Prvi put

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

07 Jul 2017, 11:04

Ne znam kako mi je palo na pamet ali palo. Lupilo i ostala živa.
Bilo je to 7/7/77. Na današnji dan.

Nažalost, nije mi bilo tako napeto ni jako lijepo. Bolilo me. Ali sam zato imala super priču za frendice kako sam i ja , eto, učinila To.
On je pazio, ali šttajaznam, nisam bila oduševljena performansom.


A ono što vele Novi fosili " samo jednom prva zora sviće,jer najljepše su čiste i nespretne ruke, prve suze vrijede drugo su priče" i nije baš točno. Bolje je kad je bolje :zubo: a ne kad je nespretno i boli. :durica:


Nije baš najzanimljiviji događaj u mom životu, ali možda vi imate bolja sjećanja. Romantičnija? Sjećate li se uopće?

:raspa:


kurvanjski avatar, a
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

07 Jul 2017, 11:53

Chilimama wrote:
07 Jul 2017, 11:04
Nije baš najzanimljiviji događaj u mom životu, ali možda vi imate bolja sjećanja. Romantičnija? Sjećate li se uopće?

:raspa:
O da, sjećam se. Bilo je to na jednom tulumu za Novu godinu. Lako se pamti. :D
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

07 Jul 2017, 12:20

Chilimama wrote:
07 Jul 2017, 11:04
Ne znam kako mi je palo na pamet ali palo. Lupilo i ostala živa.
Bilo je to 7/7/77. Na današnji dan.
Ja sam na današnji dan prije 20 godina prekinuo s curom. Ostalo mi u glavi zbog datuma, volim sedmice. :raspa:
Chilimama wrote:
07 Jul 2017, 11:04
Nažalost, nije mi bilo tako napeto ni jako lijepo. Bolilo me. Ali sam zato imala super priču za frendice kako sam i ja , eto, učinila To.
On je pazio, ali šttajaznam, nisam bila oduševljena performansom.
Ljudi koji tvrde da je prvi put najbolje nepopravljivi su idioti. Treba malo vremena da se par uštima i upozna. Tada je najbolje. :cerek:

Ali meni nije bilo loše, dapače. Njoj također. Uspio sam je pričekati, nisam prebrzo svršio. Ugodno sam je time iznenadio. :D
Potpisi su za budale.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

07 Jul 2017, 13:18

Chilimama wrote:
07 Jul 2017, 11:04
Ne znam kako mi je palo na pamet ali palo. Lupilo i ostala živa.
Bilo je to 7/7/77. Na današnji dan.

Nažalost, nije mi bilo tako napeto ni jako lijepo. Bolilo me. Ali sam zato imala super priču za frendice kako sam i ja , eto, učinila To.
On je pazio, ali šttajaznam, nisam bila oduševljena performansom.


A ono što vele Novi fosili " samo jednom prva zora sviće,jer najljepše su čiste i nespretne ruke, prve suze vrijede drugo su priče" i nije baš točno. Bolje je kad je bolje :zubo: a ne kad je nespretno i boli. :durica:


Nije baš najzanimljiviji događaj u mom životu, ali možda vi imate bolja sjećanja. Romantičnija? Sjećate li se uopće?

:raspa:
Sličnu temu sam ja postavio prije par godina i reklo mi da je bezveze, nezanimljiva tema. :rofl:


Nego, Chilli, da ti pomognem malo oko soul-searchinga. Kažeš, nije ti bilo nešto. A što misliš, je li to možda imalo veze s time što si 'to', možda, napravila upravo zato da možeš frendicama ispričat super priču da si i ti, eto, učinila 'to'? :rofl:

Na to se svodio inače moj topik, na pokušaj prizivanja u sjećanje ondašnjeg 'mentalnog stanja' i pokušaj refleksije, samoanalize u retrospektivi, iz današnje perspektive kad smo, valjda, puno pametniji. (OK, ovo zadnje ne vrijedi za mene, očito, LOL)
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

07 Jul 2017, 13:27

Stitch wrote:
07 Jul 2017, 12:20
Ali meni nije bilo loše, dapače. Njoj također. Uspio sam je pričekati, nisam prebrzo svršio. Ugodno sam je time iznenadio. :D
Hvalite me, usta moja, tko će drugi. :rofl:

Htio sam dodati da bih radije prvo pitao tu curu za komentar, no s obzirom da žene znaju fejkat čak i orgazam u realnom vremenu, nekako nagađam da još lakše mogu na riječima lagat o tome kako im je nekad bilo. :rofl:

Jesi li gledao Liar, Liar? Ono kad sssssslut pita Careya 'was it as good for you as it was for me?' A on na to 'wwwelll... I had better'. :rofl:



Enivej, s obzirom da sam babetina, svejedno daj još. Kad kažeš da si je time 'iznenadio' - iz toga mi se čini da se neslužbeno može zaključiti da se radilo o 'iskusnoj koki'. Jer što bi se neka neiskusna ždrebica išla iznenađivat nad time? Teško da bi uopće znala da se ima nad čime iznenadit...
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

07 Jul 2017, 13:34

Već sam se ponadao da i ti imaš štogod reći ovdje. Kad ono... :rofl:

Neću ti prepričavati krevetska iskustva, prevruće mi za pisanje. Stekni svoja. :p
Potpisi su za budale.
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

07 Jul 2017, 13:36

Ne znam. Mislim da me vodila znatiželja više nego ljubav.Nije bilo samo radi frendica. Te godine ( mislim na sedamdesete) su po mom sjećanju najbolja era u onoj državi. Sve je bilo jebežljivo.Seks nije bio taboo.Osjećala se, doduše zakašnjela,sex revolucija. Pederi su imali više slobode.Promiskuitet nije bio opasan.Bili smo slobodni. Ne znam kako je sad. Ja tada nisam uopće razmišljala da bi to trebao biti netko poseban.Dapače.Samo sam htjela nekog iskusnijeg od frajera iz razreda.Ovaj bio stariji dvije godine. Meni to bilo dovoljno.
kurvanjski avatar, a
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

07 Jul 2017, 14:55

Stitch wrote:
07 Jul 2017, 13:34
Već sam se ponadao da i ti imaš štogod reći ovdje. Kad ono... :rofl:

Neću ti prepričavati krevetska iskustva, prevruće mi za pisanje. Stekni svoja. :p
Pa nisam ni mislio 'meni' - nismo na pp-u, zar ne. :zubo:

Nego onako, u eter...

Nije li inače interesantan taj uobičajeni decorum, da se krevetska iskustva ne prepričavaju u detalje? Naime, ljudi inače imaju čestu potrebu prepričavat svoje doživljaje. Znaš ono kad smo bla bla, i onda došao bla bla pa onda odjednom bla bla. Ljudi vole dijeliti takve priče. Zašto ne i ovakve? :rofl:
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

07 Jul 2017, 15:10

nodens wrote:
07 Jul 2017, 13:18
A što misliš, je li to možda imalo veze s time što si 'to', možda, napravila upravo zato da možeš frendicama ispričat super priču da si i ti, eto, učinila 'to'? :rofl:
Vjerujem da smo svi - ili bar većina nas - to učinili vođeni kombinacijom hormona, radoznalosti i želje za nedozvoljenim. Dobro, možda ne baš nedozvoljenim, ali nekako ne vjerujem da su ikoga od nas tata i mama poticali 'ajde, sinko, pojebi se da vidiš kako je to. Onaj skromni ostatak rezerviran je za stranice ljubića gdje se prvi put događa iz silne ljubavi i završava višestrukim orgazmom. :cerek:

E, sad, dečki se sigurno hvale time, čak i kad nije istina, baš kao što se natječu u pišanju u dalj i uspoređuju duljinu alatke. Ne sjećam se da smo se mi cure time nešto posebno hvalile - daleko je veća fora bila koja je prva dobila mengu. Kaaaaaj? Ti još nisi dobila? :D
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

07 Jul 2017, 15:25

Ma dobro, čisto onak' po inerciji sam se bezveze 'ubacio' u temu, inače mi se zbilja čini da nekako gubim volju za blebetanjem o tim stvarima...
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

07 Jul 2017, 15:45

:lol: Sori,nodense,ali meni je danas godišnjica i nije običan dan a ni obična tema.
:giggle:
kurvanjski avatar, a
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

07 Jul 2017, 16:15

Chilimama wrote:
07 Jul 2017, 15:45
:lol: Sori,nodense,ali meni je danas godišnjica i nije običan dan a ni obična tema.
:giggle:
Nemoj tako strogo. Inače ćemo i njega morati poslati direktoru na razgovor. :D A zaslužio je bar dvojku za trud. Vidiš da kaže kako gubi "volju za blebetanjem o tim stvarima". Što onda valjda znači da na tome radi. :cerek:
ostruznicagornja
Posts: 805
Joined: 08 Aug 2015, 00:41

07 Jul 2017, 19:30

Sjećam se prvog puta, to ostane zauvijek u sjećanju. Nije mi bilo ni punih trideset.
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

07 Jul 2017, 20:01

ostruznicagornja wrote:
07 Jul 2017, 19:30
Sjećam se prvog puta, to ostane zauvijek u sjećanju. Nije mi bilo ni punih trideset.
Admineeeee! Je li moguće uvesti lajkove na pojedine postove? :cerek:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

07 Jul 2017, 21:19

Hm, sad tek kuzim da se svog prvog pravog puta uopce ne sjecam :misli:

Pamtim samo taj prvi pokusaj. On je bio stariji, vrlo iskusan i siguran u sebe, i bili smo very much in love.
Al sta da kazem...i najhrabrijima uspijevam ucerati strah u kosti :trep: , pa je big faker zakazao :o
Al meni je to zapravo donijelo olaksanje, te sam nam sva prposna i vesela pripalila cigaretu, koja nam je narafski vraski pasala u tom trenu, a on je prokomentirao: pa eto, kao poslije fantasticnog seksa :zubo:

Iz drugog pokusaja smo uspjeli, al da me ubijes ne znam ni je li to bilo isti dan ili sljedeci, ni kako je izgledalo. Znam da me nije bolilo. Kasnije smo se vrlo brzo ustimali i uzivali :cheer:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

07 Jul 2017, 21:36

.. a nedugo nakon toga, i dosadili... i odonda, hmm, što odonda. Pitam se. :zubo:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

07 Jul 2017, 21:38

Možda će žena, svilenog bedra
koja me zove, i pruža ruke
uliti vetar u moja jedra
do nove žene, do nove luke.


A možda su u šumi :rofl:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

07 Jul 2017, 21:39

nodens wrote:
07 Jul 2017, 21:36
.. a nedugo nakon toga, i dosadili... i odonda, hmm, što odonda. Pitam se. :zubo:
Što se imaš pitati, tebi je sve isto kao i prije. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

07 Jul 2017, 21:48

nodens wrote:.. a nedugo nakon toga, i dosadili... i odonda, hmm, što odonda. Pitam se. :zubo:
Eto, ne treba ti ni iskustvo, sve znas :zubo:
Tocnije dosadilo je samo meni :nevolje u raju:

A sta bi bilo odonda. Show must go on.

Stitch LOL
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

08 Jul 2017, 09:49

nodens wrote:
07 Jul 2017, 14:55
Pa nisam ni mislio 'meni' - nismo na pp-u, zar ne. :zubo:

Nego onako, u eter...

Nije li inače interesantan taj uobičajeni decorum, da se krevetska iskustva ne prepričavaju u detalje? Naime, ljudi inače imaju čestu potrebu prepričavat svoje doživljaje. Znaš ono kad smo bla bla, i onda došao bla bla pa onda odjednom bla bla. Ljudi vole dijeliti takve priče. Zašto ne i ovakve? :rofl:
Pa jesi li sebe analizirao zasto imas - doduse u jenjavanju :D - potrebu citati tudje dozivljaje a nemas jednaku potrebu dozivjeti prepricano?

Rekla bih da je doza tajnovitosti, neke neogoljenosti koja se dobiva na taj nacin takodje dio hmm...sarma? :D seksualnih putesestvija.
Pred drugim ljudima mislim, ne nuzno ucesnicima. :zubo:

Da ne spominjem diskreciju, dobar ukus i drustveno prihvatljive okvire.
nodens wrote:
07 Jul 2017, 13:18

Sličnu temu sam ja postavio prije par godina i reklo mi da je bezveze, nezanimljiva tema. :rofl:
A moze bit da je bilo do postavljaca ali nisu to htjeli rec? :ne zna:

Na to se svodio inače moj topik, na pokušaj prizivanja u sjećanje ondašnjeg 'mentalnog stanja' i pokušaj refleksije, samoanalize u retrospektivi, iz današnje perspektive kad smo, valjda, puno pametniji. (OK, ovo zadnje ne vrijedi za mene, očito, LOL)
Ti si odmah bio jednako pametan kao i danas i znao da se to nece dogoditi?
Ima li razlike u mentalnom stanju 15-godisnjeg Nodensa i ovog danas od 51?
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

08 Jul 2017, 12:27

Bara huda wrote:
08 Jul 2017, 09:49

Ti si odmah bio jednako pametan kao i danas i znao da se to nece dogoditi?
Ima li razlike u mentalnom stanju 15-godisnjeg Nodensa i ovog danas od 51?
Da, baš je to zanimljivo. Kako jedan 15godišnjak zna da nešto oće ili neće tj zašto neće nešto što mu je u prirodi? Je li to bio odgoj, strah, mržnja prema svojem tijelu...što bi to uopće bilo kad znamo da su pubertetlije tempirane bombe ...naime da se hormoni mogu rabiti kao energija , to bi bilo razarujuće..
kurvanjski avatar, a
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

10 Jul 2017, 11:17

Bara huda wrote:
08 Jul 2017, 09:49
Pa jesi li sebe analizirao zasto imas - doduse u jenjavanju :D - potrebu citati tudje dozivljaje a nemas jednaku potrebu dozivjeti prepricano?
Jesam, naravno.

Bara huda wrote:
08 Jul 2017, 09:49
Da ne spominjem diskreciju, dobar ukus i drustveno prihvatljive okvire.
Ne pratim. :zubo:

Bara huda wrote:
08 Jul 2017, 09:49
A moze bit da je bilo do postavljaca ali nisu to htjeli rec?
Ae.

Bara huda wrote:
08 Jul 2017, 09:49
Ti si odmah bio jednako pametan kao i danas i znao da se to nece dogoditi?
Ima li razlike u mentalnom stanju 15-godisnjeg Nodensa i ovog danas od 51?
Ne, prije sam bio bedast, a kako vrijeme prolazi postajem sve gluplji. :zubo:

Donna Sole wrote:
08 Jul 2017, 12:27
Da, baš je to zanimljivo. Kako jedan 15godišnjak zna da nešto oće ili neće tj zašto neće nešto što mu je u prirodi? Je li to bio odgoj, strah, mržnja prema svojem tijelu...što bi to uopće bilo kad znamo da su pubertetlije tempirane bombe ...naime da se hormoni mogu rabiti kao energija , to bi bilo razarujuće..
Naravno da 15-godišnjak ne 'zna' ništa. Ni danas ne znam baš mnogo, a kamoli s 15.

Postoji mogućnost da npr. na mene hormoni ne djeluju baš osobito jako. Ne bih rekao da ne djeluju 'uopće' - definitivno imam iskustvo intenzivnih napada fizičke požude - ali možda su, štajaznam, slabiji nego kod prosječnog muškarca. Kako to uopće odrediti, uostalom? Čime mjeriti? No, to mi se svejedno čini kao izgledna mogućnost, jer uostalom, nemam baš neku potrebu ni za hranom, recimo. Ovako napamet, ne sjećam se da sam ikad bio 'gladan'; volim pojesti nešto što je ukusno, ali osjećaj baš 'gladi' mi je prilično nepoznat. E, možda je slično i ovdje. Lijepe žene me 'privlače', ali možda jednostavno nemam tako intenzivan libido da bih 'pojebao i muhu i letu', kao što se obično kaže.

Enivej, uništih ti topik, sorry. :cerek:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

10 Jul 2017, 12:03

Nisi ga uništio. Ja mu dajem šansu. Čak i tebi. Ko ti brani pisat o prvom putu kad se budeš prviputio. :cerek:



Ovaj sam glagol izmislila. Slobodno ga koristite, neću tražit naknadu za autorska prava. :E :raspa: :giggle:
kurvanjski avatar, a
Post Reply