U što se zaljubljujete?

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

20 Oct 2015, 23:15

ostruznicagornja » wrote:
Pa kad sam ja u pitanju bara huda to jeste različita perspektiva od moje, meni bi odgovarala neka što bi joj i nesigurni i sigurni i svaki drugi način života sa mnom odgovarao, ovo što veliš i u kartonskoj kutiji ispod mosta ako tako ispadne, i to bi joj odgovaralo. Nekako mi to računanje sve pokvari, a i planiraju ljudi život kao da su od titanijuma. Realnost je da može sjutra da mi se desi da capnem, gašenje svjetla, ili preksjutra, mada se ja nadam da neće prije subote, bilo bi mi krivo da ne vidim pad Bokase uživo, ali i to eto može da se desi.
A sto da ti kazem, zelim ti srecu pa da nadjes takvu kakva bi ti odgovarala. Ako vec nisi. :ne zna:
Ja sam govorila o onome kad ti je razum zamucen svemirstinom i kad udre donja glava u gornju a onda se nakon 10 godina cudis sam sebi...pa gdje sam gledao/la. :bonk:

Da se razumijemo, ne govorim o dugotrajnom zajednistvu koje upadne u probleme pa se zajedno bore i podupiru, mislim na ono sto krene kao vatrometna ljubav i sve je divno i nis ne smeta a onda s vremenom, kad iskre izgore, vidis da je tek hrpica pepela ostala.
Pod mostom, jel. :zubo:


ostruznicagornja
Posts: 805
Joined: 08 Aug 2015, 00:41

21 Oct 2015, 00:59

Visoko ti hvala bara huda, nisam i ne tražim no čekam da se desi. I ne isplati ti se da budeš surovi realista u životu, to je lošija varijanta nego ovo što veliš bude plamen pa se ugasi. I ako taj plamen gori deset godina pa šta oćeš. Kako veli Bob Rok, bolje sto godina milioner nego sedam dana u bijedi. Bolje ti se isplati tako nego bez plamena uopšte. To što se često desi da se posle razočaraš taj rizik moraš da preuzmeš, to je cijena.
Nekad bude i gore, ono kao Ana Karenjina i Vronski, i razočarenje i pod voz, Vronski došao kod nas u Crnu Goru da ratuje, katastrofa. I ne znaš je li i to bilo bolje ili gore od odradjivanja života. Kao što sam prije mudro naravno rekao, nismo od titanijuma, i nema ono kad se završi život da obrneš još jedan krug pa da probaš ponovo nešto. Sad probaš to što si mislio da uradiš, pa kako bude. Kao Dado Topić, oće sve pa kako bude. Da pristaneš na lošije od onoga što zaista želiš u ovim stvarima meni nije opcija. Ono što je neko mudro rekao, kvalitet čovjekovog života se mjeri njegovom težnjom za perfekcijom. Ili je tako nešto išlo.
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

24 Oct 2015, 23:08

Zmaj021 » wrote:nina, to je i kar pričo prije jedno dvajest godina :D
Pa sad...ovaj...nešto mislim da razlika između Karambola i mene nije baš dvajest godina. :zubo:
Pa ti sad vidi jel ti baš trebo ovaj post. :zubo:




P.S. Što se mene tiče slobodno se vadi na moju nezrelost il takvo što.
User avatar
Zmaj021
Posts: 3509
Joined: 25 Oct 2011, 17:51

25 Oct 2015, 09:11

nina williams » wrote:
Pa sad...ovaj...nešto mislim da razlika između Karambola i mene nije baš dvajest godina. :zubo:
Pa ti sad vidi jel ti baš trebo ovaj post. :zubo:
..
mene su učili da dama nema nikad preko trijest.. :D
User avatar
Orak
Posts: 166
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

25 Oct 2015, 11:26

bok i ovdašnjim ljudima :w

čitam naokolo gladno undu pa sam naletila i na ovu temu :D
al nije mi jasno neš; okej, zaljubiš se u sebe, u svoj odraz u nekome, kad se prepoznaš u nekome. valjda je to i uzajamno.* a šta ako imaš skroz krivu sliku o sebi? jel to znači da je i taj netko tko je ulovio tu projekciju sinhronizirano poremećen?
a i šta je to prava slika sebe..

*a zaljube se ljudi i na čisto fizičkoj razini u sebe, ste skužili koliko incestuoznih parova ima, u kojima su ljudi skroz slični?

netko pametan mi je rekao kako sam zatvorena, nenežnja i skrivam osjećaje ne iz straha nego jer mi trebaju referentne točke i parametri. da sam onda jača. kaže da je to kao oni pavlovljevi kerovi, da reagiram emocionalno i da moram još kontemplirati o sebi i svemu tome. pravila sam se da kužim šta misli ali nisam baš sasvim sigurna.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

25 Oct 2015, 12:02

Orak » wrote:
čitam naokolo gladnog undu pa sam naletila i na ovu temu :D
..lektorirano. :kava:

..ajme da je bilo sat marendat, ajme da je bilo sta marendat.. :D
al nije mi jasno neš; okej, zaljubiš se u sebe, u svoj odraz u nekome, kad se prepoznaš u nekome. valjda je to i uzajamno.* a šta ako imaš skroz krivu sliku o sebi? jel to znači da je i taj netko tko je ulovio tu projekciju sinhronizirano poremećen?
a i šta je to prava slika sebe..
..uzajamno moze bit, a i ne mora.
nije to samo obicni odraz, nego svasta tu ima. radi se tu o slici koju imamo o sebi, pa tu moze bit od toga da trazimo neke slicnosti koje smo kod sebe prepoznali, pa do toga da trazimo nesto sto smo kod sebe prepoznali da nemamo, pa onda to kompenziramo tim drugim, koji je mozda onakav kakav bi smo mi zeljeli biti. ili mislimo da bi zeljeli biti.

tu se onda pojavljuje i onaj, jel, problem, ako je problem da su ljubav i mrznja dva predznaka ili dvije odluke o istom.
ok, ovdje se prica o zaljubljenosti, ali u tom nekom stanju, procesu, nije nemoguce da nekog volimo zato jer ga mrzimo, tj da se zaljubljujemo u ono sto necemo. :D
tj, moguce je da netko mirzi neki svoj dio sebe, moguce je, dapace.. :D

taj sinhronizam ne mora znacit neki poremecaj, iako za zaljubljenost struka tvrdi da tu i nisu bas neka cista mentalna posla. osim toga, hormoni su cudo, cudo.. :D
*a zaljube se ljudi i na čisto fizičkoj razini u sebe, ste skužili koliko incestuoznih parova ima, u kojima su ljudi skroz slični?
pa ne mora tu nuzno bit ta neka incestuozalnost.. cek malo, odakle mi ovo, ocito nisam marendao.. dakle, incestuoznost u strozem nesto smislu, tj moguce je da fizicki nekako slice i da traze te neke fizicke slicnosti, zasto ne.
npr, neka sportasica, ono, ima kondicije, trci dnevno deset kilometrica kao od sale, dize sto kila u bencu i sta ce sad ona.. privuci ce je netko kome je najveci dnevni napor klikat misem po netu? :D

ali, eto, imamo i npr da se odabere osoba koja je slicna ocu ili majci i onda tu moze bit frke. ili , naprotiv, tek onda sve bude u nekom skladu.. :D
netko pametan mi je rekao kako sam zatvorena, nenežnja i skrivam osjećaje ne iz straha nego jer mi trebaju referentne točke i parametri. da sam onda jača. kaže da je to kao oni pavlovljevi kerovi, da reagiram emocionalno i da moram još kontemplirati o sebi i svemu tome. pravila sam se da kužim šta misli ali nisam baš sasvim sigurna.
taj je pametan toliko da ti je rekao upravo ono sto ti i sama znas, ali si ti to htjela cut od drugog.
drugim rijecima, ko god taj..ta pametan ili pametna bila, bario te..i ocito si popustila. :D

nista se ti ne brini, sve je s tobom u redu, nitko nista ne razumije. lazu oni koji misle da im je nesto jasno. opusti se. :D :D
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

25 Oct 2015, 14:46

Zmaj021 » wrote:
mene su učili da dama nema nikad preko trijest.. :D
Ejebga, ja ti nisam dama, imam preko trijest. :zubo:
User avatar
Zmaj021
Posts: 3509
Joined: 25 Oct 2011, 17:51

25 Oct 2015, 14:54

nina williams » wrote:
Ejebga, ja ti nisam dama, imam preko trijest. :zubo:
dama je sve što ne diže dasku.. džaba ti. :D
User avatar
Zmaj021
Posts: 3509
Joined: 25 Oct 2011, 17:51

25 Oct 2015, 14:55

..pozdrav za orah :D
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

07 Nov 2015, 13:04

Ah, žene...

kakva divna, čudna i kontradiktorna bića.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
el_comandante_
Posts: 65
Joined: 01 Oct 2015, 09:38

25 Nov 2016, 20:23

u prirodnost.
hay tres tipos de hombres;: los vivos, los muertos y los marinos.
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

25 Nov 2016, 23:14

el_comandante_ wrote:u prirodnost.
Nozda si htio reć - u spontanost?

Da˛ to je jedan od elenenata koji nas noze pribuć partneru - spontanošću se brzo u nana prenosti ona ugrađena barijera sunnjičabosti prena strantsina˛ Ako kod onog drugog osjetino da nešto gluni˛ nenreno nu /joj se nit predati potpuno˛
Tu su još presudne i enotibna toplina/suosjećajnost˛ tolerantnost˛ otkačena duhobitost˛ noralna konzistentnost˛ pronitsljiba inteligentsija˛˛˛ i oku koliko-toliko ugodna banjština sa sekundarnin spolnin obiljezjina jasno¸ ipak inaš neke psihološke zapreke da naksinalno ulazes sebe da očubaš zajednički genetski naterijal sa nekin za koga osjećaš da je njegob/njen naterijal faličan˛
Al noran priznat da san u par nabrata i san sebe iznenadio¸ osjetibši nebjerojatno jaku afektsiju i prena nekone tko se brlo nalo uklapao u sponenute okbire˛


Tipokobnitsa ni je u šturtsu
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

01 Nov 2018, 10:38

Aimeee... o sudbo kleta! :gaah:
Zašto mene ko tinejđera nikad nije seksualno zlostavljala 'vaka učiteljica?? :agrh: :visi: :crying:
Image

Ono, to je tamo u 'Meriki očito teška pošast :facepalm:

"... Walsh is just the latest teacher to be charged for inappropriate conduct. Over the course of just a few months, educators across the country were arrested for entering into an inappropriate relationship with their students, Tennessee teacher Janet Smothers, LaToya Parker, Florida teacher Caroline Lawson, 26-year-old Allyson Moran and Katherine Ross Ridenhour were all arrested on similar charges. A woman named Kayla Sprinkles was arrested in North Carolina for similar sexual crimes.
The list goes on to include 22-year-old Oklahoma science teacher Hunter Day, 28-year-old teacher Megan Kotarski, 23-year-old history teacher Michelle Schiffer, 29-year-old Alyssia Marie Reddy, special education teacher Jordan Ondish and 28-year-old Samantha Fitzpatrick have all been allegedly carrying on inappropriate relationships with their students.
34-year-old Miranda Nicole Pauley was charged with similar crimes, Nancy Leigh Ann Brann, a former Christian school teacher, was arrested for having sex with a student, Coine Audiat pleaded no contest to having sex with a minor in 2016 and 23-year-old Darci Lake was arrested for an inappropriate relationship. 27-year-old Brittany Zamora from Arizona was arrested on similar charges. Keri Hoffman, 35, was also arrested for an alleged relationship with a student. Similarly, 29-year-old Tiffany Ranweiler-Oblander and 33-year-old Maren Oates were arrested on similar charges.
More recently, 29-year-old Haylie Smart, 25-year-old Alaina Ferguson, and 32-year-old Laura Bucy were charged with similar crimes."

https://coed.com/2018/10/30/jennifer-wa ... l-battery/

Smiješ ga ubit, al ga nesmiješ poljubit... sve teški zločin do zločina... :facepalm:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

01 Nov 2018, 12:24

Nesigurne neke žene. Ne mogu sa svojima pa napadaju klince. :raspa:
Potpisi su za budale.
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

01 Nov 2018, 13:58

Stitch wrote:
01 Nov 2018, 12:24
Nesigurne neke žene. Ne mogu sa svojima pa napadaju klince. :raspa:
Mda, neš napada... a "njihovi" su inače pljesnjivci a'la Donald Trump. :bonk:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

01 Nov 2018, 14:04

Zašto, pobogu? Trumpu je sedamdeset, neka nađu mlađe jebače. Ali ne premlade, to je kažnjivo. :p
Potpisi su za budale.
Pandora
Posts: 40
Joined: 27 Jul 2019, 18:58

19 Aug 2019, 21:14

Zaljubljujem se u autenticnost, intelekt, ispunjenost samim sobom i svojim zivotom.

A sve se na kraju svodi na to da je presudan osjecaj koji imam kad sam s muskarcem. Ako s njim volim sebe, on je taj.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

19 Aug 2019, 22:55

Pandora wrote:
19 Aug 2019, 21:14
Ako s njim volim sebe, on je taj.
Dobar kriterij. :)
Potpisi su za budale.
Pandora
Posts: 40
Joined: 27 Jul 2019, 18:58

19 Aug 2019, 23:39

Stitch wrote:
19 Aug 2019, 22:55
Dobar kriterij. :)
Mislim da je sve sazeto u tome. Ma koliko se trudili ispisati roman kriterija i ocekivanja, uvijek ostaje ovo sto si citirao.

Ali tema je ipak o zaljubljivanju, a zaljubiti se moze u svasta :facepalm:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

20 Aug 2019, 01:07

Pandora wrote:
19 Aug 2019, 23:39
Ali tema je ipak o zaljubljivanju, a zaljubiti se moze u svasta :facepalm:
Zašto je to loše? Zaljubljen čovjek lud je čovjek, prirodno je biti nenormalan u takvom stanju. :D
Potpisi su za budale.
Pandora
Posts: 40
Joined: 27 Jul 2019, 18:58

20 Aug 2019, 01:38

Stitch wrote:
20 Aug 2019, 01:07
Zašto je to loše? Zaljubljen čovjek lud je čovjek, prirodno je biti nenormalan u takvom stanju. :D
Hahaha
Znaci to bi trebalo biti opravdanje :D

Ipak mislim da sto godine idu i dodje doza zrelosti, ne bi trebalo biti jako puno ludosti cak i kad si zaljubljen. Ipak pamet proradi u konacnici.

Postoji li neka tema na kojoj pisu ove nocne ptice koje ne spavaju?
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

20 Aug 2019, 01:48

Pandora wrote:
20 Aug 2019, 01:38
Postoji li neka tema na kojoj pisu ove nocne ptice koje ne spavaju?
Otvorio sam je, još je svježa. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
Tikamoon
Neš jebat!
Posts: 265
Joined: 03 Sep 2019, 10:26
Been thanked: 16 times

08 Sep 2019, 21:32

Ovo sto je Pandora rekla, ako s njim volim sebe, on je taj :cerek:

Zaljubljujem se u to kako se osjećam s njim. Kako iz mene izvlači najbolje, a trudi se pomoći mi da prevladam ono najgore.

Kada plačem, a on mi usnama briše suze. Kada se smijem, a on se, ljubeći me, smije sa mnom.

Kada kažem da nisam tipično žensko i da ne treba biti sve po mome, i pitam ga:”Jel tako?”, a on meni kaže:”Daaaa Tika, tako je.”. Onda ga pogledam i oboje se opalimo smijati jer znam kako je zvučalo :rofl:

Kada mi umjesto cvijeća kupi sir i kaže da sam ja njegov mali Kim Jong Un, jer zna koliko volim sir :cerek:

Kada pred njim mogu biti prava bedaca i seljaca, a svejedno sam za njega najbolja :love:

Ima zapravo puno toga u sto se zaljubljujem :cerek:
Um postaje monstrum kad je tvoj vladar, a anđeo kada je tvoj sluga.
User avatar
Wikiceha
Gremlin
Posts: 321
Joined: 27 Jul 2019, 13:54
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

24 Sep 2019, 17:20

Fino :top:
Proust je nešto pričao o faljenju te osobe kad nisi s njom :)
Osoba koja te nadopunjuje, upotpunjuje :D
Osoba koja te voli i s kojom možeš biti ono kaj jesi :)
Osoba koja zna sve tvoje vrline i mane, a baš radi toga si joj privlačan :angel:
hura bura
Posts: 4
Joined: 27 Nov 2019, 21:09

27 Nov 2019, 22:02

U inteligenciju.
Post Reply