Seks i grad

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

26 Oct 2011, 23:20

schmokljan » wrote:Preliminarni rezultati:

Većina odgovora pod B - Carrie
:cheer: :cheer: :cheer: Znala sam da sam Carrie :cheer: :cheer: :cheer:

Mislim da je ovo najneugodnija stvar koju sam ikad napisala na internetsima, ali nije me sram :o ona mi je uvijek bila najdraža, u hrpi glupih sitnica tijekom gledanja serije sam pomislila "o poše, i ja bih to napravila" a i fizički bacam na nju, samo nisam tako konjoglava.

There, I saided it. :o

I da, ako netko pisne o tome kako je Carrie Bradshaw Herpov uzor, banat ću ga i na ovom forumu i na ondašnjem. :kava:


It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

26 Oct 2011, 23:23

:rofl:
ja tako nisam Carrie. ni izgledom, ni ponašanjem.
ja nikad neću u Maroku sresti bivešg i ić ga ljubiti, a zatim nazvat sadašnjeg da se prijavim :kava:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

26 Oct 2011, 23:26

Pješčana » wrote::rofl:
ja tako nisam Carrie. ni izgledom, ni ponašanjem.
ja nikad neću u Maroku sresti bivešg i ić ga ljubiti, a zatim nazvat sadašnjeg da se prijavim :kava:
A joj :rofl:
Ne znam kako Carrie, ali ja tog njenog bivšeg nisam prežalila, otišla bi s njim dan danas :tuzni: :o
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

26 Oct 2011, 23:27

je, Aidan je od svih njenih :zvrko:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

26 Oct 2011, 23:50

Pješčana » wrote:je, Aidan je od svih njenih :zvrko:
Ja bi dala Faci.

Da, totalna sam Carrie. :o
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

26 Oct 2011, 23:55

Meni je bio simpatičan Barišnjikov. I onaj Samantin mladac koji je neku votku reklamirao.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
dimnjak
Posts: 2430
Joined: 17 Sep 2011, 23:24

26 Oct 2011, 23:57

zar ja jedina nisam bas toliko pratila seks i grad?
jedino znam za facu :brukica:
mogu te prožvakati, al te moraju i ispljunuti
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

26 Oct 2011, 23:58

Margarita » wrote:Meni je bio simpatičan Barišnjikov. I onaj Samantin mladac koji je neku votku reklamirao.
fkors, ali on nije bio skeri :o
što se tiče Face: bogati stariji tip koji ju upozna tako da se zabiju jedno u drugo na cesti, pa se poševe(ako se ne varam), cijelo vrijeme je hladan i nedostupan, dapače, u braku s drugom, nje se sjeti kad mu je sušno razdoblje; štajaznam, možda bih na tako nešto reagirala pred deset godina.
valjda mi se neda više igrati toga.
a nije mi ni zgodan :o
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Potjeh
Posts: 1361
Joined: 05 Oct 2011, 00:00

27 Oct 2011, 00:30

Hm, jedna meni bliska cura je godinama obožavala ovu seriju. Onako, svaku epizodu poznaje ako je probudiš iznenada u 5 ujutro. Smatra je revolucionarnom.

Već dugo, dugo nema nijednog muškarca u svom životu (skoro cijelo desetljeće) iako ga priželjkuje. Šaljivo sam komentirao da jednostavno nismo dorasli svoj toj auri koju Faca odašilje. Ili, možda je ona jednostavno rođena da živi u metropoli a ne u našoj maloj državici.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

27 Oct 2011, 00:31

A gdje si ti dosad, ha?
Potpisi su za budale.
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

27 Oct 2011, 00:35

Ja sam seriju voljela jer je bila dovoljno plitka da bude nenametljivo zabavna, a opet dovoljno duboka da hrpu puta možeš reći "hej, pa ja sam bila u ovakvoj situaciji!"
Upravo ta mogućnost identifikacije sa situacijama, pa i likovima, me privukla seriji. Nudila je jedan drukčiji, životni pogled na te male ljude u kutiji.
Čak ni moja bolja polovica nije imala ništa protiv da sa mnom pogleda koju epizodu. :zubo:
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
Potjeh
Posts: 1361
Joined: 05 Oct 2011, 00:00

27 Oct 2011, 08:04

Herp » wrote: Upravo ta mogućnost identifikacije sa situacijama, pa i likovima, me privukla seriji.
Odgledao sam 3/4 serije mislim. Jedini lik s kojim sam se mogao identificirati je onaj frajer od Mirande, mislim da se zvao Steve.

U redu je, za promjenu, da su u barem jednoj seriji muškarci (velika većina) plitki i jednodimenzionalni.
User avatar
Nikolajevna
Posts: 1034
Joined: 28 Sep 2011, 22:51

27 Oct 2011, 09:05

schmokljan » wrote:Većina odgovora pod E - tipična hrvatska seljančura

- to je tip žena koje se jebu i ne jebu, jesu i nisu, samo i isključivo zbog toga što će selo reći
Ajajaj… ima li vajde? Nema vajde. Možeš ti bježati, kolutati očima, slagati gadljive izraze lica, pristati glumiti seljančuru i pokušati ga otjerati vrištavim glasom, prijetiti se svojim muškarcem, možeš :
schmokljan » wrote:e) učiniti sve da mu bude neugodno i dati mu do znanja da nije poželjan.
Ma možeš na čelo istetovirati jedno veliko NE, ali ne… uvijek će se naći nekakav šmokljavi, velikih klempavih ušiju i to ne protumačiti, ako ne kao da, a ono barem kao možda. :rolajz:
User avatar
schmokljan
Posts: 2411
Joined: 18 Sep 2011, 16:19
Location: www.mordor.hr

27 Oct 2011, 09:33

Ovo s tetoviranim "NE" na Nikolajevninom čelu me je podsjetilo na najbolji mladenački roman u Hrvata: "22. rujna, roman o jednom maturalcu", koji je napisao Predrag Raos prije nego što je otišao u ausvinkl.

Opisuje glavni junak tu vrstu ženske čeljadi (citiram po sjećanju): "To vam je tip žene koja počne vikati "ne" prije nego što je i pogledate. Jedini razlog što ste ju uočili je taj što konstantno viče "ne". I tako dok dođete do nje potpuno zaboravite da u startu ništa s njom niste ni htjeli imati."

Vidiš Nikolajevna, može te se naći i po mladenačkim romanima, istnabog kao izvor frustracija, ali i to je nešto.
User avatar
schmokljan
Posts: 2411
Joined: 18 Sep 2011, 16:19
Location: www.mordor.hr

27 Oct 2011, 11:10

Idemo redom.

Jevgenija

Hrvatska Miranda, s poremećajem pažnje i umjetničkim pretenzijama. Iza godinama izgrađivanog kula, koji stoji na klimavim nogama, krije se strah da će biti emocionalno povrijeđena. Preporuka: više autentičnog boli me džon stava.

klonka

Još jedna hrvatska Miranda, no poprilično stabilna u svojoj nestabilnosti. Voljela bi karijeru, ali ne bi žrtvovala život za nju. Spontana pod utjecajem alkohola, trijezna inhibirana. Preporuka: više piti.

Herp

Što bi rekao Arsen Dedić, Završit ću kao Carrie Bradshaw, ali gdje je pušenje, gdje je gutanje -
Herp je Carrie iz našeg sokaka, savršeno zadovoljna sa sobom, koliko je to uopće moguće biti. Nema sklonosti promjenama. Preporuka: nema tu pomoći.

Sophiae

Kako inhibicije opadaju to se Sophiae sve više ponaša kao Samantha. Očit strah od mogućnosti da ju netko doživi kao potencijalnu majku njegove djece. Seksajući se sa strancem Sophiae mu, paradoksalno, poručuje: "Vidiš da nisam za tebe." Preporuka: odseliti se u drugi grad i udat se. Muža držati podalje od starog društva, a staro društvo od sebe.

Nikolajevna

Jasno je na što E odgovori upućuju i ne da mi se uopće niti elaborirati ovo tužno stanje. No, nade ima. Preporuka: kultivirati se, biti iskreniji prema sebi i drugima.
...

Toliko za sada, ostatak profila nešto dockan.
User avatar
klonka
Posts: 2801
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

27 Oct 2011, 11:44

schmokljan » wrote:klonka
Još jedna hrvatska Miranda, no poprilično stabilna u svojoj nestabilnosti. Voljela bi karijeru, ali ne bi žrtvovala život za nju. Spontana pod utjecajem alkohola, trijezna inhibirana. Preporuka: više piti.
Šmokrljane, koji fail, nitko me još nije ovako pogrešno okarakterizirao. :crying: Da stabilna u nestabilnosti, poboše. Vraćam se a undinom horoskopu i onom PŽNJP kako već testu. :tuzni:
gonj špadi
User avatar
schmokljan
Posts: 2411
Joined: 18 Sep 2011, 16:19
Location: www.mordor.hr

27 Oct 2011, 11:50

O kontrer - savršeno karakteriziranje. Problem je što se dovoljno ne poznaješ. Samo se opusti - sve ću ti reći o tebi. :Pop:
User avatar
klonka
Posts: 2801
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

27 Oct 2011, 11:53

Dobro, objasni mi onda ono s inhibicijom. Naime, ja sam se odlučila odreći alkohola jer sam skužila da sam samo zato što sam pripita bezglavo skakutala okolo propustila niz lijepih penisića koji su htjeli češkanje i kopulaciju, a ti mi sad kažeš da moram više piti. :(
gonj špadi
User avatar
schmokljan
Posts: 2411
Joined: 18 Sep 2011, 16:19
Location: www.mordor.hr

27 Oct 2011, 12:00

Sad si starija i nećeš okolo bezglavo skakutati nego veselo po penisićima. Prosto k'o pasulj.
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

27 Oct 2011, 12:21

schmokljan » wrote:Preliminarni rezultati:

Većina odgovora pod E - tipična hrvatska seljančura
Neispunjavanje testova jer se "ne pronalaze" - seriozna Hrvatica
Ete ti ga na, ispade da se trebaš potrudit i za bit tipična hrvatska seljančura. :mad: A ja mislila da to moš bit kad ti se sprdne. Ni tipičnost nije što je nekad bila. :tuzni:
User avatar
klonka
Posts: 2801
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

27 Oct 2011, 12:37

schmokljan » wrote:Sad si starija i nećeš okolo bezglavo skakutati nego veselo po penisićima. Prosto k'o pasulj.
Ali kako ne razumiješ, seksualne aktivnosti dok mi se vrti u glavi (i želucu) su mi u krajnje nezanimljive. I fizički i psihički. :ne zna:
Last edited by klonka on 27 Oct 2011, 12:39, edited 2 times in total.
gonj špadi
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

27 Oct 2011, 12:38

klonka » wrote: Ali kako ne razumiješ, seksualne aktivnosti dok mi se vrti u glavi (i želucu) su mi krajnje nezanimljive. I fizički i psihički. :ne zna:
E to ni meni nikad nije bilo jasno. Kako ljudima može biti gušt jebat se kad su pijani k'o letve. :ne zna:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
dimnjak
Posts: 2430
Joined: 17 Sep 2011, 23:24

27 Oct 2011, 12:40

Morticia » wrote:
E to ni meni nikad nije bilo jasno. Kako ljudima može biti gušt jebat se kad su pijani k'o letve. :ne zna:
ni meni. :ne zna:
nit kak im dodje uopce da im se jebe.
mislim, volim da mi se zemlja okrece za vrijeme seksa, al od seksa, ne od alkohola.

to mi je ko citanje knjige u autu. ili gledanje fotki. ili surfanje prek smartfona. osjetis da ces momentalno povratiti i/ili iskociti iz vlastite koze.
mogu te prožvakati, al te moraju i ispljunuti
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

27 Oct 2011, 12:41

Drito.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

27 Oct 2011, 12:49

pa, koliko sam ja mogla shvatiti iz raznih članaka, razgovora u javnom prijevozu i slično, postoje ljudi koji izađu van, jako se napiju i završe s nekim. e sad, jel to bio dobar ili loš sex, ne znadem, ali uglavnom vid samoreklame ide "joj kako sam se satrala prošli vikend, tak sam se napila da sam se poševila s onim malim koji mi ide na živce" mislim da uopće nije bit guštanja, nego skupljanja recki
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Post Reply