U lov na NIMFOMANKE!!!

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

14 Apr 2015, 22:54

karambol » wrote:
Pa kad nije priča. Kratki opis uobičajenih pojavnosti i preispitivanje ispravnosti želje za samolizjem vlastitog međunožja...
Nema tu ništa za staru iskusnjaru poput mene. :D
ono mrcvarenje klitorisa je uobičajena praksa? :agrh:

možda je do anatomije, meni ne visi kožurda tamo dolje i nemam viška :D , ali da netko pokuša izvrtati nešto tamo dolje :mama: dobio bi nogom u glavu. :raspa:


User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

14 Apr 2015, 22:57

miky0 » wrote:
Mozda 13 godina braka dodje na isto :misli:



Na osnovu cega si dokucila njezinu pamet? :misli:



Ne znam...mozda...palu me sve koje se vrte na xxx stranicama...mozda su glupe :misli: ;)
blago tebi miky, nekad satima ne nađem ništa što me pali. kad nađem bookmarkam. :raspa:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

14 Apr 2015, 23:34

Nenia Salonitana » wrote:
ono mrcvarenje klitorisa je uobičajena praksa? :agrh:

možda je do anatomije, meni ne visi kožurda tamo dolje i nemam viška :D , ali da netko pokuša izvrtati nešto tamo dolje :mama: dobio bi nogom u glavu. :raspa:
Pojma nemam. Nisam to nikad radio. :ne zna:

Nisam baš ni čitao s razumijevanjem to što piše u tom postu. :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

14 Apr 2015, 23:40

miky0 » wrote:
Na osnovu cega si dokucila njezinu pamet? :misli:
OK, treba joj dati Nobela za antropologiju jer je otkrila samozadovoljavanje iako to rade i bebe. I nagradu za životno djelo otkrića erogenih zona.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

14 Apr 2015, 23:59

Nenia Salonitana » wrote:
ono mrcvarenje klitorisa je uobičajena praksa? :agrh:

možda je do anatomije, meni ne visi kožurda tamo dolje i nemam viška :D , ali da netko pokuša izvrtati nešto tamo dolje :mama: dobio bi nogom u glavu. :raspa:
Kakva kožurda i kakav višak? Klitoris ima malecki glavić kao i penis i prevučen je isto tako. Samo s puno više nervnih završetaka. I hvala nebesima zaštićen je tom kapicom inače bi i gaće predstavljale problem a vožnja bicikom neizvediva. Kad ga otkriješ, izvadiš , svučeš (kako ti drago) pojačava se intenzitet osjeta ali čak i previše, i bez gustih lubrikanata i izuzetne nježnosti biva izvan granice ugodnog. A istraživanje toga sigurno nije mrcvarenje, pa neš ga odsjeći, samo proučiti da vidiš što ti se sviđa a što ne. Uostalom, i da znaš bar osnovne, vanjske dijelove sebe. Onak, ko da nikad ne isplaziš jezik.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

15 Apr 2015, 00:01

Gdje "vamo" bi ti nju dovlačio? Kod sebe doma ili na Trkeljanje? :misli:

Nekako mislim da si mislio na Trkeljanje, jer bi bilo malo nezgodno da je upoznaješ sa ženom, ali nikad ne znaš. Ako ipak jesi mislio na Trkeljanje, šta će ti ona ovdje? Pa možeš joj uletit i tamo, zar ne? :ne zna:
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

15 Apr 2015, 00:29

Uvjek me začudi kako ljudi ne poznaju svoje tijelo. Od svih stvari, koje jesu da jesu, koje nisu da nisu, najvažnija (osim moje djece) sam si ja, i najzanimljivija. Kako mogu proučavati mrave i galaksije, kvarkove i kamate, političku situaciju i kvalitetu vode, ako ne poznajem sebe? I to sad govorim o elementarnim vanjskim dijelovima, vidljivim i uvijek dostupnim. Meni je fascinantno i zašto se krećem, kako proizvodim enzime, kako rade neurotransmiteri, koje kosti, mišiće, krvne žile i tetive imam, naboj na membranama mojih stanica, pretvaranje titranja zraka u zvučne senzacije, psihološke reakcije zbog promjene razine hormona i milijun ostalih stvari. Al, dobro, općenito se obožavam. :zubo:
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

15 Apr 2015, 00:32

Margarita » wrote: Kakva kožurda i kakav višak? Klitoris ima malecki glavić kao i penis i prevučen je isto tako. Samo s puno više nervnih završetaka. I hvala nebesima zaštićen je tom kapicom inače bi i gaće predstavljale problem a vožnja bicikom neizvediva. Kad ga otkriješ, izvadiš , svučeš (kako ti drago) pojačava se intenzitet osjeta ali čak i previše, i bez gustih lubrikanata i izuzetne nježnosti biva izvan granice ugodnog. A istraživanje toga sigurno nije mrcvarenje, pa neš ga odsjeći, samo proučiti da vidiš što ti se sviđa a što ne. Uostalom, i da znaš bar osnovne, vanjske dijelove sebe. Onak, ko da nikad ne isplaziš jezik.
hvala na detaljom opisu, ali poznata mi je građa klitorisa, vulve i ostalog. :D
mislila sam da je neka mesnata, žlundrasta pička u pitanju. ne mogu vjerovati da to ljudi rade. :mama: još samo čekam da netko izvali kako je guranje nečega u uretru redovna seksualna praksa. :mama:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

15 Apr 2015, 01:02

Nenia Salonitana » wrote: dobro bi bilo biti savitljivi dvospolac. onda uopće ne bi bilo potrebe za muškarcem. :o
Ja žalim za svačim, ali nekako ne žalim što nisam ovoliko savitljiv (upozorenje! ne klikćite na link ako ne želite vidjeti lika koji cucla vlastiti penis! :rofl: ) - nemam neku osobitu potrebu tako se intimno poznavat...
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

15 Apr 2015, 01:17

nodens » wrote:
Ja žalim za svačim, ali nekako ne žalim što nisam ovoliko savitljiv (upozorenje! ne klikćite na link ako ne želite vidjeti lika koji cucla vlastiti penis! :rofl: ) - nemam neku osobitu potrebu tako se intimno poznavat...
mrak. :cerek: :rofl:
nažalost rimat ne može sam sebe. :rofl:

ja bi se voljela tako intimno upoznati, jer nemam potrebu da mi klit rastavljaju na dijelove. :madkava:

mislim da ću jednog dana frajeru prije seksa detaljno morati izreferirati da mi ne zabada jezik ni prste ispod i direkt po klitu, da mu ne padne na pamet ići na stražnji ulaz, nikad ne znaš s čovjekom kakvih navika imaš posla. :facepalm:

i po mogućnosti da koristi wc papir, nemam fetiš na indijce. a ako se tuširao ujutro ili sinoć, da mi navečer bez podapiranja ne gura alat pod nos. :zecorolleyes:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

15 Apr 2015, 01:38

miky0 » wrote:Ti nisi svjestan da je tebi pojebat nekog/neku ravno kao meni dobitak na lutriji ;)
Nije mi jasno kako možeš govoriti ovako očite neistine... jesi li kad čuo za prostitutke? :rofl: A nije baš da je potreban zgoditak na lutriji za financirati tako nešto...

Margarita » wrote:Ti ko nodens zvučiš. Ko da nikad živo žensko nisi vidio pa se iščuđavaš.
Ovo sam ti zabilježio kao uvredu. :rofl:

Margarita » wrote:Kakva kožurda i kakav višak? Klitoris ima malecki glavić kao i penis i prevučen je isto tako. Samo s puno više nervnih završetaka. I hvala nebesima zaštićen je tom kapicom inače bi i gaće predstavljale problem a vožnja bicikom neizvediva. Kad ga otkriješ, izvadiš , svučeš (kako ti drago) pojačava se intenzitet osjeta ali čak i previše, i bez gustih lubrikanata i izuzetne nježnosti biva izvan granice ugodnog. A istraživanje toga sigurno nije mrcvarenje, pa neš ga odsjeći, samo proučiti da vidiš što ti se sviđa a što ne. Uostalom, i da znaš bar osnovne, vanjske dijelove sebe. Onak, ko da nikad ne isplaziš jezik.
Ovo ću povjerovat kad pročitam od nekog priznatog eksperta za anatomiju i fiziologiju. Koliko sam kopao po tome, zvuči mi kao tipični rat spolova, pa se licitira čak i s pitanjem gdje ima koliko nervnih završetaka. :rofl:
Post Reply