Pen Pals ili Strankinja i Našijenka

Naši spisateljski pokušaji
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

09 Apr 2017, 15:13

nodens wrote:
06 Apr 2017, 17:40
Bilo bi zgodno nešto pisat, svakako, no za svako dobro pisanje potrebno je brdo stvarnog iskustva. Čuveni pisci su putovali svijetom, detaljno istraživali materiju vezanu uz teme romana i priča i svašta nešto...
Kao što je npr. Šekspir putovao?


what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

09 Apr 2017, 15:15

Riona wrote:
05 Apr 2017, 20:55
Strankinja me podsjeća na nekog. Koga sam poznavala. :facepalm:
Bar se nemožeš žaliti da te je zaboravio.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

09 Apr 2017, 15:17

Ispričavam se zbog male digresije, Madam... željno išćekujemo Strankinjina strahovanja :kokice:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

29 Apr 2017, 23:22

Opis i popis nedaća koje su Našijenku mogle zadesiti na putu do Trsta i natrag, doduše, via Savudrija, i nisu bili posebno maštoviti. Mogli su je oteti i prodati u bijelo roblje, recimo, nekom šeiku, oni posebno vole plavuše, a Našijenka je plava. I punašna. Oni vole punašne ženske. Punašna? pitala je Našijenka. Pa da, visoka si 165 cm i imaš 60 kila. Našijenka nije komentirala. Iz prijašnjih opširnih izvještaja znala je da Strankinja ima u podrumu uređenu priručnu teretanu gdje redovito vježba. Isto tako nije pitala ni što bi se u slučaju otmice dogodilo s Enzom. Druga je mogućnost bila prometna nesreća – »pogotovo ako si ti vozila«.

Naravno da sam ja vozila, omaknulo se Našijenki koja je bila zaboravila da je u razgovorima sa Strankinjom Enza bolje i ne spominjati.

Kako to misliš »naravno«? Mislila sam da kod vas samo muškarci voze.

Ti si zbilja davno otišla odavde. :D

To je bilo najpametnije šta sam napravila u životu. Samo mi je žao da se ne mogu mami pohvaliti. Da vidi što je njena kćer u životu postigla.

Iz prijašnjih poruka Našijenka je znala da je Strankinjina mama umrla zabrinuta za kćerinu sudbinu pa se suzdržala od komentara. Što je na ovo i mogla reći?

Ja svaki dan idem autom na posao – normalno, stanuješ kilometrima daleko od radnog mjesta – mjesečno radim hiljade kilometara.

Da, i što s tim?
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

29 Apr 2017, 23:25

I znaš što sam si kupila dok si ti bila na putovanju?

Pojma nemam. Što?

Novi auto.

Sjajno. Kakav?


Stariji sin radi u Hondi – valjda je u pitanju bio nekakav autosalon – pa tamo imam specialne kondicije.

Misliš, popust?

Ne samo to. Dobijem posebni auto, model koji još nije u prodaji, za specialne customers.

To je sjajno.


Prema opisu, auto je bio opremljen kao da će ga u najmanju ruku voziti James Bond. Našijenki baš nije bilo jasno ni o čemu je zapravo riječ, a ni čemu sve to može poslužiti prosječnome vozaču.

Prosječni vozač? Ja nisam prosječni vozač. Ti ne možeš ni zamisliti kako ja vozim.

Našijenka je pokušala zamisliti kombinaciju Nikija Laude i Petra Pana, ali bezuspješno. Ipak, da je uspjela, možda ne bi bila daleko od istine.

Jednom sam nas sve spasila na autoputu, pisala je Strankinja. Umjesto u prvu, ubacila sam u rikverc.

Nakon ovoga zbilja se više nije imalo što pitati.
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

30 Apr 2017, 00:12

Zvuči kao da je Srankinja istaknuta članica SRD "Šaran" :D
Šta nije Našijenka mogla nać neku bolju korespondenticu, recimo sa nekakvog sado-mazo sajta? :cerek:
I gdje je tu sex :gaah: ... o ljubavi da ne pričamo! :mad:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

30 Apr 2017, 12:00

haram wrote:
30 Apr 2017, 00:12
Zvuči kao da je Srankinja istaknuta članica SRD "Šaran" :D
Nije. U međuvremenu se čllanila u tamošnje gljivarsko društvo i objašnjava im koja je gljiva koja. Očekuje se naglo smanjenje broja članova. Ne zbog istupanja iz članstva. :D

Šta nije Našijenka mogla nać neku bolju korespondenticu, recimo sa nekakvog sado-mazo sajta? :cerek:
Pa vidiš da je glupača. Glupa rođena, glupa umrla. Kad si glup, to je za cijeli život. :bicedobro:

I gdje je tu sex :gaah: ... o ljubavi da ne pričamo! :mad:
Čekaj, polako. Ljubav je tu, samo je pritajena. A što se tiče seksa, isto treba pričekati. Ili očekuješ nekakav prekooceanski hot line? :cerek:
Post Reply