Tekući puder - koji Ču???

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

12 Mar 2012, 20:52

e no, tribam si kupit novi puder, a kako ja nemam neku posebnu marku pudera koju koristim jer imam kožu koja podnosi kiselinu jednako ko i kremu, svejedno mi je! pa puder biram po tome čije mi ime ljepše 'zvoni' ili čija mi cijena manje ( :zubo: ) zvoni! :D

i eto sreće, u bipe sniženje koje traje do kraja 4.mj! puno finih proizvoda na sniženju 20%, među njima se našla i 2 tekuća pudera:

loreal true match (88kn na sniženju)

Image

maybelline dream foam (72kn na sniženju)

Image

malo bi pomoglo kad bi znala koja je količina u kojem, al ne mrem nać! zapravo, našla bi da mi se da tražit, al na prvu nisam našla, pa mi se više i ne da :o

enivej, moj je zaključak da je loreal općenito bolja marka od maybellina, al isto tako je ovaj od maybolina jeftiniji! :ne zna: što izabrati? kojim putem krenuti? što učiniti? kako dalje? :mama:

i da...ova foam me baš privlači...jer je to foam! pa ono...drugačije je, novo, cool i to! :D

ajte, dajte koju pametnu! jeste koristili? jel dobro? nije dobro? što ste čuli? što da kupim? :o


meg ti je glupa!!! :xlux:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

12 Mar 2012, 21:35

ja sam imala Maybelline puder i bila prezadovoljna. neki iz linije koju si stavila, ali nije foam nego powder.
ja koristim i njihove maskare :cerek:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
aryna
Posts: 269
Joined: 30 Jan 2012, 15:30

12 Mar 2012, 21:55

jadna mulica, imaš samo jedan odgovor. :o

kupi l'oreal. ovaj pjenasti maybelline bi možda mogao sušiti kožu (osim ako nemaš masnu).
pjene znaju sušiti.

ili kupi maybelline taj koji je pješčana imala.
"Čim sam vidio tvoju facu, znao sam da si to ti" (?!?!)
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

12 Mar 2012, 22:27

Pješčana » wrote:ja sam imala Maybelline puder i bila prezadovoljna. neki iz linije koju si stavila, ali nije foam nego powder.
ja koristim i njihove maskare :cerek:
ja kupila njihovu maskaru i zadovoljna sam! i cijenom i kvalitetom! :D
aryna wrote:jadna mulica, imaš samo jedan odgovor. :o

kupi l'oreal. ovaj pjenasti maybelline bi možda mogao sušiti kožu (osim ako nemaš masnu).
pjene znaju sušiti.

ili kupi maybelline taj koji je pješčana imala.
sad imam dva :raspa:

imam masnu kožu,...ne jako masnu, al suha definitivno nije! :zubo:

taj koji je oješčana imala, nije na sniženju, koji god to bio! daj čitaj uvodni post! nemoj da moram dramit :gaah:
meg ti je glupa!!! :xlux:
jednokratni klon
Posts: 3502
Joined: 19 Nov 2011, 07:45

12 Mar 2012, 22:32

Uzmi MF Color Adapt.

Image

Taj L'orealov sam imala jednom prilikom, tester, pa mi nije znatno bolji od MF.

edit: masnu kožu? ajme, onda nemoj. A nisam sigurna ni da ti je taj L'orealov onda dobar.
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

12 Mar 2012, 22:46

pa nemam jako masnu kožu! samo nemam suhu, nego više masnu! :ne zna: a ne toliko da se sjaji na suncu :rofl:

MF imam sad...al volim mijenjat stvari :o :rofl: npr nikad nisam kupila 2 put istu maskaru! uvij je druga, al se uglavnom držim marke MF i maybelline! mislim da druge marke nisam uzimala :misli:
puder ne koristim toliko često, pa se sporo troši...ovo će bit možda 3.-4. puder koji kupujem ikad! :zubo: pa zato triba bit nešto dobro, obzirom da ću ga duuuugo koristit! :rofl:

a meni ova ojena baš djeluje privlačno!! :mama: mene sve neuobičajeno prvilači! ja sam naivni kupac :mama:


edit: ajme imam par grešaka, al mi se ne da ispravljat :o
meg ti je glupa!!! :xlux:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

12 Mar 2012, 22:48

ja trenutno imam ovaj
Image

malo je skuplji, ali je dobar. ionako mi traje preko dvije godine :o
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

12 Mar 2012, 22:56

šta, moderatori su viša biČa pa ne tribaju čitat uvodni??? :gaah:

pješĆana, jesam napisala između koja 2 moram birat?? prema tome, između ta 2 reci koji je bolji :samar:

hebo te revlon! nemam ja kuna za revlon! :gaah:

al mi je rođendan na lito! :trep:
meg ti je glupa!!! :xlux:
User avatar
aryna
Posts: 269
Joined: 30 Jan 2012, 15:30

12 Mar 2012, 23:09

Mulica » wrote: ja kupila njihovu maskaru i zadovoljna sam! i cijenom i kvalitetom! :D



taj koji je oješčana imala, nije na sniženju, koji god to bio! daj čitaj uvodni post! nemoj da moram dramit :gaah:
pročitala sam uvodni post. :o

ali mislla sam da možda maybelline ima i svoje druge pudere na s sniženju, ali da si se ti napikla baš na taj pjenasti.

onda si pogledaj nijanse koje imaju, pa uzmi onaj od ta dva čija ti nijansa bolje paše. moguće je da u jednom od ta 2 uopće nemaju nijansu koja bi ti odgovarala, pa će ti izbor biti lakši.
"Čim sam vidio tvoju facu, znao sam da si to ti" (?!?!)
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

12 Mar 2012, 23:29

aha, super! dakle, nemaju baš svi proizvođači albino nijasne :tuzni:

ok! kupim šta nađem :rofl:
meg ti je glupa!!! :xlux:
User avatar
dejzi
Posts: 4649
Joined: 17 Sep 2011, 23:30

12 Mar 2012, 23:31

Pa ne treba tebi albino. :confused:

Ljepši mi je drugi. :o
Hand over the chocolate and nobody gets hurt.
User avatar
aryna
Posts: 269
Joined: 30 Jan 2012, 15:30

12 Mar 2012, 23:45

Mulica » wrote:aha, super! dakle, nemaju baš svi proizvođači albino nijasne :tuzni:

ok! kupim šta nađem :rofl:
pa sigurno da nemaju.
"Čim sam vidio tvoju facu, znao sam da si to ti" (?!?!)
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

12 Mar 2012, 23:49

dejzi » wrote:Pa ne treba tebi albino. :confused:

Ljepši mi je drugi. :o
pa reče jednokratna da njoj triba jako svijetla nijansa, a da je to 45 od MF! a ja upravo tu imam, ta je za 3 godišnja doba! tamnija je za ljeto kad pocrnim! :D tako da da, očito mi triba albino! :rofl:
meg ti je glupa!!! :xlux:
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1937
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

13 Mar 2012, 00:04

Loreal, mulice. Ja sam mejkap guru, čuj mene :mudri:
Ozbiljno, hvale ga. Za nude foam nikad čula, al mi bome nude foam ne zvuči kao prekrivajuć tekući puder.
Ali kad budeš imala para, uzmi revlon :o
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

13 Mar 2012, 00:17

A.P. » wrote:Loreal, mulice. Ja sam mejkap guru, čuj mene :mudri:
Ozbiljno, hvale ga. Za nude foam nikad čula, al mi bome nude foam ne zvuči kao prekrivajuć tekući puder.
Ali kad budeš imala para, uzmi revlon :o
ako si ti mejkap guru, ko šta je modni guru modni guru, onda ću uzet foam :rofl: :rofl:
ae, i ja bi loreal...al da je bar foam! :rofl: bez razmišljanja bi uzela! zvuči cool :frajer: :rofl:

što foam tebi ne zvuči posebno? :trep:

kad se bogato udam, kupit ću revlon! :rofl:
meg ti je glupa!!! :xlux:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

13 Mar 2012, 01:08

Mulica » wrote:šta, moderatori su viša biČa pa ne tribaju čitat uvodni??? :gaah:

pješĆana, jesam napisala između koja 2 moram birat?? prema tome, između ta 2 reci koji je bolji :samar:

hebo te revlon! nemam ja kuna za revlon! :gaah:

al mi je rođendan na lito! :trep:
oprosti, usred posla sam došla vamo i pokušala pomoći.
kad kupiš, prijavi.
možemo testirati: ja ću te za nadoknadu poljubiti četiri puta, kao Francuzi :D pa da vidimo jel ostaje puder na licu
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
zeleni zub
Posts: 494
Joined: 29 Nov 2011, 01:35

13 Mar 2012, 07:08

Imala sam puder u pjeni i to je bilo nešto super, ali druga firma. Ali taj koncept pjene je super, nekako nije žbukast.
User avatar
Tupelo
Posts: 2937
Joined: 21 Sep 2011, 09:41
Location: Where Is My Mind?

13 Mar 2012, 08:42

Pješčana » wrote:ionako mi traje preko dvije godine :o
Ovo ti baš i nije pametno.
Tekući puderi uglavnom traju godinu dana.

Budući da traju po godinu dana, zbilja mislim da se na puderima ne treba šparati.
Od tekućih koristim Lancome Photogenic Lumessence.
Image

Ne mora to baš biti puder za 400-500 kuna, ali između MaxFactora/Loreala/ostalog smeća i Lancomea postoji dosta kvalitetnih pudera koji koštaju oko 200 kuna.
Meni su iz te kategorije dobri bili Dessange puderi. Ima ih u Mulleru.
Dobro prekrivaju i matiraju i zbilja su lagani za kožu.
...don't you know there ain't no devil that's just god when he's drunk
well this stuff will probably kill you let's do another line...
Tom Waits, Heartattack and Vine
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

13 Mar 2012, 09:18

Mulica » wrote:ajte, dajte koju pametnu! jeste koristili? jel dobro? nije dobro? što ste čuli? što da kupim? :o
ne znam, ove koje predlažeš nisam koristila
trenutno se trackam toniranom kremom, ovom:

Image

odlična je, vlažna, paše koži i košta 108 kn :cerek:
a ako se baš moram inkartavat onda dobacim još malo shiseidovog u kamenu, on košta previše za moj ukus :durica:
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

13 Mar 2012, 10:11

Probala sam ovaj pjenasti u dućanu na ruku (zanimala me tekstura :D ) - ne sviđa mi se što ne možeš precizno dozirati jer pjena buja :ne zna:

Pješčana jel Revlon još ima onaj sistem špatule u bočici? Kad god pomislim da bi mogla probati Revlon sjetim se te totalno nepraktične ambalaže :facepalm:

bajo gdje se kupuje ta krema? Imaju li testere?
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

13 Mar 2012, 10:22

Meni je ovaj od MF super. Mekan je ko krema. I super miriši. Oko 100 kuna.

Image
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

13 Mar 2012, 10:29

blue » wrote: bajo gdje se kupuje ta krema? Imaju li testere?
lavanda mia, u ilici - http://www.lavandamia.hr/kontakt.aspx
ne znam da li imaju testere, ja sam ga isprobala od sestre i odmah se oduševila
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

13 Mar 2012, 10:49

blue » wrote:
Pješčana jel Revlon još ima onaj sistem špatule u bočici? Kad god pomislim da bi mogla probati Revlon sjetim se te totalno nepraktične ambalaže :facepalm:
mda.
ovaj moj nije imao ništa u bočici. onak, ko boca soka. :rolleyes:
pa mi je jez savjetovala bočice s pumpicom, ali prije odlaska u kemig ja sam lijepo prelila dio u malu plastičnu bočicu od fiziološke, koja je mekana i završava ko duda.

tupelo, zašto misliš da nije ok koristiti isti puder duže od godinu dana? misliš zbog roka trajanja? ja ga u jednoj godini ne uspijem iskoristiti :ne zna: a ostane mi isti miris i boja i tekstura i kasnije
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

13 Mar 2012, 12:42

tupelina, rođendan mi je u ljeto, pa budi dobra i kupi mi puder koji nije smeće! :cerek: bit ću jako zahvalna! :S

do tad se skoncentrirajte na moj budžet :gaah:

kupiČu puder u sve po 8 i onda ću vam ga ode keljit dok vama ne izbiju prištevi po faci!!! jeste čuli??? :mad: pomažite!!!

dakle, foam se ne može dozirati fino! pas mater...a meni to foam baš napeto! dakle, onda ću vjerojatno kupit loreal! :raspa:

...osim ako ne nađem revlon ili lancome na nekom jebačkom sniženju! :rofl:
meg ti je glupa!!! :xlux:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

13 Mar 2012, 12:50

pa imaju foam u onim kutijicama iz kojih prstima uzmeš malo i natapkaš po licu
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Post Reply