Redizajn portala

Koliko para, toliko muzike
User avatar
Mugen
Posts: 286
Joined: 14 Jan 2017, 16:01

11 Mar 2017, 10:47

Kao i obično, Hrvatine su odlučile prekopirati moderne trendove i redizajnirati svoje portale, blogove, sajtove. Ja više ne mogu listat ni jedan portal koliko mi je krajnje nepregledan novi dizajn. Pisses me off!! Mislim, nije da se ima šta za čitati, ali za jutarnju lijenost sve je okej. I onda mi promijene dizajn, rutinu mi diraju svojim malograđanskim potrebama za slijeđenjem mode. Mrzim ovu zemlju. Jutarnji i Tportal izgledaju koma!!


Venus sort of just wants to shop online for makeup.
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

11 Mar 2017, 11:00

Mugen wrote:
11 Mar 2017, 10:47
Jutarnji i Tportal izgledaju koma!!
Ima li lijeka za to?

Ja sam se odvikla od portala i život mi je lijep.



A što se tiče dizajna i redizajna, pa o brendiranju i rebrendiranju , stvar je jednostavna. Skupi se ekipa, timbilding,pa unajme nekog ko će im dići lovu, pa se to sve prenapuše, pa se preplati, pa se dijeli lova a reklame stižu iz firmi koje ne daju plaću radnicima.


Imaš pravo mrziti!
kurvanjski avatar, a
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

11 Mar 2017, 11:02

Slažem se. Rijetko je koji naš portal čist i pregledan. Još su k tomu počeli spajati domene da bi imali više posjetitelja, što je na Zapadu davno proglašeno glupošću. Ali što ćeš, kod nas caruje Gemius i brojanje klikova. Umjesto da se broje konverzije. Bitno je koliko imaš pretplatnika, a ne koliko imaš klikova. No to je već druga i duga priča. :raspa:
Potpisi su za budale.
User avatar
Mugen
Posts: 286
Joined: 14 Jan 2017, 16:01

11 Mar 2017, 11:19

Chilimama wrote:
11 Mar 2017, 11:00
Ima li lijeka za to?

Ja sam se odvikla od portala i život mi je lijep.



A što se tiče dizajna i redizajna, pa o brendiranju i rebrendiranju , stvar je jednostavna. Skupi se ekipa, timbilding,pa unajme nekog ko će im dići lovu, pa se to sve prenapuše, pa se preplati, pa se dijeli lova a reklame stižu iz firmi koje ne daju plaću radnicima.


Imaš pravo mrziti!

Ma e, volim ujutro surfati. Aka skupljati celulit na kauču. :cerek: Tako da me ovo sve poprilično izbija. Neki me dan izbio članak o Kurvindi Grobar-Kitarović, prokleta droljetina i njeno laganje i negiranje činjenica, njena odvratna propaganda za rat. I to mi se još prikaže OGROMNIM thumbnailom (ha? Jesam dobro nazvala ono kad imaš sliku i naslov članka koja je zapravo link na isti?) s njenom ružnom glavurdom.


Što se tiče tog što si u sredini napisala - e, cijela nam je trula banana od države takva. Krađa na leđima radnika. A i radnici su krembilčine na kvadrat, kad se ne znaju pobuniti. Jebemti, mrzim stavove ovih pilića od ljudi ''šuti, budi zahvalan što radiš?'' JEBENO MOLIM??! MOJE JE JEBENO LJUDSKO PRAVO DA RADIM, NEĆU NIKOME BITI ZAHVALNA JER RADIM!!! Dat ću otkaz, sve ih jebeno mrzim.

Posebno mi je drag proljev o zemlji znanja. Svi pismeni ko Cigo na kraju osnovne. I boli ih kurac za pismenost. Radim u prosvjeti i vjerujte mi da mi se gadi kurikul po kojem se radi, stav kadra da ih boli kurac za djecu jer nisu njihova i licemjerje Ministarstva i gradskih i općinskih ureda za obrazovanje. Jedva čekam njihove penzije, jedva. Ako će ikada shvatiti da su sami upropastili jebenu zemlju. Neka ih hrani njihovo odustajanje i dizanje ruku jer to nije u opisu njihovog posla.
:snajper:

Nije ni čudo da nam je ''štampa'' kakva je, only looks, no soul inside. JER JE CIJELA DRŽAVA U KURČINI.



Malo sam off topic. :cerek:
Venus sort of just wants to shop online for makeup.
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

11 Mar 2017, 11:24

Pa nisi oftopik. To je preslik i portala. Sve je to isto od prosvjete, zakona o radu, zakona o medijima...a sve piše na portalu pa smo on topik.
kurvanjski avatar, a
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

30 Oct 2017, 17:20

Stitch wrote:
11 Mar 2017, 11:02
Slažem se. Rijetko je koji naš portal čist i pregledan. Još su k tomu počeli spajati domene da bi imali više posjetitelja, što je na Zapadu davno proglašeno glupošću.
Kao suprotnost, Los Angeles Times lijep je i dobro dizajniran portal. Lako ga je čitati. Takvo što doista rijetko viđam u toj kategoriji. :D
Potpisi su za budale.
Post Reply