Tijelo za plažu

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

29 Apr 2015, 00:26

http://zadovoljna.dnevnik.hr/clanak/kon ... 82780.html

reklama je smeće kakvo i inače jesu reklame, ne vrijeđa me kao takva. smeta me jedino što ne postoji verzija reklame gdje se muškarce pita jesu li tjelesno spremni za plažu.

ženu bi najradije natjerali da ide na plažu s pripremama kao bodibilderica za natjecanje, tjednima isključivo na proteinskoj dijeti, a na sam dan natjecanja i debelo dehidrirana da se vide mišići. s druge strane pak, muškarci su uvijek plažno spremni. :cerek:

spremni i dok u tridesetima uzgoje metar škembe ispred sebe. :cerek: spremni i nadasve poželjni i dok uzgoje ženstvene bokove i guzice. :cerek: spremni i u kombinaciji zakržljalih pilećih prsa i uskih ramena. :cerek:
spremni i nakazno gadno dlakavih leđa. :cerek: ženama samo što čupanje trepavica nisu uveli pod "držanje do sebe depiliranjem".

e, to me smeta.


MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

29 Apr 2015, 01:43

Jese ja mogu prijavit za škembu prije vrimena? :kokice:
Već misec dana počinjen trčat ode po svojim bregima, al me ne ide. :zubo:
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

29 Apr 2015, 16:49

Moje tijelo može na plažu :raspa:
Al ne može na sunce :crying: tak da, kurac :gaah:






No dobro, da ne pretjerujem, nisamo baš tip top za plažu, al sam usčuvana :zubo:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

29 Apr 2015, 22:51

MightyMe » wrote:Jese ja mogu prijavit za škembu prije vrimena? :kokice:
Već misec dana počinjen trčat ode po svojim bregima, al me ne ide. :zubo:
lakše je smršaviti za stolom. paziš na kalorije, i onda se izležavaš na kauču dok gladuješ i mršaviš. :D


moje tijelo bi bilo spremno za plažu da izbacim sol sa menija na kojih tjedan dana. :madkava: na taj bi način otišle 2 kile. druge 2 bi otišle da izdepiliram noge, i eto mene na mojoj ljetnoj kilaži. :raspa:

zadržavam vodu ko deva :facepalm: , doduše i pms mi je, ali sam i pretjerala zadnjih dana. najgore je kupovno, ljudi moji jeste li vi svjesni koliko je kruh slan? vas pušače ne pitam, ali vi ostali, osjetite li sol? svejedno radi li se o kruhu iz pekare, konzuma ili bio&bio. meni to sve preslano. također sam se ogriješila o polugotove prozvode, čips i grickalice, suhomesnato...
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

29 Apr 2015, 22:53

i ne pijem dovoljno vode jer mi ide na nerve pišat svako malo. zvučat će čudno, ali manje vode zadržavaš ako piješ dovoljno tekućine...
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

29 Apr 2015, 23:43

nit mi je tijelo za plazu, a nisam ni ljubitelj przenja na suncu. :zubo:

nenia zna se da u sve trpaju soli,
imam srecu da nisam neki ljubitelj junk food-a, meni je problem slatko. slane grickalice i suhomesnato me ne privlace uopste, cips se ne sjecam kad sam zadnji put kupio. hljeb ne kupujemo vec neko vrijeme, jer je sveki kupovni bio katastrofa, da ne kazem nesto gore. nedavno sam i ja napravio hljeb :mirko: bio je jestiv cak :zubo:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

30 Apr 2015, 03:20

Nenia Salonitana » wrote:http://zadovoljna.dnevnik.hr/clanak/kon ... 82780.html

reklama je smeće kakvo i inače jesu reklame, ne vrijeđa me kao takva. smeta me jedino što ne postoji verzija reklame gdje se muškarce pita jesu li tjelesno spremni za plažu.

ženu bi najradije natjerali da ide na plažu s pripremama kao bodibilderica za natjecanje, tjednima isključivo na proteinskoj dijeti, a na sam dan natjecanja i debelo dehidrirana da se vide mišići. s druge strane pak, muškarci su uvijek plažno spremni. :cerek:

spremni i dok u tridesetima uzgoje metar škembe ispred sebe. :cerek: spremni i nadasve poželjni i dok uzgoje ženstvene bokove i guzice. :cerek: spremni i u kombinaciji zakržljalih pilećih prsa i uskih ramena. :cerek:
spremni i nakazno gadno dlakavih leđa. :cerek: ženama samo što čupanje trepavica nisu uveli pod "držanje do sebe depiliranjem".

e, to me smeta.
Nenia, bezveze se žestiš, radi se naprosto o zakonu ponude i potražnje.

Kad budeš okolo viđala gomilu starih bogatih baba koje ponosno sa sobom vodaju atletski građene mladiće kao trofeje - onda možeš očekivati i da reklame budu više orijentirane na suprotnu stranu. Do tada, marketing se naprosto prilagođava situaciji na terenu, ne radi se o nekakvoj bjelosvjetskoj zavjeri :zubo:

Tebi može smetati što god hoćeš, nitko ti ne može zabraniti da ti smeta bilo što, niti ti itko može zabraniti da hodaš u bikiniju s 25 kila viška. Dakako, u tom slučaju vjerojatno nećeš baš privlačiti pozornost muškaraca :ne zna: ali za to ti sigurno neće biti krive ovakve reklame.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

30 Apr 2015, 09:37

Kad odgledaš ovo onda ti je svako tijelo zanimljivo...

https://www.youtube.com/watch?v=Heml3y2H1zQ :D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Pero
Posts: 2161
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

30 Apr 2015, 10:00

I ti si zbilja odgledao do kraja? :zubo:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

30 Apr 2015, 10:26

karambol » wrote:Kad odgledaš ovo onda ti je svako tijelo zanimljivo...

https://www.youtube.com/watch?v=Heml3y2H1zQ :D
Elaboriraj misao. :zubo:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

30 Apr 2015, 10:58

Nenia Salonitana » wrote:http://zadovoljna.dnevnik.hr/clanak/kon ... 82780.html

reklama je smeće kakvo i inače jesu reklame, ne vrijeđa me kao takva. smeta me jedino što ne postoji verzija reklame gdje se muškarce pita jesu li tjelesno spremni za plažu.

ženu bi najradije natjerali da ide na plažu s pripremama kao bodibilderica za natjecanje, tjednima isključivo na proteinskoj dijeti, a na sam dan natjecanja i debelo dehidrirana da se vide mišići. s druge strane pak, muškarci su uvijek plažno spremni. :cerek:

spremni i dok u tridesetima uzgoje metar škembe ispred sebe. :cerek: spremni i nadasve poželjni i dok uzgoje ženstvene bokove i guzice. :cerek: spremni i u kombinaciji zakržljalih pilećih prsa i uskih ramena. :cerek:
spremni i nakazno gadno dlakavih leđa. :cerek: ženama samo što čupanje trepavica nisu uveli pod "držanje do sebe depiliranjem".

e, to me smeta.
Reklama je od firme koja proizvodi proteine i njima je svejedno jel ih trosi musko ili zensko. Vjerojatno je njihov marketinski odjel zakljucio da je zenska populacija sklonija kupovanju pizdarija koje ce im stvoriti iluziju dobrog izgleda pa je stavio zenski model. :ne zna:
Ili im je bilo preskupo platiti i dodatnog manekena koji bi trebao potaknuti prodaju i muskarcima. :D
Pa su se malo zajebali sa tim, mislim da im je sad nakon prasine i poplave bucmaste ljepote na netu krivo sto nisu stavili proteinsko uhranjeni par. :giggle:


Ali...meni je problematicnije reklamiranje i prodavanje hrane sto kao posljedicu ima pretilost i onda reklamiranje i hvaljenje debelosti kao privlacne kurvigavosti cime se obilno koristi i modna industrija koja proizvodi xxxl odjecu .

A kako je vecina ljudi sklona prezderavanju i hrana je u zapadnom svijetu jeftina i lako dostupna, ovi koji zive od prodaje hrane i cijela industrija za debele ( bilo da nude supermrsavljujuca sredstva ili proizvode ves, odjecu, obucu) postaju sve agresivniji u nastojanju da i oni dobiju svoj dio kolaca od potrosaca.

A opet, na tome se i bazira danasnji svijet.
Sto proizvedes, moras prodat da bi mogao kupit da ponovo proizvedes da prodas pa kupis pa za promjenu proizvedes, prodas....ajde unda objasni (elaboriraj na nodensovom :D ) niz. :zubo:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

30 Apr 2015, 11:30

Pero » wrote:I ti si zbilja odgledao do kraja? :zubo:
Ja jesam. :mirko:
Doduse, malo ubrzano da vidim sto se desava u sredini i na kraju ali mislim da sam shvatila bit te prodaje muda pod bubrege. Meni. Onima koji to puse i kojima pomaze...go on. :lux:

Ali hocu rec da je to itekako unosan biznis ako se znas dobro prodat. Doduse, takav je svaki, no ovo je novoizmisljeni. :D

Sad je fora na svim tim nekim kogresima, okupljanjima menadjera, rukovodecih kadrova, trgovaca, doktora, zubara, koga ili cega vec....uglavnom....kad je puno ljudi na hrpi i svi se ko nesto druze i druskaju, onda uvijek ima jedan ( nekad i vise njih) ka...ajmo rec...motivator, life chouch, dusebriznik, zabavljac...koji pobere masnu lovu za svojih sat, sat i po sto stoji na pozornici i dijeli svoje mudroslovlje.

Ja ne idem po tim kongresima kao ucesnik, ja sam samo batlerica :zubo: , ali mi muz zna prepricati sto oni kazu pa vidim kakvo je to stivo .
Iako sam ovog u Indiji i slusala, upali na kraju taman kad je on imao svoju tocku i obavezno zavrsava slikom sebe i familije...to uvijek dobro kotira. :zubo:
Inace...tema mu je bila bas ovo....5 stvari koje ljudi blizu smrti zale sto nisu ili jesu ucinili. Bile su navedene upravo ovih pet sto se tu negdje spominju na trkelju. :giggle:

Ja sam mu zamjerila rookievsku gresku kod stavljanja slike sebe i familije.
Naime, slika klasicna idila, zagrljena zgodna Indijka, dvije vesele i vragolaste curice, 5 i 7 godina po mojoj procjeni u prvom planu i on iza njih ali.....on ima tamne naocale na ocima!!!111!!11 :eek:

Sto ne moze bit, na takvim fotkama ne skrivas oci i pogled. Sretni osmjeh i uzitak u dobrom zivotu i svemu onom sto on prodaje treba bit vidljiv i u njegovim ocima a ne samo u zeninom i djecjem osmjehu. :D

U Napulju su ih imali 2 slicna, za jednog sigurno znam da je dobio 9 500 € za svojih sat i po.
Mislim da je taj bio jeftiniji. :D

A ovo u Napulju je bilo malo, mozda nekih stotinjak slusaca, u Mumbaiu ih je bilo 600-700.
Tako da je ovaj Indijac pobro bar tri puta vise za isti posao jer osim sto ovisi o popularnosti predavaca, ima utjecaja i broj slusaca. Ono...sto ih je vise, ispadas ka vazniji a samim time i bolje placen.
Eto...ideje za buisness. Je da se prodajes, ali bar nisi jeftin i niko ti ne dahce smrdljiv dah u facu. Ili zguza.

E, sjetila sam se bordela koji smo obilazili u Pompejima, ali to je za neku drugu pricu. :D
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

30 Apr 2015, 12:08

nodens » wrote:
Nenia, bezveze se žestiš, radi se naprosto o zakonu ponude i potražnje.

Kad budeš okolo viđala gomilu starih bogatih baba koje ponosno sa sobom vodaju atletski građene mladiće kao trofeje - onda možeš očekivati i da reklame budu više orijentirane na suprotnu stranu.

Nodense, moje iskustvo sa tih bogatih mjesta ( kao ovo di sam sad, ne zahvaljujuci svom statusu i mogucnostima nego prije spletu sretnih okolnosti :zubo: ) gdje se okuplja vrlo dobrostojeci svijet je takvo da je slika gomile starih dedeka koji sa sobom vodaju savseno gradjene zene daleko pretjerana.
Naravno, tu i tamo se naleti na 30 godina razlike sudeci po izgledu, obicno imaju koje djetesce do dva uz sebe ali i to prije zato sto gospodja zeli stabilniju i cvrscu vezu (makar i preko eventualne alimentacije :D ), nego sto 60 godisnji gospon uziva da ga se zove tatek. :ne zna:

Puno je cesca slika para priblizno istih godina.
Naime, na cijeni je takodje i cinjenica da si proveo puno godina sa istom osobom ( ili se barem pretpostavlja se da je to tako kad vidis takav par)
Kako su oni zivjeli, je li on i sad ima tog mladjahnog andjela skrivenog negje u nekom stanu....to ne znam, ali sam bas danas komentirala kako te stare zene, ( da ne ispadne da su to raze, ne, sve su one uscuvane i dotjerane u skladu s godinama, nekad malo pretjeruju u mladenackom oblacenju i zelji da ostave takav dojam ali ok, to je moj osobni ukus :D ) daju odredjeni dojam uspjesnosti i stabilnosti tom muskarcu.

Jer osoba koja kroz dugi niz godina ostaje u dobru i zlu s nekim ocito je dobrih karakternih osobina i za vodjenje firmimi ili svog posla kojim je zaradio tu lovu.

Nesto kao sto se fino i pristojno odgojena djeca percipiraju kao ponos svojih roditelja. :D

Te izuzetne bimbo cure cesce vidjam u drustvu najcesce srednjegodisnjih (30-40) muskih primjeraka uglavnom ruskog govornog podrucja. :D

A da ne bi ispalo da si bogate zene ne priuste mlade pjetlice....pa vidjala sam i to. :cerek:
I da, djeluje uistinu cudno, cudnije od obrnutog slucaja.
Istina, nisu ti mladunci atlete, bar ovaj jedan kojeg sam vidjela u kupacima u Olimju u toplicama nije bio, cak daleko od toga :D , ali gospodja koja je vjerojatno to sve financirala mu je izgledala kao mama. Dobrodrzeca mama ali ipak bar 25-30 godina starija.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

30 Apr 2015, 13:00

Bara huda » wrote:A da ne bi ispalo da si bogate zene ne priuste mlade pjetlice....pa vidjala sam i to. :cerek:
I da, djeluje uistinu cudno, cudnije od obrnutog slucaja.

Pa da. Ja ni ne tvrdim da ne postoje obrnuti slučajevi; pa evo ti onog mlađahnog Aarona Taylora Johnsona koji se oženio za 23 godine stariju ženu. :cerek:

Također ne tvrdim da nije pomalo bezveze vidjeti dedeka s mladom curom. Nego, samo da se složim s ovom zadnjom rečenicom: jedno je doista 'još čudnije' od drugog, a to je čisto posljedica (ukupnosti) biologije, a ne današnjih reklama.
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

30 Apr 2015, 22:23

nodens » wrote:
Nenia, bezveze se žestiš, radi se naprosto o zakonu ponude i potražnje.

Kad budeš okolo viđala gomilu starih bogatih baba koje ponosno sa sobom vodaju atletski građene mladiće kao trofeje - onda možeš očekivati i da reklame budu više orijentirane na suprotnu stranu. Do tada, marketing se naprosto prilagođava situaciji na terenu, ne radi se o nekakvoj bjelosvjetskoj zavjeri :zubo:

Tebi može smetati što god hoćeš, nitko ti ne može zabraniti da ti smeta bilo što, niti ti itko može zabraniti da hodaš u bikiniju s 25 kila viška. Dakako, u tom slučaju vjerojatno nećeš baš privlačiti pozornost muškaraca :ne zna: ali za to ti sigurno neće biti krive ovakve reklame.
ne žestim se, flejmam iz dosade. :D

a ovo za neprivlačenje pozornosti muškaraca...ti nikad nisi čuo za štovatelje bbw? :ckzubo:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

30 Apr 2015, 22:49

nodens » wrote:

Pa da. Ja ni ne tvrdim da ne postoje obrnuti slučajevi; pa evo ti onog mlađahnog Aarona Taylora Johnsona koji se oženio za 23 godine stariju ženu. :cerek:

Također ne tvrdim da nije pomalo bezveze vidjeti dedeka s mladom curom. Nego, samo da se složim s ovom zadnjom rečenicom: jedno je doista 'još čudnije' od drugog, a to je čisto posljedica (ukupnosti) biologije, a ne današnjih reklama.
zašto bi bilo čudnije? možda žena puma samo želi biti opetovano izjebana. :ne zna:
što mladić u dvadesetima može bez problema 3-4 puta tokom noći, u tridesetima može 2-3, sam nastavi niz. :D
osim toga, kvaliteta sperme opada s godinama...ako je žena u četrdesetima, gdje i sama ima povećane šanse za malog defektića, a želi biti samohrana majka, racionalan odabir oploditelja bi bio klinac u dvadesetima. :zubo:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

01 May 2015, 13:04

Nenia Salonitana » wrote:ne žestim se, flejmam iz dosade. :D

a ovo za neprivlačenje pozornosti muškaraca...ti nikad nisi čuo za štovatelje bbw? :ckzubo:
Jesam. :zubo:

No, nagađam da većini žena nije osobito stalo privlačiti pozornost dotičnih... jebiga. Vjerojatno sam čak i ja zgodan nekoj brkatoj Štefici... :rofl:

Nenia Salonitana » wrote: zašto bi bilo čudnije? možda žena puma samo želi biti opetovano izjebana. :ne zna:
što mladić u dvadesetima može bez problema 3-4 puta tokom noći, u tridesetima može 2-3, sam nastavi niz. :D
osim toga, kvaliteta sperme opada s godinama...ako je žena u četrdesetima, gdje i sama ima povećane šanse za malog defektića, a želi biti samohrana majka, racionalan odabir oploditelja bi bio klinac u dvadesetima. :zubo:
Zato što za seks treba interes obje strane. :zubo: I ja bih opetovano Christinu Hendricks... :rofl:

Mladić u dvadesetima može štošta, no nekako nagađam da bi i taj (najčešće) ipak preferirao isto tako nekakvu u dvadesetima, a ne 'pumu'. Iako, nisam u to posve siguran, ne kužim se u ljude. :zubo: Sve je moguće osim onog što fizikalno nije moguće...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

01 May 2015, 13:32

Bara huda » wrote:
E, sjetila sam se bordela koji smo obilazili u Pompejima, ali to je za neku drugu pricu. :D
Pricaj nam :lux: :cheer: :lux: :cheer:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

04 May 2015, 00:20

miky0 » wrote:
Pricaj nam :lux: :cheer: :lux: :cheer:
Eh Miki, ti meni nekad licis na zeljno dijete u ducanu slatkisa.
Onako...ne znas sto bi prije probao kad je sve tako sareno i slatko i privlacno a pred tvojim ocima, takorekuc, nadohvat ruke. Kao da samo trebas zazelit i ostvarit ce se. :D

Ovo sto ti zamisljas kao seksxy pricu o bordelu u Pompeima je vjerojatno u stvarnosti bilo nesto sasvim drugacije i daleko manje ugodno nego sto danas tu zvuci.
Kao sto obicno sve te price u kojima se seks razmjenjuje za neku korist vecinom nisu ugodne.
Ok, to je moja pretpostavka jer nisam bila u prilici to raditi, ali sam bila u prilici vidjeti razne razmjene takve vrste.

Prvo to o kazinu u Pompeima.
Dakle, Pompei su grad koji je stradao u erupciji Vezuva 79 god nakon rodjenja Krista i zahvaljujuci cinjenici da je stoljecima bio prekriven komadima vulkanskog kamenja, pepela i ostalog, uspio se sacuvati od propadanja kojem se bili izlozeni ostali gradovi tog doba.
Npr. Herculanum na drugoj strani Vezuva je imao drugaciju sudbinu i danas je na tom mjestu peta verzija tog grada. Tako nam rece vodicica. :ne zna:

Kako bilo, Vezuv je eruptirao, bila je to fest jaka erupcija, nuklearne jacine, trebalo je vise godina da se shvati sto se desilo, navodno je tek 12 godina kasnije javljeno Rimu od strane tadasnjeg gubernatora da Pompei vise ne postoje....nije bitno.
Pepeo su nasli i u Egiptu i po proracunima i ostaloj dostupnoj kompjuterskoj tehnologiji...bilo je gadno.
Vezuv je sa 2000 m visine spao na danasnijh 700.
I to je neki krater u krateru. :ne zna:

Ali, ajmo mi na ono sto tebe zanima a to je kurvarluk. :zubo:
Dakle, taj je grad bio zatrpan puste godine komadima kamenja i pepelom i sprecen je dotok kisika i ostalih ljudskih poskodovnosti te je zahvaljujuci tome to do sad jedino kompletno mjesto za koje se zna kako je izgledalo.
Original su kamene ploce na podu, dio fresaka na zidovima, neke kuce, neke plastere su napravili od odljeva, uglavnom, zgodno za vidjet. Guglat koga zanima.

I sad kazin.
Taj kupelraj je bilo uobicajeno mjesto gdje su se obavljale radnje takve vrste. Nas nam je vodic rekao da cemo sad ic na to mjesto, naravno da sam ja pitala da li je prostitucija bila legalna u starom Rimu na sto mi je receno da je to bilo sasvim uobicajeno i normalno.
Ali, zene koje su bile tamo nisu bile placene prostitutke koje bi zaradile novac u 'znoju lica ili pice svoje'.
0ne su bile robinje, pretezno mlade (iz danasnje perspektive, onda se 14-16 godina nije smatralo neprilicno mladim) koje su bile zarobljene iz osvojenih krajeva i nije se njih ista pitalo.

Kako se zna da je bio kazin?
Pa, na zidovima su freske koje pokazuju jebacke poze. Zapravo, neke od jebackih poza...guglaj ako te zamima. Slicnih je spika bilo i u javnom kupalistu. :D

Kreveti u Pompeima su bili od drveta i ti nisu sacuvani, svo drvo je nestalo radi visoke temperature kod erupcije.

Nasuprot tome, u kazinu su kreveti bili kameni, vjerojatno je na njih dolazio sloj neke mekse tvari, slamarica ili sto vec, ali u toj se kuci nalazi 5-6 prostorija sa kamenim krevetskim postoljima, jebackim freskama na zidu i to je bilo to. E da, ima i laterna..tj, zahod.

Nije to ono sto bi Nenia danas ocekivala od zahoda ali nije ni to doba bilo kao danas.
Iako, imali su tekucu vodu, vrlo lukavo postavljen sistem viadukta koji je koristio zemljinu gravitaciju u te svrhe, ali to je bilo za one bogate i dobrostojece. :D

Eto Miki, cijela ta jebacina za novce ispada na kraju otuzno.
Barem se meni tako cini.
A vidla sam ih i danaske, u Red Light District u Amsterdamu.
Djeluju uvjerljivo, nema sta. Zovu te, sve ce ti ponudit ali opet...a jebemu, zensko sam i ne mislim ko musko. :ne zna:

Vidla jesam Zvizdu mora u Malom mistu i jos pamtim neki kupleraj iz Prohujalo sa vihorom gdje su kurve bile dame sa velikim D i to s uzitkom, ali uglavnom mislim da je to krvav posao. :ne zna:

To sto ti zelis jebat nesto mimo zakonite je ok, ne mislim da sam ja konzerva koja ne vidi dalje od onih naklapca koji se konju stave na oci ( ovi jezicavi ce znat kako se to zove, ja ne znam ), ali kazin ti i nije neko mjesto di bi se mogao usrecit. :ne zna:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

04 May 2015, 00:34

baro, riskirajući da me judolino prozove analno fiksiranom, molim te da napišeš još koje slovo o šekretu koji si vidjela. :ckzubo:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

04 May 2015, 00:47

Eh Miki, ti meni nekad licis na zeljno dijete u ducanu slatkisa.
Onako...ne znas sto bi prije probao kad je sve tako sareno i slatko i privlacno a pred tvojim ocima, takorekuc, nadohvat ruke. Kao da samo trebas zazelit i ostvarit ce se. :D

Ovo sto ti zamisljas kao seksxy pricu o bordelu u Pompeima je vjerojatno u stvarnosti bilo nesto sasvim drugacije i daleko manje ugodno nego sto danas tu zvuci.
Kao sto obicno sve te price u kojima se seks razmjenjuje za neku korist vecinom nisu ugodne.
Ok, to je moja pretpostavka jer nisam bila u prilici to raditi, ali sam bila u prilici vidjeti razne razmjene takve vrste.

Prvo to o kazinu u Pompeima.
Dakle, Pompei su grad koji je stradao u erupciji Vezuva 79 god nakon rodjenja Krista i zahvaljujuci cinjenici da je stoljecima bio prekriven komadima vulkanskog kamenja, pepela i ostalog, uspio se sacuvati od propadanja kojem se bili izlozeni ostali gradovi tog doba.
Npr. Herculanum na drugoj strani Vezuva je imao drugaciju sudbinu i danas je na tom mjestu peta verzija tog grada. Tako nam rece vodicica. :ne zna:

Kako bilo, Vezuv je eruptirao, bila je to fest jaka erupcija, nuklearne jacine, trebalo je vise godina da se shvati sto se desilo, navodno je tek 12 godina kasnije javljeno Rimu od strane tadasnjeg gubernatora da Pompei vise ne postoje....nije bitno.
Pepeo su nasli i u Egiptu i po proracunima i ostaloj dostupnoj kompjuterakoj tehnologiji...bilo je gadno.
Vezuv je sa 2000 m visine spao na danasnijh 700.
I to je neki krater u krateru. :ne zna:

Ali, ajmo mi na ono sto tebe zanima a to je kurvarluk. :zubo:
Dakle, taj je grad bio zatrpan puste godine komadima kamenja i pepelom i sprecen je dotok kisika i ostalih ljudskih poskodovnosti te je zahvaljujuci tome to do sad jedino kompletno mjesto za koje se zna kako je izgledalo.
Original su kamene ploce na podu, dio fresaka na zidovima, neke kuce, neke plastere su napravili od odljeva, uglavnom, zgodno za vidjet. Guglat koga zanima.

I sad kazin.
Taj kupelraj je bilo uobicajeno mjesto gdje su se obavljale radnje takve vrste. Nas nam je vodic rekao da cemo sad ic na to mjesto, naravno da sam ja pitala da li je prostitucija bila legalna u starom Rimu na sto mi je receno da je to bilo sasvim uobicajeno i normalno.
Ali, zene koje su bile tamo nisu bile placene prostitutke koje bi zaradile novac u 'znoju lica ili pice svoje'.
0ne su bile robinje, pretezno mlade (iz danasnje perspektive, onda se 14-16 godina nije smatralo neprilicno mladim) koje su bile zarobljene iz osvojenih krajeva i nije se njih ista pitalo.

Kako se zna da je bio kazin?
Pa, na zidovima su freske koje pokazuju jebacke poze. Zapravo, neke od jebackih poza...guglaj ako te zamima. Slicnih je spika bilo i u javnom kupalistu. :D

Kreveti u Pompeima su bili od drveta i ti nisu sacuvani, svo drvo je nestalo radi visoke temperature kod erupcije.

Nasuprot tome, u kazinu su kreveti bili kameni, vjerojatno je na njih dolazio sloj neke mekse tvari, slamarica ili sto vec, ali u toj se kuci nalazi 5-6 prostorija sa kamenim krevetskim postoljima, jebackim freskama na zidu i to je bilo to. E da, ima i laterna..tj, zahod.

Nije to ono sto bi Nenia danas ocekivala od zahoda ali nije ni to doba bilo kao danas.
Iako, imali su tekucu vodu, vrlo lukavo postavljen sistem viadukta koji je koristio zemljinu gravitaciju u te svrhe, ali to je bilo za one bogate i dobrostojece. :D

Eto Miki, cijela ta jebacina za novce ispada na kraju otuzno.
Barem se meni tako cini.
A vidla sam ih i danaske, u Red Light District u Amsterdamu.
Djeluju uvjerljivo, nema sta. Zovu te, sve ce ti ponudit ali opet...a jebemu, zensko sam i ne mislim ko musko. :ne zna:

Vidla jesam Zvizdu mora u Malom mistu i jos pamtim neki kupleraj iz Prohujalo sa vihorom gdje su kurve bile dame sa velikim D i to s uzitkom, ali uglavnom mislim da je to krvav posao. :ne zna:

To sto ti zelis jebat nesto mimo zakonite je ok, ne mislim da sam ja konzerva koja ne vidi dalje od onih naklapca koji se konju stave na oci ( ovi jezicavi ce znat kako se to zove, ja ne znam ), ali kazin ti i nije neko mjesto di bi se mogao usrecit. :ne zna:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

04 May 2015, 01:40

Nenia Salonitana » wrote:baro, riskirajući da me judolino prozove analno fiksiranom, molim te da napišeš još koje slovo o šekretu koji si vidjela. :ckzubo:
Jebemu, nis narocito nemam za rec :(.
Nadostukan je naravno, jer su svi drveni djelovi nestali prilikom erupcije.
Zgorilo to prilikom 600 stupnjeva. :ne zna:
Ovo sto je nadodano je improvizacija napravljena od drveta. Prema pretpostavkama ili nekim drugim saznanjima.
Drveni dio (izgorio u erupciji) je nadodan na kameni. Vidis taj neki kameni dio koji bi trebao predstavljat pisaliste (valjda ) nakon koitusa, i to je to.
Nismo se mi tamo puno zadrzavali, ipak je to ko neka sporedna stvar.
Ima kuraca (kurci, ili kako se to vec kaze u mnozini :ne zna:) koji usmjeravaju tamo na poplocanom plocniku, no to je bio tek dio uEh Miki, ti meni nekad licis na zeljno dijete u ducanu slatkisa.
Onako...ne znas sto bi prije probao kad je sve tako sareno i slatko i privlacno a pred tvojim ocima, takorekuc, nadohvat ruke. Kao da samo trebas zazelit i ostvarit ce se. :D

Ovo sto ti zamisljas kao seksxy pricu o bordelu u Pompeima je vjerojatno u stvarnosti bilo nesto sasvim drugacije i daleko manje ugodno nego sto danas tu zvuci.
Kao sto obicno sve te price u kojima se seks razmjenjuje za neku korist vecinom nisu ugodne.
Ok, to je moja pretpostavka jer nisam bila u prilici to raditi, ali sam bila u prilici vidjeti razne razmjene takve vrste.

Prvo to o kazinu u Pompeima.
Dakle, Pompei su grad koji je stradao u erupciji Vezuva 79 god nakon rodjenja Krista i zahvaljujuci cinjenici da je stoljecima bio prekriven komadima vulkanskog kamenja, pepela i ostalog, uspio se sacuvati od propadanja kojem se bili izlozeni ostali gradovi tog doba.
Npr. Herculanum na drugoj strani Vezuva je imao drugaciju sudbinu i danas je na tom mjestu peta verzija tog grada. Tako nam rece vodicica. :ne zna:

Kako bilo, Vezuv je eruptirao, bila je to fest jaka erupcija, nuklearne jacine, trebalo je vise godina da se shvati sto se desilo, navodno je tek 12 godina kasnije javljeno Rimu od strane tadasnjeg gubernatora da Pompei vise ne postoje....nije bitno.
Pepeo su nasli i u Egiptu i po proracunima i ostaloj dostupnoj kompjuterakoj tehnologiji...bilo je gadno.
Vezuv je sa 2000 m visine spao na danasnijh 700.
I to je neki krater u krateru. :ne zna:

Ali, ajmo mi na ono sto tebe zanima a to je kurvarluk. :zubo:
Dakle, taj je grad bio zatrpan puste godine komadima kamenja i pepelom i sprecen je dotok kisika i ostalih ljudskih poskodovnosti te je zahvaljujuci tome to do sad jedino kompletno mjesto za koje se zna kako je izgledalo.
Original su kamene ploce na podu, dio fresaka na zidovima, neke kuce, neke plastere su napravili od odljeva, uglavnom, zgodno za vidjet. Guglat koga zanima.

I sad kazin.
Taj kupelraj je bilo uobicajeno mjesto gdje su se obavljale radnje takve vrste. Nas nam je vodic rekao da cemo sad ic na to mjesto, naravno da sam ja pitala da li je prostitucija bila legalna u starom Rimu na sto mi je receno da je to bilo sasvim uobicajeno i normalno.
Ali, zene koje su bile tamo nisu bile placene prostitutke koje bi zaradile novac u 'znoju lica ili pice svoje'.
0ne su bile robinje, pretezno mlade (iz danasnje perspektive, onda se 14-16 godina nije smatralo neprilicno mladim) koje su bile zarobljene iz osvojenih krajeva i nije se njih ista pitalo.

Kako se zna da je bio kazin?
Pa, na zidovima su freske koje pokazuju jebacke poze. Zapravo, neke od jebackih poza...guglaj ako te zamima. Slicnih je spika bilo i u javnom kupalistu. :D

Kreveti u Pompeima su bili od drveta i ti nisu sacuvani, svo drvo je nestalo radi visoke temperature kod erupcije.

Nasuprot tome, u kazinu su kreveti bili kameni, vjerojatno je na njih dolazio sloj neke mekse tvari, slamarica ili sto vec, ali u toj se kuci nalazi 5-6 prostorija sa kamenim krevetskim postoljima, jebackim freskama na zidu i to je bilo to. E da, ima i laterna..tj, zahod.

Nije to ono sto bi Nenia danas ocekivala od zahoda ali nije ni to doba bilo kao danas.
Iako, imali su tekucu vodu, vrlo lukavo postavljen sistem viadukta koji je koristio zemljinu gravitaciju u te svrhe, ali to je bilo za one bogate i dobrostojece. :D

Eto Miki, cijela ta jebacina za novce ispada na kraju otuzno.
Barem se meni tako cini.
A vidla sam ih i danaske, u Red Light District u Amsterdamu.
Djeluju uvjerljivo, nema sta. Zovu te, sve ce ti ponudit ali opet...a jebemu, zensko sam i ne mislim ko musko. :ne zna:

Vidla jesam Zvizdu mora u Malom mistu i jos pamtim neki kupleraj iz Prohujalo sa vihorom gdje su kurve bile dame sa velikim D i to s uzitkom, ali uglavnom mislim da je to krvav posao. :ne zna:

To sto ti zelis jebat nesto mimo zakonite je ok, ne mislim da sam ja konzerva koja ne vidi dalje od onih naklapca koji se konju stave na oci ( ovi jezicavi ce znat kako se to zove, ja ne znam ), ali kazin ti i nije neko mjesto di bi se mogao usrecit. :ne zna:





obicajenog zivota.
Onda.
Danas Miki svrsava cak i na pomisao o jebanju trudne one sto mu bila napeta pred 5 godina.
Kao maloljetna. :zubo:
Inace...Napulj...pa, vidjela sam i ciscih gradova.

Opcenito....to jebanje za lovu je...pa...onak...otuzno.

Muske prostitutke su vecinom heteroseksualci koji zadovoljavaju homosekualce jer se to od njih trazi. I dobiju lovu za to.
Popusit neki kurac koji te ne mami je isto kod muske i zenske strane.
Mjinem ja jest.
Ako se tebi ili Nodensu cini nemogucim da se kurac digne na ono sto mu nije 'prirodno'...pa well, grijesite.

Prvi sam put bila na Tajlandu pred 25 godina i onda mi je to bilo fora.
Danas mi se sama pomisao na to, na takvu vrstu seks turizma gadi. :facepalm:

Ali ono sto tebe i Nodensa zanima....jebanje za novac... E to mi se ne cini lako zaradjenom lovom.


Ali...ja nisam najmladji cvijetic tu. :D
Provodila sam ljeta kod bake u Podravini i da, zahodi su bili drvene rupe koje su zavravale na gnojnici.
Gnojinica je bilo mjesto gdje se svakodnevno odlagao kravlji i svinjski izmet.
Moj je djed redovno to cistio, njegove su krave bile istimarene, (ima cetka kojom se timare krave ako zasjednu u svoje govno i onda se to sasusi )
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

04 May 2015, 13:15

Bara huda » wrote:Muske prostitutke su vecinom heteroseksualci koji zadovoljavaju homosekualce jer se to od njih trazi. I dobiju lovu za to.
Popusit neki kurac koji te ne mami je isto kod muske i zenske strane.
Mjinem ja jest.
Ako se tebi ili Nodensu cini nemogucim da se kurac digne na ono sto mu nije 'prirodno'...pa well, grijesite.
Baro, inače kao vlasnik jedne od tih alatki, mislim da cca. znam kako dotična funkcionira. :rofl: Istina je da se erekcija u pravilu javlja prilikom uočavanja 'seksualno poželjnog' objekta, no to je samo vrh ledenog brijega. Može se pojaviti i od manuelne stimulacije, bez obzira tko tu stimulaciju izvodio. Također se može javiti i iz čisto mehaničkih, fizoloških fenomena kao što je pun mjehur koji pritišće prostatu (odatle npr. jutarnja erekcija koja zna bit iritantna kad te istovremeno jako tjera pišat :rofl: ). No iza toga, može se javiti i uslijed nekih 'čudnih' okolnosti, tipa anksioznost ili čak smrtni strah.

Stoga, nigdje nisam govorio o 'apsolutnoj nemogućnosti'. Nego o onom što oni zovu 'erektilna disfunkcija' a koji je definitivno preširok pojam kojim obuhvaćaju tko zna što sve ne.

Bara huda » wrote:Ali ono sto tebe i Nodensa zanima....jebanje za novac... E to mi se ne cini lako zaradjenom lovom.
Mene to ne zanima u nekom 'praktičnom', nego čisto teoretskom smislu. :raspa:
Post Reply