Mi gledamo sise & guzicu, one ruke & oči?

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
User avatar
Lastan
Posts: 2702
Joined: 17 Sep 2011, 22:32
Location: Out of the blue
Contact:

23 Oct 2011, 14:16

ElliQuinn » wrote:A i ruke samo gledam u kontekstu "moje sise će dobro izgledati u njima".
Dakle, tražiš tipove s malim rukama? :zubo:

Ja neću reći što prvo gledam jer to ovisi: ako cura istakne sise, onda prvo gledam sise; ako su najizražajnije oči, onda prvo gledam sis... ovaj, oči. :zubo:
No to je, jasno, tek površinska razina; čista estetika. Za bilo što više potrebno je - pa, nešto više. :mig:


User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

23 Oct 2011, 14:17

Ovo za sise i guzice je istina. Ne doslovno sise i dupe, nego izgled. Frajerima je najvažniji fizički izgled i tačka. Bitni su im i ostali neki faktori, ali izgled je number one.

Ženama izgled nije ni približno bitan. Mi nismo tako površne :durice:
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

23 Oct 2011, 14:25

Lastan » wrote: Dakle, tražiš tipove s malim rukama? :zubo:
Pa, ne. Mora i moja rit stati...

Ali da prvo primijetim izgled muškoga, primijetim. Nema kod mene intelektualnih dubina i srodnosti duša.
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

23 Oct 2011, 14:41

Meni su bitne velike čvrste šake i pravi muški prsti. I koljena. Muška i dlakava. I da je širok. Onak ko Nikoletina. :rofl: Općenito volim krupnije muškarce radničke klase. Ok, ne škegraste, već ko od brda odvaljene. Ja se pak držim uvijek one: bolje ljulja nego žulja. :zubeki:
I da ima mesnate usne. Onak za dobro poljubit. :rofl:

edit-i da ne cvili kad se poreže na papir...u biti da ne cvili ni kad si šaraf ušarafi u nokat....i da ne smrdi kad se oznoji već da ga poželim ufff :cice:, da nije neki uštogljeni fićfirić, tj da ne kuka kad mora prenijeti dvije tone ako treba.
ma, nema veze, takvog sam si našla :cerek:
claudine
Posts: 75
Joined: 21 Oct 2011, 08:59

23 Oct 2011, 15:01

BoDerek » wrote:Ovo za sise i guzice je istina. Ne doslovno sise i dupe, nego izgled. Frajerima je najvažniji fizički izgled i tačka. Bitni su im i ostali neki faktori, ali izgled je number one.

Ženama izgled nije ni približno bitan. Mi nismo tako površne :durice:
User avatar
Lastan
Posts: 2702
Joined: 17 Sep 2011, 22:32
Location: Out of the blue
Contact:

23 Oct 2011, 15:06

BoDerek » wrote:Ovo za sise i guzice je istina. Ne doslovno sise i dupe, nego izgled. Frajerima je najvažniji fizički izgled i tačka. Bitni su im i ostali neki faktori, ali izgled je number one.
Da bi došlo do drugog pogleda, mora i prvi biti čemu. :kava:

No jednom kad dođe do drugog pogleda, prvi postaje manje bitan. :mig:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

23 Oct 2011, 15:22

Lastan » wrote: Da bi došlo do drugog pogleda, mora i prvi biti čemu. :kava:

No jednom kad dođe do drugog pogleda, prvi postaje manje bitan. :mig:
Da, pa nisam ja ništa bitno drukčije rekla od toga.

Kod nas žena je puno češći slučaj da je na prvi pogled bezveze ili čak ružan, a na deseti pogled bude muževan i seksi.
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1937
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

23 Oct 2011, 15:57

Rekla bih, zapravo, da na prvi dojam upijem odmah osobu i energiju kojom zrači/odiše, i na temelju tog mogu vrlo brzo reći ima li ičega tu. Nebitan mi je izgled totalno očito, bila sam s niskim crnim, visokim crnim, niskim plavim, visokim plavim, srednjevisokim smeđim, mršavima, škembastima, bilderima.
Ok, nisam ih imala 20, samo karikiram da je fizički izgled u principu nebitan.
Da bi nešto ipak došlo na razmatranje dugoročnije, tu se mora poklopit dosta toga npr. stvarno ne smije voljet hdz, tonsona, bit nacionalist, praktičan vjernik, slušat aktivno cajke i to. Otkrila sam da je ovaj tip površnosti nažalost presudan u takvim odnosima.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

23 Oct 2011, 15:57

BoDerek » wrote:
Kod nas žena je puno češći slučaj da je na prvi pogled bezveze ili čak ružan, a na deseti pogled bude muževan i seksi.
To se zove alkohol, a ne pogled. :kava:
Potpisi su za budale.
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

23 Oct 2011, 16:03

claudine » wrote:
herp nema dupe? :eek:
Pusti, pokušava me zatrolati. :D
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
nemam pojma
Posts: 127
Joined: 19 Sep 2011, 16:23

23 Oct 2011, 16:05

Vodena » wrote:Meni su bitne velike čvrste šake i pravi muški prsti. I koljena. Muška i dlakava. I da je širok. Onak ko Nikoletina. :rofl: Općenito volim krupnije muškarce radničke klase. Ok, ne škegraste, već ko od brda odvaljene. Ja se pak držim uvijek one: bolje ljulja nego žulja. :zubeki:
I da ima mesnate usne. Onak za dobro poljubit. :rofl:

edit-i da ne cvili kad se poreže na papir...u biti da ne cvili ni kad si šaraf ušarafi u nokat....i da ne smrdi kad se oznoji već da ga poželim ufff :cice:, da nije neki uštogljeni fićfirić, tj da ne kuka kad mora prenijeti dvije tone ako treba.
ma, nema veze, takvog sam si našla :cerek:
Bogati, jesi zahtjevna :rofl:


Ja prvo gledam facu/oči. Ako mi se to sviđa skrolam na ruke i guzicu, a onda i na, pa hmm veličinu ruku :zubo:

Ako sve to prođe dobro, čekam da progovori.
I onda sve ono lijepo padne u vodu :tuzni:
User avatar
Nikolajevna
Posts: 1034
Joined: 28 Sep 2011, 22:51

23 Oct 2011, 16:10

Maleficent » wrote:
Mene privlači (i) energija.
To nekako više ima veze s tim koliko se netko dobro najeo...
bliss
Posts: 1121
Joined: 18 Sep 2011, 15:26

23 Oct 2011, 16:22

Ne vjerujem u 'izgled mi je totalno nebitan' priče. Vjerujem da nije bitno da je osoba lijepa po nekakvim ustaljenim kriterijima ljepote, ali mislim da je skoro svakome bitno da mu je partner privlačan i fizički. Njemu.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

23 Oct 2011, 16:36

bliss » wrote:Ne vjerujem u 'izgled mi je totalno nebitan' priče. Vjerujem da nije bitno da je osoba lijepa po nekakvim ustaljenim kriterijima ljepote, ali mislim da je skoro svakome bitno da mu je partner privlačan i fizički. Njemu.
Nije nebitan, naravno. Sve je više ili manje bitno za kompletnu sliku, jebiga. Ali kako objasniti recimo da je nekome Horacio mega zgodan. Onaj iz CSI. Mislim, nije meni zgodan, al znam žene kojima je svemirski. Realno gledajući, tip je G-A-D-A-N. Ali ima tu neku energiju kojom zrači valjda. Da izgled u njegovom slučaju nije bitan je kristalno jasno. Takvih je primjera kod muškaraca gro.
bliss
Posts: 1121
Joined: 18 Sep 2011, 15:26

23 Oct 2011, 16:58

BoDerek » wrote:Nije nebitan, naravno. Sve je više ili manje bitno za kompletnu sliku, jebiga. Ali kako objasniti recimo da je nekome Horacio mega zgodan. Onaj iz CSI. Mislim, nije meni zgodan, al znam žene kojima je svemirski. Realno gledajući, tip je G-A-D-A-N. Ali ima tu neku energiju kojom zrači valjda. Da izgled u njegovom slučaju nije bitan je kristalno jasno. Takvih je primjera kod muškaraca gro.
E, ali tim ženama on nije odbojan fizički, nešto im se očito na njemu sviđa.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

23 Oct 2011, 17:05

bliss » wrote:
E, ali tim ženama on nije odbojan fizički, nešto im se očito na njemu sviđa.
Pari im se da je dobar jebač, to im se sviđa. Zbog lika kojeg glumi. U nekom drugom filmu im se ne bi parilo :D.

Ili da si im pokazao samo njegovu sliku, bez da su ga ikad vidjele, šta misliš šta bi rekle, bi li mu dale?
bliss
Posts: 1121
Joined: 18 Sep 2011, 15:26

23 Oct 2011, 17:18

BoDerek » wrote: Pari im se da je dobar jebač, to im se sviđa. Zbog lika kojeg glumi. U nekom drugom filmu im se ne bi parilo :D.

Ili da si im pokazao samo njegovu sliku, bez da su ga ikad vidjele, šta misliš šta bi rekle, bi li mu dale?
I to sve govori da privlačnost nije isključivo fizička ili mentalna. Svašta se tu treba poklopiti. Kao što mi nije zanimljiv zgodan tip koji je glupa primitivna seljačina, tamo mi seksualno ne bi bio privlačan ni tip koji kao osoba super ali mi je ružan. A pojam ružnoće i ljepote nije svakome isti.
User avatar
Lastan
Posts: 2702
Joined: 17 Sep 2011, 22:32
Location: Out of the blue
Contact:

23 Oct 2011, 17:26

A.P. » wrote:Rekla bih, zapravo, da na prvi dojam upijem odmah osobu i energiju kojom zrači/odiše, i na temelju tog mogu vrlo brzo reći ima li ičega tu.
Žene potencijalne partnere ošacaju u djeliću sekunde. Nisu ni muškarci puno sporiji, ali imaju nešto labavije kriterije. :D
Da bi nešto ipak došlo na razmatranje dugoročnije, tu se mora poklopit dosta toga npr. stvarno ne smije voljet hdz, tonsona, bit nacionalist, praktičan vjernik, slušat aktivno cajke i to. Otkrila sam da je ovaj tip površnosti nažalost presudan u takvim odnosima.
Nazvati svjetonazorske razlike površnima malo je širenje pojma, ne čini li ti se? :mig:
To su stvari koje nas čine onima tko i što jesmo; fundamentalnije od toga teško ide iako se po barem nekim pitanjima ljudi mogu i predomisliti (iako vrlo rijetko više od jednom u životu).
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

23 Oct 2011, 17:28

BoDerek » wrote:
Nije nebitan, naravno. Sve je više ili manje bitno za kompletnu sliku, jebiga. Ali kako objasniti recimo da je nekome Horacio mega zgodan. Onaj iz CSI. Mislim, nije meni zgodan, al znam žene kojima je svemirski. Realno gledajući, tip je G-A-D-A-N. Ali ima tu neku energiju kojom zrači valjda. Da izgled u njegovom slučaju nije bitan je kristalno jasno. Takvih je primjera kod muškaraca gro.
Ma koju energiju? Tom liku i glava stalno nahero klimavo na stranu visi, moš si mislit kak je u stanju ostalo držati energično uspravno. Ne izgleda mi kao da može realizirati ni inteligenciju a ni erekciju. Onaj, pak, iz Las Vegasa djeluje malo bistrije i energičnije ali je submisivan, njujorški mi je previše zabrinut a onaj iz NCIS-a uobražen.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Sophiae
Posts: 81
Joined: 13 Oct 2011, 16:26

23 Oct 2011, 17:38

ovisi kako mi je okrenut, dupe, prepone i lijevi dlan (prstenjak) ostalo nadođe
da, i?
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1937
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

23 Oct 2011, 17:48

Lastan » wrote: Nazvati svjetonazorske razlike površnima malo je širenje pojma, ne čini li ti se? :mig:
To su stvari koje nas čine onima tko i što jesmo; fundamentalnije od toga teško ide iako se po barem nekim pitanjima ljudi mogu i predomisliti (iako vrlo rijetko više od jednom u životu).
To je bio cinizam zapravo, vjerovatno od čitanja ljesovskih prosera gdje se neke od nabrojanih stvari sustavno proglašavaju površnom glupošću :D u smislu da su to samo preseravanja.
Recimo, ako kažem da bi mi zaista bilo teško do nemoguće živjeti s nekim tko sebe drži vjernikom i prakticira to, obično dobijem "kakva glupost, pa i ti si odrasla sigurno u katoličkoj obitelji" pa to znači da sam ja preseratorski alternativni snob s filozofskog ili nešto. Ili "pa postoje brakovi između muslimana i kršćanki". Isto je i s glazbom i glazbenim ukusom.
Meni su to vrlo vrlo bitne stvari, ali iz nekog razloga sam često u takvim raspravama (uživo) znala dobiti odgovor da to nije bitno jer srce ne bira i slične daniellesteele pizdarije. Mogu s popriličnom sigurnošću reć da će moje srce vrlo brzo odabrati s obzirom na opredijeljenost u području tih triju kriterija, i da mi stvarno nije jasno kako to mogu biti nevažne stvari nekome, no dobro :D
Ashtaroth
Posts: 575
Joined: 19 Sep 2011, 22:07

23 Oct 2011, 18:31

Možda mi nešto neće biti presudno da 'krenem', ali me itekako može zaustaviti :raspa:

Što se nečega 'opipljivijeg' tiče - stav.
Tu spada i ono što govori, kako se ponaša, kako govori, i neverbalno i kombinacije i svašta nešto.

Ukratko, kao što nekoć birah mobitel u 2 kriterija - mora imati vibru i mora mi se svidjeti, ljude biram po jednom - mora mi se svidjeti :D

To ne znači da neću spoznati neke stvari zbog koje će mi se netko svidjeti više ili prestati svđati, ali prvi dojam mi nije samo vizualan, i svakako nema veze s mjerljivim vrijednostima. Svodi se na 'paše' ili 'ne paše', pa tako ista majica ili ista veličina sisa - mogu upasti u suprotne kategorije, jer je važan dojam, a ne specifikacija.

Rekla bih da zapravo nemam kriterija, i da ih imam pregršt. Samo, ne dolaze svi odjednom niti svi na početku. :mig:
Netko nepoznat - gradi sliku o sebi. Ta slika može biti sve ljepša, ili mogu sve skupa pobjeći glavom bez obzira, ili slika može postati ok, ali mi se ne uklapa u trenutačni interijer. Pitanje je samo - vremena.
Kao što mogu brzo krenuti, mogu brzo/odjednom i pobjeći :D


Kad gledam ljude 'u izlogu' nije mi isto kao kad ih gledam 'za sebe'. I još mi nije 'izlog' bio dosta da bi se prebacila u 'za sebe'.
Izlog mi je ono - gle noge, gle sise, dobar parfem, gle struk, gle prsti...
Za mene mi je kad mi netko na bilo koji način - postane interesantan. Očite stvari, mjerljive obično, tu nemaju ulogu. Ulogu ima to - što radi s tim i u kojoj mjeri mi je osoba interesantna - nekad je to 'za pročakulati' ili 'volim biti u društvu, jer se osjećam ugodno', nekad je to 'ja bi gužvala plahte'.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

23 Oct 2011, 22:42

Borna Paro » wrote: Prvi pogled vidiš sise,pa guzicu i možda ako je sve doboro pogledaš gore..To je čest postupak kada ideš negdje ili si negdje,hoću reći to je tako bezveze,ali je tako.
Ako pod tim misliš, kad vidiš prvi put osobu, u kafiću ili negdje vani - pa, ja prvo gledam lice(izraz), oči i usne (ako nije predaleko, pa ne vidim ili ako nije preblizu, ne bi li ispalo da buljim), torzo i tijelo kao cjelinu (stav), ruke (ako je dovoljno blizu) i ako me to sve zainteresira, prepone, ako se može, još ako sam sreće da prođe pored mene bacim pogled na pozadinu - ovaj cijeli proces (ok, nisam mjerila štopericom) traje trenutak; a vi ste još na cicama :D Amateri :p

Ashtaroth » wrote:Možda mi nešto neće biti presudno da 'krenem', ali me itekako može zaustaviti :raspa:
...
Rekla bih da zapravo nemam kriterija, i da ih imam pregršt. Samo, ne dolaze svi odjednom niti svi na početku. :mig:
Netko nepoznat - gradi sliku o sebi. Ta slika može biti sve ljepša, ili mogu sve skupa pobjeći glavom bez obzira, ili slika može postati ok, ali mi se ne uklapa u trenutačni interijer. Pitanje je samo - vremena.
Ovo dobro shvaćam :)
User avatar
Lastan
Posts: 2702
Joined: 17 Sep 2011, 22:32
Location: Out of the blue
Contact:

24 Oct 2011, 04:59

blue » wrote: Ako pod tim misliš, kad vidiš prvi put osobu, u kafiću ili negdje vani - pa, ja prvo gledam lice(izraz), oči i usne (ako nije predaleko, pa ne vidim ili ako nije preblizu, ne bi li ispalo da buljim), torzo i tijelo kao cjelinu (stav), ruke (ako je dovoljno blizu) i ako me to sve zainteresira, prepone, ako se može, još ako sam sreće da prođe pored mene bacim pogled na pozadinu - ovaj cijeli proces (ok, nisam mjerila štopericom) traje trenutak; a vi ste još na cicama :D Amateri :p
Ako su čemu, ne vidim problem. Kvaliteta je bitnija od kvantitete. :kava:
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

24 Oct 2011, 10:00

Guzica se lako isteše, ali lice teško, plastična kirurgija još nije sport, tako da je lišce najvažnije.

Zatim slijede noge, noge su važne za bježanje, a bez lijepog bijega nema uspješnog obavljenog posla, a bez posla nema kruha.

To je seksualni dio priče, a onaj drugi je da zna lijepo igrati verbalni ping pong i da ne baca rekete po podu.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
Post Reply