Bilješka o televizijskom i inom debatiranju

Koliko para, toliko muzike
T@nja
Posts: 60
Joined: 25 Sep 2011, 22:52

03 Oct 2011, 12:51

Hekatonhir » wrote:A masturbirati? :B
to je tuđica. :zubo:


Diapers & politicians should be changed often both for the same reason.
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

03 Oct 2011, 12:51

Hekatonhir » wrote:A masturbirati? :B
Svršiti.
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
Serenità
Posts: 1001
Joined: 18 Sep 2011, 19:33

27 Oct 2011, 11:01

Ovo nije bila debata, ali nije ni novina :misli:
Ne da mi se otvarati novu temu, nemojte zamjeriti.

Uglavnom, opet slučajno, sinoć sam naišla na Drugi format.
Gost je bio angolski pisac J. E. Agualusa.
Meni je on divan, naravno da sam pristrana, čitala sam par njegovih knjiga.

Sad što se tiče same emisije i voditeljice, nije mi ostavila najbolji dojam.
Prvo, mogu shvatiti da potencira neku ugodnu atmosferu, ali mislim da u tu svrhu nije potrebno da se stalno cereka (pogotovo što joj je ruž bio na zubima).
Drugo, postavi pitanje, gost se zalaufa i uopće ne odgovori na njega (konkretno, radi se o prihvaćanju njegovog stvaralaštva u rodnoj zemlji, napomenula je da se u Angoli nema ogromnu nakladu jer su knjige skupe za tamošnji puk i sad on objašnjava kako je to prije izgledalo).
Valjda bi bilo u redu usmjeriti ga na pravi put ako je već zabrazdio. Ne znam je li ga uopće slušala.
Treće, naglasci! Paraju mi uši.

Je li još tko gledao? Mišljenja?
Y es que yo no quiero pasar por tu vida como las modas No se asuste señorita, nadie le ha hablado de boda...
Quiero ser tu medicina, tus silencios y tus gritos...
Tu astronauta, el primer hombre que pise tu luna Clavando una bandera de locura...
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

27 Oct 2011, 14:12

Nisam gledao, ali pretpostavljam da je htjela biti pristojna. Ljude katkad nije dobro prekidati, jer izgube nit. A često se dogodi i da imate naizgled suprotna stajališta, pa se na kraju ispostavi da se ipak slažete - ali samo zato što si sugovorniku dopustila da kaže sve što je htio.
Potpisi su za budale.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

27 Oct 2011, 14:23

Nisam gledala jučer.

Ali volim pogledat Drugi format. Dobra mi je i voditeljica. Draga je, nenametljiva (čitaj: ne kurči se kao 90% voditelja) i postavlja dobra pitanja...
User avatar
Serenità
Posts: 1001
Joined: 18 Sep 2011, 19:33

27 Oct 2011, 17:06

Hekatonhir » wrote:Nisam gledao, ali pretpostavljam da je htjela biti pristojna. Ljude katkad nije dobro prekidati, jer izgube nit. A često se dogodi i da imate naizgled suprotna stajališta, pa se na kraju ispostavi da se ipak slažete - ali samo zato što si sugovorniku dopustila da kaže sve što je htio.
Pa nije morala prekidati, samo na kraju njegovog izlaganja (i ono je bilo zanimljivo) dodati potpitanje. :ne zna: Kao što rekoh, nije bilo rasprave.

Valjda mi se jednostavno ne sviđa ženska. :zubo:
Y es que yo no quiero pasar por tu vida como las modas No se asuste señorita, nadie le ha hablado de boda...
Quiero ser tu medicina, tus silencios y tus gritos...
Tu astronauta, el primer hombre que pise tu luna Clavando una bandera de locura...
Post Reply