Prvo zaljubljivanje

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

19 Oct 2011, 19:52

No, dok dimnjak ne pokaže sliku i ne riješi nas čekanja na iglama, fale još Nogata i njen Nebojša. :ceka:


It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1937
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

19 Oct 2011, 19:52

U mom pitoresknom slavonskom selu nije bilo baš nekih momaka za zaljubit se u, ja sam bila nerd* i bili su mi preglupi nekako, osim dvojice. :o

Uopće se ne sjećam ničeg prije petog razreda, kad sam se zaljubila u Ivicu iz 6b, a onda su i moje dvije najbolje frendice iz ulice se zaljubile u njegova dva prijatelja (braću blizance :cerek:) i svi smo bili jako sretni u ljubavi :cerek:
To se mahom zrcalilo u tome da smo jedni druge zvali na kućne telefone, puštali raznu glazbu, gluposti i općenito pričali pizdarije. Danas se djeca jebu u toj dobi.

* You scored better than half in Nerd, earning you the title of: Pure Nerd. :hekla:
User avatar
dimnjak
Posts: 2430
Joined: 17 Sep 2011, 23:24

19 Oct 2011, 19:53

Black Sheep » wrote: To ćemo lako utvrditi: imamo li naočale na slici? :D Neke ružne, staračke :brukica: ?
ne :D
nema nitko na slici naocale :D
mogu te prožvakati, al te moraju i ispljunuti
User avatar
Black Sheep
Posts: 83
Joined: 07 Oct 2011, 19:56

19 Oct 2011, 20:02

dimnjak » wrote: ne :D
nema nitko na slici naocale :D
Onda možemo odahnuti :brišeznojsačela:
To save some time, let's just assume I'm always right.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

19 Oct 2011, 20:21

Prva čijeg se imena sjećam zvala se Jelena. Išli smo osam godina u školu. Poslije je pobjegla u Beograd, stari joj je bio vojno lice. Gimnastičarka, prelijepa. I pametna. :cerek: Namjerno je govorila srpskim, što me doduše živciralo. :zubo:

Ovima prije ne znam imena. :tuzni: Ali bilo ih je. :cerek:
Potpisi su za budale.
User avatar
aisling
Posts: 3899
Joined: 18 Sep 2011, 00:37

19 Oct 2011, 20:22

Pričali su mi i pokazivali slike moje prve ljetne romanse. Zvao se Aco, skraćeno od Aleksandar i po priči tog ljeta smo bili jako zaljubljeni. On možda malo više u mene, ja u to da me gura u plićaku na luftmadracu po cijele dane. Imali smo oboje negdje oko 4 godine koliko mogu procijeniti po slikama, al njega se zapravo ne sjećam.

Sjećam se dečka iz prvog razreda, predivne plave kose koji je pokisnuo jedan dan i onda mu je učiteljica rekla da se skine. Bilo mu je strašno neugodno jer je imao bijele štramplice ispod hlača, al nije se moglo protiv učiteljice onda. Sušila mu se roba na radijatoru pored naše klupe cijeli dan, a ja sam ga skrivala da ostali ne vide da je on u štramplicama. Baš je bio sladak, i ime sam mu pamtila do danas, i sad ga se nikako ne mogu sjetit :(
Onda je pao taj razred i više ga nisam baš viđala. Sjećam se da sam ga naučila kako nacrtati zvijezdu u jednom potezu, nije ni to pomoglo.
Happy Easter!
Gazda
Posts: 792
Joined: 17 Sep 2011, 23:14

19 Oct 2011, 20:28

Moja prva je otišla u Njemačku. Druga u Kanadu. S obje sam se intenzivno šamarao. Valjda jer sam ih hvatao za sise i guzice, iako sise još nisu imale.

Prvi put sam vršio općenje tek kad sam i sam otišao u tuđinu i tako napokon poništio urok.
User avatar
dimnjak
Posts: 2430
Joined: 17 Sep 2011, 23:24

19 Oct 2011, 20:30

Herp » wrote:
Ili vas je Marko malo smotao. :kava:
mogo je...imala sam ja i zeljka :raspa: :zubo:
dosao je najvise do izrazaja u godini tjesenja :D
mogu te prožvakati, al te moraju i ispljunuti
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

19 Oct 2011, 20:32

Gazda » wrote:Moja prva je otišla u Njemačku. Druga u Kanadu. S obje sam se intenzivno šamarao. Valjda jer sam ih hvatao za sise i guzice, iako sise još nisu imale.

Prvi put sam vršio općenje tek kad sam i sam otišao u tuđinu i tako napokon poništio urok.
tip: jednostavno curi koja ti je napeta za svaki slučaj uzmi pasoš :kava:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
dimnjak
Posts: 2430
Joined: 17 Sep 2011, 23:24

19 Oct 2011, 20:33

Pješčana » wrote: tip: jednostavno curi koja ti je napeta za svaki slučaj uzmi pasoš :kava:
i osobnu.

jos da u bosnu il sloveniju pobjegne :D
mogu te prožvakati, al te moraju i ispljunuti
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

19 Oct 2011, 20:34

Pješčana » wrote: tip: jednostavno curi koja ti je napeta za svaki slučaj uzmi pasoš :kava:
Hvala ti na pravovremenom tipu. :kava:
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

19 Oct 2011, 20:36

Gazda » wrote:Moja prva je otišla u Njemačku. Druga u Kanadu. S obje sam se intenzivno šamarao. Valjda jer sam ih hvatao za sise i guzice, iako sise još nisu imale.

Prvi put sam vršio općenje tek kad sam i sam otišao u tuđinu i tako napokon poništio urok.

inače, kad je ovaj moj zapeo iza balvana, nekako je uletio jako jako drag i pametan dečko, bratić moje prijateljice. mi smo svi išli u isti razred, i onda sam njega škicala dugo. do 7. razreda. onda me pustilo.
da bi on onda, tek u 7. razredu, primjetio mene. pajebemmujamater!! :mad: di si bio u 5. razredu? ahrrrh
kako su dečki idiJoti :o

u njegovu obranu, ja sam bila late bloomer, i sise su došle tek u 7.
:misli: sad sam spojila :facepalm:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
MadnessInMethod
Posts: 422
Joined: 04 Oct 2011, 20:47
Location: through the looking glass

19 Oct 2011, 20:42

Pješčana » wrote:

u njegovu obranu, ja sam bila late bloomer, i sise su došle tek u 7.
:misli: sad sam spojila :facepalm:
debeli offtopic: TEK u 7. razredu? moje su došle tek s 28 godina :facepalm:
"Madness in method, that's genius." F. Herbert
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

19 Oct 2011, 20:48

MadnessInMethod » wrote:
debeli offtopic: TEK u 7. razredu? moje su došle tek s 28 godina :facepalm:
u mom razredu bilo je naprednijih.
na fhru sam jednom pisala kako je moja prijateljica kojoj su prvoj došle sise i menga bila glavna koka u razredu, svi dečki su trčali za njom kroz redove klupa i pokušavali je uvatiti za sise i dupe.
onda je ona, nakon što sam se ja zaljubila u nekog drugog, došla do tog drugog i ljubili su se i prohodali i sve. u 7. razredu.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Black Sheep
Posts: 83
Joined: 07 Oct 2011, 19:56

19 Oct 2011, 20:57

dimnjak » wrote: mogo je...imala sam ja i zeljka :raspa: :zubo:
dosao je najvise do izrazaja u godini tjesenja :D
Tješio te već u vrtiću, nakon Marka? Napredno dijete :D
Ja sam nakon Marka slinila za Nikolom, od 1. do 4. osnovne. Nije me jebav'o ni za suhu šljivu :durica:
Ali tek poslije su došle prave "ljubavi", one za pamćenje. Mislim, one kod kojih se imalo kaj pamtiti :cerek:
To save some time, let's just assume I'm always right.
User avatar
MadnessInMethod
Posts: 422
Joined: 04 Oct 2011, 20:47
Location: through the looking glass

19 Oct 2011, 21:02

Pješčana » wrote: u mom razredu bilo je naprednijih.
na fhru sam jednom pisala kako je moja prijateljica kojoj su prvoj došle sise i menga bila glavna koka u razredu, svi dečki su trčali za njom kroz redove klupa i pokušavali je uvatiti za sise i dupe.
onda je ona, nakon što sam se ja zaljubila u nekog drugog, došla do tog drugog i ljubili su se i prohodali i sve. u 7. razredu.
razumijem te, ali gledaj to s vedrije strane: ti si bar s 13 godina počela pokazivati sekundarna spolna obilježja. ja sam i diplomirala, a ista se nisu nazirala. da nemam dugu kosu, puno šminke i velike naušnice, prošla bih kao 12-godišnji dječak :zubo:
"Madness in method, that's genius." F. Herbert
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

19 Oct 2011, 21:02

Krešo. Od jedno pete do desete godine. Obiteljski prijatelj, zajedno smo provodili duga topla ljeta (njegova baba i moja baba najbolje frendice) i išli si u goste. Najviše smo se voljeli igrati "na Dinastije" :D :D :D Po čitavom smo selu tražili bušotine nafte :D:D

Imam slike kako ja njemu dajem flašicu čokolina, a na drugoj slici on meni :rofl:
Bočica je bila od njegovog mlađeg brata.
Isuse kako će me netko prepoznat :mama:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

19 Oct 2011, 21:04

BoDerek » wrote:Krešo. Od jedno pete do desete godine. Obiteljski prijatelj, zajedno smo provodili duga topla ljeta (njegova baba i moja baba najbolje frendice) i išli si u goste. Najviše smo se voljeli igrati "na Dinastije" :D :D :D Po čitavom smo selu tražili bušotine nafte :D:D

Imam slike kako ja njemu dajem flašicu čokolina, a na drugoj slici on meni :rofl:
Bočica je bila od njegovog mlađeg brata.
Isuse kako će me netko prepoznat :mama:
:rofl: :rofl:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

19 Oct 2011, 21:20

Davor iz vrtića. Igrali smo se skupa i završavali u kazni skupa :D i plesali na muziku s kazića :cerek: a onda je jedna glupača koja je bila starija od nas, dok smo se mi igrali pred zgradom a on se vozio na svom bmx-u, dreknula "davore, A.R. te voli!!!". Više ga nisam mogla pogledati u oči :tuzni:
User avatar
harpy
Posts: 284
Joined: 19 Sep 2011, 09:24

19 Oct 2011, 21:23

Sad kad sam krenula razmišljat o tome i eliminirat sve ove iz nižih razreda koji su mi se sviđali jer ti se netko morao sviđat, a ja sam zapravo voljela sjedit doma i čitat i crtat i štajaznam..., sjetila sam se izvjesnog Stipe iz 7.d, koji mi je bio prvi ozbiljno napet tip.
Meni i svim ostalim djevojčicama, koje su, za razliku od mene, imale ponešto sisa, pa se Stipe imao za šta hvatat. Ali, ajd' hodala sam i ja s njim par tjedana.
Jebemu, i on je bio Vlaj :facepalm:
Koji je meni jarac da na Vlaje padam ko pokošena :trostrukifacepalm:
Nica
Posts: 2189
Joined: 21 Sep 2011, 10:19

20 Oct 2011, 00:17

Kopipejstam post s druge teme:

Mene je učiteljica smjestila u klupu s mirnim, tihim štreberčićem blagog osmijeha. Kad sam bila redar jedan dječak mi je prijetio jer sam ga htjela zapisati na ploču, a taj moj kolega iz klupe je došao i zavrtio mu ruku kad me ovaj fizički napao. Trenirao je judo, ali to nitko nije znao. Bila sam zaljubljena u njega ostatak osnovne škole. :cerek: :love:
Groupie :cerek:
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

21 Oct 2011, 21:01

Zvao se hmhm i ljubili smo se redovito u vrtićkom wc-u...mislim da smo se i pipkali :rofl:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

21 Oct 2011, 21:53

Kao, ne sjećaš se? ;)
Potpisi su za budale.
User avatar
Serenità
Posts: 1001
Joined: 18 Sep 2011, 19:33

23 Oct 2011, 15:15

harpy » wrote:Sad kad sam krenula razmišljat o tome i eliminirat sve ove iz nižih razreda koji su mi se sviđali jer ti se netko morao sviđat, a ja sam zapravo voljela sjedit doma i čitat i crtat i štajaznam..., sjetila sam se izvjesnog Stipe iz 7.d, koji mi je bio prvi ozbiljno napet tip.
Meni i svim ostalim djevojčicama, koje su, za razliku od mene, imale ponešto sisa, pa se Stipe imao za šta hvatat. Ali, ajd' hodala sam i ja s njim par tjedana.
Jebemu, i on je bio Vlaj :facepalm:
Koji je meni jarac da na Vlaje padam ko pokošena :trostrukifacepalm:
Branimir, isto Vlaj :rofl:
Treći razred osnovne, on godinu stariji, igrali smo se kad bismo došli kod babe preko ljeta.
Ljubav je pukla kad sam ga vidjela u sandalama godinu kasnije (koji turnoff :rolleyes: ) i kad se otvoreno iščuđavao kako lošije igram graničara od braće. :durica:
Y es que yo no quiero pasar por tu vida como las modas No se asuste señorita, nadie le ha hablado de boda...
Quiero ser tu medicina, tus silencios y tus gritos...
Tu astronauta, el primer hombre que pise tu luna Clavando una bandera de locura...
Post Reply