Imam potrebu...

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

21 May 2015, 17:15

nodens » wrote:
Nije to 'tv' nego torrenti :rofl:

Pogledaj, svidjet će ti se naslovna uloga....
Ni ja nikad nemam blage veze o čemu ti pričaš dok spominješ kojekakve serije. Nit gledam ikakve torente. Niti me zanima. Ko tebe seks.


"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

21 May 2015, 19:04

Margarita » wrote:Ni ja nikad nemam blage veze o čemu ti pričaš dok spominješ kojekakve serije. Nit gledam ikakve torente. Niti me zanima. Ko tebe seks.
Ali mene zanima seks. Čak i praktično, a kamoli teoretski. :rofl:

Problem je u 's kime' i 'zašto', a ne u manjku interesa.


Nego, kak' to da te baš toliko 'ne zanimaju' nikakve serije? Pa to je super način ubijanja vremena, nije ništa lošiji od forumašenja, a vidimo da te forumašenje bar do neke mjere zanima. Kakve to onda predrasude imaš o serijama? :rofl:


Ako nisi nikad binđala neku seriju vikendom, to kao da nisi zbilja ni živjela. :mudri:
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

21 May 2015, 19:26

mozda bi samo trebala da nadje neku seriju koja bi joj se dopala.

za the last man on earth sam cuo, ali jos je nisam pogledao. jesi je ti odgledao?
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

21 May 2015, 19:56

dexter » wrote:mozda bi samo trebala da nadje neku seriju koja bi joj se dopala.

za the last man on earth sam cuo, ali jos je nisam pogledao. jesi je ti odgledao?
Nisam, bezveze mi je. Smiješne su prve dvije epizode, kasnije me počne iritirat, pogotovo ponašanje tog naslovnog lika. :ne zna:

Da ne govorim da se zove 'last man on earth', a onda se počne pojavljivat sve više likova. OK, to je bila fora dok su ti novi likovi bile žene, jer onda je i dalje 'last MAN on earth'. No čim se pojavio još jedan muškarac, nekako je glupo vidjeti naslov serije. (BTW sorry za spoilere LOL)


Dexter je recimo dobra serija. :cerek: I Breaking Bad, Game of Thrones, Better Call Saul, Walking Dead... ima ih podosta. Person of Interest mi je izgledao dobro, no nekako mi se razvodnilo, i još cyber-nonsense postane sve teže svarljiv...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

21 May 2015, 20:31

nodens » wrote:
Nije to 'tv' nego torrenti :rofl:

Pogledaj, svidjet će ti se naslovna uloga....
Ne mogu jer sam na mobitelu...a da ukratko objasnis o cemu je rijec, i jeli naslovna uloga nesto sto bi ja zelio od svog zivota :misli:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

21 May 2015, 20:34

nodens » wrote:
Ali mene zanima seks. Čak i praktično, a kamoli teoretski. :rofl:

Problem je u 's kime' i 'zašto', a ne u manjku interesa.
Ove tvoje dvije recenice su u kontradikciji. Ako te zanima sex, onda nema 's kime' i 'zasto' ;)
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

21 May 2015, 20:39

nodens » wrote:
Nisam, bezveze mi je. Smiješne su prve dvije epizode, kasnije me počne iritirat, pogotovo ponašanje tog naslovnog lika. :ne zna:

Da ne govorim da se zove 'last man on earth', a onda se počne pojavljivat sve više likova. OK, to je bila fora dok su ti novi likovi bile žene, jer onda je i dalje 'last MAN on earth'. No čim se pojavio još jedan muškarac, nekako je glupo vidjeti naslov serije. (BTW sorry za spoilere LOL)


Dexter je recimo dobra serija. :cerek: I Breaking Bad, Game of Thrones, Better Call Saul, Walking Dead... ima ih podosta. Person of Interest mi je izgledao dobro, no nekako mi se razvodnilo, i još cyber-nonsense postane sve teže svarljiv...
onda bolje da ne pocinjem da gledam, od komedija jedino gledam the big bang theory i to vise iz navike, ne treba mi jos jedna takva.

dexter je meni najdrazi lik iz neke serije, breaking bad sam odgledao, game of thrones gledam, bettercall saul i walking dead nisam geldao. sad gledam person of interest.
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

21 May 2015, 20:46

miky0 » wrote:
Ove tvoje dvije recenice su u kontradikciji. Ako te zanima sex, onda nema 's kime' i 'zasto' ;)
zasto je to u kontradikciji?

ovo tvoje moze samo ako nemas nikakav kriterijum pri izboru seksualnog partnera. ako ne biras s kim ces se jebati, evo ti dva prigodna primjera :djecoljub: :agrosex:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

21 May 2015, 20:55

dexter » wrote:
zasto je to u kontradikciji?

ovo tvoje moze samo ako nemas nikakav kriterijum pri izboru seksualnog partnera. ako ne biras s kim ces se jebati, evo ti dva prigodna primjera :djecoljub: :agrosex:
Zato jer od biraca nikad jebaca ;)
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

21 May 2015, 21:48

š'a mai? di ste , ekipa



a, ti Miki, jesi još napaljen na sve i sva :hihi:
kurvanjski avatar, a
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

21 May 2015, 22:06

tebe dugo nije bilo. :zecohug:

ma, ništa. kod mene alarmantno. nemam volje za xnxx, ogadilo mi se... :zecoeek: :zecosad: :Pop:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

21 May 2015, 22:28

ma u nwkom sam projwktu, ide, al ne bude i oara..samo ljubavi haha
danas sam se urokala vrećicom pralina i paketićem jaffe


sramota me, brate, al bilo je jače od mene, zvalo me, plakalo i kumilo da uzmem i tako sve dojedan... sad mi je muka
:(
kurvanjski avatar, a
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

21 May 2015, 23:48

miky0 » wrote:
Zato jer od biraca nikad jebaca ;)
Vidiš ti, ima nešto u toj izreci. :rofl:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

22 May 2015, 00:52

nodense , jesi probao ovdje? :rofl:
http://www.beautifulpeople.com/en-HR


http://i57.tinypic.com/27ywsbp.jpg

po čemu se to razlikuje od iskrice. :ne vidim: :rofl:
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

22 May 2015, 04:36

miky0 » wrote:
Zato jer od biraca nikad jebaca ;)
ima neke istine u tome moram priznati :D
Chilimama wrote:š'a mai? di ste , ekipa



a, ti Miki, jesi još napaljen na sve i sva :hihi:
:w cili, nema te sto godina ovdje.
Nenia Salonitana wrote:tebe dugo nije bilo. :zecohug:

ma, ništa. kod mene alarmantno. nemam volje za xnxx, ogadilo mi se... :zecoeek: :zecosad: :Pop:
jesi dobro ako te ni te stranice vise ne zanimaju :zecoeek: :eek:
Nenia Salonitana wrote:nodense , jesi probao ovdje? :rofl:
http://www.beautifulpeople.com/en-HR


http://i57.tinypic.com/27ywsbp.jpg

po čemu se to razlikuje od iskrice. :ne vidim: :rofl:
:rofl: :rofl:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

22 May 2015, 09:16

a slabo me svuda ima
a nije ni da ste se vi puno raspisali
ne prenosite više ni tračeve pa još manje znam što se zbiva, uopće nijesam u tijeku
kurvanjski avatar, a
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

22 May 2015, 10:07

Nisam bjutiful.


(Doduše, ni ti ogledni primjerci na siteu, koji se mogu vidjeti bez registracije, meni zapravo ne izgledaju baš 'bjutiful'. :zubo:)


(Da ne spominjem da je nekako ipak čudno da netko tko sebe smatra 'bjutiful', uopće ima potrebu preko online servisa tražiti si para. Nekako bi se pretpostavilo da zbilja bjutiful ljudima ne bi to trebalo biti teško naći i u RL. No dobro, valjda danas ljudi misle po onoj logici vrijeme=novac, pa zašto ne uštedjeti svog dragocjenog vremena tako što lurkaš negdje gdje je koncentracija bjutiful ljudi valjda ipak veća nego u gen-popu. Enivej, ako je netko čak bjutiful, ali ima takav mentalni sklop, meni automatski nekako postane odbojan, stoga se vjerojatno ne bih tamo učlanio čak i da jesam bjutiful. :rofl: )

dexter » wrote: ima neke istine u tome moram priznati :D
Ima, ali to svejedno ne čini onu mikyjevu tvrdnju istinitom, naime da 'onaj koga zanima seks' ne pita 's kime'.

Svi ljudi se pitaju 's kime', razlike su samo u opsegu prihvatljivog skupa tih 's kime'. Čak i miky se pita 's kime', jer da se ne pita, onda bi se valjda seksao i s muškarcima i starim bakama, da ne spominjem neke teže primjere poput djece, životinja, leševa...

K'o što jednom spomenuh, naj-ne-izbirljiviji lik kojeg sam znao je imao kriterij 'da je žensko, i da ima manje od 120 kg'. :rofl: To je ziher inkluzivnije čak i od gender blind ljudi, jer vjerojatno ti 'gender blind' ljudi imaju nekakve estetske kriterije, koji su i više od duplo uži od 'žena ispod 120 kg'. :zubo: (Duplo jer gender blind ne mari za spol, a 'svih ljudi' ima cca. duplo više od 'žena')
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

22 May 2015, 10:25

nodens » wrote:
Ali mene zanima seks. Čak i praktično, a kamoli teoretski. :rofl:

Problem je u 's kime' i 'zašto', a ne u manjku interesa.


Nego, kak' to da te baš toliko 'ne zanimaju' nikakve serije? Pa to je super način ubijanja vremena, nije ništa lošiji od forumašenja, a vidimo da te forumašenje bar do neke mjere zanima. Kakve to onda predrasude imaš o serijama? :rofl:


Ako nisi nikad binđala neku seriju vikendom, to kao da nisi zbilja ni živjela. :mudri:
Ne treba mi ubijanje vremena, nego generator vremena. Da stignem napraviti sve što bih trebala a i ono što bih željela. Recimo, da mogu spavati 8 sati dnevno.
A forumašim samo na poslu kad čekam da mi se nešto odvrti.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

22 May 2015, 10:43

Margarita » wrote:Ne treba mi ubijanje vremena, nego generator vremena. Da stignem napraviti sve što bih trebala a i ono što bih željela. Recimo, da mogu spavati 8 sati dnevno.
A forumašim samo na poslu kad čekam da mi se nešto odvrti.

Ahh. :cerek: Hoćeš reći da 'imaš život', je l' da? :rofl:

Ja nemam pojma ni što bih želio, a kamoli što bih 'trebao'... Hume je rekao da 'iz jest ne slijedi treba', i ja se posve slažem s njim...
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

22 May 2015, 15:20

miky0 » wrote:
Ove tvoje dvije recenice su u kontradikciji. Ako te zanima sex, onda nema 's kime' i 'zasto' ;)
Ma bas, dobro si to reka.
Sad jos objasni zeni da tebe zanima seks vise nego nju i da onda ona nema sta pitat s kime i zasto i rijesio si problem. :D

Iako, malo mi zvuci slabo to....pruzanje usluge u trajanju od par minuta. :ne zna:
Djeluje neprofesionalno, ispada ka da ti je prvo tvoje zadovoljstvo na pameti a ne da gosce budu zadovoljene.

Sta se tice laganja....sta nisi citao one zidne kuharice sta su se stavljale na zid u kuzini a bile su pune mudrosti.
Jedna je bila
Ako ljubis, ljubi sretno
Ako lazes, lazi spretno. :mudri:


E, a sad daj ti malo promoviraj svoj najlipsi grad na svitu. Ili ko vec zna. :ne zna:

Aerodrom u Splitu....kakav je parking?
Jel veliki, ima li guzve ili se lako nadje mjesto, lak za parkiranje, nije daleko od zgrade i tako to.
Put od aerodroma do Splita je lak i jednostavan?

Kakav je gradski prevoz u Splitu?
Jel to sta vridi ili je bolje autom do trajketa pa se tamo parkirat?
Vidjela sam da imaju neki parking na zelj. Stanici, jel praktican i prazan sad dok jos sezona nije pocela?
I kakva ja prometna guzva tamo?
Je puno trube i jebu mater kad vide smotanu furestu za volanom? :ne zna:

Eto, ukratko....Vita jela -zelen bor ....
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

22 May 2015, 15:29

Aerodrom u Splitu ti je više u Trogiru. :). Parking je solidno parkingljiv, nema problema s tim. A put je lak, prođeš sve Kaštele, Solin i eto te. :)
Gradski prijevoz u Splitu mi nije nikad trebao, sve obiđem pješke. Parking na željezničkoj ti je uz trajekt. :) A i ne trube previše, koliko bi mogli dok ja zalutam na svakom semaforu pa se prestrojavam. :)
Ovo ti je iz pozicije smotane furešte.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

22 May 2015, 15:30

Margarita » wrote: Ne treba mi ubijanje vremena, nego generator vremena. Da stignem napraviti sve što bih trebala a i ono što bih željela. Recimo, da mogu spavati 8 sati dnevno.
A forumašim samo na poslu kad čekam da mi se nešto odvrti.
A jel mozes smanjit posao?
I zelje?
Pa da ti ostane viska vremena. :D
Ja bih isti da mogu spavat 8 sati dnevno ali ne mogu ne sto ne bih imala kad nego.....ne ide. :ne zna:

Tv slabo gledam ali volim slusati radio na zahtjev. :D
Bas je bilo nedavno na 3 programu u Doba znanosti o danasnjoj tehnologiji i osjecaju nedostatka vremena.
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

22 May 2015, 15:41

Margarita » wrote:Aerodrom u Splitu ti je više u Trogiru. :). Parking je solidno parkingljiv, nema problema s tim. A put je lak, prođeš sve Kaštele, Solin i eto te. :)
Gradski prijevoz u Splitu mi nije nikad trebao, sve obiđem pješke. Parking na željezničkoj ti je uz trajekt. :) A i ne trube previše, koliko bi mogli dok ja zalutam na svakom semaforu pa se prestrojavam. :)
Ovo ti je iz pozicije smotane furešte.
Super zvuci, puno fala! :lux:

Za put ne brinem toliko, imam ono sto mi u autu pokaze trebam li ici tamo ili vamo, gore ili dole uz pomoc strelice. Rijetko se zajebem iako se zna desit, ali onda se on opet snadje. :D

Na karti sam vidla da je malo dalje ali je i put do Splita prilicno jasan. Ionako smo malo van centra. Ali je tri kilometra do trajekta a to mi se cini puno za ic nanoge.
Ja bih trajektom do Braca na koju uru, taman mi dosta za ubit vrime i obnovit sjecanja. :D

Parking se isto cini jednostavan u luci, ovako preko neta, ali iz iskustva znam da obicno ne bude tako. Iako za cijenu nisam skuzila jel se sve preko ure racuna ko dnevna karta ili tek vise od 15 sati parkiranja.
Nadam se da je ovo prvo, inace mogu i autom do Braca pa tamo djaba parkirat. :D
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

22 May 2015, 15:53

baro, čuvaj se Mikija. :zubo: :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

22 May 2015, 16:07

karambol » wrote:baro, čuvaj se Mikija. :zubo: :zubo:
Ma ajde! :eek:

Ja mislila da ono 's kim' i 'zasto' ipak ne ukljucuje i gerijatriju. :zubo:
Eno se lani zalio na neke goste od 45-50 da ne zna ni sto bi pricao s njima a kamoli nesto jos pride. :D
Post Reply