Incest

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

09 Jan 2012, 09:44

kuki » wrote:Znam curu koja se ljubila sa svojom sestrom da napali svog dečka. Meni je to malo, khm.
Nema stila, trebala je to učiniti s frendicom. Ali možda nije bilo frendice u blizini, a bila je sila. :ne zna:


Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
JPK
Posts: 2096
Joined: 18 Sep 2011, 00:46

09 Jan 2012, 11:41

kuki » wrote:Znam curu koja se ljubila sa svojom sestrom da napali svog dečka. Meni je to malo, khm.
Ja znam dečka koji se ljubio sa svojom sestrom da napali sebe. :cerek:
Biti i mniti svemiropolisno
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

09 Jan 2012, 11:46

JPK » wrote:Ja znam dečka koji se ljubio sa svojom sestrom da napali sebe. :cerek:
A koji je bio njen razlog? :zubo:
JPK
Posts: 2096
Joined: 18 Sep 2011, 00:46

09 Jan 2012, 11:52

nodens » wrote:
A koji je bio njen razlog? :zubo:
Drolja. :ne zna:
Biti i mniti svemiropolisno
User avatar
Aurora
Posts: 342
Joined: 12 Nov 2011, 19:35

09 Jan 2012, 14:28

nodens » wrote:
Da, ukoliko je taj zajednički predak nositelj defektnih gena nekih recesivnih genetskih bolesti. U slučaju brata i sestre, ovako ide matematika: svako od njih ima 50% šanse da je naslijedilo taj defektni gen, znači, 25% da je oboje. Eventualni potomci brata i sestre, imali bi opet (svaki posebno) 25% šanse da naslijede defektni alel tog gena s obje strane. Ukupno je to 6.25% po djetetu. (Za svaki defektni gen njihovog oca ili majke).

Međutim, ukoliko zajednički predak jednostavno nije nositelj nijedne od opasnijih recesivnih genetskih bolesti... :zubo: s te strane jednostavno nema neke posebne prepreke za incest.

Pogotovo nema nikakve prepreke tog tipa, za homoseksualni incest poput ovog kukinog primjera. Dva brata, primjerice, nemaju nikakvu vjerojatnost defektnih potomaka; što znači, da nema baš nikakvog medicinskog razloga zašto se dva brata ne bi prašila koliko god im se hoće. :rofl:
Imajte na umu Mendelovo naslijeđe i Ne-Mendelovo naslijeđe. Vi pričate o Mendelovom naslijeđu, a lako je moguće da neke bolesti spadaju u Ne-Mendelovo naslijeđe - te bolesti određuju dva ili više gena.
Ovom usranom konzumerističkom društvu fali ljubav, čast, srčanost, suosjećajnost i poštenje, a ne nikakav patriotizam, bogobojaznost, marljivost, spremnost na odricanje i prihvaćanje besmislenih kazni...
User avatar
Aurora
Posts: 342
Joined: 12 Nov 2011, 19:35

09 Jan 2012, 14:45

Ono o sestri i dečku, te o homoseksualcima...


Raširena fantazija o seksu u troje sa blizankama je zapravo incest... tako da...
Ovom usranom konzumerističkom društvu fali ljubav, čast, srčanost, suosjećajnost i poštenje, a ne nikakav patriotizam, bogobojaznost, marljivost, spremnost na odricanje i prihvaćanje besmislenih kazni...
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

09 Jan 2012, 15:29

Aurora » wrote:Ono o sestri i dečku, te o homoseksualcima...


Raširena fantazija o seksu u troje sa blizankama je zapravo incest... tako da...
Pa je li to moj ili njihov problem?

Ali bolje da nisu sestre blizanke, različitost je divna.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

09 Jan 2012, 17:43

nodens » wrote: Dva brata, primjerice, nemaju nikakvu vjerojatnost defektnih potomaka; što znači, da nema baš nikakvog medicinskog razloga zašto se dva brata ne bi prašila koliko god im se hoće. :rofl:
jesi čuo za feromone? to je ono što izlučuješ kao mamac za partnera. čitala sam da se priroda ipak pobrinula da se srodnici međusobno baš ne njuškaju i ne napaljuju, ne registriraju uzajamne feromone

druga je stvar što su se kroz povijest faraoni, kraljevi i bogovi :zubo: ženili srodnicima da se moć i bogatstvo ne dijeli (ili ne dovodi u opasnost). osim toga, uvijek postoji mogućnost da i nisu ful srodnici (po ocu barem)
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

09 Jan 2012, 18:17

blaze » wrote: jesi čuo za feromone? to je ono što izlučuješ kao mamac za partnera. čitala sam da se priroda ipak pobrinula da se srodnici međusobno baš ne njuškaju i ne napaljuju, ne registriraju uzajamne feromone

druga je stvar što su se kroz povijest faraoni, kraljevi i bogovi :zubo: ženili srodnicima da se moć i bogatstvo ne dijeli (ili ne dovodi u opasnost). osim toga, uvijek postoji mogućnost da i nisu ful srodnici (po ocu barem)
Čuo sam za feromone, no imam opak dojam da na mene nemaju bogzna kakvog utjecaja. :zubo: :rofl:

Sudim, naime, po fiziološkim reakcijama u situacijama koje definitivno ne ovise o feromonima. Ne vjerujem da su muškarcima ti feromoni posebno bitni; nemaju žene periode tjeranja kao kuje da bi to na toj razini funkcioniralo. Možda je to ženama nešto izraženiji faktor (miris); kod muškaraca se, brijem, radi uglavnom o drugim stvarima.
User avatar
Aurora
Posts: 342
Joined: 12 Nov 2011, 19:35

09 Jan 2012, 18:20

blaze » wrote: jesi čuo za feromone? to je ono što izlučuješ kao mamac za partnera. čitala sam da se priroda ipak pobrinula da se srodnici međusobno baš ne njuškaju i ne napaljuju, ne registriraju uzajamne feromone

druga je stvar što su se kroz povijest faraoni, kraljevi i bogovi :zubo: ženili srodnicima da se moć i bogatstvo ne dijeli (ili ne dovodi u opasnost). osim toga, uvijek postoji mogućnost da i nisu ful srodnici (po ocu barem)
Ono o feromonima stoji.
Kao što stoji:
http://en.wikipedia.org/wiki/Genetic_sexual_attraction

Uglavnom, stvar je u tome da si odrastao s tom osobom, pa je ne možeš vidjeti drugačije nego rod. Zato ti se gade brat i sestra, i majka i otac. (Dokle god znaš da su oni tvoji rod, jer ako ne znaš, misliš "Tko je ova mačka") U ovu kategoriju spadaju i tvoji prijatelji iz djetinjstva. Koje moraš poznavati prije 6 godine i koje si vidio kako odrastaju. Inače ti se oni ne doimaju kao braća.
K... Ne mogu naći link o Westmarket ili kako se već piše privlačnosti.
Ovom usranom konzumerističkom društvu fali ljubav, čast, srčanost, suosjećajnost i poštenje, a ne nikakav patriotizam, bogobojaznost, marljivost, spremnost na odricanje i prihvaćanje besmislenih kazni...
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

09 Jan 2012, 18:42

Aurora » wrote:Ono o feromonima stoji.
Kao što stoji:
http://en.wikipedia.org/wiki/Genetic_sexual_attraction

Uglavnom, stvar je u tome da si odrastao s tom osobom, pa je ne možeš vidjeti drugačije nego rod. Zato ti se gade brat i sestra, i majka i otac. (Dokle god znaš da su oni tvoji rod, jer ako ne znaš, misliš "Tko je ova mačka") U ovu kategoriju spadaju i tvoji prijatelji iz djetinjstva. Koje moraš poznavati prije 6 godine i koje si vidio kako odrastaju. Inače ti se oni ne doimaju kao braća.
K... Ne mogu naći link o Westmarket ili kako se već piše privlačnosti.
Westermarck, da, istraživanje na kibucima.

Meni ne posebno uvjerljivo objašnjenje; tu može postojati milijun medijacijskih varijabli koje Westermarcku npr. nisu pale na pamet. :ne zna:
JPK
Posts: 2096
Joined: 18 Sep 2011, 00:46

09 Jan 2012, 19:20

Ja sam čuo da alkohol poništava Westermarcka.
Ima li koga iskusnijeg po tom pitanju? Ajmo, tko ga je pijan metnuo sestri? :zubo:
Biti i mniti svemiropolisno
User avatar
mile
Posts: 58
Joined: 01 Feb 2012, 14:40
Location: Split

03 Feb 2012, 14:40

vrrrlet » wrote:Incesta bi bilo manje kada bismo bili seksualno slobodniji. Primjeri koje znam proizlaze iz staklenozvonskog odgoja, gdje je seksualnost tabuizirana, pa se mala umjesto da se pojebe s pijanim klošarom na klupi u parku ( :eek: ) pojebala s trijeznim bratićem. To je valjda bolje.
Slažem se, treba nam sifon u čelo, da se rasteretimo gluposti. Kada bi odnosi bili seksualno slobodni, ekscesi poput tata-kćer, brat-sestra, zmaj-jednorog se ne bi događali.
Ljubo dere kalopere, ne der, me der... sjedi vezir ode...
Ja usadim žutu krušku vaj kupina suvo drvo...
Livere, Travere
User avatar
mile
Posts: 58
Joined: 01 Feb 2012, 14:40
Location: Split

03 Feb 2012, 17:08

ne mora baš s klošarom u parkom, ali mala može, recimo s Djedom Mrazom koji djeli slatkiše. pod uvjetom da nije baš tako mala, i da se ovaj preobukao u Djeda Mraza kako bi ostvario njene fantazije.
Ljubo dere kalopere, ne der, me der... sjedi vezir ode...
Ja usadim žutu krušku vaj kupina suvo drvo...
Livere, Travere
Post Reply