Ima li ovdje LGBTQ ljudi?

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

05 Apr 2017, 14:04

nodens wrote:
05 Apr 2017, 13:11
Usporedba s čokoladom i vanilijom je totalno promašena, jer ne postoji nikakav suvisli 'prirodni razlog' zašto bi bilo logično preferirati vaniliju odn. čokoladu. Dakle to je doslovno stvar slučajnog ukusa, ili možda čak navike.
Ti tu usporedbu uopće nisi razumio. Ali nema veze, ionako ne shvaćaš ništa što se tiče ljubavi i seksa. :kava:


Potpisi su za budale.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

05 Apr 2017, 14:54

Stitch wrote:
05 Apr 2017, 14:04
Ti tu usporedbu uopće nisi razumio. Ali nema veze, ionako ne shvaćaš ništa što se tiče ljubavi i seksa. :kava:
Nisam uopće ciljao na tebe, tj. primijetio sam da tebi to gore uopće nije bilo u fokusu. Nego sam se samo bezveze nadovezao, s obzirom na uobičajenu popularnost tog mema o vaniliji i čokoladi. Opusti se. :cerek:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

05 Apr 2017, 15:19

Ne znam na kakvu popularnost misliš, nisam se referirao ni na što drugo osim na odnos: razlike u okusu - razlike u vrsti. Umjesto sladoleda i kupusa mogli su komotno stajati ćevapčići i ražnjići kao jela s roštilja s jedne strane i pita od jabuka kao slastica s druge. :D

Štoviše, ti si taj odnos prepričao iz drukčije perspektive, uplećući prirodu, pa bi se prije moglo zaključiti da smo na dva načina napisali jedno te isto nego da smo govorili o različitim stvarima. Samo što ja namjerno prirodu nisam htio spomenuti zato što se npr. patuljaste (bonobo) čimpanze redovito navode u kontekstu "prirodne" homoseksualnosti pa ne bi bilo faktografski točno kazati da je jedno prirodno, a drugo ne. ;)
Potpisi su za budale.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

05 Apr 2017, 15:36

Stitch wrote:
05 Apr 2017, 15:19
Ne znam na kakvu popularnost misliš, nisam se referirao ni na što drugo osim na odnos: razlike u okusu - razlike u vrsti. Umjesto sladoleda i kupusa mogli su komotno stajati ćevapčići i ražnjići kao jela s roštilja s jedne strane i pita od jabuka kao slastica s druge. :D
Ma jooj, ne da mi se...

Kažem ti da razumijem da tebi uopće nije TA usporedba bila u fokusu, nego čisto način na koji čovjek reagira na vlastiti ukus, tj. općenito, zašto se držati nečega k'o pijan plota ako i sam vidiš da ti nešto treće više paše.

No primijeti da nisam tebi izravno replicirao, nego ovom drugom liku.

Stitch wrote:
05 Apr 2017, 15:19
Štoviše, ti si taj odnos prepričao iz drukčije perspektive, uplećući prirodu, pa bi se prije moglo zaključiti da smo na dva načina napisali jedno te isto nego da smo govorili o različitim stvarima. Samo što ja namjerno prirodu nisam htio spomenuti zato što se npr. patuljaste (bonobo) čimpanze redovito navode u kontekstu "prirodne" homoseksualnosti pa ne bi bilo faktografski točno kazati da je jedno prirodno, a drugo ne. ;)
Bonobe su VRLO loš primjer za 'prirodnu homoseksualnost' zato što ne postoji prirodno homoseksualan bonobo. Svi ti bonobe koji se navode kao homoseksualni, zapravo su 'biseksualni' (ili 'panseksualni'), tj. equal-opportunity fuckers. Valjda su taman dovoljno inteligentni da shvate kako je penisu/klitorisu manjeviše svejedno o što se trlja; ugodno je either way. :rofl:

Uoči, s druge strane, da je Nukac eksplicitno rekao da ga žene uopće ne privlače (ja imam određenih rezervacija spram te tvrdnje, tj. sasvim mi se mogućom čini opcija da trola). E sad, trebaš samo naći bonobo majmuna kojeg zanimaju isključivo drugi mužjaci, a nijedna ženka - i na konju si. To će ti, doduše, nešto teže poći za rukom...


edit: gluposti govorim. Sve i da nađeš takvog čudnovatog kljunaša-bonobu, to i dalje ništa osobito ne bi značilo...
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

05 Apr 2017, 15:45

nodens wrote:
05 Apr 2017, 15:36
Uoči, s druge strane, da je Nukac eksplicitno rekao da ga žene uopće ne privlače (ja imam određenih rezervacija spram te tvrdnje, tj. sasvim mi se mogućom čini opcija da trola). E sad, trebaš samo naći bonobo majmuna kojeg zanimaju isključivo drugi mužjaci, a nijedna ženka - i na konju si. To će ti, doduše, nešto teže poći za rukom...
Zašto misliš da trola? Meni se to uopće ne čini. Dapače, držim da govori istinu. Tko kaže da bi mu sklonosti trebale biti biseksualne? Imaš u rukavu kakvo istraživanje koje to tvrdi? Ili sve zaključuješ na osnovi ponašanja čimpanzâ? :rofl:
Potpisi su za budale.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

05 Apr 2017, 16:07

Stitch wrote:
05 Apr 2017, 15:45
Zašto misliš da trola? Meni se to uopće ne čini. Dapače, držim da govori istinu. Tko kaže da bi mu sklonosti trebale biti biseksualne? Imaš u rukavu kakvo istraživanje koje to tvrdi? Ili sve zaključuješ na osnovi ponašanja čimpanzâ? :rofl:
Ne, pa nisam ja prvi spomenuo bonobe (niti čimpanze). :ne zna: Dapače, rekao sam da je to loša usporedba.

Nadalje, nisam rekao da bi mu sklonosti 'trebale' biti biseksualne. Nego da bi jedino tada usporedba s bonobama bila suvisla; inače nije.

Sve što sam ja rekao jest da preferenca vanilije odn. čokolade nije 'logički usporediva' preferenci suprotnog odn. istog spola. Ovo prvo je 'obični ukus', ovo drugo je nešto 'teža kategorija'. O 'trebanju' nisam ništa pričao... nemam pojma što 'treba'.

Na koncu, nisam rekao da 'mislim' da trola, nego da ne isključujem tu mogućnost. Valjda razumiješ da to nije isto.
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

05 Apr 2017, 16:10

Trebal' nemati pojma?
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

05 Apr 2017, 16:19

nodens wrote:
05 Apr 2017, 16:07
Ne, pa nisam ja prvi spomenuo bonobe (niti čimpanze). :ne zna: Dapače, rekao sam da je to loša usporedba.

Nadalje, nisam rekao da bi mu sklonosti 'trebale' biti biseksualne. Nego da bi jedino tada usporedba s bonobama bila suvisla; inače nije.

Sve što sam ja rekao jest da preferenca vanilije odn. čokolade nije 'logički usporediva' preferenci suprotnog odn. istog spola. Ovo prvo je 'obični ukus', ovo drugo je nešto 'teža kategorija'. O 'trebanju' nisam ništa pričao... nemam pojma što 'treba'.
Ama nije to bila nikakva usporedba. Samo primjer, potvrda da o "prirodi" i "prirodnom" u tom kontekstu uopće ne treba govoriti. :D

Svega ima u Božjoj bašči, veli jedna izreka. Glupo je misliti da su "prirodni razlozi" koji nam odgovaraju išta bolji od onih koji nam ne pašu. Priroda se ravna prema svojim zakonima. A i ljudska je seksualnost samo dijelom "biološki logična".
Potpisi su za budale.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

05 Apr 2017, 16:24

^ svega ima u Božjoj bašči - recimo svakakvih freakova kojima se baš priča o prirodi i prirodnom u tom kontekstu. :rofl:

Enivej, pusti tog Nukca da sam odgovara (ako hoće). Nisam se dugo pokefao s kakvim gejom na forumu... kakvo je ovdje moderiranje, LOL? Tj. je l' se išta promijenilo? Bilo je gotovo pa 'anything goes'...
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

05 Apr 2017, 16:27

Dok ne vrijeđaš sugovornika, ništa ti se neće dogoditi.

Razmjenu mišljenja i argumenata oduvijek podržavamo.
Potpisi su za budale.
User avatar
Nukac
Davorich
Posts: 6775
Joined: 11 Feb 2017, 14:02
Location: Malo tu, malo tam
Has thanked: 6 times
Been thanked: 90 times

05 Apr 2017, 16:27

Trolam... bas...
kao sto jedan 100% heteroseksualni muskarac nece nikad probati s drugim muskarcem. Isto tako postoje i 100% homoseksualci. Koje nikad seksualno nije privukla neka zena. I nije stvar preferencije.
Ne postoji tocka u vremenskoj crti kad odlucis da te privlace muskarci.
Postoji samo tocka kad to prihvatis.
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

05 Apr 2017, 16:32

Homoseksualac?! Homo, a seksualac?! Ono, jebe sam sebe, ili?
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

05 Apr 2017, 16:45

Nukac wrote:
05 Apr 2017, 16:27
Trolam... bas...
kao sto jedan 100% heteroseksualni muskarac nece nikad probati s drugim muskarcem. Isto tako postoje i 100% homoseksualci. Koje nikad seksualno nije privukla neka zena. I nije stvar preferencije.
Čuj, ali ne mogu se složiti. :zubo:

Velik dio 'razloga' zašto '100% heteroseksualan' muškarac neće NIKAD ni probati, upravo je društvene prirode, povezan sa 'stigmom' homoseksualnosti, nebitno koja je bila geneza te stigme (npr. neka dominantna religija ili nešto deseto).

Dakle, djecu se *odgaja* (ili bar, odgajaLO) da ni ne 'eksperimentiraju' na taj način. Recimo, moji vlastiti razlozi zašto ne bih 'ni probao' definitivno imaju veze s tako nečim.

Ako ovdje ima ikoga tko ne bi 'ni probao' iz nekog sasvim desetog razloga, rado bih ga čuo. Ja recimo ne bih 'ni probao' sushi, ali to nije ista jačina onog 'nikad'. Primjerice, probao bih ga ako bi postojao dovoljno dobar incenitive za tim - primjerice, nekakva oklada. Nekakav daring game, whatever. Ali muškarca svejedno ne bih 'probao' iz tome sličnih razloga.

E sad, trivijalno je ustanoviti da dočim zbilja postoji (ili je bar postojala) određena 'stigma homoseksualnosti' - definitivno *ne postoji* ama baš nikakva 'stigma heteroseksualnosti'. :rofl: Ergo, homoseksualci ne mogu reći da 'neće ni probati' (suprotni spol) jer ih društvo 'odgaja' da ni ne probaju. Koji je onda, zbilja, razlog?

Reći da te 'ne privlači' jednostavno nije dovoljno dobar, tj. nagađam da ti taj stunt prolazi kod većine ljudi, no kod mene ne baš. :zubo: Ni mene ne privlači sushi, kao što rekoh - niti najmanje. Ali svejedno neću reći da ga 'ne bih probao ni za kakve novce'...

Nukac wrote:
05 Apr 2017, 16:27
Ne postoji tocka u vremenskoj crti kad odlucis da te privlace muskarci.
Postoji samo tocka kad to prihvatis.
Iako je meni i to prilično kontraintuitivno, nisam sklon tvrditi nešto o tuđem doživljaju, iz vlastite perspektive neznanja. Ergo, recimo da dopustim da zbilja samo tako jednog dana 'prihvatiš' da si gej, iako si to (valjda) zapravo oduvijek 'znao', samo nisi prihvaćao (valjda zbog gore spomenutog pritiska društva, koji se u međuvremenu 'olabavio' na prilično - sociološki - nevjerojatan način zadnjih 15-tak godina. Prilično misteriozno).

To i dalje ne odgovara na pitanje, zašto nikad ne bi ni 'probao' ženu. Čisto da se ono, uvjeriš da to nije to. :zubo: Sjećam se jednog od ranih filmova s temom prihvaćanja homoseksualnosti, još tamo krajem devedesetih, točno je tako to prikazano. Lik se doslovno otišao pojebati s nekom curom kojoj se sviđao, da se 'uvjeri' da to nije to. Zašto ti ne probaš? :cerek: Shvaćaš, pa ne možeš reći da ti odgoj i religijska uvjerenja ne dopuštaju takav vid eksperimentiranja...
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

05 Apr 2017, 16:53

^^
A kad si ti saznao, ili spoznao, da si heteroseksualac? I otkud ti to da ne postoji nikakva stigma heteoseksualnosti - etiketa jeste stigma.
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

05 Apr 2017, 16:55

Stitch wrote:
05 Apr 2017, 16:27
Dok ne vrijeđaš sugovornika, ništa ti se neće dogoditi.
Problem je, između ostalog, što je 'uvreda' relativna i subjektivna kategorija.

Što je 'uvredljivo' inače defnira društvo, i to širokim konsenzusom - ono kad se (manjeviše) 'svi' slažu da je nešto 'uvredljivo'.

U situaciji u kojoj postoje evidentni 'culture wars', teško je na suvisli način govoriti o 'vrijeđanju'. Primjerice, na 'onom' forumu kriteriji i pravila uopće nisu jasni, ili bar, nije jasna logika kojom se moderiranje vodi, te razlozi zašto su pravila takva kakva jesu.

Ovdje, pak, sjećam se da je bilo i svakakvog 'vrijeđanja' (uvjetno rečeno, s obzirom na ovu gorespomenutu relativnost i subjektivnost) pa nije bilo nekih naročitih sankcija; meni osobno to paše, čak i ako sam ja 'žrtva' tih 'uvredljivih' postova. Brijem da ljudima s vremenom jednostavno dosadi vrijeđanje; umore se, zasite. Stoga, vrijeđanje je možda problem tamo gdje imaš doslovno milijune ljudi, pa će se uvijek naći dovoljno novih sklonih vrijeđanju, kad nekim prvima dosadi. Na ovom forumu, znači, u principu ni nema razloga da se sankcionira vrijeđanje; rekoh, nikome se to ionako ne bi dalo raditi kroz duži period. Pogotovo ako ne izazove nikakve reakcije.

BTW ovo samo razmišljam naglas. Pitanje moderiranja je prilično zeznuta i komplicirana stvar...
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

05 Apr 2017, 17:06

Šabović Adis wrote:
05 Apr 2017, 16:53
^^
A kad si ti saznao, ili spoznao, da si heteroseksualac? I otkud ti to da ne postoji nikakva stigma heteoseksualnosti - etiketa jeste stigma.
Daj malo koherentnije. Nisam nikad 'spoznao' da sam 'heteroseksualac'. Kao što nisam nikad spoznao da sam 'jedač hrane', to je tautologija. Nisam siguran što 'heteroseksualac' uopće znači; taj termin se nije ni koristio do 20-tog stoljeća, kad se počeo koristiti kao antipod za nešto ranije smišljen termin 'homoseksualac'. (Usporedi google ngram za 'homosexuality' i 'heterosexuality' pa vidi i sam).

Većina muškaraca je 'tehnički sposobna' i za heteroseksualne, i za homoseksualne aktivnosti. Žene također. Nešto kao bonobe; iako nema potrebe za uvođenjem životinja. Ako čovjek može masturbirat (a ogromna većina može), nema nekog osobitog 'prirodnog' razloga zašto ne bi 'mogao' i biti receiving end nekog handjoba, bez obzira na spol pružatelja dotičnog handjoba. Razlozi za 'nemogućnost' toga mogu biti jedino specifično ljudski, psihološki, možda religijski. Bonobe nemaju tako kompliciranu psihologiju (a još manje religiju) i zato bonobama nije nikakav problem upuštati se u bilo kakvu seksualnu aktivnost s bilo kojim spolom.

(Dakako, bonobe nemaju baš ni bogzna kakvu maštu, s obzirom da nisu baš TAKO inteligentni LOL - pa zato dijapazon tih njihovih seksualnih aktivnosti s bilo kojim spolom, i nije baš naročito širok.)
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

05 Apr 2017, 18:03

Kontradiktoran si. Čovjeku koji je izjavio da ga suprotni spol ne privlači - razmjerno nedavno, na ovoj temi - preporučuješ da "treba probati". Ti, djevac, koji sustavno tvrdiš - gotovo svuda gdje pišeš - da dosad nisi sreo ženu u koju bi se zaljubio, pa ni onu koja bi te koliko-toliko privukla da je poševiš. :rofl:

Zašto ti ne nađeš (barem) curu s kojom bi "trebao probati" stupiti u seksualne odnose, nejasno je. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

05 Apr 2017, 18:27

nodens wrote:
05 Apr 2017, 17:06
Daj malo koherentnije.
Hoću. :zubo:

Nisam nikad 'spoznao' da sam 'heteroseksualac'.


Oh, izvini, ja mislio da znaš o čemu pišeš, no, to nije ni bilo pitanje; pitanje je bilo kad si spoznao.
I kojimoj stavljaš navodnike... :rofl:

Kao što nisam nikad spoznao da sam 'jedač hrane',


Kužim, ti si, dakle, nesvjesni jedač hrane, iliti parazit?! :rofl:
to je tautologija.


NIje.
Nisam siguran što 'heteroseksualac' uopće znači; taj termin se nije ni koristio do 20-tog stoljeća, kad se počeo koristiti kao antipod za nešto ranije smišljen termin 'homoseksualac'. (Usporedi google ngram za 'homosexuality' i 'heterosexuality' pa vidi i sam).
This program has no disc — another stray.
Jasno.
:rofl: :rofl: :rofl:
Većina muškaraca je 'tehnički sposobna' i za heteroseksualne, i za homoseksualne aktivnosti.


Možel' ta većina muškaraca jednom riječju? Npr. mušakrčine, a manjina neka bude muškarčići. :rofl:

Čime se dokazuje ta navodna sposobnost, i kako to muško a homoseksualac? :D
Žene također.


Žene a sposobne?! Tehnički?! :rofl:
Nešto kao bonobe; iako nema potrebe za uvođenjem životinja.


Naravno - ko je vidio pozivat' se na životinje u ozbiljnoj diskusiji. :zubo:

Ako čovjek može masturbirat (a ogromna većina može), nema nekog osobitog 'prirodnog' razloga zašto ne bi 'mogao' i biti receiving end nekog handjoba, bez obzira na spol pružatelja dotičnog handjoba.



Oli si ovdje pobrkao čovjeka s muškarcem, ili ženom? :zubo:

Razlozi za 'nemogućnost' toga mogu biti jedino specifično ljudski, psihološki, možda religijski. Bonobe nemaju tako kompliciranu psihologiju (a još manje religiju) i zato bonobama nije nikakav problem upuštati se u bilo kakvu seksualnu aktivnost s bilo kojim spolom.

On zapeo za životinje, bonobe pa bonobe. :rofl:
Drkam što mi se drka a ne zato što nisam bonoba, a ne drkam što mi se ne drka, a ne zato da se religija ne uvrijedi. :rofl:


(Dakako, bonobe nemaju baš ni bogzna kakvu maštu, s obzirom da nisu baš TAKO inteligentni LOL - pa zato dijapazon tih njihovih seksualnih aktivnosti s bilo kojim spolom, i nije baš naročito širok.)

Meni si pravo sumnjiv zbog ovih bonoba al' eto... :zubo:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

05 Apr 2017, 22:05

Stitch wrote:
05 Apr 2017, 18:03
Kontradiktoran si. Čovjeku koji je izjavio da ga suprotni spol ne privlači - razmjerno nedavno, na ovoj temi - preporučuješ da "treba probati". Ti, djevac, koji sustavno tvrdiš - gotovo svuda gdje pišeš - da dosad nisi sreo ženu u koju bi se zaljubio, pa ni onu koja bi te koliko-toliko privukla da je poševiš. :rofl:

Zašto ti ne nađeš (barem) curu s kojom bi "trebao probati" stupiti u seksualne odnose, nejasno je. :D
Nisam uopće kontradiktoran. :ne zna: (Tj. inače ziher i jesam, tu i tamo, no tu gore nisam). Jedno je 'privlačenje', drugo su postupci, treće su inhibicije raznih vrsta. Ja govorim o privlačenju, a ti, čini se, držiš da iz toga automatski slijedi i nekakvo postupanje. Naravno da ne slijedi (automatski). E sad, ako i kolega Nukac također ima nekakve čudnovate inhibicije (i/ili metafizičke probleme) kao ja, nemam ništa protiv da kaže koje su to. Ako nije previše sramežljiv glede toga, jasno. :zubo: Ipak bi me čudilo da je neki, valjda, iskusni gej 'sramežljiv'' glede anonimnog pričanja o svojim inhibicijama i metafizičkim poteškoćama.

Moguće je da zapravo nećeš uspjet pratit slijed misli u gornjem pasusu... čini mi se. :cerek:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

05 Apr 2017, 22:18

nodens wrote:
05 Apr 2017, 22:05
Jedno je 'privlačenje', drugo su postupci, treće su inhibicije raznih vrsta. Ja govorim o privlačenju, a ti, čini se, držiš da iz toga automatski slijedi i nekakvo postupanje. Naravno da ne slijedi (automatski).
Postupanje proizlazi isključivo iz tvog poziva na akciju. Barem sam ga ja tako shvatio. Nema tu nikakve uzročno-posljedične veze.

Ali ako ti veliš da se post odnosio na privlačenje, a ne na postupke, dopuštam mogućnost da sam pogrešno interpretirao tvoje riječi. Zato si mi bio kontradiktoran. Želiš da netko drugi učini to što sam ne možeš. Još bolje, normalno ti je da netko drugi učini to što sam ne možeš. Žišku? ;)
Potpisi su za budale.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

05 Apr 2017, 22:32

Šabane, ovaj put ću ti odgovorit, ali čisto da znaš da već vidim da ću brzo izgubit strpljenje. Previše me tvoj stil odgovaranja podsjeća na undu, samo još više iscjepkano. Nemam ti ja živaca za to. :cerek:

Šabović Adis wrote:
05 Apr 2017, 18:27
Oh, izvini, ja mislio da znaš o čemu pišeš, no, to nije ni bilo pitanje; pitanje je bilo kad si spoznao.
I kojimoj stavljaš navodnike... :rofl:
Znači nisi uspio upogoniti google ngram i uvjeriti se da pojam 'heteroseksualnost' doslovno nije postojao prije 1900-te?

Što misliš, kako se ljudski rod uopće održao kad ljudi, zamisli, nisu ni znali da su nekakvi 'heteroseksualci', ha? :rofl:

Daj shvati da je 'heteroseksualac' nešto tipa 'dvonožni čovjek', odrednica koju je u principu nepotrebno navoditi IAKO očito postoje i ljudi bez nogu. Svejedno postojanje ljudi bez nogu još uvijek nije nikoga natjeralo da se deklarira kao 'dvonožni čovjek', čisto ono da ne bude zabune, jel.

Tako ni meni ne pada na pamet da sebe zovem 'heteroseksualac'. Odbijam se služiti teminologijom iz kuhinje modernih pametnjakovića.

Šabović Adis wrote:
05 Apr 2017, 18:27
Kužim, ti si, dakle, nesvjesni jedač hrane, iliti parazit?!
Ne, nego nema nikakvog dobrog razloga za tu suvišnu etiketu 'jedač hrane' (ili disač zraka) budući da se ista podrazumijeva po defaultu.

Šabović Adis wrote:
05 Apr 2017, 18:27
Možel' ta većina muškaraca jednom riječju? Npr. mušakrčine, a manjina neka bude muškarčići. :rofl:

Čime se dokazuje ta navodna sposobnost, i kako to muško a homoseksualac?
Pa jbt, dao sam ti primjer, a i stitch je naveo jedan lucidni, ranije u topiku. Zamisli da ti neka žena nateže pitona rukom. Onda zamisli da se ugasi svjetlo. Nakon toga zamisli da neki lik zamijeni tu ženu, a da ti to ne primijetiš u prvi mah. :rofl: Use your imagination, jel.

Šabović Adis wrote:
05 Apr 2017, 18:27
Žene a sposobne?! Tehnički?! :rofl:
Pa da. Koji je točno ženi problem pustiti da je npr. liže druga žena? Što će joj se dogodit? Ako ne može od toga doživjeti orgazam, teško da to ima neke veze s tzv. 'seksualnom orijentacijom'. Nego više ima veze s kojekakvim psihološkim i socijalnim inhibicijama. Možda i metafizičkim nekakvim poteškoćama LOL. Da me ne shvatiš krivo, te inhibicije i poteškoće upravo i jesu ono 'ljudsko'. Bonobe nemaju inhibicije tog tipa, jer su psihološki mnogo jednostavniji i banalniji od ljudi.

Šabović Adis wrote:
05 Apr 2017, 18:27
Oli si ovdje pobrkao čovjeka s muškarcem, ili ženom?
Nisam ništa pobrkao nego pod 'čovjek' mislim na i jedno i drugo.

Šabović Adis wrote:
05 Apr 2017, 18:27
On zapeo za životinje, bonobe pa bonobe. :rofl:
Drkam što mi se drka a ne zato što nisam bonoba, a ne drkam što mi se ne drka, a ne zato da se religija ne uvrijedi.
Kak ti zvuči ideja da ti drka neka zgodna žena?

Nakon toga ćemo prijeći na starice... pa onda na mlađe muškarce. :rofl:

Enivej, ne moraš se sramit svojih inhibicija, to je jedna od stvari koje te čine čovjekom. Bonobe nemaju nikakvih inhibicija, jel. LOL.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

05 Apr 2017, 22:59

Stitch wrote:
05 Apr 2017, 22:18
Postupanje proizlazi isključivo iz tvog poziva na akciju. Barem sam ga ja tako shvatio. Nema tu nikakve uzročno-posljedične veze.

Ali ako ti veliš da se post odnosio na privlačenje, a ne na postupke, dopuštam mogućnost da sam pogrešno interpretirao tvoje riječi. Zato si mi bio kontradiktoran. Želiš da netko drugi učini to što sam ne možeš. Još bolje, normalno ti je da netko drugi učini to što sam ne možeš. Žišku? ;)
Kužim što pitaš, ali čini mi se da ti ne kužiš da ti je pitanje izlišno. :zubo:

Ljudi se razlikuju. Ono što te čudi kod jednog, uopće te ne mora čuditi kod drugog. Štoviše, sasvim je uobičajena pojava da te kod nekog 'čudi' upravo ono što recimo i sam imaš ili radiš. Ako ti se iz bilo kojeg razloga čini da 'strši' iz psihološkog profila. Primjerice, neki mucavi trtaroš koji se i sam užasava javnih nastupa, svejedno se može 'čuditi' nekome tko također odbija neki konkretni javni nastup, ako mu se čini da taj drugi lik INAČE uopće ne pati od treme i socijalnih strahova tog tipa. Nema baš ništa 'kontradiktorno' u takvom čuđenju.
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

05 Apr 2017, 23:11

nodens wrote:
05 Apr 2017, 22:32
Šabane, ovaj put ću ti odgovorit, ali čisto da znaš da već vidim da ću brzo izgubit strpljenje. Previše me tvoj stil odgovaranja podsjeća na undu, samo još više iscjepkano. Nemam ti ja živaca za to. :cerek:
:vidiga: Pičko!


Znači nisi uspio upogoniti google ngram i uvjeriti se da pojam 'heteroseksualnost' doslovno nije postojao prije 1900-te?
Da, isto k'o što znači da ti još nisi svjestan da si heteroseksualac. :rofl:

Što misliš, kako se ljudski rod uopće održao kad ljudi, zamisli, nisu ni znali da su nekakvi 'heteroseksualci', ha? :rofl:

Valjda na isti onaj način na koji su uspjeli disati prije nego što su saznali za kisik. :B
Daj shvati da je 'heteroseksualac' nešto tipa 'dvonožni čovjek', odrednica koju je u principu nepotrebno navoditi IAKO očito postoje i ljudi bez nogu.


Ma ne isplati mi se da to shvatim, ispašću onda pička u duši. :ne zna:
Sa'će još reć' i da sam sakat... :rofl:
Svejedno postojanje ljudi bez nogu još uvijek nije nikoga natjeralo da se deklarira kao 'dvonožni čovjek', čisto ono da ne bude zabune, jel.
Misliš dvonožac ≠ čovjek?! Pa da, ali pitanje je kolikonožan moraš biti da bi bio čovjek? :misli:

Tako ni meni ne pada na pamet da sebe zovem 'heteroseksualac'. Odbijam se služiti teminologijom iz kuhinje modernih pametnjakovića.
E, zato si peder. :rofl:
Ne, nego nema nikakvog dobrog razloga za tu suvišnu etiketu 'jedač hrane' (ili disač zraka) budući da se ista podrazumijeva po defaultu.
Alooo, kad može imači kada može i jedači hrane il' nemači pojma. :kava:
Disač zraka... :rofl:
Pa jbt, dao sam ti primjer, a i stitch je naveo jedan lucidni, ranije u topiku. Zamisli da ti neka žena nateže pitona rukom. Onda zamisli da se ugasi svjetlo. Nakon toga zamisli da neki lik zamijeni tu ženu, a da ti to ne primijetiš u prvi mah. :rofl: Use your imagination, jel.
Jbg. ispada da sam peško (ili ne) po tome ko mi ga nateže.
Imal' žena a peder? :misli:

Pa da. Koji je točno ženi problem pustiti da je npr. liže druga žena? Što će joj se dogodit?


Jbg., možda samo ne želi etiketu lizaljke. :rofl:

Ako ne može od toga doživjeti orgazam, teško da to ima neke veze s tzv. 'seksualnom orijentacijom'. Nego više ima veze s kojekakvim psihološkim i socijalnim inhibicijama. Možda i metafizičkim nekakvim poteškoćama LOL. Da me ne shvatiš krivo, te inhibicije i poteškoće upravo i jesu ono 'ljudsko'. Bonobe nemaju inhibicije tog tipa, jer su psihološki mnogo jednostavniji i banalniji od ljudi.
Otkud znaš, jeboteeee... :rofl:

Nisam ništa pobrkao nego pod 'čovjek' mislim na i jedno i drugo.
Aj, vjerovaću ti na riječ.

Kak ti zvuči ideja da ti drka neka zgodna žena?
'ta će ona drkat'? Hljeba se ne zna najest'... :rofl:
Nakon toga ćemo prijeći na starice... pa onda na mlađe muškarce. :rofl:

-||-
Enivej, ne moraš se sramit svojih inhibicija, to je jedna od stvari koje te čine čovjekom.


Ne čini mene ništa čovjekom osim mene samog...
Bonobe nemaju nikakvih inhibicija, jel. LOL.
...za razliku od bonoba kojima je čovječnost, odnosno ljudskost, dopuštena 0% :p
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

05 Apr 2017, 23:11

Beau wrote:
05 Apr 2017, 22:51
Sabane :rofl:
Jesam najbolji? :zubo:

:grli:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
Post Reply