U lovu na muške kurve!

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

20 Apr 2015, 23:40

Nenia Salonitana » wrote:
0 cm.
Tu cak i ja upadam :lux: :lux: :lux:


I u cemu je onda problem :misli:


User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

21 Apr 2015, 00:03

nodens » wrote:
Jesi li sigurna da je to jedini razlog? : D

Mislim OK, eto bit će povrijeđen ako kažeš. No ako ne kažeš, onda će bit povrijeđen neki drugi put, ili će pak umrijet zbunjen. : rofl:

Stoga, držim da bi ipak bilo bolje da 'povrijediš'... čemu klipane tretirati k'o nekakve princeze na zrnu graška. :rofl:




Nego ti 'treba' seks? A zašto, što fali samozadovoljavanju. :rofl:




Hoćeš reći da si i takvih vidjela? :rofl:




A zašto bi takav lightweight FF odnos uopće 'gadno završio'? Meni se čini da može jedino doć do nekakvog npr. zasićenja ili dosade, a u tom slučaju, što ima veze i da se poslije srećete. :zubo:
umrijet zbunjen. :rofl:
a koji bi drugi razlog mogao biti, pod pretpostavkom da ne ideš jebati krkana za kojeg te boli kurac pa ćeš mu sasut u facu? :zubo:

ne treba mi seks nego mi treba da se poseksam dobro koji puta pa da zaključim kako ništa ne propuštam, i da kad se sve zbroji masturbacija je debelo u prednosti. :ckzubo:
ovako me kopka crvić sumLje. :ckzubo:

karikiram malo, bio mu je veći od mojih štikli. cijelih 10ak cm. :crying: :rofl:

zašto misliš da bi bio lightweight? veze koje se baziraju na karnalnosti su vatrenije i divlje od onih duhovnih.
mislim da ću izbjegavati tog susjeda naširoko i nadugačko. suptilno i nimalo (ne)upadljivo :rofl: sam ga odmjeravala iz daljine dok je prilazio iz suprotnog smjera, pozdravio me iako se ne znamo i to je bilo drugi put da ga vidim u životu. malo sam se stiltala i jedva mu uzvratila pozdrav. :cerekava:
on je probio led, više nismo neznanci, sad se već i pozdravljamo.
bit će da ima natprosječno dobar sluh za svoje godine, jer prvi put kad je prošao pored mene i susjede prokomentirale smo ga. očito je čuo što smo rekle. :madkava:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

21 Apr 2015, 01:50

Nenia Salonitana » wrote: umrijet zbunjen. :rofl:
a koji bi drugi razlog mogao biti, pod pretpostavkom da ne ideš jebati krkana za kojeg te boli kurac pa ćeš mu sasut u facu? :zubo:
Ne razumijem što znači 'bolit kurac'. :rofl: Recimo da imam određeni čisto naturalistički compassion for a fellow human, no to se odnosi na sve ljude, pa ne vidim zašto bi to ovisilo o pitanju je l' me dotična (tj. dotični u tvom slučaju) rajca.

Dolje kažeš da su veze zasnovane na karnalnosti itd itd, no, koliko sam ubrao, loš miris ti definitivno ubija tu karnalnu strast :rofl: - ergo? Onda zbilja možeš reć da je krkan za kojeg te boli kurac. :ne zna: Manjeviše.

Nenia Salonitana » wrote:ne treba mi seks nego mi treba da se poseksam dobro koji puta pa da zaključim kako ništa ne propuštam, i da kad se sve zbroji masturbacija je debelo u prednosti. :ckzubo:
ovako me kopka crvić sumLje. :ckzubo:
Sjećam se da je i mene to nekad kopkalo. :rofl:

Nenia Salonitana » wrote:karikiram malo, bio mu je veći od mojih štikli. cijelih 10ak cm. :crying: :rofl:
A otkud znaš, nisi valjda mjerila krojačkim metrom? :rofl: 10 cm u erekciji? To zvuči nerealno...

Nenia Salonitana » wrote:zašto misliš da bi bio lightweight? veze koje se baziraju na karnalnosti su vatrenije i divlje od onih duhovnih.
Ne vidim po kojoj logici :zubo: to tako možda izgleda iz ženske perspektive, no muškarcima je svaka zgodna ženska kandidat za karnalne odnose - nema baš nekog osobitog razloga da se to zove 'veza', dapače, idealno je imat što više tih karnalnih okolo na raspolaganju. Ako ti ne misliš tako, pa evo zanima me neko suvislo objašnjenje zašto bi se npr. neko zgodno momče ograničavalo na samo jednu žensku za karnalne interakcije, ako ima prilike za mnogo? :ne zna:

Nenia Salonitana » wrote:bit će da ima natprosječno dobar sluh za svoje godine, jer prvi put kad je prošao pored mene i susjede prokomentirale smo ga. očito je čuo što smo rekle. :madkava:
Pa kolko godina ima da spominješ sluh u takvom kontekstu? :rofl:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

22 Apr 2015, 00:38

nodens » wrote:
Ne razumijem što znači 'bolit kurac'. : rofl: Recimo da imam određeni čisto naturalistički compassion for a fellow human, no to se odnosi na sve ljude, pa ne vidim zašto bi to ovisilo o pitanju je l' me dotična (tj. dotični u tvom slučaju) rajca.

Dolje kažeš da su veze zasnovane na karnalnosti itd itd, no, koliko sam ubrao, loš miris ti definitivno ubija tu karnalnu strast :rofl: - ergo? Onda zbilja možeš reć da je krkan za kojeg te boli kurac. : ne zna: Manjeviše.




Sjećam se da je i mene to nekad kopkalo. : rofl:




A otkud znaš, nisi valjda mjerila krojačkim metrom? :rofl: 10 cm u erekciji? To zvuči nerealno...




Ne vidim po kojoj logici :zubo: to tako možda izgleda iz ženske perspektive, no muškarcima je svaka zgodna ženska kandidat za karnalne odnose - nema baš nekog osobitog razloga da se to zove 'veza', dapače, idealno je imat što više tih karnalnih okolo na raspolaganju. Ako ti ne misliš tako, pa evo zanima me neko suvislo objašnjenje zašto bi se npr. neko zgodno momče ograničavalo na samo jednu žensku za karnalne interakcije, ako ima prilike za mnogo? :ne zna:




Pa kolko godina ima da spominješ sluh u takvom kontekstu? :rofl:
loš miris? to je preblag izraz za vonj crknutog tvora u nečijim gaćama. :o :rofl:

kako si postigao da i na emocionalnoj razini dosegneš da te više ne kopka propuštaš li nešto? :kokice:

nisam mjerila, nije bilo potrebe za tim jer imam usađenu mjeru za proporcije. :zubeki:
mislim da je to iz mog prošlog života kurtizane.

nije baš svakom mužjaku čovječjeg roda svaka zgodna ženka kandidat za karnalne odnose. kao ni svakoj ženki svaki zgodan (po njenim kriterijima) mužjak. nekad je dovoljno da netko zine da dobiješ instant vaginizam ili izgubiš erekciju. :D

ali kad bi udovoljavale/udovoljavao i druge kriterije osim izgleda, stvar je u tome da ti ipak netko više odgovara od ostalih. na svjesnoj ili nesvjesnoj razini. recimo, manje laje ili zericu bolje miriši. :rofl:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

22 Apr 2015, 02:50

Nenia Salonitana » wrote: loš miris? to je preblag izraz za vonj crknutog tvora u nečijim gaćama. :o :rofl:
Ček, tolko zaudara al' ti imaš obzira prema njegovim osjećajima, jer ti se sviđa? :misli: :rofl: Čudna kombinacija kojekakvih fenomena...

Nenia Salonitana » wrote:kako si postigao da i na emocionalnoj razini dosegneš da te više ne kopka propuštaš li nešto? :kokice:
Pa zato što je već prošlo toliko vremena da sam *sigurno* propustio sve što se uopće moglo propustiti. :zubo: :rofl: Tako me više nema što 'kopkat'. To ti je kao ono kad te kopka vara li te muž, i onda ga uhvatiš na nedjelu, pa te više ne kopka. :ne zna: :rofl:

Nenia Salonitana » wrote:nije baš svakom mužjaku čovječjeg roda svaka zgodna ženka kandidat za karnalne odnose. kao ni svakoj ženki svaki zgodan (po njenim kriterijima) mužjak. nekad je dovoljno da netko zine da dobiješ instant vaginizam ili izgubiš erekciju.
Ček, ciljaš na gluposti koje priča ili možda loš dah? :rofl:

Nenia Salonitana » wrote:ali kad bi udovoljavale/udovoljavao i druge kriterije osim izgleda, stvar je u tome da ti ipak netko više odgovara od ostalih. na svjesnoj ili nesvjesnoj razini. recimo, manje laje ili zericu bolje miriši. :rofl:
Pa opet, meni se čini da ima ogroman broj žena na koje bih se teoretski mogao narajcat, čak i nakon što zine. :zubo:


(drugo je pitanje u kolko posto slučajeva bi to bilo obostrano...)
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

22 Apr 2015, 21:35

nodens » wrote:
Ček, tolko zaudara al' ti imaš obzira prema njegovim osjećajima, jer ti se sviđa? : misli: : rofl: Čudna kombinacija kojekakvih fenomena...




Pa zato što je već prošlo toliko vremena da sam *sigurno* propustio sve što se uopće moglo propustiti. :zubo: :rofl: Tako me više nema što 'kopkat'. To ti je kao ono kad te kopka vara li te muž, i onda ga uhvatiš na nedjelu, pa te više ne kopka. :ne zna: :rofl:




Ček, ciljaš na gluposti koje priča ili možda loš dah? :rofl:




Pa opet, meni se čini da ima ogroman broj žena na koje bih se teoretski mogao narajcat, čak i nakon što zine. :zubo:


(drugo je pitanje u kolko posto slučajeva bi to bilo obostrano...)
zašto ti to tako čudno djeluje?
ono, možda je dobar kao osoba. možda je dobar u duši. :ckzubo:
sreća da nije bio dobar niti kao osoba pa nisam imala problema reći da sam se predomislila. :raspa:

koliko pobogu imaš godina ako je sigurno da si sve propustio? :zubo:

ciljala sam na gluposti, ali može i dah. :rofl:
zubni konac nikoga nije ubio ako ga se tu i tamo koristi. :rofl:

ja bome ne, meni je bitno i kakvog je političkog uvjerenja, kakav mu je naglasak, jel guta slova : nino rasupidć: i slično :crying: : forever alone: :crying:
zamisli da ti netko šapuće na uho, mala al 's me napal'la. :trk: :puke: :mama:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

22 Apr 2015, 21:40

btw, onaj susjed je toliko misteriJozan da ga ne poznaju niti kvartovski društveni kroničari- šetači pasa. :crying: :rofl:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

23 Apr 2015, 13:49

Nenia Salonitana » wrote:zašto ti to tako čudno djeluje?
ono, možda je dobar kao osoba. možda je dobar u duši. :ckzubo:
Pa ako je dobar u duši :zubo: a tolko zaudara :zubo: onda mi je najlogičnije objašnjenje da nije toga ni svjestan. Prema tome, ako mu 'štediš' osjećaje (zbog dobrote :zubo:) time ga ostavljaš u mraku neznanja...

A ako ga boli briga, onda zašto bi mu 'štedila osjećaje'. Ionako ih vjerojatno ni nema. :rofl:

Nenia Salonitana » wrote:sreća da nije bio dobar niti kao osoba pa nisam imala problema reći da sam se predomislila. :raspa:
No, ali bila si spominjala kak je to teško/nezgodno itd itd... a to objašnjavala brigom za njegove hm osjećaje... meh, nevermind

Nenia Salonitana » wrote:koliko pobogu imaš godina ako je sigurno da si sve propustio?
you don't wanna know. :cerek:

Nenia Salonitana » wrote:ciljala sam na gluposti, ali može i dah. :rofl:
zubni konac nikoga nije ubio ako ga se tu i tamo koristi. :rofl:
Pa i toga može bit nesvjestan. :ne zna: Inače, postoje tu neki detalji koji meni nikako nisu jasni :rofl: prije dosta godina u mojoj firmi je radio jedan mladi kolega... lik se oženio s nekih mislim 20. :rofl: A 'žena' mu imala 18 (nagađaš razlog ženidbe...). Enivej, on je znao doć u firmu i doslovno ga 'čuješ' s 2 metra dok govori. Pa jbt, to je fakat teško nekome reć, jel - no nije mi jasno, pa je l' pozdravio ženu na odlasku od kuće, ili nedajbože poljubio? :rofl: Kako to funkcionira, lol :gaah:

Nenia Salonitana » wrote:ja bome ne, meni je bitno i kakvog je političkog uvjerenja, kakav mu je naglasak, jel guta slova : nino rasupidć: i slično : forever alone:
zamisli da ti netko šapuće na uho, mala al 's me napal'la. :puke: :mama:
O jadna. :rofl: Mislim, pa i meni je to 'bitno', no u kontekstu nekog long, looong, loooooooooooooong-term engagement-a... ne razumijem zašto bi ti to bilo bitno za neobavezno fukanje. :rofl: Jesi li gledala Vicky Cristina Barcelona od Woodyja Allena?

BTW što misliš o političkom uvjerenju Manuela Ferrare? :rofl: Jebat ga, ne kužim što bi to mijenjalo na stvari...
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

24 Apr 2015, 00:42

zaudaranje nije nešto univerzalno. meni je možda zaudarao, drugoj miriši na ljubičice. :ckzubo:
isto kao što crnci smrde nama i dok su čisti, pardon my politička korektnost :zubo:, a mi smrdimo azijatima jer za njihov pojam žderemo preveć mesa. :rofl:

možda je ženi tvog kolege s posla smrdilo iz usta gore nego njemu pa joj zato nije smetalo? :facepalm:

gledala sam taj film ili barem pola. nije ostavio neki dojam na mene kao ni većina opusa dotičnog redatelja. općenito mi taj neurotični starčić jako ide na jetru, pogotovo filmovi gdje on glumi.

u pravu si za političko uvjerenje, to ništa ne mijenja jer ferrara općenito ne djeluje kao najbistriji izvor podno žumberka.
ne mora čak niti zinuti, dovoljan je pogled. :rofl:

Image
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

24 Apr 2015, 00:56

Image
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

24 Apr 2015, 09:58

Nenia Salonitana » wrote: isto kao što crnci smrde nama i dok su čisti, pardon my politička korektnost :zubo:, a mi smrdimo azijatima jer za njihov pojam žderemo preveć mesa. :rofl:
Jedno lito, sestra i ja na Pjaci u Splitu idemo negdi, ne sićan se više di. Provlačeći se kroz gužvu, naletimo na tri crnca i ona ih suptilno ponjuši. Oduševljeno je zaključila da oni uopće ne smrde. Sad, možda su ovi bili previše europeizirani. :zubo:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

24 Apr 2015, 10:38

Nenia Salonitana » wrote:zaudaranje nije nešto univerzalno. meni je možda zaudarao, drugoj miriši na ljubičice. :ckzubo:
isto kao što crnci smrde nama i dok su čisti, pardon my politička korektnost :zubo:, a mi smrdimo azijatima jer za njihov pojam žderemo preveć mesa. :rofl:

možda je ženi tvog kolege s posla smrdilo iz usta gore nego njemu pa joj zato nije smetalo? :facepalm:

gledala sam taj film ili barem pola. nije ostavio neki dojam na mene kao ni većina opusa dotičnog redatelja. općenito mi taj neurotični starčić jako ide na jetru, pogotovo filmovi gdje on glumi.

u pravu si za političko uvjerenje, to ništa ne mijenja jer ferrara općenito ne djeluje kao najbistriji izvor podno žumberka.
ne mora čak niti zinuti, dovoljan je pogled. :rofl:

Image
Jbt pljunuti ethan hawke :rofl:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

25 Apr 2015, 00:41

MightyMe » wrote:
Jedno lito, sestra i ja na Pjaci u Splitu idemo negdi, ne sićan se više di. Provlačeći se kroz gužvu, naletimo na tri crnca i ona ih suptilno ponjuši. Oduševljeno je zaključila da oni uopće ne smrde. Sad, možda su ovi bili previše europeizirani. :zubo:
a moguće da ti je sisterica konzument cigareta? :o
em presoljavaju hranu, em im skoro pa ni kanalizacija ne smrdi. :zubo:
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

25 Apr 2015, 01:02

Ovaj stvarno ima rijetku tupavu facu. :S
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

27 Apr 2015, 09:46

Eks » wrote:Ovaj stvarno ima rijetku tupavu facu. :S
I rijetko debelu kitu :zubo: :rofl:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

28 Apr 2015, 22:59

:rofl:

onaj susjed je prestar. procjena: kasne četrdesete. (to i starije bi moglo proći da objedinjuje koji od mojih fetiša)
predugo sam čekala i da sad kad konačno odlučim ševiti se s nekime spadnem na to da se ne ševimo kad hoćemo, nego kad možemo. :crying:
razumijete na što ciljam.
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

29 Apr 2015, 08:29

Nenia Salonitana » wrote::rofl:

onaj susjed je prestar. procjena: kasne četrdesete. (to i starije bi moglo proći da objedinjuje koji od mojih fetiša)
predugo sam čekala i da sad kad konačno odlučim ševiti se s nekime spadnem na to da se ne ševimo kad hoćemo, nego kad možemo. :crying:
razumijete na što ciljam.
Ne razumijem.
Ajd da su kasne osamdesete. :zubo:
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

29 Apr 2015, 10:30

User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

29 Apr 2015, 15:48

Margarita » wrote: Ne razumijem.
Ajd da su kasne osamdesete. :zubo:
ne da mi se svjesno riskirati povećanu mogućnost partnerove umjerene kao ni minimalne ED ako mogu birati, a mogu. :rofl:
oko pedesete već polovici šteka. 50:50 šanse da naletim na onog kojem ne šteka, uz karmu koja me prati po pitanju ljubavnog života, ne hvala...

Image

http://www.clevelandclinicmeded.com/med ... t.htm#bib1
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

29 Apr 2015, 15:52

nodens » wrote:
Ne zavidim mu na tih navodnih 100 žena :ne zna: :rofl:
ni ja njegovim partnericama na navodim izvanrednim oralnim sposobnostima. :rofl:
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

29 Apr 2015, 17:41

Nenia Salonitana » wrote:
ne da mi se svjesno riskirati povećanu mogućnost partnerove umjerene kao ni minimalne ED ako mogu birati, a mogu. :rofl:
oko pedesete već polovici šteka. 50:50 šanse da naletim na onog kojem ne šteka, uz karmu koja me prati po pitanju ljubavnog života, ne hvala...

Image

http://www.clevelandclinicmeded.com/med ... t.htm#bib1
Bog te pita što oni misle pod 'erectile dysfunction'. :zubo:

Evo recimo s wiki:

"Erectile dysfunction (ED) or impotence is sexual dysfunction characterized by the inability to develop or maintain an erection of the penis during sexual activity."


Pitanje: što fali u gornjoj definiciji? :raspa: Pa jebote, pitanje 's kime'. Nije isto imaš li 'sexual activity' s prosječnom brkatom Šteficom ili pak sa sisatom švedskom seks bombom. :rofl: Također nije svejedno je li to neka Štefica koju si već poševio 700 puta, ili neka 'nova' Štefica. :zubo:

Odakle uopće ideja da se 'disfunkcijom' nazove nesposobnost sredovječnog muškarca da 700 puta temeljito izjebe istu Šteficu? :misli: Čemu bi to uopće služilo, čisto znanstveno gledano? Zaista me zanima kojem genijalcu je pala na pamet takva terminologija. :rofl:


Kaže dolje niže, pod causes:
- Drugs (anti-depressants (SSRIs[6]) and nicotine are most common)
- Neurogenic disorders[7]
- Cavernosal disorders (Peyronie's disease[8])
- Psychological causes: performance anxiety, stress, and mental disorders[9]
- Surgery[10]
- Aging. It is four times more common in men aged in their 60s than those in their 40s.[11]
- Kidney failure
- Diseases such as diabetes mellitus and multiple sclerosis (MS). While these two causes have not been proven they are likely suspects as they cause issues with both the blood flow and nervous systems.
- Lifestyle: smoking is a key cause of erectile dysfunction.[12][13] Smoking causes impotence because it promotes arterial narrowing.[14]


Primjećuje li se neki nedostatak u gornjem popisu? :rofl:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

29 Apr 2015, 17:52

Nenia Salonitana » wrote::rofl:

onaj susjed je prestar. procjena: kasne četrdesete. (to i starije bi moglo proći da objedinjuje koji od mojih fetiša)
predugo sam čekala i da sad kad konačno odlučim ševiti se s nekime spadnem na to da se ne ševimo kad hoćemo, nego kad možemo. :crying:
razumijete na što ciljam.
Ima ti na selu uzrecica....staro musko, mlada zena, puna kuca djece. :D
A nije da su po duhu svetome nastala.
Mlado meso je super afrodizijak za te 40+ starkelje, mumije, sto vec jesu iz tvoje perspektive.
Cak se i brakovi rasturaju iz tih razloga a di da ne bi bio potrosljiv koji tjedan, mjesec....koliko vec planiras. :ne zna:

Nadam se da ga ne zelis zenit nego smo iskoristit i odbacit kao potroseni kurton. :misli:
A i to da se sevis kad mozes mi se cini boljim od nesevljenja ikako. :D
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

29 Apr 2015, 19:22

Bara huda » wrote:Ima ti na selu uzrecica....staro musko, mlada zena, puna kuca djece. :D
A nije da su po duhu svetome nastala.
Mlado meso je super afrodizijak za te 40+ starkelje, mumije, sto vec jesu iz tvoje perspektive.
Eto vidiš, čak i seljaci to kuže bolje od moderne medicine. :rofl:

Bara huda » wrote:Cak se i brakovi rasturaju iz tih razloga a di da ne bi bio potrosljiv koji tjedan, mjesec....koliko vec planiras. :ne zna:

Nadam se da ga ne zelis zenit nego smo iskoristit i odbacit kao potroseni kurton. :misli:
A i to da se sevis kad mozes mi se cini boljim od nesevljenja ikako. :D
:mama:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

29 Apr 2015, 22:36

nodens » wrote: Bog te pita što oni misle pod 'erectile dysfunction'. :zubo:

Evo recimo s wiki:

"Erectile dysfunction (ED) or impotence is sexual dysfunction characterized by the inability to develop or maintain an erection of the penis during sexual activity."


Pitanje: što fali u gornjoj definiciji? :raspa: Pa jebote, pitanje 's kime'. Nije isto imaš li 'sexual activity' s prosječnom brkatom Šteficom ili pak sa sisatom švedskom seks bombom. :rofl: Također nije svejedno je li to neka Štefica koju si već poševio 700 puta, ili neka 'nova' Štefica. :zubo:

Odakle uopće ideja da se 'disfunkcijom' nazove nesposobnost sredovječnog muškarca da 700 puta temeljito izjebe istu Šteficu? :misli: Čemu bi to uopće služilo, čisto znanstveno gledano? Zaista me zanima kojem genijalcu je pala na pamet takva terminologija. :rofl:
ma da ne bi za štefovu visibabu okrivljavali šteficine brkove. :D

što misliš kako izgleda prosječna klijentica jednog profesionalca? pa svejedno odrade to kako spada, i bolje od toga. ;)
Post Reply