes taj koji cini stvari jednostavnima ili kompliciranima. :D
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

12 Nov 2014, 23:26

Baro...sva si ozbiljata. :D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

13 Nov 2014, 08:33

Bara huda » wrote:
Ili probaj na lice staviti samo serum i primer, ja koristim ANR od Estee Lauder, na to ono u ljubicastoj boci....perfectionist protiv bora i za zatezanje koze pa onda na to i taj tekuci blur puder.
Hidratantnu stavim po noci, za preko dana mi se cini previse sve to lijepit na facu.
Isprintat ću si ovo i odnijeti u parfumeriju. Valjda će prodavačica znati o čemu pričaš. :D
Ili ću papirić diskretno zaboraviti na kuhinjskom stolu, brzo će Božić. :zubo:
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

13 Nov 2014, 10:40

http://www.heinemann-dutyfree.com/wien_ ... 100ml.html je to ljubicasto.
Zaprvo, boca je ljubicasta, ono unutra je bijelo. :D

ADN je http://www.heinemann-dutyfree.com/wien_ ... 100ml.html
To je serum na koji ide primer iz lila boce.

Kako proci jeftinije od ovog sto tu pise.

Dakle...tko dosta leti avionom, ili ima nekog tko cesto ide po djuticima, treba uzeti clansku karticu Heinemann duty free shopa.
Naruci se online i dodje doma.
Prednosti te kartice su da se jednom mjesecno dobije popust od 20% na jednu stvar koju kupis. Sto nije znemarivo kad je cifra malo visa.
Dobije se i neki poklon bon od 10 € kao dobrodoslica i za rockas ti isto daju tako nekako, koliko se sjecam.

Heinemannovih djutica ima na raznim aerodromima, ne na svim u Evropi ali i ovo je ok.
Ince...Schipool u Amsterdamu je najpovoljniji za kupovinu, Barcelonski mi se cini najskuplji.
Ima negdje i lista za usporedbu ali mi se ne trazi.

I da, ovo su sve velika pakiranja, od deci (100 ml) takvih nema u normalnim kozmetickim ducanima. A sto je manja boca, ispada skuplje po mililitru.
Tako da se vise isplati kupiti vece pakiranje iako je pocetna cijena visa, ali to traje dugo, meni skoro godinu dana izdrzi.
Tako da to ispadne nesto slicno kao kupovina na akciji. :D

Ja obicno istrazujem i probavam po parfumerijama a onda ciljano kupujem u djutiju. Naravno, ako ima jer cesto nema ono sto nadjem vani.
Ali sto se parfema tice....to je obicno isti asortiman.

I da....vise volim kad sama kupim tako nesto nego kad narucujem od muza.
Prvo, obicno moram slikati i slati sliku sto hocu jer je on prekomotan da bi pamtio, a drugo....nije mi milo cut njegov komentar....pa kupi si ako ti to treba. :gaah:

Naravno da mi ne treba, za prezivit mi treba malo kruha i vode, ali me veseli a time bi trebalo i njega veselit. Jer ne cinim ja to zbog sebe, nego da on ima njegovanu i fes zenu a ne neku sta pari ka raža. :ne zna:
Naivac, ko i ostali muski. :rolleyes:
Misli da zenska ljepota dolazi iznutra. :giggle: :lol: :rofl:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

13 Nov 2014, 10:42

karambol » wrote:Baro...sva si ozbiljata. :D
Sefe, ljepota ni za zajebanciju.
Za to sluzi politika. :D
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

13 Nov 2014, 10:57

Bara huda » wrote:http://www.heinemann-dutyfree.com/wien_ ... 100ml.html je to ljubicasto.
Zaprvo, boca je ljubicasta, ono unutra je bijelo. :D

ADN je http://www.heinemann-dutyfree.com/wien_ ... 100ml.html
To je serum na koji ide primer iz lila boce.
Na obje bočice piše da je serum. Samo je smeđi noćni. :misli: Kako ja niš ne kužim. :tuzni:
Prvo stavim smeđu bočicu pa preko ljubičastu? Ili obrnuto?
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

13 Nov 2014, 13:45

Margarita » wrote: Na obje bočice piše da je serum.
Kad na boci pise vino, onda ga moras probat da vidis jel ti ide uz jelo, raspolozenje, okus.
Tako i ovo, probas ako te to zabavlja.
Ionako je sve to prodaja iluzije...kao i iz vinske boce. :D
Ali da ces se pomladit....tesko. :ne zna:
:zubo:

Samo je smeđi noćni. :misli: Kako ja niš ne kužim. :tuzni:
Prvo stavim smeđu bočicu pa preko ljubičastu? Ili obrnuto?
Smedji nije nocni nego se stavlja i po danu. I prije spavanja pa onda uobicajena rutina. Nocurak ulje i ostalo.
Ime dolazi od toga sto bi koza trebala izgledati kao nakon dugog, okrepljujuceg nocnog sna za vrijeme kojeg se regenerirala, obnovila i antioksidirala.
Mogli su ga nazvat i Advanced Fuck Repair, mozda bi imao i bolju prodju. :cerek:

Uglavnom, taj je bio prvi od te sorte seruma, sad ih ima svakakvih, no to cu prepustit svakom za sebe da se bakce proucavanjem po netu.

Ajmo delat....ujutro na lice stavim kap, dvije sluzi iz smedje boce. Tanko razmazem i to se odmah upije/osusi.
Onda znam staviti kremu sa spf 30 i na to spric (to je ko pumpica pa kad stisnes izadje malo) iz ljubicaste boce. To je nesto polutekuce-polukruto, mlijecne, mat boje. Lako se razmaze po faci i osjetis kako je koza gladja, barsunastija. Trebalo bi djelovat i kao peglac bora, zatezac koze i ucvrscivac tonusa ali ja sam pametnija od toga pa znam da je obecanje ludom radovanje. Pa se pravim luda. :D

Kako bilo, dok se ima i moze....a jebiga, i kramari trguju.
A mene koliko-toliko veseli.


Imas i treci od te linije....iluminator u tirkiznoj boci.
Eto. Da se imas cime zabavljat u dokone sate. :E



Jel se vidi da se meni danas nista ne radi? :ne zna: :D
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

13 Nov 2014, 14:22

Bara huda » wrote:


Ajmo delat....ujutro na lice stavim kap, dvije sluzi iz smedje boce. Tanko razmazem i to se odmah upije/osusi.
Onda znam staviti kremu sa spf 30 i na to spric (to je ko pumpica pa kad stisnes izadje malo) iz ljubicaste boce. To je nesto polutekuce-polukruto, mlijecne, mat boje. Lako se razmaze po faci i osjetis kako je koza gladja, barsunastija. Trebalo bi djelovat i kao peglac bora, zatezac koze i ucvrscivac tonusa ali ja sam pametnija od toga pa znam da je obecanje ludom radovanje. Pa se pravim luda. :D

Kako bilo, dok se ima i moze....a jebiga, i kramari trguju.
A mene koliko-toliko veseli.


Imas i treci od te linije....iluminator u tirkiznoj boci.
Eto. Da se imas cime zabavljat u dokone sate. :E



Jel se vidi da se meni danas nista ne radi? :ne zna: :D
I onda na sve to još onak mirakl u boji? Ajd dobro. Kad probam, javim.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

13 Nov 2014, 17:23

Bara huda » wrote: No, htjela sam rec da te kreme ne bi trebale ici na hidratantne kreme koje se stave na lice ispod. Jer bi one same po sebi trebale biti...jel, hidratantne. I lako razmazive bez da zbukaju lice i ulaze u bore i tako ih isticu.
Sto ocito nisu. :D
Hm, ja uvijek stavljam na hidratantnu kremu i serum, inače su mi presuhe, koža mi se počne perutati i ulaze u bore i ističu ih :zubo:
Probala sam Garnier, Biotherma, Misha, Bourjois. Garnier je najbolje razmaziv, ali njihova svjetlija nijansa mi je malo tamna preko zime. Nemam stav o Biothermi i Mishi, samo sam isprobala jednom, jedino svjetlija Misha mi je isto pretamna. Bourjois ima čak 2 izbora kreč nijansi :S krema je CC (to je, kao, unaprijeđena BB krema) :frajer: malo stavim, fino se zblenda, izjednači lice, a nije žbuka osjećaj.

Vidim da je Beau, pisala o Nivei - njihove tonirane kreme su užasne. Nije bilo testera, pa sam na blef kupila "svijetlu" nijansu :rolleyes: Izgledala sam kao Indijanci iz filmova, onda kad su ih još glumili našminkani bijelci :facepalm:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

13 Nov 2014, 21:08

Margarita » wrote: I onda na sve to još onak mirakl u boji? Ajd dobro. Kad probam, javim.
Da.
Tako ja radim.
A smislili su i novo.
Sa tim se ti zaje...proucavaj. :zubo:

Po meni, to je sadrzaj lila boce sa pigmentom.


http://www.esteelauder.com/product/631 ... p-SPF-25


Jebemu, sad su mi na pamet pala rebra koja smo jeli u Amerike. :misli: :confused:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

13 Nov 2014, 21:38

blue » wrote: Hm, ja uvijek stavljam na hidratantnu kremu i serum, inače su mi presuhe, koža mi se počne perutati i ulaze u bore i ističu ih :zubo:
Probala sam Garnier, Biotherma, Misha, Bourjois. Garnier je najbolje razmaziv, ali njihova svjetlija nijansa mi je malo tamna preko zime. Nemam stav o Biothermi i Mishi, samo sam isprobala jednom, jedino svjetlija Misha mi je isto pretamna. Bourjois ima čak 2 izbora kreč nijansi :S krema je CC (to je, kao, unaprijeđena BB krema) :frajer: malo stavim, fino se zblenda, izjednači lice, a nije žbuka osjećaj.

Vidim da je Beau, pisala o Nivei - njihove tonirane kreme su užasne. Nije bilo testera, pa sam na blef kupila "svijetlu" nijansu :rolleyes: Izgledala sam kao Indijanci iz filmova, onda kad su ih još glumili našminkani bijelci :facepalm:

Serum ispod je ok ( i ono iz lila boce :D ) ali moje je iskustvo bolje ako se hidratantna krema mijesa sa pigmentiranom na nadlanici pa onda aplicira na lice nego da se prvo na lice stavi hidratantna a onda bb, cc ili koja vec.


Joj, sjebaše me sve to.
Nemojte me vise mucit! :gaah:
Maskirajte se kako znate i pisite tu :cerek:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

13 Nov 2014, 22:01

Znam, znam...ali...ne mogu si pomoći... :zubo:

Baro daj si :hek:


:cerek:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

18 Nov 2014, 14:23

Margarita » wrote:Kolegice su mi kupile Vichy bb kremu, ne koristim pudere pa da kao probam s nečim lakšim. I sad, ako tu bb namažem na čisto lice upije se i postanu vidljive sve borice. Izgledam ko da imam pet banki. :zubo: A ako prvo stavim hidratantnu kremu pa onda bb, ta bb se ne da namazati. Umjesto da se razmazuje ona se seli po licu u skupinama ma koliko malu količinu stavim.
boldano :rofl: to je zbilja nedopustivo :o
ja prvo očistim lice micelarnom vodom pa stavim hidratantnu kremu. onda sačekam pet, deset minuta da se upije pa namažem bb. i sve bude oke.

ovo što bara piše mi je čisti SF brrr :eek:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

03 Dec 2014, 23:40

Beau » wrote: boldano :rofl: to je zbilja nedopustivo :o
ja prvo očistim lice micelarnom vodom pa stavim hidratantnu kremu. onda sačekam pet, deset minuta da se upije pa namažem bb. i sve bude oke.

ovo što bara piše mi je čisti SF brrr :eek:
Evo za one koji se ne zele zamarati smedjim i ljubicastim bocama i sarenim bb tubama, stize direkt infuzija mladosti a sve u jednoj boci.
Prodavacice ti pocnu govoriti ti a baustelci opet fuckat za tobom. :lux:


http://www.esteelauder.com/product/631 ... up-SPF-25

Nisam jos isprobala ali sljedeci tjedan cu malo do djutica pa se nadam da ce imat.
Alma_B
Posts: 2
Joined: 24 Sep 2017, 20:34

24 Sep 2017, 20:42

Blesava wrote:
07 May 2013, 17:56
Krema, krema... Kakav laser! :gaah: Nije da mi ga nisu nudili za nekoliko kila novaca jer mi, kao, ništa drugo ne bi pomoglo, ali - postoji krema :cerek: Nudili su mi i tzv. kemijski piling za 5.000 novaca (uz napomenu da mi vjerojatno neće biti dosta jedan tretman :rolleyes:), ali sve sam u mjesec i pol dana riješila s kremom.
Dakle, krema se zove Pigmanorm i bojim se da ju nećeš dobiti bez (barem privatnog) recepta. U mom kvartu znaju i mene i lokalnu dermatologicu pa samo usmeno kažem da imam njenu preporuku, ali... ne daju mi ju drugdje.

Anyway, Pigmanorm mi je super bio za melazmu, i već za mjesec dana mazanja sam na licu tražila tragove bivšeg užasa.
Samo je trebaš oprezno (samo po flekama i određenom dinamikom) i uporno mazati...
Ako kupiš...javi pa ću ti napisati upute za korištenje :)
Srdacan pozdrav. :) ja sam nabavila kremu Pigmanorm, prepisala mi je dermatologica za hiperpigmentaciju. Pa bih bila jako zahvalna na uputama za korištenje :) tražila sam po netu a ne mogu naći, a upute koje su došle sa kremom su na Njemačkom :gaah: Unaprijed zahvaljujem :cerek:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

24 Sep 2017, 21:12

Alma_B wrote:
24 Sep 2017, 20:42
Srdacan pozdrav. :)
Pozdrav i tebi. :)
Alma_B wrote:
24 Sep 2017, 20:42
ja sam nabavila kremu Pigmanorm, prepisala mi je dermatologica za hiperpigmentaciju. Pa bih bila jako zahvalna na uputama za korištenje :)
A što ne pitaš nju? Tko se specijalizirao za dermato(venero)logiju, mi ili ona? ;)
Potpisi su za budale.
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

24 Sep 2017, 22:44

Stitch wrote:
24 Sep 2017, 21:12
Pozdrav i tebi. :)



A što ne pitaš nju? Tko se specijalizirao za dermato(venero)logiju, mi ili ona? ;)
Valja doći na red kod dermatologa. :zubo:

Alma_B wrote:
24 Sep 2017, 20:42
(...) a upute koje su došle sa kremom su na Njemačkom :gaah: Unaprijed zahvaljujem :cerek:
Haj', ako nije više od tri rečenice, uslikaj uputstvo pa ga okači ovdje - znam ja Njemački! :mirko:

:rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
Post Reply