Hajka na Index.hr

Koliko para, toliko muzike
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

28 Sep 2015, 20:32

Stitch » wrote:
Ovdje, recimo. :raspa:





Judolina huškaš, a nama lažeš da nisi. Kao da nemamo sve crno na plavom. Ovo je forum, zaboravio si? Nije teško naći dokaze o protudržavnom djelovanju. :kava:
Dobar pokusaj, ali to nije huskanje. Huskanje bi bilo da sam rekao judolinu, uzmi pusku i kreni, ali to nisam rekao. Rekao sam da bi bilo dobro (DA SI), ali to nije huskanje, niti nagovaranje ;)


User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

28 Sep 2015, 20:34

judolino » wrote:I moli boga, Miki, da te pravosudni sustav dokrajči, jer ako išta ostane od tebe, tad ćeš konačno shvatiti tamnu stranu peteespea... :korade, al simetričan:
A ko kaze da je vec nemam ptsp :misli:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

28 Sep 2015, 20:55

miky0 » wrote:
Ne pravim se ebete, nego stvarno, di sam huskao :ne zna:
..to ti pitaj istrazitelja kad budes na ispitivanju. :kokice:

razmisljat ce i on jel se tu radilo o huskanju, pozivanju na drzavni udar ili pozivanju preko javnih medija na gradjanski rat. :kokice:

vjerojatno ce bit optuzba za sve to. :kokice:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

28 Sep 2015, 20:56

miky0 » wrote:
A ko kaze da je vec nemam ptsp :misli:
od cega? posttraumatski stres zbog utaje poreza? :D
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

28 Sep 2015, 21:01

miky0 » wrote:
A ko kaze da je vec nemam ptsp :misli:
A dobil si ga od praznih konzervi mesnih doručaka koje su ti ostavili Česi po apartmanima?

Jesi li se ikada upitao zašto ljudi koji su prolupali u ratu nisu koknuli nekoga glavonju, nego redovno nekog bezveznjaka iz vlastite okoline? Jesi li?
E vidiš, prije tog bi im netko rekao: "Umjesto što si pucao po pravoslavcima, bolje bi ti bilo..."

Ja bih na tvom mjestu dobro provjerio brave prije nego što ugasim svjetlo prije spavanja, ako bih ga uopće ugasio...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

28 Sep 2015, 21:10

judolino » wrote: Ja bih na tvom mjestu dobro provjerio brave prije nego što ugasim svjetlo prije spavanja, ako bih ga uopće ugasio...
A jeli ovo trebam shvatit kao prijetnju?
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

28 Sep 2015, 21:13

..a unda » wrote: od cega? posttraumatski stres zbog utaje poreza? :D
Ja sam pretplatio porez. Drzava je vise dobila od mene nego sta cu ja od iste dobit nazad, zato te molim da svoje insinuacije ostavis za svoju wc skoljku :bicedobro:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

28 Sep 2015, 21:54

miky0 » wrote:
Dobar pokusaj, ali to nije huskanje. Huskanje bi bilo da sam rekao judolinu, uzmi pusku i kreni, ali to nisam rekao. Rekao sam da bi bilo dobro (DA SI), ali to nije huskanje, niti nagovaranje ;)
to je cisto huskanje, nagovaranje. to sto ti mislis da je huskanje, to je zapovjed. :kokice:

ali, tu razliku ces morat obajsnit ovima iz ureda za nacionalnu sigurnost, ne nama. najmanje jedan ured. :kokice:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

28 Sep 2015, 21:55

miky0 » wrote:
Ja sam pretplatio porez. Drzava je vise dobila od mene nego sta cu ja od iste dobit nazad, zato te molim da svoje insinuacije ostavis za svoju wc skoljku :bicedobro:
to je ono sto ti govoris, a tebi i nije bas za vjerovat. ko zna sto ce tu porezna sve utvrdit. :kokice:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

28 Sep 2015, 22:02

miky0 » wrote:
A jeli ovo trebam shvatit kao prijetnju?
..to isto su se jucer i danas pitali sabornici kad su vidjeli da im radis o glavi. :kokice:

mislim da ce ti uskoro pokucat neko na vrata i pitat to isto pitanje.. cuj, lolo, one puske protiv sabornika, jel se ti to nesto kao prijetis? ..jel lolo? :kokice:

jel shvacas da nakon toga idu rutine, ono, pretraga kuce, potraga za oruzjem, ispitivnje svih ukucana, itd..
naravno, njima je sve zanimljivo i sve im je sumnjivo, pa i svi racuni, kolko je placeno poreza, skrivena gotovina negdje, jel tebe neko financira za ova tvoja huskanja, kako te financira, kako se to provlaci, kroz sto, kojim kanalima, jel to nesto medjunarodno, jel turizam samo paravan, itd, itd.. :kokice:
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

28 Sep 2015, 22:32

miky0 » wrote:Nisam ja to talo mislija, glupo je ispalo. Malo sam blesav, pa napisem koju vise, aj majti izbrisi ti to.
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

28 Sep 2015, 22:34

..a unda » wrote:
ti si zaboravio na onog komadanta samila iz trogira.. pa policija, pa sluzbe neke, pa pretrage, pa ovo, pa ono, pa sudovi..i eto, nakon nekoliko mjeseci, vise cak, zajebavanja sa drzavom.. gdje je sad taj samil? nema ga nigdje? a znas zasto? zato jer je oslobodjen od tuzbi za terorizam, huskanje itd, ali ipak, sud je presudio da ne smije ic na net. zamisli da ti ne smijes ic na net, a? ..a? :kokice:
Da znaš da sam ga se sjetila prije nego sam ovo pročitala. :S :rofl: :rofl: :rofl:

Ajme, kazne. Sve može, ali da na net ne može. :cry:

Ona moja anketa će ispast proročanska. Kad tad će miki u zatvor zbog trkeljanja. :zubo:
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

28 Sep 2015, 22:49

Miki, kad se moj susjed vratio iz zatvora, pod optužbom za isto tako neki terorizam :zubo:, bome je rekao da su mu svašta radili.
Pa ti pazi što pričaš.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

28 Sep 2015, 23:14

Eks » wrote:Miki, kad se moj susjed vratio iz zatvora, pod optužbom za isto tako neki terorizam :zubo:, bome je rekao da su mu svašta radili.
Pa ti pazi što pričaš.
on to misli da kad kaze..puskom na sabornike.. da je on rekao nesto da bi mu se svi trebali klanjat?

ovo je javni medij, isto mu je kao da dodje pred sabor i pocne vikat.. puskom na sabornike, tako ce se napravit usluga covjecanstvu..

da to napravi pred saborom, u roku keks bi bio na zemlji i dobio onu lakat polugu i cetvorica bi ga kao salamu stavila strpala u maricu.
on se ovdje osjeca zasticen i misli da moze nekaznjeno huskat i bavit se terorizmom, a na isto mu dodje, il ovdje il na markovom trgu.. :kokice:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

28 Sep 2015, 23:28

miky0 » wrote:
A jeli ovo trebam shvatit kao prijetnju?
E, jebi ga sad, druže, pa nisam baš toliki sadist da nakon lagodno provedenih dvadeset i nešto godina tvoju sivu masu primoram na naporan i nadasve iscrpljujući proces shvaćanja...

Nisam ja takav igrač, ne...
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

28 Sep 2015, 23:36

..a unda » wrote: on to misli da kad kaze..puskom na sabornike.. da je on rekao nesto da bi mu se svi trebali klanjat?

ovo je javni medij, isto mu je kao da dodje pred sabor i pocne vikat.. puskom na sabornike, tako ce se napravit usluga covjecanstvu..

da to napravi pred saborom, u roku keks bi bio na zemlji i dobio onu lakat polugu i cetvorica bi ga kao salamu stavila strpala u maricu.
on se ovdje osjeca zasticen i misli da moze nekaznjeno huskat i bavit se terorizmom, a na isto mu dodje, il ovdje il na markovom trgu.. :kokice:
A tko zna što je sve na indexovom forumu laprdao i koliko tih spremljenih izjava imaju i samo čekaju prigodan trenutak da ga uhvate. :raspa:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

29 Sep 2015, 00:01

miky0 » wrote:
Dobar pokusaj, ali to nije huskanje. Huskanje bi bilo da sam rekao judolinu, uzmi pusku i kreni, ali to nisam rekao. Rekao sam da bi bilo dobro (DA SI), ali to nije huskanje, niti nagovaranje ;)
Čekaj, ti to mene jebeš na mom bunjištu? :D

Zašto misliš da ti treba imperativ? To je pogodbena rečenica. Izrazio si neostvaren ali željen uvjet. Čak će i prosječan odvjetnik dokazati što si implicirao. :raspa:
Potpisi su za budale.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

29 Sep 2015, 00:17

..rasto miki na bunjistu, hrk, cmok, njik..raaaaso miki naaa bunjistu, more bre.. :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

29 Sep 2015, 08:03

Eks » wrote: Pa ti pazi što pričaš.
Necu vise, dosta je bilo. Gotovo. Finito.

Uzivajte ;)

I samo dodatak...Stich, ja sam rekao sta bi bilo dobro, a ne da se to ucini. Za to dokazat mi cak ni ne treba odvjetnik. Sve pise ;)

Nadam se da cete ostat normalni, i da necete oduzimat svoje vrime na radnje koje ce meni oduzet ko zna koliko vrimena, jer za tim stvarno nema ni najmanje potribe.

Budite pozdravljeni :w
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

29 Sep 2015, 09:00

Što si se usrao, nitko te neće prijaviti. Još. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

29 Sep 2015, 09:11

miky0 » wrote:
Necu vise, dosta je bilo. Gotovo. Finito.

Uzivajte ;)

I samo dodatak...Stich, ja sam rekao sta bi bilo dobro, a ne da se to ucini. Za to dokazat mi cak ni ne treba odvjetnik. Sve pise ;)

Nadam se da cete ostat normalni, i da necete oduzimat svoje vrime na radnje koje ce meni oduzet ko zna koliko vrimena, jer za tim stvarno nema ni najmanje potribe.

Budite pozdravljeni :w
Ajde, ajde...mala je ovo zemlja s malo ljudi. Uvijek netko poznaje nekoga tko poznaje nekoga pa se može zrihtati... :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

29 Sep 2015, 09:16

Eks » wrote:
A tko zna što je sve na indexovom forumu laprdao i koliko tih spremljenih izjava imaju i samo čekaju prigodan trenutak da ga uhvate. :raspa:
..ko to zna sto je on tamo svasta pricao. vidis da je babic morao forum zatvorit. preslo je to neku granicu laprdanja, tu se vec ocito radilo o nekoj grupi, o organiziranom djelovanju, nije babic bezveze ugasio forum, jos mu samo treba da i sluzbeno bude prepoznat indeks kao leglo terorizma i govora mrznje. :kokice:

sad se sigurno oprativno radi na tome da se pohvataju konci te organizacije, ko stoji iza toga svega, zasto, kako.. :kokice:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

29 Sep 2015, 09:27

miky0 » wrote:
Necu vise, dosta je bilo. Gotovo. Finito.

Uzivajte ;)

I samo dodatak...Stich, ja sam rekao sta bi bilo dobro, a ne da se to ucini. Za to dokazat mi cak ni ne treba odvjetnik. Sve pise ;)

Nadam se da cete ostat normalni, i da necete oduzimat svoje vrime na radnje koje ce meni oduzet ko zna koliko vrimena, jer za tim stvarno nema ni najmanje potribe.

Budite pozdravljeni :w
e, neces vise, e, da, neces.. :raspa:

u vezi dodatka ti, to je jos gore sto si rekao nego da si otvoreno rekao..idemo puskama na sabor, ja cu prvi.
ovako se ocito tu radi onekoj organizaciji u kojoj se zna ko naredjuje, ko huska i radi propagandu i prijeti.
eto, ti si rekao da bi bilo dobro, to znaci a) da zazivas takvu situaciju, cin.. be) da nagovaras druge da to ucine.. ce) prijetis se onome koga pozivas da to ucini jer bi se to moglo shvatit kao..bilo bi dobro da to napravis, inace nece bit dobro, pa ti sad vidi hoces li..dakle, i o ucjeni se radi.

nema potrebe, naravno. a bilo je potrebe trosit vrime i pozivat puskice na sabor, a? za to se naslo vrimena?

da budemo pozdravljeni? kako to sad shvatit? ono, vidimo se kad dodjem na vlast.. vidit cu vas onda? :raspa:
Last edited by ..a unda on 29 Sep 2015, 09:47, edited 1 time in total.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

29 Sep 2015, 09:29

Stitch » wrote:Što si se usrao, nitko te neće prijaviti. Još. :D
ma kakve prijave. nek intitucije rade svoj posao. :zubo:

..jos ce ispast da institucije ne znaju guglat.. :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

29 Sep 2015, 09:39

karambol » wrote:
Ajde, ajde...mala je ovo zemlja s malo ljudi. Uvijek netko poznaje nekoga tko poznaje nekoga pa se može zrihtati... :zubo:
da, ali kolko ce to kostat? :kokice:

umjesto da je majtiju dao 500 eura i rekao..daj, majti, zasrao sam, jel mos to kako sredit, sto posto mu je poslao pm jel moze to za sto eura, bez racuna, naravno.
i eto, ko ne plati kurbu (majti, ovo je bilo figurativno :zubo: ), plati likara. :kokice:

ja znam da su te bune i drzavni udari skupi, ima tu masu troskova, ali cicijasit na tome, e pa ono jebiga.
mogao je i judolinu rec..cuj, bil ti krenuo na sabor puskom za jedno..dvi ijade kun, on njemu razvio citavu teoriju sto je to dobro, a sto zlo, poslije se uzgubio u tome sto je to kondicional, sto konjuktiv..pa nemos tako radit, pa ne mos se bavit velikim stvarima i sitnicarit.
jebate, prava bracka revolucija..

:D
Post Reply