Trend ugradbenih trepavica

Ljepota za sve: nađite pravi savjet!
User avatar
Herbicidna
Posts: 1099
Joined: 08 Feb 2017, 17:20

20 Nov 2019, 12:45

Mislim na one ekstenzije trepavica koje se ne uklanjaju kad se skida i šminka poput umjetnih trepavica, vec se ugrađuju kod "ovlaštene osobe" i traju valjda dok se sama trepavica, na koju se ekstenzija ugradila, ne olinja.
Zadnjih desetak dana sam izbliza vidjela nekoliko primjeraka uživo i nije mi jasno puno toga.
Vrlo sam zbunjena po pitanju estetike i funkcionalnosti tih kerefeka. Osjećam se valjda onak kak se osjećaju svi ljudi koji ne kuže kako osoba koja ima duge nokte funkcionira u svakodnevnom životu. :zvrko: :brukica: :kava:
E sad, trend dugih umjetnih noktiju nije nikad prošao, danas ih imaju svi pa čak i starije zene po najvećim zabitima, pa me zanima mislite li da je trend pretjerano gustih i stršećih trepavica sad vec toliko rasprostranjen i prihvaćen da mu se ne vidi kraj?!

Zalipila bih sliku, ali mislim da nije nužno: onaj tko ih je zapazio negdi RL zna o čemu govorim. :misli:

Kilav je naslov, al kilav je i trend... :ne zna:


User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

20 Nov 2019, 22:54

Ne znam za trend, ali zanima me koliko to košta. Vjerojatno pravo bogatstvo.
Potpisi su za budale.
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

21 Nov 2019, 09:16

Stitch wrote:
20 Nov 2019, 22:54
Ne znam za trend, ali zanima me koliko to košta. Vjerojatno pravo bogatstvo.
Čak i ne pretjerano. Ima u mojoj blizini jedan kozmetički salon pa su istaknuli cijene u izlogu: prvi tretman iznosi 300 kn, ali onda moraš obnavljati (dopuna) po cijeni od 150 kn, pretpostavljam jednom mjesečno. Kao i svaki stroj: mašina najmanje košta, zarađuje se na repromaterijalu.

Rekla bih da je to kao i sa svakom šminkom: možeš se nalarfati da te se izdaleka vidi, a možeš se i pristojno našminkati. I kao i sa svakom kozmetičarkom: itekako se može ekstenzijama oponašati prirodan izgled.

Inače, doma imam umjetne trepavice koje sam svojevremeno kupila iz pizdarije. Ljepilo se davno stvrdnulo, ali mogu poslužiti za fašnik. To je tek smijurija. :D
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

21 Nov 2019, 15:48

Zašto stati na umjetnim trepavicama? Šta je s umjetnim rukama & nogama? Bubrezima? Mozak umjetni, e to bi bio fol! :o

Msm, inteligencija je odavno umjetna postala, pa...:brukica:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

21 Nov 2019, 18:10

Trendovi se stalno mijenjaju i izmišljaju zato da se ljudima uzmu pare. Glupim ljudima. Pametni te pizdarije ne šljive ni pol posto. Što opet ne znači da im se ne može štogod uvaliti, na drugom području. :D

Ako je osoba ozlijeđena ili unakažena, okej. Nemam ništa protiv plastičara i uljepšavanja, pogotovo kada je posrijedi rekonstrukcijska kirurgija. Ali slušati medije i kozmetičke tvrtke čista je glupost. Liječiti treba nesigurnost, a ne tobožnju ružnoću. :rolleyes:
Potpisi su za budale.
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

21 Nov 2019, 18:56

Ti si i protiv umjetnosti i protiv umjetnina, priznaj! Balkanjero...:o
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

21 Nov 2019, 19:34

Umjetnina je lijepa, prirodna žena. Takva kakva jest. Ne trebaju joj druge trepavice, nokti, usne ili nos. :p
Potpisi su za budale.
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

21 Nov 2019, 22:16

Iđibiži, toe sirovina, ane umjetnina!
Nemoš bez trepavice u Evropu. Kamo umjetna usna, cica & gujsca? A? Pa neš valjda kood majke rođen...:o
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
Marisol
Posts: 109
Joined: 24 Aug 2019, 16:54
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

27 May 2020, 08:34

Trepavice koje sam vidjela na drugima mi se čine ok (valjda su bile tako umjereno napravljene da izgledaju prirodno), a i ok mi zvuči da ne moraš svaki dan nanositi maskaru i tuš, nego čim se ustaneš već imaš rješeno pitanje šminke - ušteda ne toliko vremena jer ne uzima to toliko vremena, nego jedna stvar za razmišljanje manje (ušteda prostora u mozgu).

Ali da, standardi postaju sve veći i ljudi (pogotovo žene) maltene trebaju potpuno promijeniti svoj prirodni izgled kako ne bi djelovale "zapušteno", "neuređeno", "neugledno"... pretjeruje se. I nije zdravo za samopouzdanje.
Post Reply