Muškarcima treba duže...

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

31 May 2017, 17:49

Šabović Adis wrote:
31 May 2017, 15:02
Ja sam zapravo pogriješio pdf, al' nema veze...


U, al' ti je citat. Što nisi rek'o:

Pa k'o tapete lepim po zidu
Tek da ih imam sve u vidu
Sisate, guzate, lomne u struku
Zbog njih razvijam desnicu ruku

Tako se vole žene!
Pa štaš, u nuždi vrag i muhe jede :zubo:

A znaš onu isto od Ramba -

Godine kurcu prolaze,
a ja jos nisam nikad jebo,
ne dozvoli sudbo kleta
suva kurca da idem na nebo

:rofl:


User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

31 May 2017, 18:41

nodens wrote:
31 May 2017, 17:49
Pa štaš, u nuždi vrag i muhe jede :zubo:

A znaš onu isto od Ramba -

Godine kurcu prolaze,
a ja jos nisam nikad jebo,
ne dozvoli sudbo kleta
suva kurca da idem na nebo

:rofl:
My man! :D


Ovo...neki zaljubljenici, izgiboše svi a niko da umoči. :rofl:

Nije da se ja tu nešto razumijem, ja ne izgibam, ne volim to razgibavanje, uopšte. :nogica:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
silverror
Posts: 31
Joined: 06 May 2017, 16:02

02 Jun 2017, 17:12

nodens wrote:
30 May 2017, 21:24
How fascinating. :cerek: Kak' ti je to pošlo za rukom? Meni to nekak zvuči pretty much nezamislivo. U biti, možda ni ne razumijem što to znači. :ne zna: Sam taj termin, jel.
Nova je u firmi i dodjeljena je mom odjelu. Kad se nasmije ko da se sunce kroz prozor navirilo. Kad prođeš pored nje, njen miris te želi zadržati u njenoj blizini ( nisam još nikada takav miris osjetio ).
Njen glas je tako fenomenalan da bi radije slušao nju dok priča nego najveće muzičke hitove.

Ostatak života bi mi bio ko u raju da ga provedem s njom... ali tako me sram prići i započeti bilo kakav razgovor.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

02 Jun 2017, 18:14

silverror wrote:
02 Jun 2017, 17:12
Nova je u firmi i dodjeljena je mom odjelu. Kad se nasmije ko da se sunce kroz prozor navirilo. Kad prođeš pored nje, njen miris te želi zadržati u njenoj blizini ( nisam još nikada takav miris osjetio ).
Njen glas je tako fenomenalan da bi radije slušao nju dok priča nego najveće muzičke hitove.

Ostatak života bi mi bio ko u raju da ga provedem s njom... ali tako me sram prići i započeti bilo kakav razgovor.
:rofl: Joj kak' si smiješan... da baš 'ostatak života' LOL? Pa sve što si naveo je stvar 'pojave', nagađam, mladolike pojave. Jednom kad ostari, koža će joj se smežurat, zubi požutjet i prorijedit, miris... hmm let's not go there - a glas će joj postat starački hrapav.

No da, zaljubljeni ljudi nemaju osjećaj za vrijeme... :raspa:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

02 Jun 2017, 21:04

Briga me koliko im treba.

Neka crkavaju u mukama.
kurvanjski avatar, a
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

04 Jun 2017, 11:27

nodens wrote:
02 Jun 2017, 18:14
:rofl: Joj kak' si smiješan... da baš 'ostatak života' LOL? Pa sve što si naveo je stvar 'pojave', nagađam, mladolike pojave. Jednom kad ostari, koža će joj se smežurat, zubi požutjet i prorijedit, miris... hmm let's not go there - a glas će joj postat starački hrapav.

No da, zaljubljeni ljudi nemaju osjećaj za vrijeme... :raspa:
Pa, nakon što se vežeš za neku osobu zbog organoleptičke privlačnosti, s vremenom osjetiš i erotsku privlačnost već i zbog samog njenog prisustva i karaktera (koji ti i ne mora biti kompatibilan). Ljudi se tako doživotno vežu, nije to nekakva elijen tehnologija... :ne zna:
Nodens, kaj si ti zbilja takav emotivni invalid, ili si samo ciničan zbog vlastite nesreće? Takvi ljudi, koji stalno osjećaju da im nešto fali, obično ne mogu dugo živjeti sami sa sobom. Pa onda traže anesteziju kroz droge, parafilije... ponekad, ako si postanu nepodnošljivi, naprave i samoubojstvo.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

04 Jun 2017, 11:27

Chilimama wrote:
02 Jun 2017, 21:04
Briga me koliko im treba.

Neka crkavaju u mukama.
A zakaj si ti tak ljuta (ponekad)? :kokice:
what we've got here is failure to communicate
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

05 Jun 2017, 09:42

haram wrote:
04 Jun 2017, 11:27
Pa, nakon što se vežeš za neku osobu zbog organoleptičke privlačnosti, s vremenom osjetiš i erotsku privlačnost već i zbog samog njenog prisustva i karaktera (koji ti i ne mora biti kompatibilan). Ljudi se tako doživotno vežu, nije to nekakva elijen tehnologija... :ne zna:
Ljudi se tako 'vežu', ne samo zbog erotske privlačnosti itd, nego između ostalog, i zbog 'priče' koju si sastave u glavi, a koja to njihovo vezivanje postulira kao nešto 'smisleno'.
Ljudi su si oduvijek pričali takve priče; neke od njih su i ovjekovječili u bajkama.

haram wrote:
04 Jun 2017, 11:27
Nodens, kaj si ti zbilja takav emotivni invalid, ili si samo ciničan zbog vlastite nesreće? Takvi ljudi, koji stalno osjećaju da im nešto fali, obično ne mogu dugo živjeti sami sa sobom. Pa onda traže anesteziju kroz droge, parafilije... ponekad, ako si postanu nepodnošljivi, naprave i samoubojstvo.
Pa da, tako nešto, samo što je my drugs of choice nešto drugačiji, nije ni kemijske ni seksualne prirode. :zubo:

Samoubojstvo je uvijek opcija...
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

05 Jun 2017, 20:02

haram wrote:
04 Jun 2017, 11:27
A zakaj si ti tak ljuta (ponekad)? :kokice:
Ponekad sam ljuta jer me nešto naljuti.
Sad me konkretno ljuti briga o muškoj patnji.
Znao je bog zašto im nije dao dar lančanih orgazama nego pišanje stojećki.
Jer su đubrad.
Svi. Osim onih koji nisu. A i oni jesu kad su đubrad.
Rodilo se muško? Nek jede govna . It šit.
kurvanjski avatar, a
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

06 Jun 2017, 13:45

Chilimama wrote:
05 Jun 2017, 20:02
Ponekad sam ljuta jer me nešto naljuti.
Sad me konkretno ljuti briga o muškoj patnji.
Znao je bog zašto im nije dao dar lančanih orgazama nego pišanje stojećki.
Jer su đubrad.
Svi. Osim onih koji nisu. A i oni jesu kad su đubrad.
Rodilo se muško? Nek jede govna . It šit.
Aj nam bolje ispričaj što ti je napravio taj pojedinačni muškarac zbog kojeg si se tako naljutila. :zubo:
User avatar
silverror
Posts: 31
Joined: 06 May 2017, 16:02

06 Jun 2017, 18:06

nodens wrote:
02 Jun 2017, 18:14
:rofl: Joj kak' si smiješan... da baš 'ostatak života' LOL? Pa sve što si naveo je stvar 'pojave', nagađam, mladolike pojave. Jednom kad ostari, koža će joj se smežurat, zubi požutjet i prorijedit, miris... hmm let's not go there - a glas će joj postat starački hrapav.

No da, zaljubljeni ljudi nemaju osjećaj za vrijeme... :raspa:
Pišem kako se sada osjećam i šta želim.
Nego, jel ti kad legneš sa nekom ženom uživaš u trenutku ili tada zamišljaš kakva će biti sa smežuranom kožom, žutim prorijeđenim zubima, lošeg mirisa sa hrapavim glasom... ?
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

06 Jun 2017, 20:55

silverror wrote:
06 Jun 2017, 18:06
Pišem kako se sada osjećam i šta želim.
Nego, jel ti kad legneš sa nekom ženom uživaš u trenutku ili tada zamišljaš kakva će biti sa smežuranom kožom, žutim prorijeđenim zubima, lošeg mirisa sa hrapavim glasom... ?
Pa, rado bih ti odgovorio na to pitanje, no budući da nemam iskustvo nepomućenog uživanja u trenutku lijeganja sa ženom, morat ćeš se zadovoljiti s čisto teoretiziranjem napamet. :zubo:

Dakle, nije da me čudi ako netko u *tom trenutku* (tj. tim trenucima, tim minutama, tim možda i satima :rofl: ) - ne razmišlja o budućnosti. Ali mi smo sada na forumu; tj. dok si pisao taj post NISI bio s njom u krevetu pa da imaš izliku zašto ne razmišljaš o budućnosti. :zubo: Nego sjediš za kompom i gledaš u tužnu tipkovnicu; zašto ti je problem razmisliti o tome što ćeš osjećati 'jednom kad' dotična ljepotica ostari?

I drugo, što misliš o drugim ljepoticama? Eto imaš peh da su ti stavili jednu pred nos :rofl: ali nekako, pa valjda npr. dok hodaš okolo po gradu, pogotovo sad kad je ljeto i ima gomila djevojaka u vrućim hlačicama i kratkim topićima... sigurno ti se dogodi da tu i tamo spaziš neku na koju reagiraš bar donekle 'slično' kao na tu s posla. Shodno tome, čisto se probaj uživiti u recimo ovakav hipotetski scenarij:

Dakle, nekim čudom prestaneš bit 'sramežljiv'. Sprijateljiš se s tom s posla i actually je kresneš. :rofl: Mnoštvo puta. Možda čak uđeš u tzv. 'vezu' s njom, jel. E sad, s obzirom da si prestao biti sramežljiv (takvi su parametri misaonog pokusa, jel) - a tvrdiš da žene za tebe kažu da si 'komad' - sigurno bi ti bilo prilično jednostavno i s mnoštvom drugih ljepotica ostvariti nekakav bliži kontakt. E, ono, vizualiziraj si takvu zamišljenu budućnost i onda mi reci, što zbilja znači biti 'zaljubljen' u nekoga?
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

06 Jun 2017, 21:13

nodens wrote:
05 Jun 2017, 09:42
Ljudi se tako 'vežu', ne samo zbog erotske privlačnosti itd, nego između ostalog, i zbog 'priče' koju si sastave u glavi, a koja to njihovo vezivanje postulira kao nešto 'smisleno'.
Ljudi su si oduvijek pričali takve priče; neke od njih su i ovjekovječili u bajkama.
Pa sve su to iluzije. Život u biti i je samo san koji sanja svaki djelić materije ponaosob prožet subjektivnim informacijama. Interpretacija tih informacija je ono što čini razliku.
nodens wrote:
05 Jun 2017, 09:42
Pa da, tako nešto, samo što je my drugs of choice nešto drugačiji, nije ni kemijske ni seksualne prirode. :zubo:
Nego? Intelektualne? :kokice:
Ali sve je zapravo samo kemija mozga.
nodens wrote:
05 Jun 2017, 09:42
Samoubojstvo je uvijek opcija...
E jebiga, smatraš da je jednako učinkovito ispovjedat se svećeniku, otvarat se prijatelju, ili ići na psihoterapije. Nije. Postoji ogromna razlika između random fušera i profesionalaca koji stvari pristupaju po provjerenoj znanstvenoj metodologiji. Ovi zadnji već bi znali što bi s tobom. Pod uvjetom da su zbilja profesionalci koji kuže fumkcioniranje ljudske psihe, a ne neki šarlatani.
Last edited by haram on 06 Jun 2017, 21:27, edited 1 time in total.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

06 Jun 2017, 21:24

nodens wrote:
06 Jun 2017, 20:55
... E, ono, vizualiziraj si takvu zamišljenu budućnost i onda mi reci, što zbilja znači biti 'zaljubljen' u nekoga?
Ja si ne trebam vizualizirati budućnost, samo se trebam prisjetiti prošlosti, i pogledati sadašnjost.
Baš neki dan sam pogledao zadnju sliku na FB profilu svoje prve i najveće ljubavi, koju još i sad ponekad znam sanjati toliko intenzivno da mi dođe da vičem kada se probudim... ostarjela je, da ju ovako neprepoznatljivu ugledam na ulici, ne bih se niti okrenuo za njom, ima mnogo zgodnijih žena te dobi... ali ovako, kako znam da je to baš ONA, već sam pogled na njen lik budi mi neizmjernu sreću.
Eto, to bi možda bio odgovor na tvoje pitanje. Jednostavno, u nama postoje biološki mehanizmi koji nas lokiraju za izvjesne osobe.
what we've got here is failure to communicate
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

07 Jun 2017, 10:20

haram wrote:
06 Jun 2017, 21:13
Pa sve su to iluzije. Život u biti i je samo san koji sanja svaki djelić materije ponaosob prožet subjektivnim informacijama. Interpretacija tih informacija je ono što čini razliku.
Ne čini nikakvu razliku; i ta ideja razlike je isto iluzija. :rofl:

Ultimativno, svejedno je. Naravno, nekakve 'razlike' postoje, ali sve su one u osnovi trivijalne i efemerne.

haram wrote:
06 Jun 2017, 21:13
Nego? Intelektualne? :kokice:
Ali sve je zapravo samo kemija mozga.
Pa da, naravno da je sve kemija mozga. Inače, mislio sam na računala, na igre itd. RPG-ovi. Probao kad? :zubo:

To se meni čini da ima sve učinke droge, samo što je kudikamo jeftinije i ne ostavlja organske posljedice. Možda je zato i 'gore', zato što kemijska droga možda putem tih posljedica 'prisili' nekoga da se suoči s činjenicom svog drogiranja... no, hmm, zapravo je ionako svejedno. :cerek:

haram wrote:
06 Jun 2017, 21:13
E jebiga, smatraš da je jednako učinkovito ispovjedat se svećeniku, otvarat se prijatelju, ili ići na psihoterapije. Nije. Postoji ogromna razlika između random fušera i profesionalaca koji stvari pristupaju po provjerenoj znanstvenoj metodologiji. Ovi zadnji već bi znali što bi s tobom. Pod uvjetom da su zbilja profesionalci koji kuže fumkcioniranje ljudske psihe, a ne neki šarlatani.
Ne slažem se. Svi oni su šarlatani (*); pa čitaj malo. 'Bolji' među njima će ti i sami priznati da nemaju pojma što rade, nego da se trude 'najbolje što mogu', a to je uglavnom kurac od ovce. Ne postoji nikakva 'provjerena znanstvena metodologija' koja daje ikakve suvisle, pouzdane rezultate; nego je to painstaking proces bez ikakve garancije, bez čak ni nekog suvislog očekivanja u 'uspjeh'. (A i što je uopće 'uspjeh', ako smo se složili da je ionako svejedno?)

Nema nikakve šanse da bi neki takav tikvan 'znao' što bi sa mnom. Kao prvo, debela većina njih ima mnogo niži IQ od mene :rofl: - zbilja ne vidim kako bi mi neki low IQ tikvan 'pomogao' nekakvom svojom 'ekspertizom'. :raspa:

Da ne spominjem da u bližoj i daljoj rodbini imam ljudi koji su *prošli* kroz taj sustav, i nisam nimalo impresioniran njihovim 'rezultatima'. :madkava:


(*) plz, ne shvati ovo doslovno, LOL. Mislim u figurativnom smislu. No zbilja bi ih se moglo nazvati 'metafizičkim diletantima'. Jer nema boljeg naziva za 'profesionalno' bavljenje onim što je hopelessly iznad tvojih mogućnosti, nego 'diletantizam'. Iako, to be fair, pola službene medicine bi se onda moglo nazvati istim terminom, i 98% alternativne medicine, LOL. Ovih 2% je čisto da ne budem isključiv i close-minded...


haram wrote:
06 Jun 2017, 21:24
Ja si ne trebam vizualizirati budućnost, samo se trebam prisjetiti prošlosti, i pogledati sadašnjost.
Baš neki dan sam pogledao zadnju sliku na FB profilu svoje prve i najveće ljubavi, koju još i sad ponekad znam sanjati toliko intenzivno da mi dođe da vičem kada se probudim... ostarjela je, da ju ovako neprepoznatljivu ugledam na ulici, ne bih se niti okrenuo za njom, ima mnogo zgodnijih žena te dobi... ali ovako, kako znam da je to baš ONA, već sam pogled na njen lik budi mi neizmjernu sreću.
Eto, to bi možda bio odgovor na tvoje pitanje. Jednostavno, u nama postoje biološki mehanizmi koji nas lokiraju za izvjesne osobe.
Kako čudan post. Koristiš primjer svoje BIVŠE da pokažeš kako postoje mehanizmi 'lokiranja' na izvjesne osobe? Pa ako i postoje, u tvom slučaju te očito nisu uspješno lokirali za tu jednu. :zubo:

A ja upravo o tome i govorim. Pa ne poričem da postoji neka intuitivna reakcija na 'prepoznavanje' osobe s kojom si (ili bio) blizak. :ne zna: I što s njom? Ja sam se samo podsmijehnio na silverrorov izraz da bi 'do kraja života bio kao u raju'. :rofl: Nije li to interesantno? Mislim, pa mogu cca. pogoditi kakvo je njegovo stanje uma; on npr. 'osjeća' nešto, u datom trenutku, tj. u 'sadašnjosti' - osjeća neku 'privlačnost', koja nije ni sasvim fizička tj. nagonska, nego je kombinacija nagonske i fantazmatske, bajkovite. Osjeća želju za 'blizinom', za npr. fizičkim dodirom, za sjedinjavanjem, za osvajanjem, za prodiranjem, za obuhvaćanjem, za posjedovanjem... za tko zna čime, ovisi o njegovom psihološkom profilu. No, kako to da mu se taj *sadašnji* osjećaj nekako u glavi prikazao kao 'do kraja života bih bio u raju'? Nije li to znakovito, kako čovjek rado sadašnjost 'produžuje' u mislima - u vječnost? (Ili dobro, ne baš 'u vječnost' nego samo 'do kraja života' LOL, s obzirom da čisto intelektualno znamo da životu prije ili kasnije dođe kraj.)
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

07 Jun 2017, 12:57

Evo jedne lijepe pjesme na tu temu.

Ovlaš se mogu 'uživjeti' u nju, ali samo ovlaš. 'Lijepa' je zbog tog partikularnog uživljavanja (osim tonova, tj. glazbe), prepoznavanja tih 'impulsa'. No refleksija (i self-consciousness) je gadna stvar... što misliš o lobotomiji? :cerek:
Post Reply