U što se zaljubljujete?

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

15 Oct 2015, 19:12

..a sve to, citava ta ujdurma samo radi dioptrije. :kokice:


User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

15 Oct 2015, 19:13

Eks » wrote:
Unda, nije bilo tako. :azdaja: :facepalm:
ok, koliko puta, toliko keksa. :D :D
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

15 Oct 2015, 19:14

Eks » wrote: Pa vjeruj mi da znam, dobila sam feedback, više puta. :D

Nisam rekao da ti ne vjerujem, nego da elaboriraš... ako ti nije previše nelagodno. :zubo:


Evo recimo da ne ispadne da samo tražim, a ništa neću reć... čini mi se da sam jednom davno 'mislio' da sam zaljubljen. Ali to je bilo jaaaaako davno, bio sam još maloljetan, a ona pogotovo. :rofl: Enivej, iz današnje perspektive mi se čini prilično čudno 'to' zvati zaljubljenost, kad smo ako se dobro sjećam, ukupno izmjenili možda stotinjak rečenica... a neostvarena ambicija mi je bila i ostala poljubit je u obraz za rođendan. :rofl:

Nego valjda sam tada nekako previše čitao kojekakvih ljubića pa mi se to sve nekak činilo interesantno... i onda sam našao 'prigodnu žrtvu' koja će mi glumiti neki tobožnji objekt zaljubljenosti. Da budem k'o neki lik iz romana Zane Greya. :rofl:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

15 Oct 2015, 19:17

..nekako mi je ono dok sam pisao, podsjetilo me na npr..

kako bi isla varijanta one zdravice? evo npr

lipo ime nooodens, nooodens, bog ga zivio... koliko puta toliko keksa, boog mu dao puuno seksa..

:D
Last edited by ..a unda on 15 Oct 2015, 19:18, edited 1 time in total.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

15 Oct 2015, 19:18

Ono, Venters, hrabri kauboj koji upuca strašnog maskiranog jahača u rame, i onda skuži da je to zapravo djevojka. Elizabeth, od milja Bess. Pa se kasnije ispostavi da je to nećaka od legendarnog Lasitera. Ahhhh kako romantično. :rofl:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

15 Oct 2015, 19:18

nodens » wrote:Ono, Venters, hrabri kauboj koji upuca strašnog maskiranog jahača u rame, i onda skuži da je to zapravo djevojka. Elizabeth, od milja Bess. Pa se kasnije ispostavi da je to nećaka od legendarnog Lasitera. Ahhhh kako romantično. :rofl:
..sta? :kokice:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

15 Oct 2015, 19:21

šta šta?
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

15 Oct 2015, 19:23

sta venters, sta bes, sta konj, sta necaka.. cega, sta.. :kokice:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

15 Oct 2015, 19:27

nodens » wrote:BTW zašto se ova tema tak ekspresno prešaltala u čet? :ne zna:


Tko je ono ranije rekao da se 'zaljubljujemo u sebe'? Bit će ziher onaj pametnjaković unda. :zubo:

Enivej, valjda se zato ja i ne mogu 'zaljubit'; jednostavno nema kemije između nas dvojice, tj. mene i tog drugog mene. :o Ne vidim kak' bih se mogao 'zaljubit' u ženski ekvivalent mene; to mi dapače zvuči nemoguće. Kao prvo bi morala biti puno zgodnija od mene :rofl: zatim valjda i nekako osjećajnija, hm, hm, ok - ne može baš biti puno inteligentnija kad je to jebiga nemoguće :rofl: - ali evo, morala bi biti puno mudrija, onako bar ostavljati dojam da 'zna' (bitne stvari, a ne gomilu nebitnih ko ja). No, kad bi takva i postojala, ne vidim što bih joj koji kurac ja trebao. :rofl:

E da, i djevica. Xexexe.
Koji ce ti, da prostis, qrac zenski ekvivalent tebe? Sto je tu zanimljivo? Mora te iznenađivati kako bi se borio. Patio. Osjecao. Davao. Naucio primati sve sto je drukcije od tebe. Mora biti zanimljivo i uzbudljivo. Mora se negdje pojaviti adrenalin jer, ako ga nema onda sve to ima jako malo smisla.
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

15 Oct 2015, 19:32

karambol » wrote:Koji ce ti, da prostis, qrac zenski ekvivalent tebe? Sto je tu zanimljivo? Mora te iznenađivati kako bi se borio. Patio. Osjecao. Davao. Naucio primati sve sto je drukcije od tebe. Mora biti zanimljivo i uzbudljivo. Mora se negdje pojaviti adrenalin jer, ako ga nema onda sve to ima jako malo smisla.
Pa ok, nisam ni rekao da mi treba :rofl: - no istini za volju, meni se ni ne čini da to ima nekog smisla kako god okreneš, hm, nego da se manjeviše radi o spoju bioloških nagona i kulturnih mema... koje ego na neki način složi u već nekakav ćušpajz kojem onda traži 'smisao'.... pri čemu je zgodno što relativno brzo umremo jer inače nagađam da bi svi prije ili kasnije zaključili da zapravo ni nema tog smisla :o

Ono, zamisli npr. da živimo po 400 godina. :rofl:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

15 Oct 2015, 19:33

..a unda » wrote:sta venters, sta bes, sta konj, sta necaka.. cega, sta.. :kokice:
To ti je bio kroki opis tih 'likova iz ljubića' Zane Greya, jbt, ne bih rekao da je to bilo tak teško povezati.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

15 Oct 2015, 19:38

Ne mogu ovdje to objašnjavati, nodense. A i taj lik je nebitan, meni i za ovu priču, samo je poslužio kao primjer. Ono što htjedoh reći je kako to nekad izgleda spontano i bez puno truda i kako je tu iskru teško održati kad se ljudi uistinu upoznaju. :ne zna: Kao da uvijek mora ostati neka nepoznanica da bi ona ostala živom.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

15 Oct 2015, 19:54

Eks » wrote:Ne mogu ovdje to objašnjavati, nodense. A i taj lik je nebitan, meni i za ovu priču, samo je poslužio kao primjer. Ono što htjedoh reći je kako to nekad izgleda spontano i bez puno truda i kako je tu iskru teško održati kad se ljudi uistinu upoznaju. :ne zna: Kao da uvijek mora ostati neka nepoznanica da bi ona ostala živom.

Nisam to zapravo ni pitao iz čiste znatiželje, nego zato što mi se naprotiv čini da je bitno za priču, jer bi moglo rasvijetlit pitanje što ti zapravo misliš pod 'zaljubljenost'.

Nije uopće pouzdano da se taj lik baš 'zaljubio' u tebe; sasvim je moguće da si mu se naprosto, eto, 'svidjela' na prvu. Onak, čisto fizički, pojavno. Zašto bi to zvala 'zaljubljenost'? Kako uopće shvaćaš taj pojam? Ako ti tog lika uopće ne poznaš itd, onda ti lijepo kažem: to kako se on 'zaljubio' u tebe, tako sam se ja zaljubio u petsto-šesto različitih cura/žena. Samo rekoh, ja to ne nazivam 'zaljubljenošću'; amerikanci imaju baš zgodan termin za to: 'crush'. Zatreskanost. S tim da i ta zatreskanost ima gomilu stupnjeva i vremenskih trajanja :zubo: - kao što bi Tolstoj rekao, ponekad 'mjesece i mjesece', ali najčešće koju sedmicu, dan ili sat. :rofl:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

15 Oct 2015, 20:04

..a unda » wrote:sta venters, sta bes, sta konj, sta necaka.. cega, sta.. :kokice:
Jebači rumene kadulje. :raspa:
Potpisi su za budale.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

15 Oct 2015, 20:28

nodens » wrote:
To ti je bio kroki opis tih 'likova iz ljubića' Zane Greya, jbt, ne bih rekao da je to bilo tak teško povezati.
ne znam. tesko za povezat. od zejn greja sam samo citao beti zejn i to kad mi je bilo valjda sest godina. dosadno do nemoci kolko se sejcam osjecaja, zbunjujuce nekako jer ni dan danas ne znam jel zejn grej napisao beti zejn ili obrnuto.. :D

kazem, ne znam, te reference i citatnosti su mi daleko kao sto mi je i roza secerna vuna daleko. puno zabavnije mi je bilo onda rastavljat elektromotore i montirat teleskope. ok i rastavljat teleskope, eto..:D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

15 Oct 2015, 20:31

Stitch » wrote:
Jebači rumene kadulje. :raspa:
to mi je vec poznatije. :zubo: uvijek sam to povezivao sa sjajem u travi, a nije da ne volim kazana.. :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

15 Oct 2015, 20:36

Eks » wrote:Ne mogu ovdje to objašnjavati, nodense. A i taj lik je nebitan, meni i za ovu priču, samo je poslužio kao primjer. Ono što htjedoh reći je kako to nekad izgleda spontano i bez puno truda i kako je tu iskru teško održati kad se ljudi uistinu upoznaju. :ne zna: Kao da uvijek mora ostati neka nepoznanica da bi ona ostala živom.
..eto, uvijek mos iznenadit samu sebe i rec.. gle, gle, ko bi rekao da sam ja takva..:D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

15 Oct 2015, 20:38

nodens » wrote:

Nisam to zapravo ni pitao iz čiste znatiželje, nego zato što mi se naprotiv čini da je bitno za priču, jer bi moglo rasvijetlit pitanje što ti zapravo misliš pod 'zaljubljenost'.
opet se igramo sljepoce na boje. :facepalm:

:D
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

15 Oct 2015, 20:50

A jeste bukvalni. Nisam ja rekla, nodense, da se zaljubio nego da ta početna iskra koja se može i ne mora rasplamsati u zaljubljenost, očito iščezava što više upoznaješ nekog. Ja ne znam jel ja španski govorim il šta.
A unda, nisam se ja čudila sebi da mogu nekog zavest, zaboga, za koga me smatraš. :facepalm:
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

15 Oct 2015, 21:24

Alaj, zaljubljujem se u svašta. :cerek:
U najjednostavnijoj varijanti, zaljubim se u tijelo.
U kompliciranoj varijanti, u osobnost.
More i kombinacija to dvoja, ta mi se zaljubljenost mnogo sviđa. :o
Nemalo sam se puta zaljubila jer je momče znalo dobro kartat.
Il jer smo mogli pričat/šutit bez nelagode.
U nekolko njih jer su pričali dobre viceve.
...
Mnogo sam zaljubljiva. :raspa:

BTW, ove mistične fore ne doživljavam ni pol posto. :zubo: Nema tu nedoumica, znam ja točno ko je prijatelj, a s kim bi se za rukicu vodala. :zubo:
Last edited by nina williams on 15 Oct 2015, 21:26, edited 1 time in total.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

15 Oct 2015, 21:26

Eks » wrote:A jeste bukvalni. Nisam ja rekla, nodense, da se zaljubio nego da ta početna iskra koja se može i ne mora rasplamsati u zaljubljenost, očito iščezava što više upoznaješ nekog. Ja ne znam jel ja španski govorim il šta.
A unda, nisam se ja čudila sebi da mogu nekog zavest, zaboga, za koga me smatraš. :facepalm:
nisam ja to ni rekao. il jesam? ko zna, mozda i jesam.. ali mislim da nisam. :D

kao is to nisam shvatio da se taj tip zaljubio u tebe. kolko sam ja shvatio, on je samo bio zaveden.
il je nodens to izjednacio..bit zaveden i zaljubljen? nije valjda. ne vjerujem. ma di bi on.. :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

15 Oct 2015, 21:28

nina williams » wrote:Alaj, zaljubljujem se u svašta. :cerek:
U najjednostavnijoj varijanti, zaljubim se u tijelo.
U kompliciranoj varijanti, u osobnost.
More i kombinacija to dvoja, ta mi se zaljubljenost mnogo sviđa. :o
Nemalo sam se puta zaljubila jer je momče znalo dobro kartat.
Il jer smo mogli pričat/šutit bez nelagode.
U nekolko njih jer su pričali dobre viceve.
...
Mnogo sam zaljubljiva. :raspa:
:facepalm:

a je tebe lako zbarit.. :D
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

15 Oct 2015, 22:38

..a unda » wrote: nisam ja to ni rekao. il jesam? ko zna, mozda i jesam.. ali mislim da nisam. :D

kao is to nisam shvatio da se taj tip zaljubio u tebe. kolko sam ja shvatio, on je samo bio zaveden.
il je nodens to izjednacio..bit zaveden i zaljubljen? nije valjda. ne vjerujem. ma di bi on.. :D
Dobro, dobro. ;odlaže tekicu sa strane:

Da, tako je. Ne znam zašto je nodens to shvatio tako kako je shvatio. Valjda jer se nikad nije zaljubio, a svako malo bude zaveden, makar svojim pitanjima. :zubo:

Nino, znam i ja tko je prijatelj, a koga bi vodala za rukicu, ali pričam o tom nečem u što se ljudi zaljube i što opstane tijekom godina, a da ne ljosne u prijateljstvo.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

15 Oct 2015, 22:38

Ja se zaljubljujem u sise i guzice. A mozebitno se odljubljujem kad vidim oci :)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

15 Oct 2015, 22:44

miky0 » wrote:Ja se zaljubljujem u sise i guzice. A mozebitno se odljubljujem kad vidim oci :)
..onda tebe bi tamo po tajlandima opalilo do sad barem jedno sto puta.. :D

a oci? nista oci, uslo bi ti u naviku, stalno bi isao po svitu s onim iznenadjenim pogledom :D
Post Reply