Odgađanje prvog seksa

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
Éowyn
Posts: 2430
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

04 Jan 2012, 16:24

nodens » wrote:
Hmm krenio sam nešto filozofirat, ali predomislio sam se... :zubo:

Ne znam kako mi je uspjelo, ali :zivili:


Desire makes slaves out of kings.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

04 Jan 2012, 16:25

ombia » wrote:Gdje ti je post na koji sam odgovarala?
Zbrisan. :E
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

04 Jan 2012, 16:28

nodens » wrote:
Zbrisan. :E
Zasto?
Jest da je pisala bedastoca :zubo: (gdje me pitas kak on nakon x godina odjednom zna da mu ona pase) ali ne komuniciram s ljudima koji ne stoje iza napisanog.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

04 Jan 2012, 16:36

ombia » wrote:Zasto?
Jest da je pisala bedastoca :zubo: (gdje me pitas kak on nakon x godina odjednom zna da mu ona pase) ali ne komuniciram s ljudima koji ne stoje iza napisanog.
Zbrisao sam ga prije tvog odgovora. Ali ne zato što je bila bedastoća - iz tvog posta nije bilo očito da se radilo o nečemu prije više godina - nego zato što mi se činilo da previše pametujem. To mi je karakterna mana, jebiga. :zubo:
Éowyn
Posts: 2430
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

04 Jan 2012, 16:45

nodens » wrote:
Zbrisao sam ga prije tvog odgovora. Ali ne zato što je bila bedastoća - iz tvog posta nije bilo očito da se radilo o nečemu prije više godina - nego zato što mi se činilo da previše pametujem. To mi je karakterna mana, jebiga. :zubo:
Priznao si. to je prvi korak na puto do ozdravljenja :)
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

04 Jan 2012, 17:45

ombia » wrote:Nesh ti vremena, odvojiti za kavu.
I odmah vidim jel mi se svidja kako gleda, kako prica, kako mirise, boja glasa.
Ja nekako preferiram da mi se svidi mozak, pa onda zaključim odgovara li mi i ostatak paketa, više nego da zaključim da mora da će mi se svidjeti mozak jer mi se sviđaju njegove cipele pa ispadne da mu je cipele kupila sestra i da ona ima okej mozak, a on ne.

Moje vrijeme mi je sve dragocjenije, naime, sad sam na dva foruma a ne samo na jednome, i nemam vremena za bezperspektivne kave. :kava:
A tip o kojem bih mogla toliko otkriti na forumu mi za kavu vise ne bi bio nesto napet. :zubo:
Aha, ja sam sve vrijeme pisala o upoznavanju potencijalnih budućih, ne o upoznavanju tipova za jednokratan seks koji bi mi dosadili nakon trideset sati razgovora.
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

04 Jan 2012, 18:17

Jebale vas te cipele. :zubo: Kad lijepo znas da nisam tako intonirala post.
Ja se inace bash na to palim u zivotu. :xrolleyes:
Aha, ja sam sve vrijeme pisala o upoznavanju potencijalnih budućih, ne o upoznavanju tipova za jednokratan seks koji bi mi dosadili nakon trideset sati razgovora.
Kakav sad jednokratan seks? Negdje pise da netko trazi takve kandidate? :ne zna:
No ne moze mi nitko prodati surfanje po forumu/forumarenje kao jedini dobar a kamoli najbolji nacin za upoznavanje potencijalnih deckiju.
To je jedan od nacina, meni jedan od gorih, jer neverbalna komunikacija jest najmanje jednako bitna kao i verbalna.
Bash zato sto "nemamo vremena", iako za bitno ga uvijek imam, ne da mi se pretrazivati :facepalm: necije postove stare tri godine, sto me o toj osobi zanima, pitati cu ga. :)
Bash zato mi je jednostavnije pa i brze - ako se zeli ustedjeti vrijeme jel - otici na kavu, nego odvojiti pet dana za iscitavanje starih postova pa jos 15 za trkeljanje na forumu e da bi mi tek onda se odlucili na neku kavu. Mozda.
K tome osjecala bih se kao da nekoga spijuniram. I saznajem nesto sto mi mozda uopce nije zelio reci ili ne odmah ili...

Ja to odma ko ziv ko mrtav.
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

04 Jan 2012, 18:21

ombia » wrote:
Kakav sad jednokratan seks? Negdje pise da netko trazi takve kandidate? :ne zna:
A koliko se puta stigneš poseksati prije nego ti dosadi netko s kim ne bi imala o čemu pričati na kavi nakon jednog srća?

Molit ću lijepo, ja nikad nisam bila na forumu da upoznam potencijalne dečke, na forumu sam jer nemam život. :durica:
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

04 Jan 2012, 18:43

kuki » wrote: A koliko se puta stigneš poseksati prije nego ti dosadi netko s kim ne bi imala o čemu pričati na kavi nakon jednog srća?

Molit ću lijepo, ja nikad nisam bila na forumu da upoznam potencijalne dečke, na forumu sam jer nemam život. :durica:
Nisam napisala da nakon kave ne bi imali o cemu pricati nego prije nje jos :zubo: , ergo da mi ne bi bio napet da sad nadjem :facepalm: te iscitam njegovih 1000+ postova.
Nekako zelim da mi netko o sebi sam isprica sto zeli, a ne da mu listam dosje, kuzis?

A druga stvar je koliko bi prema njemu bilo fer to sve ici citati.
Éowyn
Posts: 2430
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

04 Jan 2012, 18:56

kuki » wrote: A koliko se puta stigneš poseksati prije nego ti dosadi netko s kim ne bi imala o čemu pričati na kavi nakon jednog srća?

Molit ću lijepo, ja nikad nisam bila na forumu da upoznam potencijalne dečke, na forumu sam jer nemam život. :durica:
Jesi našla kojeg ili barem kakvog potencijalnog?
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

04 Jan 2012, 18:58

Éowyn » wrote:
Jesi našla kojeg ili barem kakvog potencijalnog?
In relationships with forumashs since 2002. :D
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
Éowyn
Posts: 2430
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

04 Jan 2012, 18:59

Na kojem pdf-u ako se smije znati? Bože što sam očajna :tuzni:
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

04 Jan 2012, 19:04

Na kojem podforumu smo se upoznali? Jedan je bio s foruma manjeg od Trkeljanja i počeli smo komunicirati povodom tv snimke nekog koncerta, jednog sam upoznala tako što je neki javni kompjuter podivljao i nije me izlogirao niti dao da budem izlogirana pa mi je javio da sam ulogirana i da je to tamo prijavio, i s jednim me upoznao frend. :D
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

04 Jan 2012, 19:10

kuki » wrote: In relationships with forumashs since 2002. :D
Opa, pa ti onda imas jos manji staz dejtanja u zadnjih deset godina nego ja :zubo:
Ja mislila ti imas neki bitan statisticki uzorak :zubo: Kad ono dvoje + jedan preko frenda, to se valjda broji u RL ne? :zubo:

Eowyn odi na Automobile i pokazi grudi, neces proci nezamjecena
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

04 Jan 2012, 19:13

ombia » wrote: Ja mislila ti imas neki bitan statisticki uzorak :zubo:
Ukupno osam godina veza u tih devet godina.

Naravno da ja nisam reprezentativni uzorak. Na žalost opće populacije. :raspa:
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

05 Jan 2012, 21:03

ElliQuinn » wrote:Nina, hoćeš li za mene kratkovidnu malo potamniti svoj moderatorski font. Da ne izgubim ovo malo vida što imam. Image
Fala sto si pitala. :zubo: Skoro sam ocaravila instantno. :zubo:

Odgadjanje prvog seksa dakle.
Drugo, malo filozofskije pitanje: kad kažemo 'odgađati', to nekako kao da pretpostavlja neku 'početnu točku' u odnosu na koju se seks, valjda, 'odgađa'
Da. Tocka s koje nema povratka pa je bolje ne doseci cu ako se ne misli nesto konkretizirati.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

05 Jan 2012, 22:01

ombia » wrote: Da. Tocka s koje nema povratka pa je bolje ne doseci cu ako se ne misli nesto konkretizirati.
:fejspalm: pitam koja je to točka, kak' znaš da si na toj točki, i još bolje, kak' znaš da je ona druga strana na toj točki. O čemu to ovisi? Common sense? Društvene konvencije? Leteće špageti čudovište? Sveta Majka fuckin' Priroda?
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

05 Jan 2012, 23:02

nodens » wrote:
:fejspalm: pitam koja je to točka, kak' znaš da si na toj točki, i još bolje, kak' znaš da je ona druga strana na toj točki. O čemu to ovisi? Common sense? Društvene konvencije? Leteće špageti čudovište? Sveta Majka fuckin' Priroda?
A kak da ti to objasnim kad se sam nikad nisi nasao u situaciji da moras sad poseksati tu zensku inace ce ti svi organi ukljujuci i srce i mozak puci.
To kao da sljepcu idem objasnjavati zalazak sunca. :ne zna:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

06 Jan 2012, 19:05

ombia » wrote: A kak da ti to objasnim kad se sam nikad nisi nasao u situaciji da moras sad poseksati tu zensku inace ce ti svi organi ukljujuci i srce i mozak puci.
To kao da sljepcu idem objasnjavati zalazak sunca. :ne zna:
Ombia, dušo, saberi se. Ako bi se zaista radilo o tome što si gore napisala (svi organi, srce, mozak bla bla) - teško da bi se netko TADA pitao 'odgoditi ili ne'. A tema se upravo tako zove, odlaganje prvog seksa. Pa pitam, u odnosu na koju zamišljenu početnu točku se radi to 'odgađanje', kada bi valjda po 'defaultu' trebalo doći do seksa? Ovo tvoje gore očito NIJE ta točka. Nego se ta tvoja točka zove 'point of no return'. :rofl:

Enivej, teško da nakon 7 dana poznanstva i 2 dejta možeš imati takva neizdrživo snažna čuvstva. Ergo, nisi shvatila pitanje.
Post Reply