Imam potrebu...

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

22 May 2015, 16:19

Bara huda » wrote: Eno se lani zalio na neke goste od 45-50 da ne zna ni sto bi pricao s njima a kamoli nesto jos pride. :D
I ja to još pamtim. :zubo:


"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

22 May 2015, 16:36

Bara huda wrote: Ma ajde! :eek:

Ja mislila da ono 's kim' i 'zasto' ipak ne ukljucuje i gerijatriju. :zubo:
Eno se lani zalio na neke goste od 45-50 da ne zna ni sto bi pricao s njima a kamoli nesto jos pride. :D
Margarita » wrote: I ja to još pamtim. :zubo:
a je li? nema pojma... :D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

22 May 2015, 16:37

Margarita » wrote: I ja to još pamtim. :zubo:
I mene je bilo strecnulo. :D
Iako me moji doma svakodnevno podsjecaju ali to nekako slabije dozivljavam kao realno.
Racunam pod djecje fore u odnosu na roditelje.
Ali kad vidis da si i ostatku svijeta taki, malo zacudi.
Ne toliko kao sto me zacudi vlastiti odraz u izlogu ali ipak.... :ne zna:
:zubo:


Cini mi se da sam rekla da ima tu puno tema...o parcelama na groblju, pa koji mramor je bolji, kakve su cijene pogreba vani a kakve kod nas.... :D


Sto me sjetilo da na forumu hoce otvorit temu o penzicima....prijedlog na pzk cini mi se. Duhovito, pogotovo na pocetku.
I nesto je kao bilo i citam ja to a kad tamo....post Euklida.
I onda nije ni cudo da ga vise tu nema. :ne zna:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

22 May 2015, 16:41

karambol » wrote:
a je li? nema pojma... :D
A sta...to je na tragu muskog sarma koji raste skupa sa srebrom u kosi? :ne zna:
:zubo:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

22 May 2015, 17:02

Bara huda » wrote: A sta...to je na tragu muskog sarma koji raste skupa sa srebrom u kosi? :ne zna:
:zubo:
To je iskustvo. :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

22 May 2015, 18:14

Baro, sta te zanima o splitu? Kad si tu, i ides na brac? S autom, bez auta, avionom :ne zna:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

22 May 2015, 18:34

nodens » wrote:
Nisam bjutiful.


(Doduše, ni ti ogledni primjerci na siteu, koji se mogu vidjeti bez registracije, meni zapravo ne izgledaju baš 'bjutiful'. :zubo:)


(Da ne spominjem da je nekako ipak čudno da netko tko sebe smatra 'bjutiful', uopće ima potrebu preko online servisa tražiti si para. Nekako bi se pretpostavilo da zbilja bjutiful ljudima ne bi to trebalo biti teško naći i u RL. No dobro, valjda danas ljudi misle po onoj logici vrijeme=novac, pa zašto ne uštedjeti svog dragocjenog vremena tako što lurkaš negdje gdje je koncentracija bjutiful ljudi valjda ipak veća nego u gen-popu. Enivej, ako je netko čak bjutiful, ali ima takav mentalni sklop, meni automatski nekako postane odbojan, stoga se vjerojatno ne bih tamo učlanio čak i da jesam bjutiful. :rofl: )

zato sam i stavila skrinšot, malo su se precijenili... :zubo:
i meni je to odbojno, pa makar stvarno netko i bio jednojajčani brat blizanac piercea brosnana u najboljim danima.

u vezi onog što ti je čudno...lijep ili nelijep, ista stvar. krećeš se u određenim krugovima, koji s godinama postaju sve uži ili nezanimljivi po tom pitanju, upoznao si već sve svoje prijatelje prijatelja na tulumima :rofl:, u kazalištu pod pauzom ili tako negdje ne možeš baš uletavati jer ljudi uglavnom ne idu sami na takva mjesta. :ne zna:
u noćnim klubovima se derat nekome na uho i pokušavat razgovarat. :zecorolleyes:

online upoznavanje je zapravo najveći gubitak vremena, ako nisi jedan od onih koji u startu odmah traže i razmijenjuju slike, riskiraš da izgubiš podosta vremena na dopisivanje s nekim tko ti se možda neće fizički svidjeti.

najbolje je čekati da ti onako filmski padne s neba na valjda zadnjem mjestu na kojem misliš da bi nekoga mogao upoznati , onda znaš da je to sudbina. :ckzubo:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

22 May 2015, 18:50

miky0 » wrote:Baro, sta te zanima o splitu? Kad si tu, i ides na brac? S autom, bez auta, avionom :ne zna:
A evo. Kad vec pitas.

Di ic na veceru?
Da je fino mjesto, lipi pogled, dobra spiza i da ne misaju vodu u vino. :D
Onako...malo bolji restoran ali za sidit unutra jer prognoza i nije nesto.
I da radi nediljom.

Cijena nije toliko bitna jer ce firma platit ali opet ne ono sta ne vridi tih para.

Imam prijedloge...Zrno soli, konoba Matejuska, Kadena....

Ajde reci...di bi ti najradije vodia te tvoje Skotkinje?
Prije nego sta predjete na posal, mislim. :zubo:

Ja cu u Split autom a muz avionom pa cu ga tamo pokupit.
Zato to o prometu. Dalje su i neki Englezi doli a to ne znam hocu li morat izigravat domacicu ili cu moc pobic za svoje guste na Brac.
Sve skupa traje niti 2 dana. Jedan dodjem, drugi iden ca. Tako da nemaj straha da ces me morat zvat na kavu ka ex, makar reda radi. :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

22 May 2015, 19:05

Bara huda » wrote: A evo. Kad vec pitas.

Di ic na veceru?
Da je fino mjesto, lipi pogled, dobra spiza i da ne misaju vodu u vino. :D
Onako...malo bolji restoran ali za sidit unutra jer prognoza i nije nesto.
I da radi nediljom.

Cijena nije toliko bitna jer ce firma platit ali opet ne ono sta ne vridi tih para.

Imam prijedloge...Zrno soli, konoba Matejuska, Kadena....

Ajde reci...di bi ti najradije vodia te tvoje Skotkinje?
Prije nego sta predjete na posal, mislim. :zubo:

Ja cu u Split autom a muz avionom pa cu ga tamo pokupit.
Zato to o prometu. Dalje su i neki Englezi doli a to ne znam hocu li morat izigravat domacicu ili cu moc pobic za svoje guste na Brac.
Sve skupa traje niti 2 dana. Jedan dodjem, drugi iden ca. Tako da nemaj straha da ces me morat zvat na kavu ka ex, makar reda radi. :D
Meni jedna od boljih u gradu jest Konoba Nevera, to ti je put firula nemam pojma broj, i moji gosti su prezadovoljni s njima. Imas u istoj ulici restoran Dvor sa super pogledom na brac, ali je on bolja opcija na otvorenom, super im je teraca, ali usluga mozda malko steka, barem po ricima mojih gostiju. Super restoran ti je Boban u hektorovicevoj, ali je mozda ipak malo skuplji za los pogled i okolni ugodjaj. A sta se spize tice, a i jeftinoce, onda je najbolja opcija u istoj toj hektorovicevoj Pimpinela, inace vlasnik je brat od pokosinog radeljaka ;)

A autom po splitu ti je pizdarija, imas samo dvi glavne ulice, to su trotracne prometnice koje spajaju ulaze u splut prema centru. Jedna je sjeverna, a druga je juzna. Ako ides prema trajektnoj luci, bolja ti je juzna opcija, sta znaci da kad se spustis brzom cestom od solina ne skreces odma desno ka centru vec produzis ravno, pa na slijedecem ulazu skrenes desno.

Ja sam ti ovaj vikend ovdi u splitu, tako da ja na kavu mogu. I prema damama sam uistinu pristojan ;)
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

22 May 2015, 19:24

miky0 » wrote:
Meni jedna od boljih u gradu jest Konoba Nevera, to ti je put firula nemam pojma broj, i moji gosti su prezadovoljni s njima. Imas u istoj ulici restoran Dvor sa super pogledom na brac, ali je on bolja opcija na otvorenom, super im je teraca, ali usluga mozda malko steka, barem po ricima mojih gostiju. Super restoran ti je Boban u hektorovicevoj, ali je mozda ipak malo skuplji za los pogled i okolni ugodjaj. A sta se spize tice, a i jeftinoce, onda je najbolja opcija u istoj toj hektorovicevoj Pimpinela, inace vlasnik je brat od pokosinog radeljaka ;)

A autom po splitu ti je pizdarija, imas samo dvi glavne ulice, to su trotracne prometnice koje spajaju ulaze u splut prema centru. Jedna je sjeverna, a druga je juzna. Ako ides prema trajektnoj luci, bolja ti je juzna opcija, sta znaci da kad se spustis brzom cestom od solina ne skreces odma desno ka centru vec produzis ravno, pa na slijedecem ulazu skrenes desno.

Ja sam ti ovaj vikend ovdi u splitu, tako da ja na kavu mogu. I prema damama sam uistinu pristojan ;)
E, hvala za imena, malo cu proguglati pa poslat muzu neka on odluci dimi sta ce.

Ovo za promet ....meni sjever i jug nista ne znace a isto me muci i lijevo i desno ali ima ono u autu sta mi pokaze di trebam ic.

Po mapi me vodi Poljicka cesta -ul Kralja Zvonimira-ob. Kneza Domagoja i tamo je taj parking.

Kakav je taksi u Splitu....cijene i to?
Jel jeftino kao u Zg?
Na mapi kaze da je hotel 3 km od trajekta, koliko bi to doslo taksijem?


Ovu Neveru vidim na mapi, ima dosta dobr reviewe na tripadv.

Za kavu hvala. Kao da jesam, ali ne vjerujem da cu imat vremena. :ne zna:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

22 May 2015, 19:37

Bara huda » wrote: E, hvala za imena, malo cu proguglati pa poslat muzu neka on odluci dimi sta ce.

Ovo za promet ....meni sjever i jug nista ne znace a isto me muci i lijevo i desno ali ima ono u autu sta mi pokaze di trebam ic.

Po mapi me vodi Poljicka cesta -ul Kralja Zvonimira-ob. Kneza Domagoja i tamo je taj parking.

Kakav je taksi u Splitu....cijene i to?
Jel jeftino kao u Zg?
Na mapi kaze da je hotel 3 km od trajekta, koliko bi to doslo taksijem?


Ovu Neveru vidim na mapi, ima dosta dobr reviewe na tripadv.

Za kavu hvala. Kao da jesam, ali ne vjerujem da cu imat vremena. :ne zna:
Dobro te vodi navigacija, to ti je to, juzna strana. Inace u koji hotel cete odsjest :ne zna:

Sta se tice taxija, kolko znam skuplji je od zagreba, i kolko znam, deru turiste. Al za ta 3 km, ne znam vajda 50 kn :ne zna: Eto, da ste odsjeli kod mene, ja mukte vozim svoje goste do trajektne luke, jer mi je blizu, otprilike 2-3 km.

A kad dolazis, sutra :ne zna: ako uvatis vrimena, idemo na kavu, cisto da vidi Ex kako NE GRIZEM :top:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

23 May 2015, 06:35

miky0 » wrote:
Dobro te vodi navigacija, to ti je to, juzna strana. Inace u koji hotel cete odsjest :ne zna:

Sta se tice taxija, kolko znam skuplji je od zagreba, i kolko znam, deru turiste. Al za ta 3 km, ne znam vajda 50 kn :ne zna: Eto, da ste odsjeli kod mene, ja mukte vozim svoje goste do trajektne luke, jer mi je blizu, otprilike 2-3 km.

A kad dolazis, sutra :ne zna: ako uvatis vrimena, idemo na kavu, cisto da vidi Ex kako NE GRIZEM :top:
Neka, hvala ti na pozivu na kavu, ali ne vjerujem da cu stic.
Ex zna da ti ne grizes samo te malo zeza. A i ti znas da bi slomio zube na njoj pa se i ti malo zezas. :D

Sto se ostalog tice, snaci cu se vec nekako. Kakvo ce bit vrijeme, mozda ostanem u sobi cijeli dan trkeljajuci. :ne zna:
Vodi ti Skotinje na kavu, onako ka dobar domacin da im popunis dan s necim, a zenu posalji da vidi jesi u Brela ili tako nesto. :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

23 May 2015, 09:17

Bara huda » wrote: Neka, hvala ti na pozivu na kavu, ali ne vjerujem da cu stic.
Ako se predomislis, javi ;)
Bara huda » wrote:
Ex zna da ti ne grizes samo te malo zeza. A i ti znas da bi slomio zube na njoj pa se i ti malo zezas. :D
A sta cu kad volim lomit zube osvajajuci :ne zna:
Bara huda » wrote:
Sto se ostalog tice, snaci cu se vec nekako.
Ako triba pomoc, javi ;)
Bara huda » wrote: Kakvo ce bit vrijeme, mozda ostanem u sobi cijeli dan trkeljajuci. :ne zna:
I po losem vremenu je grijeh ostat u sobi i ne pogledat split :tuzni: tako da, van i s lumbrelom ;)
Bara huda » wrote: Vodi ti Skotinje na kavu, onako ka dobar domacin da im popunis dan s necim, a zenu posalji da vidi jesi u Brela ili tako nesto. :D
Ko ce one dvi lude uvatit :facepalm: a zena je otisla jucer u brela...sam sam cili vikend :lux: bas razmisljam kako da ga utrosim...da izadjem veceras van, vec sam star, a i nije mi gust vatat balavice, a di se skupljaju malo starije picke ne znam...ima mozda neki forum di se bez protukolarnih kava i upoznavanja odma ugovara sex :misli: :ne zna:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

24 May 2015, 18:11

I Baro, kakvi su dojmovi :misli: ako ti taj hotel uopce ima wi-fi ;)
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

24 May 2015, 23:23

Kakav wi-fi, već si trebao biti u autu. :zubeki:
Potpisi su za budale.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

25 May 2015, 13:36

Stitch » wrote:Kakav wi-fi, već si trebao biti u autu. :zubeki:
:misli:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

25 May 2015, 15:33

Večeras ću da te jebem

Kak dobra pjesma :rofl:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

25 May 2015, 22:13

:rofl: :rofl: :rofl: :facepalm:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

27 May 2015, 00:32

Stitch » wrote:Kakav wi-fi, već si trebao biti u autu. :zubeki:
Je, i meni je malo neugodno citat kako se opravdava godinama. :facepalm:

Zena u Brelima cili viked a on sam ne zna sta bi i di bi sa sobom.
Ne bi se te Skotinje puno okoristile kucedomacinom ako bi se jako uzgale u disku ili di vec i takve dosle doma bez kljuca.
Pa bi ih bila potriba gasit.
Jos bi ih Miki posla na nocno kupanje a njega neka puste na miru. :D
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

27 May 2015, 08:10

Bara huda » wrote: Je, i meni je malo neugodno citat kako se opravdava godinama. :facepalm:

Zena u Brelima cili viked a on sam ne zna sta bi i di bi sa sobom.
Ne bi se te Skotinje puno okoristile kucedomacinom ako bi se jako uzgale u disku ili di vec i takve dosle doma bez kljuca.
Pa bi ih bila potriba gasit.
Jos bi ih Miki posla na nocno kupanje a njega neka puste na miru. :D
To su ti mladi... :zubo:

Samo da im je pit i drogirat se. :D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
Post Reply