U lovu na muške kurve!

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

13 Jul 2015, 09:26

Bara huda » wrote:A mozda je samo do navike.
Ono...poceo pisati :rofl: svako malo pa ti ostalo. :ne zna:

Inace, meni ne djelujes kao netko kome bi bilo stalo da ga ljudi vole ili ne vole pa da zato radis ono sto mislis da bi te ucinilo prihvacenim. Pogotovo ne na ovakvim mjestima gdje je ipak interreakcija slabija od one u direktnim kontaktima.
A eto vidiš... dojmovi varaju... :D

Ne mislim samo na forumsko pisanje, i uživo sam sklon bit 'šaljiv' na neki hmm valjda ekscentričan način, no sve je to maska. I ne kažem da je to nešto namjerno, onako, da sam baš 'odlučio bit takav' zato da me ljudi vole :zubo: - nego je to naknadna refleksija, razmišljanje unatrag 'zašto se ponašam tako i tako'.

Bara huda » wrote:Mah....zanemarimo sad to i ajmo cekat da koja muska kurva upadne u zamku.
Za muske kurve.
Cini mi se to boljim nacinim nego ih lovit napucavanjem raznim oruzjima.

Dakle, rekla bih da je lukavost i strpljenje ono sto je potrebno za uspjesan lov na muske kurve.
Ili bit odlikas i zaradit puno para.
Onda isto ne bi trebao bit problem platit kakvu MK.
Nisam siguran što onda uopće misliš pod 'muška kurva', niti što bi 'ulov' značio u tom slučaju. :D

Da ti objasnim: iz perspektive muškarca, 'uloviti' znači pojebati. A iz perspektive žene, 'uloviti' znači obostrano potpisati određene papire. :rofl: Bar tako je bilo do zadnjeg stoljeća, činjenica jest da su se stvari mijenjale i još se mijenjaju...

Bara huda » wrote:Joj, znala sam kako se zvao onaj najpoznatiji zigolo, sad moram ic guglat ali ako nadjem, napisem kasnije.
Vrit i pamet i starenje. :gaah:
Hm neki generički latino-lover. Muška verzija Kim Kardashian :rofl: Žena koja može past na takvog tikvana automatski mi padne 50 bodova u očima... ne da je to naročito bitno, samo kažem :zubo:


User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

16 Jul 2015, 00:46

nodens » wrote:
A eto vidiš... dojmovi varaju... :D

Ne mislim samo na forumsko pisanje, i uživo sam sklon bit 'šaljiv' na neki hmm valjda ekscentričan način, no sve je to maska. I ne kažem da je to nešto namjerno, onako, da sam baš 'odlučio bit takav' zato da me ljudi vole :zubo: - nego je to naknadna refleksija, razmišljanje unatrag 'zašto se ponašam tako i tako'.




Nisam siguran što onda uopće misliš pod 'muška kurva', niti što bi 'ulov' značio u tom slučaju. :D

Da ti objasnim: iz perspektive muškarca, 'uloviti' znači pojebati. A iz perspektive žene, 'uloviti' znači obostrano potpisati određene papire. :rofl: Bar tako je bilo do zadnjeg stoljeća, činjenica jest da su se stvari mijenjale i još se mijenjaju...




Hm neki generički latino-lover. Muška verzija Kim Kardashian :rofl: Žena koja može past na takvog tikvana automatski mi padne 50 bodova u očima... ne da je to naročito bitno, samo kažem :zubo:

Kasno mi je i idem spat, ali samo hocu rec da ako bih mogla birati izmedju toga da budem zavedena od strane Profiria Rubirose i muske verzije Kim....definitivno biram Rubirosu

Slobodno me nazovi plitkom ili kako vec zelis. :lux:

Ti i dalje vjeruj da samo tikvanke padaju na tikvane. :zubo:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

16 Jul 2015, 09:33

Bara huda » wrote: Kasno mi je i idem spat, ali samo hocu rec da ako bih mogla birati izmedju toga da budem zavedena od strane Profiria Rubirose i muske verzije Kim....definitivno biram Rubirosu

Slobodno me nazovi plitkom ili kako vec zelis. :lux:

Ti i dalje vjeruj da samo tikvanke padaju na tikvane. :zubo:
Nije to pitanje vjere, nego stava. :zubo:

Ne postoji 'objektivan' kriterij po kome je netko tikvan, tj. tikva. Nego je to u očima promatrača... što će reći da su svi ljudi tikvani, već u nečijim očima. :rofl:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

16 Jul 2015, 11:27

nodens » wrote:
Nije to pitanje vjere, nego stava. :zubo:

Ne postoji 'objektivan' kriterij po kome je netko tikvan, tj. tikva. Nego je to u očima promatrača... što će reći da su svi ljudi tikvani, već u nečijim očima. :rofl:
Ma ok, shvatila sam i prvi put da je Porfirio u tvojim ocima latino-lover osrednje kvaltete ( radi usporedbe sa KK ) a zene koje su bile s njim ( makar i bogate i lijepe) su u tvojim ocima tikvanke a i opcenito imam dojam da ono sto drugi misle o necemu a da nije kao tvoje
misljenje dozivljavas....tikvastim. :zubo:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

16 Jul 2015, 13:53

Bara huda » wrote:Ma ok, shvatila sam i prvi put da je Porfirio u tvojim ocima latino-lover osrednje kvaltete ( radi usporedbe sa KK ) a zene koje su bile s njim ( makar i bogate i lijepe) su u tvojim ocima tikvanke a i opcenito imam dojam da ono sto drugi misle o necemu a da nije kao tvoje
misljenje dozivljavas....tikvastim. :zubo:
Paa... jebiga :rofl: zbilja je uglavnom tako, ali ne baš doslovno uvijek. Tu i tamo se čak i dogodi da nečije mišljenje nije isto kao moje, a da mi svejedno ne zvuči tupavo; no moram priznati da je to zbilja rijetkost ovih dana. :rofl:

Što ću, takva je situacija.

BTW, što ti misliš npr. o starijim i bogatijim muškarcima koji redovito koriste usluge lijepih i mladih prostitutki? Čisto me zanima. :zubo:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

16 Jul 2015, 22:41

nodens » wrote:


BTW, što ti misliš npr. o starijim i bogatijim muškarcima koji redovito koriste usluge lijepih i mladih prostitutki? Čisto me zanima. :zubo:
Ic okej.
Pogotovo ako je fair trade odnos.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

17 Jul 2015, 13:34

Jesi li sigurna? :misli:

Čak i ako je to npr. tvoj muž/dečko/whatever?

Ili budući. :zubo: Onako, tijekom upoznavanja između ostalog saznaš taj podatak... ne u smislu 'prošlosti', nego nečega što i dalje traje, a i nastavit će se u budućnosti. Ne bi imala ništa osobno protiv?
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

18 Jul 2015, 22:53

nodens » wrote:Jesi li sigurna? :misli:

Čak i ako je to npr. tvoj muž/dečko/whatever?

Ili budući. :zubo: Onako, tijekom upoznavanja između ostalog saznaš taj podatak... ne u smislu 'prošlosti', nego nečega što i dalje traje, a i nastavit će se u budućnosti. Ne bi imala ništa osobno protiv?
Ne znam sto bi bilo kad bi bilo. :ne zna:

Pretpostavljam da mi ne bi bilo pravo jer se u tom slucaju i mene osobno dotikavle situacija.
Otmjeni eskort nije jeftin a to onda utjece i nas obiteljski budjet sto nije zanemarivo. :zubo:

Ako moram zamisliti situaciju u kojoj saznam da mi je muz potrosio tisuce eura na mlade, zgodne cure ili da je slubeno na putu pa ide, ide te se posklizne i on i ona i eto....svasta se zivom covjeku desi, mislim da bi me manje smetala ta, ajmo rec, nespretnost u hodu :zubo: nego redovno bavljenje relativno skupim hobijem kao sto je placanje za otmjene seksualne usluge.

Ali to je teorija koja za koju u praksi stvarno ne znam kako bi izgledala. :ne zna:


Ne kuzim muci li tebe to da se radi o prostitutkama ili opcenito tema vezana za sapun-spolovilo izreku? :misli:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

20 Jul 2015, 09:27

Bara huda » wrote: Ne znam sto bi bilo kad bi bilo. :ne zna:

Pretpostavljam da mi ne bi bilo pravo jer se u tom slucaju i mene osobno dotikavle situacija.
Otmjeni eskort nije jeftin a to onda utjece i nas obiteljski budjet sto nije zanemarivo. :zubo:
A što ako je to neki uspješni biznismen pa ima dovoljno novaca? :D

Bara huda » wrote:Ako moram zamisliti situaciju u kojoj saznam da mi je muz potrosio tisuce eura na mlade, zgodne cure ili da je slubeno na putu pa ide, ide te se posklizne i on i ona i eto....svasta se zivom covjeku desi, mislim da bi me manje smetala ta, ajmo rec, nespretnost u hodu :zubo: nego redovno bavljenje relativno skupim hobijem kao sto je placanje za otmjene seksualne usluge.
Pa rekoh, to ako misliš da 'obiteljski budžet' trpi :rofl: - no što ako zarađuje dovoljno da mu je taj eskort-hobi zapravo sitniš? :rofl: Ili evo, zašto zapravo eskort, takav neki lik bi sasvim dovoljno žena mogao pobrati i za (relativno) džabe.

Bara huda » wrote:Ne kuzim muci li tebe to da se radi o prostitutkama ili opcenito tema vezana za sapun-spolovilo izreku? :misli:
Općenito. Rekoh, stekoh dojam da ljudi to sa sapunom koriste selektivno... onda kad im paše. :zubo:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

27 Jul 2015, 00:34

Image

:rofl:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

27 Jul 2015, 00:44

duboko. dvoznačan naslov. Image
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

27 Jul 2015, 00:59

Image


:facepalm:

bojim se da mi nije još dovoljno dosadno u životu da krenem imati sex . :ne zna:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

27 Jul 2015, 01:01

http://socyberty.com/sexuality/five-pos ... -in-water/

Submarine sexy
He sits on the stairs of the pool or jacuzzi on the bench, so that water cover his genitals. You sit in his lap, you pick up your feet and put them by the pool, letting your body to slip back. The idea is not to drown, so you can keep a little higher with your hands. If you close your eyes, you can just concentrate on the sensations of penetration.

:rofl:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

27 Jul 2015, 10:43

If sex hurts water, for whatever reasons, you can stop. It’s good in bed!

:rofl:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

04 Aug 2015, 01:19

još malo obrazovanja. :raspa:

naučila sam novu riječ, fluffer. imam ju na lageru kao uvredu. isuse, koji su to flaferi. (uvreda za zaposlenike jedne ustanove :o ) :raspa:
http://thoughtcatalog.com/eric-redding/ ... ign=buffer
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

04 Aug 2015, 09:45

Nenia Salonitana » wrote:još malo obrazovanja. :raspa:

naučila sam novu riječ, fluffer. imam ju na lageru kao uvredu. isuse, koji su to flaferi. (uvreda za zaposlenike jedne ustanove :o ) :raspa:
http://thoughtcatalog.com/eric-redding/ ... ign=buffer


14. A Lack Of Courtesy

One thing that stresses me out on set, every year the female performers demand to be pounded harder and harder. I’m a professional, I’m already doing my best. But, no, they have to chime in with the old “pound that pussy, harder you motherfucker”. Personally I find it lacks professionalism and common decency.


:facepalm: :bicedobro: plačipička :rofl: 'common decency' :o :rofl:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

08 Aug 2015, 22:27

a jaaaa, a jaaaa. čovjek od leda. :zubo: :rofl:



http://www.symtoys.com/sensation_ice.html

isuse, čini li mi se ili sam spojila u glavi perverziju i cetinskog jer mi je on i ta njegova pjesma instant pala na pamet. :S mislim da je 5 do 12 da pojebem nekog. :facepalm:


https://www.youtube.com/watch?v=U5rWRbyJ5B8
Post Reply